Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-15, 11:33   #2401
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
ja mam taką zasadę - choćby mnie kroili, solili nowy kosmetyk wprowadzam JEDEN! wtedy mam jakąś tam orientację czy służy mi czy nie ( ewentualnie mogę go wyeliminować). spaliłam się już kilka razy wprowadzając dwa...niby mało? - nieprawda- każdy może mieć w składzie coś innego co akurat wybitnie mi pasuje -lub nie, a co dopiero się dzieję zmieniając całą pielęgnację? lepiej poczekać i być pewnym. asekurantka madziamaria
ja postępuję podobnie Nieraz miałam taki bum na nowe kosmetyki, kupiłam ze dwa kremy, tonik, maseczkę, coś tam jeszcze, a później okazało się, że mam wysyp. I teraz- po czym? Od kiedy wprowadzam tylko 1 kosmetyk zupełnie nowy, skończył się ten problem
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 12:23   #2402
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Olej arganowy - zapach mnie rozczarował kompletnie Nie czuję tam orzechów, pachnie oleisto z nutą hmm... odchodów Na szczęście zapach szybko się ulatnia i na twarzy jest niewyczuwalny. Zapodałam go na całą twarz i pod oczy wymieszany z żelem hialuronowym.

Czy Wy tez macie problem z wymieszaniem oleju i żelu? Czy trzeba to mieszać do jednolitej konsystencji czy można nakładać takie glutki? Może coś źle zrobiłam albo dałam za dużo żelu?
Ale jak z właściwościami oleju arganowego? Zauważyłaś może coś spektakularnego?

Co do żelu HA, to i mnie na początku wychodziły takie glutki, ale zaczęłam dodawać mniej żelu albo więcej olejku... i było ok.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:11   #2403
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Ale jak z właściwościami oleju arganowego? Zauważyłaś może coś spektakularnego?

Co do żelu HA, to i mnie na początku wychodziły takie glutki, ale zaczęłam dodawać mniej żelu albo więcej olejku... i było ok.



Wiesz, dopiero raz się wymaziałam Po zaaplikowaniu olejek momentalnie mnie wygładził a rano buzia była nawilżona, pory zamknięte. Muszę tylko poeksperymentować z ilością olej-żel.

Po monoi miałam dłonie cud-miód rano Mięciutkie i wygładzone. Ślicznie pachnie ten olej.

Dzisiaj zrobie sobie piling enzymatyczny
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 13:19   #2404
Tweet
Raczkowanie
 
Avatar Tweet
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 305
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kilianna Pokaż wiadomość
ja postępuję podobnie Nieraz miałam taki bum na nowe kosmetyki, kupiłam ze dwa kremy, tonik, maseczkę, coś tam jeszcze, a później okazało się, że mam wysyp. I teraz- po czym? Od kiedy wprowadzam tylko 1 kosmetyk zupełnie nowy, skończył się ten problem
człowiek na błędach sie uczy ja ostatnio mialam 2 nowe kosmetyki i porobily mi sie straszne grudki i nie wiedzialam od ktorego i musialam powrócić do starych i doprowadzic do porzadku skore i dopiero wtedy uzyc nowych kosmetykow oddzielnie i zobaczyc ktory z nich byl winowajca

a wracajac do tematu BU to po kilku uzyciach moge szczerze polecic hydrolat oczarowy (fajnie nawilza i odświeza-uzywam jako tonik) oraz tonik AHA/BHA 10%, uzylam dopiero 3 czy 4 razy co 2 dzien i od razu zauwazylam 'zelczenie' starych pryszczykow i jak narazie (odpukac) nie pojawiaja sie nowe juuuupi
Tweet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 18:08   #2405
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Tweet Pokaż wiadomość
człowiek na błędach sie uczy ja ostatnio mialam 2 nowe kosmetyki i porobily mi sie straszne grudki i nie wiedzialam od ktorego i musialam powrócić do starych i doprowadzic do porzadku skore i dopiero wtedy uzyc nowych kosmetykow oddzielnie i zobaczyc ktory z nich byl winowajca

a wracajac do tematu BU to po kilku uzyciach moge szczerze polecic hydrolat oczarowy (fajnie nawilza i odświeza-uzywam jako tonik) oraz tonik AHA/BHA 10%, uzylam dopiero 3 czy 4 razy co 2 dzien i od razu zauwazylam 'zelczenie' starych pryszczykow i jak narazie (odpukac) nie pojawiaja sie nowe juuuupi

ja generalnie rozsądna jestem ale zdarza mi sie ogłupieć i tak było w tym przypadku
tak się napaliłam na te kosmetyki że najchętniej stosowałabym wszystko na raz tym bardziej że ja do wrażliwców nie należę
teraz tylko zostały mi dwa ślady po mega pryszczach (plamy)które staram się wybielić
czy ktoś ma jakiś super pomysł który z kosmetyków najszybciej mógłby sobie z tym poradzić ?
smaruje się kocanką (klamerka na nos ) i zamówiłam olejek lemon
pozdrawiam
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 19:07   #2406
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

przyszła paczka

nałożyłam sobie wlasnie olej tamanu z żelem HA i czuje takie lekkie sciągnięcie też tak miałyście? czy za duzo go dałam?

jak czesto moge go stosowac, żeby nie przedobrzyć?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 19:48   #2407
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

motylku, może dałaś za dużo żelu? Sam olejek nie ściąga, nie ma takiej opcji
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-15, 22:38   #2408
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

To ja na początek się przywitam, bom nowa ale już pierwszy zaqp na BU mam za sobą.

a teraz dziewczynki, powiedzcie mi proszę, czy po samym żelu hialuronowym skóra może się wysuszać? strasznie mnie suszy, a nie wiem po czym( na razie tylko to dodałam z nowych kosmetyków), nigdy tak nie miałam.
cerę mam mega-problematyczną i wiecznie czymś ją maltretuję.dlatego chciałam sobie i skórze dobrze zrobić tym żelem, a wychodzi na to, że ją przesuszyłam. To możliwe,żeby po żelu takie cyrki wyszły?
pozdróweczki
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-15, 22:49   #2409
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
To ja na początek się przywitam, bom nowa ale już pierwszy zaqp na BU mam za sobą.

a teraz dziewczynki, powiedzcie mi proszę, czy po samym żelu hialuronowym skóra może się wysuszać? strasznie mnie suszy, a nie wiem po czym( na razie tylko to dodałam z nowych kosmetyków), nigdy tak nie miałam.
cerę mam mega-problematyczną i wiecznie czymś ją maltretuję.dlatego chciałam sobie i skórze dobrze zrobić tym żelem, a wychodzi na to, że ją przesuszyłam. To możliwe,żeby po żelu takie cyrki wyszły?
pozdróweczki
Witaj
kwas hialuronowy potrzebuje warstwy okluzyjnej (np. oleju), bo inaczej może wysuszać. Przeszukaj ten wątek pod tym kontem, bo kilka stron wcześniej ten temat został dokładnie omówiony
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 06:41   #2410
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
motylku, może dałaś za dużo żelu? Sam olejek nie ściąga, nie ma takiej opcji

możliwe, pierwszy raz to wiecie czyli wychodzi na to, że wiecej mam dac olejku
dzis rano buzia gładka i wypoczęta

ile Wam wychodzi mniej wiecej kropli na twarz? bo ja chyba dalam 5czy 6 ale przewaga była żelu HA, teraz zobacze odwrotnie

serum Lemon mi sie własnie robi - dzis wieczorem juz będzie
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 06:54   #2411
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobiło mi się serum 3xrose zaaplikowałam na noc. Rano buźka gładka, jędrna, o jednolitym kolorze.

Ale się cieszę, że do Was trafiłam
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-16, 10:59   #2412
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

No to następne zakupy na BU i olej monoi...

nie mogę się powstrzymać od zakupu olejów, do rozsądku mi niestety daleko
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 11:29   #2413
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dobra, napewno robię kolejne zamówienie
Tym razem:
- olejek kokosowy
- eclipte

to na włosy.
Coś do twarzy bym chciaała, żel serum, sama nie wiem. Aby ją oczyścić, mam cere lekko trądzikową, rozszerzone pory i wągry, naczynkowa i żeby był jednolity koloryt skóry. Mam obecnie hydrolat z kocanki

może się, skuszę na Serum-olejek regenerujący TAMANU, bo czytalam że polecałyście
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40

Edytowane przez Apiska
Czas edycji: 2009-01-16 o 11:31
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 12:08   #2414
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny, jak Wam wychodzą grudki przy mieszaniu oleju z HA to psiknijcie do takiej mieszanki hydrolatu - konsystencja się zmienia na taką przyjemnie gładką
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 13:01   #2415
ewi762
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 94
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wam wychodzą grudki przy mieszaniu oleju z HA to psiknijcie do takiej mieszanki hydrolatu - konsystencja się zmienia na taką przyjemnie gładką

dzięki confused_girl

nie ma to jak rady doświadczonej biochemiczki
ewi762 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:00   #2416
cosmoaga
Raczkowanie
 
Avatar cosmoaga
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 198
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wam wychodzą grudki przy mieszaniu oleju z HA to psiknijcie do takiej mieszanki hydrolatu - konsystencja się zmienia na taką przyjemnie gładką
naprawdę działa
dzięki ;*
__________________
żyj chwilą ciesz się chwilą
cosmoaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 14:39   #2417
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
ja użylam dopiero raz, wczoraj ale jestem zadowolona

ups nie doczytalam, ja mam sam olejek, nie serum
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-16, 15:37   #2418
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
dzięki confused_girl

nie ma to jak rady doświadczonej biochemiczki
oj tam od razu doświadczonej

Cytat:
Napisane przez cosmoaga Pokaż wiadomość
naprawdę działa
dzięki ;*
Cieszę się, że mogłam pomóc
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 10:42   #2419
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nowe spostrzeżenia:
Olej monoi - spodziewałam się ładniejszego zapachu. Używam do włosów, moje puszyste długie włosy ładnie "przylizuje".

serum Lemon - chyba lepsze od Tamanu. Zapach zdecydowanie ładniejszy i rozświetla buzię, czego nie robi Tamanu. Goi, wygładza - dla mie rewelacja. Porzucam Tamanu na rzecz Lemon.
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 12:26   #2420
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

no więc: olej kokosowy -ma przyjemny, smakowity zapach, dobrze natłuszcza ; olej Monoi - też myślałam, że ma inny zapach (ale zasugerowałam się zapachem szmpony Timotei z miodem i olejem Monoi); masło mango - spodziewałam się pachnącego masła, ale dodane do balsam/dermobazy wspomaga właściwości natłuszczające; żel hialuronowy - mieszam z lipobazą i nakładam na twarz, świetnie ze sobą współgrają.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 22:15   #2421
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a co na trądzik kochane? i na przebarwienia ?? syfki na plecach ?
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-17, 22:44   #2422
Modraszka
Zadomowienie
 
Avatar Modraszka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 635
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Może tonik BHA? Ja od niedawna stosuję go na plecy i dekolt i jestem bardzo zadowolona z efektów.
__________________

Modraszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 13:02   #2423
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzisiaj przy nakładaniu serum z wit C AMLA poczułam ,że porobiło się w nim dużo takich drapiących igiełek.Ma już miesiąc ,stoi w lodówce i przedtem tego nie było.Wstrząsam zawsze przed użyciem,wymieszane było dokładnie.Co to może być? (raczej nie wit E bo to są takie "kłujki" )
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 17:21   #2424
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Dzisiaj przy nakładaniu serum z wit C AMLA poczułam ,że porobiło się w nim dużo takich drapiących igiełek.Ma już miesiąc ,stoi w lodówce i przedtem tego nie było.Wstrząsam zawsze przed użyciem,wymieszane było dokładnie.Co to może być? (raczej nie wit E bo to są takie "kłujki" )
...
prawdopodobnie wytrącone igiełki kwasu,skoro nakładasz serum prosto z lodówki,ja jednak odlewam porcje serum do buteleczki amber i zużywam w ciągu 4-5 dni
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 18:48   #2425
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
no więc: olej kokosowy -ma przyjemny, smakowity zapach, dobrze natłuszcza ; olej Monoi - też myślałam, że ma inny zapach (ale zasugerowałam się zapachem szmpony Timotei z miodem i olejem Monoi); masło mango - spodziewałam się pachnącego masła, ale dodane do balsam/dermobazy wspomaga właściwości natłuszczające; żel hialuronowy - mieszam z lipobazą i nakładam na twarz, świetnie ze sobą współgrają.
Zgadzam się zapach przeapetyczny. Do tego dobrze pielęgnuje. Wyczytałam na Biochemii, że współgra z włóknem włosa, zaaplikowałam na końcówki. Trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo, bo włoski robią się smalcowate ale przy dobrej ilości efekt świetny końcóweczki wygładzone i mięciutkie. Co jakiś czas paciam olejem kokosowym całe włoski na wieczów, a rano myję. Widzę, że im to służy. co ja bym zrobiła bez Wizażu?
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 20:03   #2426
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez kasiarybka Pokaż wiadomość
Zgadzam się zapach przeapetyczny. Do tego dobrze pielęgnuje. Wyczytałam na Biochemii, że współgra z włóknem włosa, zaaplikowałam na końcówki. Trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo, bo włoski robią się smalcowate ale przy dobrej ilości efekt świetny końcóweczki wygładzone i mięciutkie. Co jakiś czas paciam olejem kokosowym całe włoski na wieczów, a rano myję. Widzę, że im to służy. co ja bym zrobiła bez Wizażu?
A ja szukam zastosowania dla mojego oleju kokosowego... No to juz wiem
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 22:21   #2427
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A to co poelcacie kochane na trądzik i syfki na plecach, hmm??
A czy ten olejek kokosowy można dawać na czubek głowy, bo mam takie lekko matowe włosy wlasnie tam.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-18, 23:47   #2428
kasiarybka
Raczkowanie
 
Avatar kasiarybka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa/Londyn
Wiadomości: 398
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

[quote=Apiska;10548109]A to co poelcacie kochane na trądzik i syfki na plecach, hmm??
A czy ten olejek kokosowy można dawać na czubek głowy, bo mam takie lekko matowe włosy wlasnie tam.[/quote]

Ja bym raczej unikała nakładania go bezpośrednio na skórę głowy lub bardzo blisko nasady włosów (co jest niestety trudne do uniknięcia w przypadku włosów na czubku głowy), bo może spowodować nadmierne przetłuszczanie się tych miejsc. W artykule na temat pielęgnacji skóry tłustej (a taką właśnie mam) na stronie Mazideł wyczytałam, że olej kokosowy jest komedogenny . Obawiam się, że mógłby pogorszyć kondycję skóry. Nie jestem ekspertem, ale właśnie z tego powodu używam go tylko mniej więcej od połowy długości włosów albo na same końcówki
kasiarybka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:33   #2429
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dziewczyny ratujcie!
Przy ostatnim zamówieniu zapomniałam kliknąć hydrolatów, a mam do rozrobienia żel hialuronowy. Cały dzień spędziłam latając po aptekach żeby kupić wodę do iniekcji ("U nas tylko na receptę"), po stacjach benzynowych ("Wody destylowanej nie ma, tylko demineralizowana, ale to na pewno to samo") i sklepach zielarskich ("Takich rzeczy jak wody kwiatowe nie prowadzimy")
Jestem zła, zmęczona i z wizją braku żelu za dni kilka!
Macie może jakiś pomysł? Mogłabym rozrobić ten ch..ny żel w jakimś toniku, np Ziaji? A może jednak ta woda demineralizowana się nada?
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-19, 16:41   #2430
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratujcie!
Przy ostatnim zamówieniu zapomniałam kliknąć hydrolatów, a mam do rozrobienia żel hialuronowy. Cały dzień spędziłam latając po aptekach żeby kupić wodę do iniekcji ("U nas tylko na receptę"), po stacjach benzynowych ("Wody destylowanej nie ma, tylko demineralizowana, ale to na pewno to samo") i sklepach zielarskich ("Takich rzeczy jak wody kwiatowe nie prowadzimy")
Jestem zła, zmęczona i z wizją braku żelu za dni kilka!
Macie może jakiś pomysł? Mogłabym rozrobić ten ch..ny żel w jakimś toniku, np Ziaji? A może jednak ta woda demineralizowana się nada?
Woda demineralizowana nada się jak najbardziej
Z tym tonikiem to nie jest dobry pomysł

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2009-01-19 o 16:42
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.