ukala - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-11-04, 11:17   #31
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: ukala

Ja również posiadam Ukale. Na wątku o Emu wstawiałam zdjęcia i pisałam co o nich myślę.

Te z całą "zapisaną" podeszwą mają na pięcie również sam napis "Ukala" jest to pierwsza partia która pojawiła się w na początku tego roku (chyba w styczniu) na allegro. Teraz produkują już chyba tylko te, które mają na pięcie dopisek "Ukala by Emu Australia" + w połowie ząbkowaną podeszwę. Są zastępstem Emu Woll.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 16:47   #32
Goska_88
Raczkowanie
 
Avatar Goska_88
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 284
Dot.: ukala

Dziewczyny na deezee jest promocja Ukala by Emu Sydney normalna cena 399 zł z 30% zniżką!!!! Wychodzi więc jakieś 270 zł, brać????????
też mam dylemat jaki rozmiar bo jednak w zimie chodzę w grubszych skarpetkach :P normalnie noszę 38 więc nie wiem czy wziąć swój rozmiar czy 37...?
Goska_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-04, 20:52   #33
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez Goska_88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na deezee jest promocja Ukala by Emu Sydney normalna cena 399 zł z 30% zniżką!!!! Wychodzi więc jakieś 270 zł, brać????????
też mam dylemat jaki rozmiar bo jednak w zimie chodzę w grubszych skarpetkach :P normalnie noszę 38 więc nie wiem czy wziąć swój rozmiar czy 37...?
ja mam rozmiar mniejsze, ale rozmiar to raczej indywidualna sprawa...
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-13, 11:10   #34
m4ndarynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: ukala

Moim zdaniem tragedia, zamówiłam sobie z Ameryki, myślałam ze beda lepsze niz w Polskich sklepach, ale ten sam shit.
Marne futerko, bardzo twarde, skóra w miare, ale podeszwa wogole sie nie wygina co zazwyczaj spotyka sie w byle jakich podrobkach UGG na allegro.
Porownujac do EMU ktore również posiadam (jakies tansze chyba Wool)- nie ma porownania, EMU wypada lepiej.
Ale i tak najlepiej wypadają włoskie "Hey Dude" ktore mozna kupic albo w sklepie on line albo w Zebrze. Swietna cena, kożuszek milutki, skora miękka, podeszwa idealna. Mam je już 2 lata i są bardzo dobrze utrzymane. Więc jesli ktos nie ma parcia na metke serdecznie je polecam bo chodzi się w nich rewelacyjnie.

Szczerze mówiąc nie wiem jak można sprzedawać Ukale za 360 zł w DeeZee czy stacjonarnych sklepach.. moim zdaniem są warte 3 razy mniej.
__________________
G for life
m4ndarynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 13:49   #35
Miralla
Przyczajenie
 
Avatar Miralla
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8
GG do Miralla Send a message via Skype™ to Miralla
Dot.: ukala

W piątek dostałam moje Ukale by Emu Australia. Zamówiłam je na eBayu, z USA. Przyszły w oryginalnym pudełku, z metką i wszystko wskazuje na to, że są jak najbardziej oryginalne.
Zapłaciłam za nie 200 zł z przesyłką.
Mój numer obuwia to 38,5-39, zamówiłam US7 czyli EU38 i po kilku dniach chodzenia rozmiarowo są idealne.
Co do samych butów, to co prawda nie mam porównania z Emu ani Ugg, ale nie mam jakiś większych zastrzeżeń. Wełna mogłaby się trochę lepiej trzymać wnętrza cholewki, bo lubi oblepiać sobą skarpety i legginsy, podeszwa, owszem jest twarda, ale wg. mnie do zniesienia, szwy są wykonane porządnie, skóra wierzchnia (krowia) nie budzi u mnie żadnych zastrzeżeń. Buty są mega ciepłe, stopy się nie pocą, skora oddycha i cieszę się, że w końcu będę mogła porzucić grube skarpety, bo przy Ukalach są one zbędne.

Cieszę się, że je kupiłam, mimo to, że są brzydkie i tego typu buty raczej nigdy mi się nie podobały. W zeszłym roku kupiłam kozaki, w polskim sklepie, kosztowały 350 zł i pomimo najróżniejszych wkładek i grubych skarpet było mi cały czas zimno i teraz są wątpliwą ozdobą mojego regału obuwniczego.

Podsumowując, jak za tak małe pieniądze, to jakość jest bardzo dobra. W moim przypadku buty te mają za za zadanie przetrwać tę zimę, utrzymać moje stopy w cieple i zbytnio się nie zdeformować żebym wyglądała jak człowiek.
Miralla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-27, 14:58   #36
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Dot.: ukala

jak kupiłam własnie te ukale za 175 zł. mam uggi i emu i szczerze mówiąc ukale są najsłabsze. co prawda dobrze wykonane i cieplutkie, ale podeszwa o wiele gorsza niż w emu wool. w sumie to jest taka jak w lepszych podróbach emu
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-13, 13:25   #37
niemodnaPOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 312
Dot.: ukala

witajcie, czy te ukala jak sie ubija to nie da się ich juz po prostu nosić ?? czy jakwkladke by sie dało to byłoby ok ? ja mam rozmiar 26 cm wkladki i boje sie kupic mniejsze bo mi paluch wystaje.
niemodnaPOLKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 13:49   #38
Fixi_Pixi
Zakorzenienie
 
Avatar Fixi_Pixi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 3 132
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez niemodnaPOLKA Pokaż wiadomość
witajcie, czy te ukala jak sie ubija to nie da się ich juz po prostu nosić ?? czy jakwkladke by sie dało to byłoby ok ? ja mam rozmiar 26 cm wkladki i boje sie kupic mniejsze bo mi paluch wystaje.
ja normalnie noszę rozmiar 38, Ukale kupiłam 37 (na początku były bardzo fajne, przylegające) teraz się niestety tak ubiły, że nie ma szans nosić ich bez skarpetek, strasznie klapią

Także ja polecam kupno rozmiar a nawet dwa mniejszych. To nie są Stingery, one się bardziej ubijają.
__________________
make dreams come true
Fixi_Pixi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 13:54   #39
chocolate1994
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: ukala

Kiedy pojawiła się Ukala? Kupiłam emu 2 lata temu. Po tych dwóch latach strasznie skapciały, a wełna się ugniotła :/ Wtedy krótkie kosztowały około 350zł, dłuższe 400zł a jakieś super kolekcje powyżej 700zł. Teraz podobny model dłuższych (połowa łydki) kosztuje 999zł!!! Co jest? Dlaczego tak zdrożały?
Zastanawiałam się czy nie kupić Ukala. Może to głupi powód ale ten napis z tyłu jest fatalny, w dodatku boje się, że jakościowo też są gorsze, bo zrobione "po taniości"... Czy to ma być tańsza wersja dla osób, które niezgadzają się z nową ceną?
Co o tym myślicie?
chocolate1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 15:01   #40
TeeQuillaa
Zakorzenienie
 
Avatar TeeQuillaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 986
Dot.: ukala

Cytat:
Napisane przez chocolate1994 Pokaż wiadomość
Kiedy pojawiła się Ukala? Kupiłam emu 2 lata temu. Po tych dwóch latach strasznie skapciały, a wełna się ugniotła :/ Wtedy krótkie kosztowały około 350zł, dłuższe 400zł a jakieś super kolekcje powyżej 700zł. Teraz podobny model dłuższych (połowa łydki) kosztuje 999zł!!! Co jest? Dlaczego tak zdrożały?
Zastanawiałam się czy nie kupić Ukala. Może to głupi powód ale ten napis z tyłu jest fatalny, w dodatku boje się, że jakościowo też są gorsze, bo zrobione "po taniości"... Czy to ma być tańsza wersja dla osób, które niezgadzają się z nową ceną?
Co o tym myślicie?
z tego co mówi internet to ukala by emu australia są produkowane zamiast emu bronte. Ja kupiłam rok temu te z wieszaka, ale bez rewelacji, kolor tragiczny do czyszczenia. Miałam emu bronte właśnie i w nich podeszewa jest stabilniejsza, grubsza i z innego tworzywa. a w tych podeszwa troche jak w zwykłych chińskich "emu" , chociaż pzez jeden sezon się nie zdarła ani nic. kupiłam o rozmiar mniejsze niż normalnie noszę a i tak mi się o 2 rozmiary rozbiły, także polecam rać o 2 rozmiary większe. Jeżeli znajdziesz w okazyjnej cenie to kupuj. Ja swoje przed sezonem kupiłam za 180 zł. Ale 400 w życiu bym za nie nie dała. Chyba lepiej trochę zaoszczędzić i kupić emu stinger, te droższe. Albo bronte. Ja swoje bronte nosiłam 3 lata i jeszcze się nadają do uzytku.
TeeQuillaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 16:24   #41
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: ukala

za takie pieniądze można sobie kupić fajne kozaki na lata a nie jakieś kapcie
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-12, 11:27   #42
ntlk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 17
Dot.: ukala

Dziewczyny nie orientujecie się czy szewc mógłby coś zrobić z lekko wytartą podeszwą ukala? ogólnie wszystko z tymi butami byłoby idealnie ( fajna miękka, elastyczna skóra, mocne szwy, sztywna pięta, która się nie zapada ani nie odkształca, fajnie trzymają ciepło) gdyby nie ta piankowa podeszwa... niby jest trwalsza niż w takich zwykłych sieciówkach, ale po 3 miesiącach dość częstego użytkowania zauważyłam, że buty ścierają się na piętach ;/
ntlk jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-12 12:27:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.