Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-24, 12:44   #31
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez sin_08 Pokaż wiadomość
O matulu, pomyliłam się tak więc przepraszam Parfotkę

A co tu jest do lubienia? Jejku nie rozumiem tego, każda uczelnia ma swój urok i nie ma o czym spekulować

A ja jestem z Podkarpacia
och no, nie chodzi tu o nie lubienie się i najeżdzanie na tą drugą uczelnię. raczej o robienie sobie nawzajem dowcipów w juwenalia :P sama się zresztą przekonasz, o co mi chodzi, bo ciężko to wytłumaczyć - taki mamy klimat po prostu
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 17:33   #32
Lady1000
Rozeznanie
 
Avatar Lady1000
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 801
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

AGH było moim marzeniem swego czasu. dostałam się, ale poprostu stwierdziłam, że wolę inny kierunek, który jest tylko na PK .
Lady1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 12:52   #33
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;47815793]co do pogrubionego - zgadzam się, ale wiesz, czemu tak jest? bo po pierwsze, nigdy nie dasz rady dogodzić wszystkim, a po drugie jak już zaczniesz studiowanie, to się sama przekonasz, ze nie jest tak różowo a po trzecie ludzie po prostu lubią narzekać :P ja też nrzekam na PK, na swój wydział, na plan zajęć i na niektórych wykładowców, ale i tak nie zamieniłabym swoich studiów na żadne inne.
a w temacie 'drętwej atmosfery' na PK - cóż, z nikim nie imprezuje mi się tak dobrze, jak ze znajomymi z uczelni [/QUOTE]

To narzekanie to i mogę zrozumieć, bo wiadomo, że to jest ogromna przepaść między szkołą średnią i wyższą, wszystko się zmienia, nigdy nie ma tak, żeby wszystko było cacy, ale tam ludzie wręcz pisali, że kierunki takie do d***, że całe życie zmarnowane Ale tak jak mówisz, nie da się każdemu dogodzić

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Ja mieszkam ok. 60 km od Krakowa
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 16:12   #34
aga1728
Przyczajenie
 
Avatar aga1728
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Pafrotka Pokaż wiadomość
Cześć! Rozpoczynam naukę na PK, na WIiTCH, na kierunku technologia chemiczna Bardzo mi pasuje ten wątek, bo trochę się boję nowego rozdziału w moim życiu Nie wiem jak to wszystko będzie itd., z resztą pewnie jak każdy. Nie mam koleżanek w Krk, tylko dwie przyjaciółki, ale one pracują i idą na zaoczne, więc będziemy widywać się "od święta". Zachęcam innych do aktywności w tym wątku
Hej, czy mogłabyś mi napisać czy trudno było się tam dostać bo ja w prawdzie maturę mam za rok, ale wiem mniej więcej na co mnie będzie stać na maturze i wolę być rozeznana
aga1728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 15:30   #35
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Nie trudno było się dostać, w tym roku trzeba było mieć bodajże 60pkt rekrutacyjnych (biorę pod uwagę też listy rezerwowe), a brana jest pod uwagę matura z matematyki lub biologii lub chemii lub geografii podstawowa lub rozszerzona. Więc pasuje napisać którąś na poziomie podstawowych co najmniej na 60% lub na poziomie rozszerzonym co najmniej na 30%. Ale to ten rok, nie jestem pewna czy nie ma jakichś nowych zasad rekrutacji na studia na przyszły rok, bo gdzieś coś widziałam dot. zasad kwalifikacji na przyszły rok. Polecam przewertować wzdłuż i wszerz stronę rekrutacyjną PK, żeby się potem nie stresować
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 14:33   #36
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Czy ktoś z Was wie jak to jest/będzie z rozpoczęciem? Moje koleżanki mają 28 albo 28 wrzesnia. Z tym ze do nich z listem, z PK przyszła karteczka ze maja tak zacząć. Do mnie nic nie przyszło takiego i czuje lekkie zaniepokojenie myślałam że wszyscy zaczynają 1 października a tu się okazuje inaczej
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 15:57   #37
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

każdy wydział ma kiedy indziej z tego względu, że wydziałowe rozpoczęcia roku są zazwyczaj na Kamiennej, więc wszyscy by się nie zmieścili naraz ani w jednym dniu nawet po kolei :P 1 października jest uroczyste rozpoczęcie ogólnouczelniane, z rektorem, mszą i wszystkimi świętymi. do rozpoczęcia zajęć jeszcze mnóstwo czasu, nie masz się czym przejmować na pewno informacja pojawi się na stronie Twojego wydziału w swoim czasie, ale nie liczyłbym na to, że będzie to wcześniej niż tydzień przed :P no, zależy też jaki wydział - jak architektura to tak na dwa dni wcześniej

Edytowane przez 69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Czas edycji: 2014-09-10 o 16:00
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-10, 16:11   #38
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Ja pisałam email do rektora z mojego wydziału i mi nie odpisuje

A i jeszcze mam takie pytanie odnośnie wykładów jak to wygląda na początku? I trzeba kupić jakieś zeszyty, czy jak to tam? Jak z książkami? Można mieć pdf-y? ... już zaczynam się denerwować trochę
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 18:53   #39
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

i raczej bym się nie spodziewała odpowiedzi w ogóle prędzej coś by Ci dał telefon do dziekanatu.
generalnie wszystko zależy od prowadzącego, przedmiotu, kierunku i wydziału ale tak ogólnie to ja z reguły bywam na pierwszym wykładzie, żeby się dowiedzieć, jak będzie wyglądało zaliczenie, a potem w zależności od tego, czy mi się spodoba to się pojawiam albo nie. to nie liceum, notatek nikt ci nie będzie sprawdzał - chociaż u mnie w liceum też to nikogo nie obchodziło czy mam zeszyt czy jestem geniuszem i zapamiętuję wszystko sama . możesz mieć pdfy, zeszyty, luźne kartki, tableta czy cokolwiek. czasem się tylko czepiają o robienie zdjęć na wykładach. książki - też zależy, co będziesz studiować. ja na swoich studiach kupiłam dwie, o ile o warunkach technicznych można powiedzieć, że to książka ale jak będziesz np. na wydziale chemicznym to to już może wyglądać trochę inaczej.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 19:16   #40
aga1728
Przyczajenie
 
Avatar aga1728
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

Cytat:
Napisane przez Pafrotka Pokaż wiadomość
Nie trudno było się dostać, w tym roku trzeba było mieć bodajże 60pkt rekrutacyjnych (biorę pod uwagę też listy rezerwowe), a brana jest pod uwagę matura z matematyki lub biologii lub chemii lub geografii podstawowa lub rozszerzona. Więc pasuje napisać którąś na poziomie podstawowych co najmniej na 60% lub na poziomie rozszerzonym co najmniej na 30%. Ale to ten rok, nie jestem pewna czy nie ma jakichś nowych zasad rekrutacji na studia na przyszły rok, bo gdzieś coś widziałam dot. zasad kwalifikacji na przyszły rok. Polecam przewertować wzdłuż i wszerz stronę rekrutacyjną PK, żeby się potem nie stresować
Dziękuję bardzo właśnie na nowej maturze nie można zdawać przedmiotów dodatkowych na poziomie podstawowym tylko w rozsz. no ale to nie jest jakiś wielki próg. Ciekawa jestem jak jest na tym kierunku ?
aga1728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 04:09   #41
sin_08
Rozeznanie
 
Avatar sin_08
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 741
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;48087079]i raczej bym się nie spodziewała odpowiedzi w ogóle prędzej coś by Ci dał telefon do dziekanatu.
generalnie wszystko zależy od prowadzącego, przedmiotu, kierunku i wydziału ale tak ogólnie to ja z reguły bywam na pierwszym wykładzie, żeby się dowiedzieć, jak będzie wyglądało zaliczenie, a potem w zależności od tego, czy mi się spodoba to się pojawiam albo nie. to nie liceum, notatek nikt ci nie będzie sprawdzał - chociaż u mnie w liceum też to nikogo nie obchodziło czy mam zeszyt czy jestem geniuszem i zapamiętuję wszystko sama . możesz mieć pdfy, zeszyty, luźne kartki, tableta czy cokolwiek. czasem się tylko czepiają o robienie zdjęć na wykładach. książki - też zależy, co będziesz studiować. ja na swoich studiach kupiłam dwie, o ile o warunkach technicznych można powiedzieć, że to książka ale jak będziesz np. na wydziale chemicznym to to już może wyglądać trochę inaczej.[/QUOTE]

Dziękuję a mogę wiedzieć na jakim kierunku jesteś? teraz po prostu czekam na informacje, na stronie

Ja z kolei będę chodzić na wykłady z bardziej tych technicznych, bo jak sprawdzałam plan zajęć mojego kierunku w ubiegłym roku to mieli jakiś marketing, jakąś ekonomię to dla zabicia czasu jak już
__________________
All we need is faith, faith is all we need.

sin_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 07:13   #42
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Studenci i studentki Politechniki Krakowskiej od 2014 - łączmy się! :)

architektura
akurat zarządzanie czy marketing to mogą być tak zwane przedmioty humanizując i mogą być obowiązkowe ostatnio coś za bardzo zaczęli szaleć z tymi listami obecności na wykładach... chociaż ile razy na wykładzie było 40 osób, a na liście 160 to nie zliczę
a Ty jaki kierunek wybrałaś? to może wtedy będę mogła Ci powiedzieć coś bardziej konkretnego
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 14:40   #43
iskraa
Przyczajenie
 
Avatar iskraa
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 3
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Hej wszystkim Ja równiez od października będę studentką PK , jest tu ktoś może z Inżynierii Środowiska i chce powiedzieć kilka słów o tym co mnie czeka na pierwszym roku?
iskraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 20:59   #44
luca1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 108
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Jakieś opinie o studiowaniu Matematyki ?
luca1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 22:08   #45
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Odkopuję, żeby kandydaci na PK mogli sie pozbierać
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-08, 15:13   #46
Kaszna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Hej
A czy jest ktoś kto studiuje chemię i technologię kosmetyków? Istnieje możliwość studiowania II stopnia tego kierunku po kosmetologii i chciałam zapytać czy taka osoba da tam radę?
Mam okropny problem co ze sobą zrobić po tym licencjacie z kosmetologii :P
Kaszna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 12:15   #47
futomaki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 8
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Hej!
Od października zaczynam studiować Technologię Chemiczną i mam pytanko do osób, które właśnie studiują ten kierunek. Kiedy wybiera się specjalność i na jakiej zasadzie? To znaczy, czy jest możliwość, że osoba która chce wybrać jakąś specjalność może się nie dostać do tej grupy? Co jest brane pod uwagę przy przyjmowaniu?
futomaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 18:52   #48
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Specjalizacje wybiera się po pierwszym roku - wtedy juz mniej więcej wiesz, co na pewno Cię interesuje.

Prawie na pewno to zalezy od kolejności zgłoszeń do grupy.



A powiedz mi, dużo osób sie juz wpisalo? Będę polować na druga ture na Technologie Chemiczna i Biotechnologię, może sie któreś uda
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:19   #49
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez futomaki Pokaż wiadomość
Hej!
Od października zaczynam studiować Technologię Chemiczną i mam pytanko do osób, które właśnie studiują ten kierunek. Kiedy wybiera się specjalność i na jakiej zasadzie? To znaczy, czy jest możliwość, że osoba która chce wybrać jakąś specjalność może się nie dostać do tej grupy? Co jest brane pod uwagę przy przyjmowaniu?
Po pierwsze gratulacje! Życzę dużo cierpliwości, bo ten kierunek można kochać lub nienawidzić Nie jestem pewna kiedy wybiera się specjalność, na pewno nie po pierwszym roku jak wypowiadała się dziewczyna powyżej, chyba po trzecim roku z tego co kojarzę. Tak, można się nie dostać na wymarzoną specjalność, zależy to od ilości punktów, (na pewno nie zależy to od kolejności zgłoszeń) ale też nie jestem pewna jakich punktów Po drugim roku napiszę coś więcej

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez mellancholia Pokaż wiadomość
Specjalizacje wybiera się po pierwszym roku - wtedy juz mniej więcej wiesz, co na pewno Cię interesuje.

Prawie na pewno to zalezy od kolejności zgłoszeń do grupy.



A powiedz mi, dużo osób sie juz wpisalo? Będę polować na druga ture na Technologie Chemiczna i Biotechnologię, może sie któreś uda
Wyprowadzając Cię z błędu, specjalności nie wybiera się po pierwszym roku, wtedy na pewno nie będziesz wiedziała co Cię interesuje, bo po pierwszym roku "jedyne" co znasz to postawy chemii, chemię organiczną i nieorganiczną, dopiero na 2 roku nieźle się szaleje z kolejnymi chemiami - fizyczną i analityczną. Wybór specjalności na pewno NIE zależy od kolejności zgłoszeń, a od wyników nauki. Z drugiej tury dostaniesz się na technologię przy zgromadzonej ilości punktów nie mniejszej niż 54.
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 10:33   #50
mwojtowicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

cześć ja stoje przed decyzją o złożeniu dokumentów na technologie chemiczną. Bardzo sie przejmuje tym czy sobie poradze.. chciałabym zapytac jak z matematyka i fizyką ? bo tych przedmiotow boje się najbardziej
mwojtowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:50   #51
mellancholia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 79
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Pafrotka Pokaż wiadomość
Po pierwsze gratulacje! Życzę dużo cierpliwości, bo ten kierunek można kochać lub nienawidzić Nie jestem pewna kiedy wybiera się specjalność, na pewno nie po pierwszym roku jak wypowiadała się dziewczyna powyżej, chyba po trzecim roku z tego co kojarzę. Tak, można się nie dostać na wymarzoną specjalność, zależy to od ilości punktów, (na pewno nie zależy to od kolejności zgłoszeń) ale też nie jestem pewna jakich punktów Po drugim roku napiszę coś więcej

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------



Wyprowadzając Cię z błędu, specjalności nie wybiera się po pierwszym roku, wtedy na pewno nie będziesz wiedziała co Cię interesuje, bo po pierwszym roku "jedyne" co znasz to postawy chemii, chemię organiczną i nieorganiczną, dopiero na 2 roku nieźle się szaleje z kolejnymi chemiami - fizyczną i analityczną. Wybór specjalności na pewno NIE zależy od kolejności zgłoszeń, a od wyników nauki. Z drugiej tury dostaniesz się na technologię przy zgromadzonej ilości punktów nie mniejszej niż 54.





A mozesz rzucić linkiem? Bo ja sprawdzałam i byly takie informacje, jakie podałam, ale to bylo jakiś czas temu, więc mogłam sie pomylić



I skad wiesz, ze 54pkt?



A co fdo matematyki i fizyki to jesli sie chce to można wszystkiego sie nauczyć, warto troche poprzeglądać w czasie wakacji, bo programy poszczególnych przedmiotów są dostępne w necie
__________________
Shine on you, crazy diamond.

Uzalezniona od herbaty, swetrow i farbowania wlosow.
mellancholia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-17, 09:33   #52
Pafrotka
Raczkowanie
 
Avatar Pafrotka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 51
Dot.: Politechnika Krakowska:)-studentki, absolwentki i kandydatki- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mwojtowicz Pokaż wiadomość
cześć ja stoje przed decyzją o złożeniu dokumentów na technologie chemiczną. Bardzo sie przejmuje tym czy sobie poradze.. chciałabym zapytac jak z matematyka i fizyką ? bo tych przedmiotow boje się najbardziej
Jasne, że sobie poradzisz, jednak muszę powiedzieć, że tutaj trzeba lubić się uczyć, niektórych przedmiotów trzeba się uczyć regularnie, a i tak nie jest to gwarancją, że zdasz, niektórych "śmieciowych" można przejrzeć notatki na dzień lub dwa przed zaliczeniem i będzie okej. Wszyscy pierwszoroczni powinni się przygotować na to, że jeżeli byliście super uczniami w średniej, to niekoniecznie musi się to tutaj powtórzyć, uczymy się przede wszystkim dla siebie, nie zawsze ocena jest adekwatna do wiedzy, najważniejsze jest to co potem zostanie nam w głowie, bo dzięki temu będziemy wykonywać swoją późniejszą prace lepiej lub gorzej. Ogólnie polecam kierunek, ale nie jest on na pewno dla ludzi niesystematycznych i kompletnie niezainteresowanych naukami ścisłymi. Matematyka jest na prawdę do przejścia, wiem, że są wakacje, dla maturzystów nawet najdłuższe w całym życiu prawdopodobnie, ale warto zapoznać się choćby powierzchownie z materiałem matematyki prowadzonej na wyższych uczelniach, najczęściej są to: granice ciągów, szeregi liczbowe, granice funkcji, pochodne, funkcje jednej zmiennej, całki nieoznaczone, całki oznaczone, funkcje wielu zmiennych, macierze, układy równań. (tak było u mnie na PK) Jeżeli chodzi o fizykę, u nas na PK to jest loteria czy zdasz czy nie zdasz, tutaj potrzeba dużo cierpliwości i przede wszystkim nie należy się przejmować, trzeba się przyłożyć do laboratoriów, żeby w razie czego chociaż je mieć zaliczone. Wszystko zależy od prowadzącego. Wymagana jest także wysoka kultura osobista, czego wielu obecnym studentom brakuje, uprzejmością można zdziałać cuda

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mellancholia Pokaż wiadomość
A mozesz rzucić linkiem? Bo ja sprawdzałam i byly takie informacje, jakie podałam, ale to bylo jakiś czas temu, więc mogłam sie pomylić
Nie mogę, bo nie znam miejsca, gdzie ta informacja mogłaby się znajdować, studiuję to, więc prowadzący trochę opowiadają, uwierz na słowo Zaznaczam, że cały czas mówię o PK.



Cytat:
Napisane przez mellancholia Pokaż wiadomość
I skad wiesz, ze 54pkt?
Nie wiem, może być 50, może być 54, może być 58, zależy od ogólnej liczby pkt wszystkich ludzi, ale w tym roku podejrzewam, że nie pójdą wyżej niż 54, ale mogę się mylić
Pafrotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-17 10:33:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:48.