SZMATKI MUŚLINOWE- dobre? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-29, 22:20   #1
blondyneczka_92
Raczkowanie
 
Avatar blondyneczka_92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 36

SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?


Witam, mam problem z cerą. Łuszczy się, świeci, jak ją przypudruję to zostają ślady po naskórku. Wszystkie żele mnie podrażniają Ostatnio wyczytałam o tym cudaku i nie wiem co myśleć. Znalazłam najtańszą ofertę na allegro bo chcę to na razie spróbować, ale nie wiem czy to dobra firma- http://allegro.pl/show_item.php?item=2082733862 , nigdy nie słyszałam o firmie LIZ EARLE, a cena jest dość kusząca 15 zł to też pieniądze jednak i nie chciałabym kupić jakieś podróby, dziewczyny możecie się wypowiedzieć na ten temat? Może któraś z Was ma tę firmę i może polecić?
I jeszcze jak ich stosujecie?
__________________
bo 'jutro' to było o całą wieczność za późno.
blondyneczka_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:21   #2
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?

Ja mam szmatkę z The Body Shop.. Oczyszcza świetnie i dokładnie. Skórek nie było widać, a miewałam wysuszone - po prostu je ściągała. Aczkolwiek, roznosi trądzik - a przynajmniej mam takie wrażenie. Całą twarz zbabrałam sobie ja i siostra moja..
Na pewno oczyszcza świetnie i jest lepsza niż jakiekolwiek pilingi.
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 00:47   #3
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 567
Dot.: SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?

Cytat:
Napisane przez blondyneczka_92 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem z cerą. Łuszczy się, świeci, jak ją przypudruję to zostają ślady po naskórku. Wszystkie żele mnie podrażniają Ostatnio wyczytałam o tym cudaku i nie wiem co myśleć. Znalazłam najtańszą ofertę na allegro bo chcę to na razie spróbować, ale nie wiem czy to dobra firma- http://allegro.pl/show_item.php?item=2082733862 , nigdy nie słyszałam o firmie LIZ EARLE, a cena jest dość kusząca 15 zł to też pieniądze jednak i nie chciałabym kupić jakieś podróby, dziewczyny możecie się wypowiedzieć na ten temat? Może któraś z Was ma tę firmę i może polecić?
I jeszcze jak ich stosujecie?
Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Ja mam szmatkę z The Body Shop.. Oczyszcza świetnie i dokładnie. Skórek nie było widać, a miewałam wysuszone - po prostu je ściągała. Aczkolwiek, roznosi trądzik - a przynajmniej mam takie wrażenie. Całą twarz zbabrałam sobie ja i siostra moja..
Na pewno oczyszcza świetnie i jest lepsza niż jakiekolwiek pilingi.
Co do firmy niestety Ci nie pomogę, choć myślę, że skoro dziewczyny używały tetry zamiast muślinówki i było ok to firma aż tak gigantycznej różnicy nie robi.

Miałam z The Body Shop i mimo prania co każde użycie (w wysokiej temperaturze) to i tak miałam większe problemy z krostkami. Generalnie twarz była piękna, promienna i sprężysta (to też zasługa OCM) ale coraz więcej tych krostek mi się zaczęło robić. Odłożyłam i problem zniknął (krostek było tyle ile przed muślinówką, a twarz i tak wygląda bardzo dobrze). Musiałam niestety zaadaptować metodę OCM do siebie bez używania szmatki.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363

Edytowane przez SOCKI
Czas edycji: 2012-01-30 o 00:48
SOCKI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 02:10   #4
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?

Cytat:
Napisane przez blondyneczka_92 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem z cerą. Łuszczy się, świeci, jak ją przypudruję to zostają ślady po naskórku. Wszystkie żele mnie podrażniają Ostatnio wyczytałam o tym cudaku i nie wiem co myśleć. Znalazłam najtańszą ofertę na allegro bo chcę to na razie spróbować, ale nie wiem czy to dobra firma- http://allegro.pl/show_item.php?item=2082733862 , nigdy nie słyszałam o firmie LIZ EARLE, a cena jest dość kusząca 15 zł to też pieniądze jednak i nie chciałabym kupić jakieś podróby, dziewczyny możecie się wypowiedzieć na ten temat? Może któraś z Was ma tę firmę i może polecić?
I jeszcze jak ich stosujecie?
Liz Earl jest conajmniej kultowa w UK jesli chodzi o pielegnacje skory i ma bardzo dobra opinie. Ja sama nie uzywalam, natomiast od niej podkradlam pomysl z uzywaniem malych chusteczek muslinowych do mycia skory twarzy i peelingu. (zreszta nie ja jedna, mnostwo firm wprowadzilo to jako dodatek do kosmetykow oczyszczajacych takich jak Eve Lom, neal's yard remedies itp)
Wejdz na strone make up alley i tam sa oceny jej produktow.
Co do autentycznosci tego na allegro to sie nie wypowiem
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 08:47   #5
Telka10
Zakorzenienie
 
Avatar Telka10
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3 890
Dot.: SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?

Cytat:
Napisane przez blondyneczka_92 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem z cerą. Łuszczy się, świeci, jak ją przypudruję to zostają ślady po naskórku. Wszystkie żele mnie podrażniają Ostatnio wyczytałam o tym cudaku i nie wiem co myśleć. Znalazłam najtańszą ofertę na allegro bo chcę to na razie spróbować, ale nie wiem czy to dobra firma- http://allegro.pl/show_item.php?item=2082733862 , nigdy nie słyszałam o firmie LIZ EARLE, a cena jest dość kusząca 15 zł to też pieniądze jednak i nie chciałabym kupić jakieś podróby, dziewczyny możecie się wypowiedzieć na ten temat? Może któraś z Was ma tę firmę i może polecić?
I jeszcze jak ich stosujecie?
A próbowałaś ten żel do oczyszczania? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...wrazliwej.html Mnie też zawsze wszystko podrażniało, a ten bardzo mi pomaga i stosuję go z powodzeniem 2 rok. Kiedyś poleciała mi go pani dermatolog i był to bardzo dobry wybór. Ta firma ma również inne kosmetyki do oczyszczania. Sama szmatka nie wystarczy - pomoże usunąć naskórek, ale jednak warto też używać jakiegoś żelu. A jakiego kremu używasz? bo ja dopóki stosowałam nie ten co trzeba to też ciągle się świeciłam.
__________________
- Kici kici, taś taś...
- Do lwa, motyla noga, do lwa?!




Szczęśliwi

Telka10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:50   #6
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?

do mycia twarzy używam zwykłej ściereczki z mikrofibry, takiej delikatniejszej, i przegotowanej wody. nie wydaje mi się, żeby muślinowa zachodnia ściereczka myła lepiej niż polska. a polskie (czy też chińskie) muślinowe też widziałam, jedną mam do czyszczenia lapka z kurzu kosztowała 3 złote.

od siebie mikrofibrę polecam, aczkolwiek każda ściereczka, którą się trze buzię będzie roznosić bakterie, jeśli się ma krostki. tak samo jak żele i inne takie, sama ściereczka sprawy raczej nie załatwi, to tylko peeling buzi
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 13:14   #7
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: SZMATKI MUŚLINOWE- dobre?

Cytat:
Napisane przez golden_eye Pokaż wiadomość
do mycia twarzy używam zwykłej ściereczki z mikrofibry, takiej delikatniejszej, i przegotowanej wody. nie wydaje mi się, żeby muślinowa zachodnia ściereczka myła lepiej niż polska. a polskie (czy też chińskie) muślinowe też widziałam, jedną mam do czyszczenia lapka z kurzu kosztowała 3 złote.

od siebie mikrofibrę polecam, aczkolwiek każda ściereczka, którą się trze buzię będzie roznosić bakterie, jeśli się ma krostki. tak samo jak żele i inne takie, sama ściereczka sprawy raczej nie załatwi, to tylko peeling buzi
Dokładanie, ja mam zwykła z mikrofibry i jest świetna i nie czuje żeby mi była inna potrzebna do szczęścia
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:53.