Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-05-19, 18:54   #1
Krakau
Raczkowanie
 
Avatar Krakau
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 143
Send a message via Skype™ to Krakau

Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)


Witam szanowne użytkowniczki!

Piszę w takiej sprawie: zbliża się lato, wakacje, odpoczynek, morze, plaża... no i tutaj rodzi się problem. Otóż chcę sobie w tym roku kupić nowy strój kąpielowy, a z racji tego, że mam mikroskopijny biust, chciałabym się was poradzić, jakie stroje są najlepsze dla drobnopiersiastych kobiet. Głównie chodzi mi o krój. Osobiście rozróżniam trzy typy strojów kąpielowych dla kobiet: jednoczęściowe - nie biorę pod uwagę, oraz dwa następujące:

a) http://www.hm.com/pl/product/09456?a...rticle=09456-A
b) http://www.hm.com/pl/product/10005?a...=SIMILAR_TO_PD

Czyli w sumie różnią się tylko górą. Dziewczyny, który z powyższych rodzajów góry od kostiumu lepiej wygląda przy małym biuście i dlaczego? Bo wydaje mi się, że ten pierwszy, ale może się nie znam.

Czekam na wszelkie porady i podpowiedzi! Nie pogardzę również zdjęciami.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/65ceaf17bf.png

Poznań miasto doznań <33

Edytowane przez Krakau
Czas edycji: 2013-05-19 o 18:55
Krakau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 21:23   #2
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Sama mam mały biust i żaden z modeli, który pokazałaś moim zdaniem nie nadaje się. Mierzyłam właśnie tego typu i jestem zdecydowanie na nie. Biust nijak w nich wygląda, spłaszczony, niepodkreślony (nie mówię o efekcie push-up). Jeśli już koniecznie musi być któryś w tych to ten czarny.

Sama posiadam strój kąpielowy, który ma krój tak jakby zwykłego biustonosza. Miseczki mają fiszbiny, są usztywnione, ale bez żadnych wypełniaczy, push-up itp, ja tego nie potrzebuję Zapinam normalnie ramiączka lub wiążę na szyi i jest super. Widać, że biust, mały czy nie, jednak jest, a nie kompletnie spłaszczenie. Ja swój mam z Atlantica, przykładowe modele:
http://www.atlantic.pl/produkty/kate...kapielowe.html
http://www.atlantic.pl/produkty/kate...kapielowe.html
http://www.atlantic.pl/produkty/kate...kapielowe.html
Zawsze możesz wybrać jakiś model z falbanką, w kolorowe wzorki - to Ci optycznie powiększy biust. :P

Nigdy nie zrozumiem dlaczego tyle osób na mały biust poleca te słynne trójkąciki czy opaski. A na wielu forach i wątkach widziałam takie rady.
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 21:47   #3
jagaba
Rozeznanie
 
Avatar jagaba
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 680
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Moim zdaniem żaden z powyższych nie jest odpowiedni.. Tu masz wątek na ten temat
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52671
jagaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 22:12   #4
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

W zeszłym roku kupiłam świetny w Calzedonii, gruba gąbka, ale cóż, coś musi udawać biust. Krój jakby zwykłego biustonosza, tylko wiązany z tyłu i na szyi. Tworzy świetny efekt, wygląda jakbym miała piersi. Powiedziałam wprost w sklepie czego potrzebuję i okazało się, że mają takie specjalne, powiększające. Mam bardzo mały biust (63cm pod biustem i 74cm w biuście).

Edytowane przez myszakotka
Czas edycji: 2013-05-19 o 22:14
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 22:19   #5
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
W zeszłym roku kupiłam świetny w Calzedonii, gruba gąbka, ale cóż, coś musi udawać biust. Krój jakby zwykłego biustonosza, tylko wiązany z tyłu i na szyi. Tworzy świetny efekt, wygląda jakbym miała piersi. Powiedziałam wprost w sklepie czego potrzebuję i okazało się, że mają takie specjalne, powiększające. Mam bardzo mały biust (63cm pod biustem i 74cm w biuście).
Ja mam 69 pod, 80 w biuście, czyli różnica taka sama jak u Ciebie i nie powiedziałabym, że mam "bardzo mały biust" i coś musi go udawać Nie noszę push-upów, tylko zwykłe usztywnianie miseczki i widać, że mam biust. xD

Edytowane przez darkdot
Czas edycji: 2013-05-19 o 22:20
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 22:46   #6
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Ja mam 69 pod, 80 w biuście, czyli różnica taka sama jak u Ciebie i nie powiedziałabym, że mam "bardzo mały biust" i coś musi go udawać Nie noszę push-upów, tylko zwykłe usztywnianie miseczki i widać, że mam biust. xD
Ja twierdze, ze mam biust jak chuda 13latka, a zbliżam się do 30. Mam problem z kupnem bielizny, w zasadzie prawie wszystkie moje staniki są za duże. Powinnam mieć 60c, kupuje malomiseczkowe 60d. Effuniaki niestety na mnie nie pasują. Miałam olbrzymia radość jak w końcu udało mi się kupić strój kąpielowy w którym wyglądam jak kobieta i w którym nie będzie wolnego miejsca w usztywnianych miskach.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-19, 23:03   #7
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
Ja twierdze, ze mam biust jak chuda 13latka, a zbliżam się do 30. Mam problem z kupnem bielizny, w zasadzie prawie wszystkie moje staniki są za duże. Powinnam mieć 60c, kupuje malomiseczkowe 60d. Effuniaki niestety na mnie nie pasują. Miałam olbrzymia radość jak w końcu udało mi się kupić strój kąpielowy w którym wyglądam jak kobieta i w którym nie będzie wolnego miejsca w usztywnianych miskach.
Ja też kupuję 60C lub częściej 65C, tylko usztywniane, bez wkładek i wierz mi, 13latką już daaaawno nie jestem, bliżej mi do Ciebie niż do niej. Poszukaj biustonoszy w Atlanticu, ja tam zawsze znajdę w jakiejś kolekcji coś dla siebie, w czym biust fajnie wygląda, w przeciwieństwie do innych sklepów. Powodzenia!
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-19, 23:10   #8
myszakotka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 817
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Ja też kupuję 60C lub częściej 65C, tylko usztywniane, bez wkładek i wierz mi, 13latką już daaaawno nie jestem, bliżej mi do Ciebie niż do niej. Poszukaj biustonoszy w Atlanticu, ja tam zawsze znajdę w jakiejś kolekcji coś dla siebie, w czym biust fajnie wygląda, w przeciwieństwie do innych sklepów. Powodzenia!
Patrzyłem wielokrotnie, za szerokie na mnie i jakoś w ogóle zle leżą. Wole brytyjczyki, freye albo cleo lub masquerade.
myszakotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 07:45   #9
Orage
Rozeznanie
 
Avatar Orage
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 647
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Wczoraj oglądałam jakiś program z panią od bra fittingu, która powiedziała, że na małe piersi najlepsze są staniki takie jak ten z drugiego załącznika zamieszczonego przez Ciebie http://www.hm.com/pl/product/10005?a...=SIMILAR_TO_PD

Ja też mam małe i noszę taki krój. Falbanki na biuście też by pewnie pomogły.
__________________
Ubrania, kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post43182638
Orage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 09:51   #10
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez Orage Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądałam jakiś program z panią od bra fittingu, która powiedziała, że na małe piersi najlepsze są staniki takie jak ten z drugiego załącznika zamieszczonego przez Ciebie http://www.hm.com/pl/product/10005?a...=SIMILAR_TO_PD

Ja też mam małe i noszę taki krój. Falbanki na biuście też by pewnie pomogły.
poważnie? W życiu bym nie założyła takiego stroju. Przecież nawet modelka z h&m wygląda w nim beznadziejnie. Jak 12latka, której zaczynają rosnąć dopiero piersi.

Autorko wątku, nie kupuj żadnych trójkątów! :P
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 10:51   #11
senkasandry
Rozeznanie
 
Avatar senkasandry
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 742
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

dostalas juz porzadne porady na intymnym( dziwne ze zakladasz watki i tu i tam). pochodz po sklepach i szukaj a nie ze upierasz sie nad tymi strojami ktore juz kilka osob w poprzednim watku Ci odradzilo. ile jeszcze potrebujesz porad typu "falbanki powiekszaja biust" zeby sie przekanac o tym?
senkasandry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 14:37   #12
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

tutaj przykład
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg strój kapielowy maly biust.jpg (22,7 KB, 294 załadowań)
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 19:01   #13
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
poważnie? W życiu bym nie założyła takiego stroju. Przecież nawet modelka z h&m wygląda w nim beznadziejnie. Jak 12latka, której zaczynają rosnąć dopiero piersi.

Autorko wątku, nie kupuj żadnych trójkątów! :P
A ja właśnie prawie wszystkie stroje takie mam i wyglądają rewelacyjnie! Dużego biustu nie mam, ale strój ma sylikonowe wkładki w środku. Polecam.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Orage Pokaż wiadomość
Wczoraj oglądałam jakiś program z panią od bra fittingu, która powiedziała, że na małe piersi najlepsze są staniki takie jak ten z drugiego załącznika zamieszczonego przez Ciebie http://www.hm.com/pl/product/10005?a...=SIMILAR_TO_PD

Ja też mam małe i noszę taki krój. Falbanki na biuście też by pewnie pomogły.
Dokładnie, zgadzam się.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 19:04   #14
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
A ja właśnie prawie wszystkie stroje takie mam i wyglądają rewelacyjnie! Dużego biustu nie mam, ale strój ma sylikonowe wkładki w środku. Polecam.
Co kto woli, ja takiego nigdy nie założę, nawet z silikonowymi wkładkami.

Zdjęcie od mal00nie świetnie pokazuje efekt po trójkątach. :P

Edytowane przez darkdot
Czas edycji: 2013-05-20 o 19:05
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 19:09   #15
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Co kto woli, ja takiego nigdy nie założę, zwłaszcza z silikonowymi wkładkami.
Dokładnie, ale to nie zmienia faktu że właśnie taki krój nadaje się dla małych piersi. A wkładki są w środku, ani ich nie widać, ani nie czuć, a dzięki nim sutki się nie odbijają przynajmniej i wszystko jest na swoim miejscu

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Co kto woli, ja takiego nigdy nie założę, nawet z silikonowymi wkładkami.

Zdjęcie od mal00nie świetnie pokazuje efekt po trójkątach. :P
Wystarczy falbanka właśnie - jak Ty to nazywasz - na staniku trójkątów i kolorowe wzory, które optycznie powiększają piersi. A na zdjęciu raz, że są zupełnie dwa inne fasony, a dwa to drugi ma falbankę. Ja osobiście takiego bym nie ubrała.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:08 ----------

Autorko polecam przejść się do sklepu, po przymierzać i wtedy się zdecydować
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 19:26   #16
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Trójkąty nie nadają piersiom kształtu w ogóle, tylko po prostu je zakrywają. Stroje w takim fasonie jak na 2 zdjęciu (nawet bez tej falbanki i innych ozdób i wzorów optycznie powiększających, sama mam bez takich bajerów) mają fiszbiny i są idealne dla małego biustu, bo go ładnie zbierają i nadają kształt, bez silikonowych wkładek, push-upów itp. Jak dla mnie to każda dziewczyna na plaży z małym biustem w takich trójkątach wygląda jak dziecko, zdania nie zmienię.
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 19:54   #17
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Ja wcale nie nalegam, żebyś je zmieniła. Pokazuję Ci tylko, że inni mogą mieć odmienny punkt widzenia. To jest Ci ciężko zaakceptować widzę. Odnosząc się do tematu: nawet jeśli taki krój odmładza to dla dojrzałych kobiet nie stanowi to problemu. Oczywiście bzdurą jest, że push-up nie nadaje kształtu bo nadaje. Nie mówię o wkładkach, które zakrywają w całości piersi lecz o takich, które je kształtują. Za fiszbiny podziękuje, wyrosłam z nich 10 lat temu. Także masz prawo do własnego zdania, ale zaakceptuj też zdanie innych. Kończę dyskusję bo jest nie na temat i nic nie wnosi do tematu autorki. Powinna sama się przekonać co jej odpowiada. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Ps. Widocznie nie tylko ja, lecz także Pani od bra fittingu mamy dziwny pogląd
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-20, 20:09   #18
darkdot
Zakorzenienie
 
Avatar darkdot
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 268
GG do darkdot
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Ja wcale nie nalegam, żebyś je zmieniła. Pokazuję Ci tylko, że inni mogą mieć odmienny punkt widzenia. To jest Ci ciężko zaakceptować widzę. Odnosząc się do tematu: nawet jeśli taki krój odmładza to dla dojrzałych kobiet nie stanowi to problemu. Oczywiście bzdurą jest, że push-up nie nadaje kształtu bo nadaje. Nie mówię o wkładkach, które zakrywają w całości piersi lecz o takich, które je kształtują. Za fiszbiny podziękuje, wyrosłam z nich 10 lat temu. Także masz prawo do własnego zdania, ale zaakceptuj też zdanie innych. Kończę dyskusję bo jest nie na temat i nic nie wnosi do tematu autorki. Powinna sama się przekonać co jej odpowiada. Pozdrawiam

[/COLOR]Ps. Widocznie nie tylko ja, lecz także Pani od bra fittingu mamy dziwny pogląd
Ja przedstawiam swój pogląd i swoje argumenty, Ty swój. Ja nie wmawiam Ci swojego, Ty nie wmawiaj mi swojego.
Nigdzie nie napisałam, że pushup nie nadaje kształtu. Napisałam, że nawet stroje kąpielowe bez pushupu, o kroju zwykłego stanika, lepiej nadają kształt piersiom.
Ja przedstawiam swoje racje i poglądy, o które prosi autorka wątku. Pozdrawiam.

Wiedza jednej pani wiedzy drugiej pani od brafittingu nierówna. Opinia jednej osoby z tv nie jest wyrocznią.

ps. różnica w poglądzie może polegać na tym, że twój "nieduży biust" wcale nie jest taki mały jak autorki czy mój, więc wiesz... jedni narzekają, że różnica w obwodzie 15cm to za mały biust nevermind, koniec tematu

Edytowane przez darkdot
Czas edycji: 2013-05-20 o 20:12
darkdot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 12:11   #19
sowaaaaa
Zadomowienie
 
Avatar sowaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 911
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez darkdot Pokaż wiadomość
Trójkąty nie nadają piersiom kształtu w ogóle, tylko po prostu je zakrywają. Stroje w takim fasonie jak na 2 zdjęciu (nawet bez tej falbanki i innych ozdób i wzorów optycznie powiększających, sama mam bez takich bajerów) mają fiszbiny i są idealne dla małego biustu, bo go ładnie zbierają i nadają kształt, bez silikonowych wkładek, push-upów itp. Jak dla mnie to każda dziewczyna na plaży z małym biustem w takich trójkątach wygląda jak dziecko, zdania nie zmienię.
zgadzam się też mam malutki biust i nie wyobrażam sobie chodzenia w trójkątach

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
. Odnosząc się do tematu: nawet jeśli taki krój odmładza to dla dojrzałych kobiet nie stanowi to problemu.
odmładzają? hm...skoro chcecie wyglądać jak 13-14 latki, kórym dopiero rośnie biust to spoko
sowaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-07, 08:57   #20
ShineAttract
Raczkowanie
 
Avatar ShineAttract
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 50
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Również mam mały biust i oba, które podałaś nie pasują. Polecam z usztywnianymi miseczkami (najlepiej z falbanką-która robi sztuczny tłum ) i krojem taki jak normalny bieliźniany biustonosz. Albo biustonosz (podobny do tego czarnego z pierwszego zdjęcia) usztywniany z marszczonym materiałem-ja kupiłam taki w zeszłym roku w H&M. W kolorze koralowym; ma pomarszczony materiał (wygląda tak, jakby materiał był "przekręcony"), odpinany sznurek na szyję, po bokach silikon, żeby staniczek nie zsuwał się z ciała, gdy masz go zapiętego tylko na plecach bez tego sznurka na szyję. Jest cudowny i tak pięknie wyprofilowany, że mój maly biust wygląda jak rozm. "C"
ShineAttract jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-07, 21:14   #21
Czokou
Zadomowienie
 
Avatar Czokou
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 426
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

o dokładnie też miałam z tym problem I mam obydwa modele z których linki wysłałaś, trójkąty odpadają, spłaszczają strasznie, bandażowy już trochę lepiej, ale też bez szału. Ja stawiam właśnie na usztywniane, takie a'la stanikowe, kilka dni temu udało mi się dorwać taki w Cubusie za 3 dyszki (zwykły, stanikowy, czarny). Jak jest usztywniany + falbanki to już w ogóle ekstra. Nie wiem jak inne małobiuściaste mają, ale u mnie najlepiej prezentują się staniki typu bardotka, ale niełatwo znaleźć taki strój niestety...
__________________
« Is that what devils do? »
Czokou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-18, 12:53   #22
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Ja też mam mały biust i przymeirzam się do kupna tego stroju:
http://ebutik.pl/product-pol-131582-...ielowego.html#

tylko jak dobrać rozmiar . Ta tabelka na stronie jest o kant d rozbić . Któraś tam zamawiała może ?
_ee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-20, 13:17   #23
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

A może ten lepszy? Który lepiej powinien uwydatnić mały biust?

http://www.esotiq.com/images/kolekcj...031018-33X.jpg
_ee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-17, 22:44   #24
bezkituu
Raczkowanie
 
Avatar bezkituu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

Cytat:
Napisane przez dorota52 Pokaż wiadomość
Drugi cuudowny! <3

PS trójkąty na małym biuście wyglądają żałośnie :)))
__________________
high five!
bezkituu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-14, 16:42   #25
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Stroje kąpielowe dla dziewczyn z małym biustem. ;)

To jeszcze nie macie takiej tragedii jak ja skoro kupujecie stroje w h&m najmniejszy rozmiar jaki tam widziałam to 75A, a to niestety za dużo.

Raz kiedyś udało mi się w cubusie trafić 65A, ale chyba trafiłam na dostawe

W tamtym roku poszłam do jakiegoś sklepu w CH (nie pamiętam już nazwy), powiedziałam jaki rozmiar, a pani jakieś marne 2 pokazała, których już nikt nie chciał kupić czułam się strasznie

A w tym roku szykują się jakieś południowe wakacje, więc chciałabym znaleźć coś fajnego
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data


Edytowane przez nikisa
Czas edycji: 2014-02-14 o 16:43
nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-14 16:42:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:57.