Zbyt dobrze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-08, 16:07   #1
citizen1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5

Zbyt dobrze?


Pytanie skierowane jest głównie do Pań, ale panowie oczywiście też są mile widziani żeby się wypowiedzieć o swoich partnerkach
Mialyscie kiedyś tak podczas seksu, że było Wam po prostu za dobrze? Ja tak często mam, że doznania są tak mocne i tak świetne, że aż nie do wytrzymania i po prostu "uciekam" w sensie odsuwam się od mojego Tż żeby zrobić sobie chwilę przerwy. Przez to nie mogę osiągnąć orgazmu, bo kiedy jest mi tak super błogo to ja się odsuwam, jest to silniejsze ode mnie.

Miałyście kiedy coś podobnego, czy tylko ja jestem jakaś dziwna i coś ze mną nie tak?
Jakieś rady jak sobie z tym radzić?
citizen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 17:06   #2
Mala__Mary
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 30
Dot.: Zbyt dobrze?

Cytat:
Napisane przez citizen1 Pokaż wiadomość
Pytanie skierowane jest głównie do Pań, ale panowie oczywiście też są mile widziani żeby się wypowiedzieć o swoich partnerkach
Mialyscie kiedyś tak podczas seksu, że było Wam po prostu za dobrze? Ja tak często mam, że doznania są tak mocne i tak świetne, że aż nie do wytrzymania i po prostu "uciekam" w sensie odsuwam się od mojego Tż żeby zrobić sobie chwilę przerwy. Przez to nie mogę osiągnąć orgazmu, bo kiedy jest mi tak super błogo to ja się odsuwam, jest to silniejsze ode mnie.

Miałyście kiedy coś podobnego, czy tylko ja jestem jakaś dziwna i coś ze mną nie tak?
Jakieś rady jak sobie z tym radzić?
Przestać się odsuwać
Mala__Mary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 17:59   #3
citizen1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Zbyt dobrze?

Tylko, że ja właśnie tak nie potrafię. To jest podobnie jak z czymś ciepłym, jak czujesz, że parzy to automatycznie się odsuwasz. Tylko, że w tym przypadku to jest mega przyjemne uczucie
citizen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:03   #4
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Zbyt dobrze?

Ja tak mam podczas masowania łechtaczki. Trzeba tak naprawdę wytrzymać lub poprosić partnera o wolniejszy lub mocniejszy dotyk. Poeksperymentuj tak, by łatwo Ci było dojść .
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:04   #5
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: Zbyt dobrze?

Ja się odsuwam właśnie wtedy, kiedy dostaje orgazmu. Ale TŻ trzyma mnie wtedy i....oooo jeju. Odpływam!
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:17   #6
citizen1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5
Dot.: Zbyt dobrze?

Ja właśnie mojego poprosiłam , żeby mnie trzymał, ale czasem i tak ( jak na złość) uda mi się gdzieś czmychnac bokiem, że się tak wyrażę :p
citizen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 18:24   #7
PytamIBladze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 55
Dot.: Zbyt dobrze?

Cytat:
Napisane przez citizen1 Pokaż wiadomość
Ja właśnie mojego poprosiłam , żeby mnie trzymał, ale czasem i tak ( jak na złość) uda mi się gdzieś czmychnac bokiem, że się tak wyrażę :p
też tak na początku miałam, ale raz jakoś się zmusiłam i nie wyobrażam sobie pieszczot bez tego orgazmu teraz. pierwszy raz własnie z nim miałam łechtaczkowy i po prostu on sprawia, że mam go za każdym razem ale miota mną wtedy niesamowicie. kazałam mu mnie trzymać choćby nie wiem co
PytamIBladze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-10, 21:03   #8
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Zbyt dobrze?

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja tak mam podczas masowania łechtaczki. Trzeba tak naprawdę wytrzymać lub poprosić partnera o wolniejszy lub mocniejszy dotyk. Poeksperymentuj tak, by łatwo Ci było dojść .
Ja tak mam podczas masowania, że jak już jest tak mega dobrze, to wszystko albo przechodzi i muszę mieć chwilę przerwy, żeby zacząć na nowo, albo jest "za dobrze" do tego stopnia, że zaczynam odczuwać dyskomfort i i tak muszę przerwać. Dopiero po kilku podejściach robi sie na tyle odpowiednio dobrze, że mogę dojść.

Może autorce chodzi o taki dyskomfort właśnie, że niby jest super dobrze, ale tak, że aż drażni i musi się odsunąć?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 19:31   #9
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Zbyt dobrze?

Ja raz tak miałam, może to głupie, ale było mi tak dobrze, że aż się że szczęścia poplakalam
__________________

mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 22:17   #10
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Zbyt dobrze?

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Ja raz tak miałam, może to głupie, ale było mi tak dobrze, że aż się że szczęścia poplakalam
Może nie tyle popłakałaś ze szczęścia, tylko miałaś takie skurcze, że ci z tego wszystkiego łzy napłynęły do oczu. Chyba nie zawodziłaś aż tak jak małe dziecko?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 19:32   #11
Vigilant
Raczkowanie
 
Avatar Vigilant
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 118
Dot.: Zbyt dobrze?

Cytat:
Napisane przez citizen1 Pokaż wiadomość
Pytanie skierowane jest głównie do Pań, ale panowie oczywiście też są mile widziani żeby się wypowiedzieć o swoich partnerkach
Mialyscie kiedyś tak podczas seksu, że było Wam po prostu za dobrze? Ja tak często mam, że doznania są tak mocne i tak świetne, że aż nie do wytrzymania i po prostu "uciekam" w sensie odsuwam się od mojego Tż żeby zrobić sobie chwilę przerwy. Przez to nie mogę osiągnąć orgazmu, bo kiedy jest mi tak super błogo to ja się odsuwam, jest to silniejsze ode mnie.

Miałyście kiedy coś podobnego, czy tylko ja jestem jakaś dziwna i coś ze mną nie tak?
Jakieś rady jak sobie z tym radzić?
Mialam tak non stop w wieku 17-20 lat. Potem juz to ogarnelam i od tamtej pory jest ok. Nie uciekam juz
Vigilant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-16, 08:33   #12
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zbyt dobrze?

Miałam tak, ale nie miało to nic wspólnego z nadchodzącym orgazmem. Efekt źle pieszczonej łechtaczki, bezpośrednie pieszczenie. U mnie to nie wchodzi w grę. Nie tykać łechtaczki
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-17, 20:47   #13
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Zbyt dobrze?

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Ja raz tak miałam, może to głupie, ale było mi tak dobrze, że aż się że szczęścia poplakalam
Ja raz się zaczęłam okropnie śmiać. Chłopak był trochę zdezorientowany, ale jak doszłam do siebie to jakoś się z tego wytłumaczyłam.
Na początku tak miałam, że się odsuwałam i chłopak musiał mnie "gonić". Teraz czasami też tak mam, gdy próbujemy czegoś nowego.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 22:33   #14
the_moron_one
Rozeznanie
 
Avatar the_moron_one
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 568
Dot.: Zbyt dobrze?

laski a wy mówicei ,że uciekacie od łechtaczkowego czy pochwowego? na czym polega ,że was kolo przetrzyma? ja to właśnie pochwowo nie umiem dojść, robi mi się przyjemnie przyjemnie i tak akby mi się chciało siusiu i po prostu nie mogę.... i uciekam właśnie wtedy. i też nie wiem co z tym zrobić

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez PytamIBladze Pokaż wiadomość
Ja się odsuwam właśnie wtedy, kiedy dostaje orgazmu. Ale TŻ trzyma mnie wtedy i....oooo jeju. Odpływam!
sprecyzuj pls rodzaj orgazmu i jak cie trzym a:P
the_moron_one jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 23:33:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.