Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-07, 18:17   #91
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

tak w ogóle wczoraj doklikałam online dwie kredki - Edge to Edge i Rosy Rim
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 18:24   #92
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Fotka z Mac is Beauty
pomadka Notice Me (lustre)
cien Wow Factor (shimmer)

Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 18:51   #93
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
o zonk no ale pociesz się, że ta gratisowa pomadka na pewno będzie w paskudnym kolorze

TŻ skomentował to tak, że po prostu czasem trzeba odpłacić za te wszystkie promocje Pomadka w trzech kolorach do wyboru, jeden by mi niestety pasował. No ale trudno, i tak się cieszę z zakupów.


[1=e78ea2ce4b6c03f1c01eeed cbea21d52971ed141;5057011 6]A ta gratisowa pomadka to tylko w zlotych?

Dziewczyny wiecie moze co ile MAC stacjonarny ma dostawy? Poluje na swoj odcien podkladu i nie moge go nigdzie zlapac [/QUOTE]
Dostałam informację o Złotych.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 20:59   #94
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dla zainteresowanych swatche paletki Burgundy -
od lewej -
honeylust, poppysead, quarry,
antiqued, embark, noir,
haux, starviolet, sketch.



oraz paletka Amber:
cozygrey, kitties, georgiapeach,
ricepaper, creativecopper, cork
donttell, aromatic, pepperplease



Paletki sa wielkosci tradycyjnych quadow 4,

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Jakos przeszla mi ochota na Amber....
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 21:26   #95
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Byłam, widziałam, zmacałam, listę zmodyfikowałam (jak zawsze), B2M wzięłam.

Ogólnie konturówki gniotą system. W końcu capnęłam Heroine, Edge To Edge, Rosy Rim i Talking points. Na pewno z czasem wrócę się po ze dwie jeszcze. Chick Trick na bank.

Z Toledo capnęłam tylko zieloną paletę i chlorafil kredkę. Victoriana - może i ładna, być może niepodobna do tego co mam ale i tak mam za dużo różnych czerwieni, i jakoś na dłoni mnie nie porwała. Ripe Peach i Azalea Blossom mam więc na róże nawet nie patrzyłam. Fioletowa paleta też nie wołała MAMOOOO!

Z Kopciuszka miałam odłożony glitter ale szału niet, za to jakimś cudem do mojej siateczki trafił puder Coup D'Chic... i tak zastanawiałyśmy się z MACówką - co z tym fantem zrobić, bo w sumie nie byłam jakoś na nie zajarana za bardzo... Ale sobie przypomniałam, że Corii któryś chwaliła (ten?) i ogólnie zamieszanie wkoło nich było no i poprosiłam, żeby nałożyła mi go na poliki... podsumowując - wyszłam z nim też

do tego z regulara capnęłam w końcu Clear Lipglass i VG II. Na B2M wzięłam Faux i Vegas Volt (nie wiem jak to możliwe, że nie miałam tej ostatniej ) do tego jeszcze dobrałam korektor dwustronny Pale Yellow / Pale Pink.

Żałuję, że nie mam dwóch głów albo trzech. Chciałabym to wszystko wypróbować od razu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08855.jpg (79,5 KB, 54 załadowań)
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2015-03-07 o 21:45 Powód: dowód zbrodni w załączniku
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 22:06   #96
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Myślałam, że podobna jest trochę do Ruby Woo
Nieee

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Victoriana - może i ładna, być może niepodobna do tego co mam ale i tak mam za dużo różnych czerwieni, i jakoś na dłoni mnie nie porwała.

Z Kopciuszka miałam odłożony glitter ale szału niet, za to jakimś cudem do mojej siateczki trafił puder Coup D'Chic... i tak zastanawiałyśmy się z MACówką - co z tym fantem zrobić, bo w sumie nie byłam jakoś na nie zajarana za bardzo... Ale sobie przypomniałam, że Corii któryś chwaliła (ten?) i ogólnie zamieszanie wkoło nich było no i poprosiłam, żeby nałożyła mi go na poliki... podsumowując - wyszłam z nim też

do tego z regulara capnęłam w końcu Clear Lipglass i VG II. Na B2M wzięłam Faux i Vegas Volt (nie wiem jak to możliwe, że nie miałam tej ostatniej ) do tego jeszcze dobrałam korektor dwustronny Pale Yellow / Pale Pink.
Bo jakbyś Victorianę nałozyła na usta, to też by wyszła z Tobą
Niby kurcze mam tyle czerwieni w róznistych kombinacjach, ale V. jednak sie rózni

Taaaa, ten chyba podświadomie zrobiłam Ci pranie mózgu co do Coupe d'Chic

Ja VG2 capne, jak wykończę ta w paletce, nie wcześniej
Vegas Volt miałam wczoraj na ustach i jezu, jak ja brałam z B2M na jesienie to pasowała mi do brązowych włosów, a teraz do blond cuś mi nie teges do końca, albo tak mi sie wydaje, sama już nei wiem. Ale kiedyś było "wow" tera juz nie
Ciekawa jestem, czy z korektora bedziesz zadowolona
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 22:24   #97
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bo jakbyś Victorianę nałozyła na usta, to też by wyszła z Tobą
Niby kurcze mam tyle czerwieni w róznistych kombinacjach, ale V. jednak sie rózni

Taaaa, ten chyba podświadomie zrobiłam Ci pranie mózgu co do Coupe d'Chic

Ja VG2 capne, jak wykończę ta w paletce, nie wcześniej
Vegas Volt miałam wczoraj na ustach i jezu, jak ja brałam z B2M na jesienie to pasowała mi do brązowych włosów, a teraz do blond cuś mi nie teges do końca, albo tak mi sie wydaje, sama już nei wiem. Ale kiedyś było "wow" tera juz nie
Ciekawa jestem, czy z korektora bedziesz zadowolona
może z tą Victorianą, ale sama nie wiem... wydawała mi się dupowalna

Chyba zrobiłaś hehe. ale mi się teraz nazbiera, jeszcze ten złoty z Bao Bao do mnie leci Olaboga

Ja ją capnęłam tą VGII bo niestety ale nie biorę palety ze sobą do pracy, muszę się mieć czym poprawić a tę i tak zużyję, rano a potem poprawki ze sztyftu.

Mam już upatrzone dwie kolejne na następne B2M, chyba się w końcu na Lady Danger zdecyduję i Mehr o dziwo mi się spodobał. Macałam All Fired up i Relentlessly Red i o boziu czemu to są retromaty piękne, ale suche jak diabli...

P.S. palety z toledo faktycznie fajny materiał! Jakoś tak... fajnie pachną jakby kauczukiem. Nie wiem, z dzieciństwem mi się kojarzy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2015-03-07 o 22:26
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 22:34   #98
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
może z tą Victorianą, ale sama nie wiem... wydawała mi się dupowalna

Chyba zrobiłaś hehe. ale mi się teraz nazbiera, jeszcze ten złoty z Bao Bao do mnie leci Olaboga

Ja ją capnęłam tą VGII bo niestety ale nie biorę palety ze sobą do pracy, muszę się mieć czym poprawić a tę i tak zużyję, rano a potem poprawki ze sztyftu.

Mam już upatrzone dwie kolejne na następne B2M, chyba się w końcu na Lady Danger zdecyduję i Mehr o dziwo mi się spodobał. Macałam All Fired up i Relentlessly Red i o boziu czemu to są retromaty piękne, ale suche jak diabli...

P.S. palety z toledo faktycznie fajny materiał! Jakoś tak... fajnie pachną jakby kauczukiem. Nie wiem, z dzieciństwem mi się kojarzy
Ja na początku tez Vctorianę na ręcę i to samo stwierdziłam, c i Ty, a potem przy okazji dyskusji o niej tutaj zaczęła mnie "prześladować", wiec polazłam, nałozyłam na usta i ... reszte już znacie

Nie klikałam z Bao nic, bo ostatnio za dużo rozświetlaczy nakupowałam Chociaz kusiła mnie ta lawendowa szminka, ale wmówiłam, sobie, ze w takiej jasnej będe wyglądac źle i blado

Mehr miałam w ciemno i pozbyłam sie jej -niezbyt mi w niej było. A kolor ma fajny
Ja tez bym wolała sztyft VG2 do poprawke w "terenie", ale kurcze nie ma tyle kasy,zeby juz natychmiast capnać to, co chcę

Zgadza sie, strasznie suche te retromaty, dlatego sie pozbyłam Riri Woo

No, ja sie łapę, ze macam ciągle szminkę Toledo, bo taki miły w dotyku materiał

Aleś mnie zdziwiła, ze fioletom sie oparłaś, a przeciez one takie piekne
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 07:35   #99
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A zastanawiałam się gdzie poszłyście.. a tu nowy wątek

Dziewczyny, kiedy wejdzie do sprzedaży MAC Acai, co to za kolekcja Julia Petit czy coś? Wiecie może?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:38   #100
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to ona trochę za jasna do Rebel, ale w biegu patrzyłam.

To szkoda by było, bardzo trudno znaleźć coś idealnego do Rebel. Nightnagle nie widziałam, tylko w internetach czytałam, że tworzy perfekcyjny duet z Rebel. Nim zakupię poczekam, może ktoś jeszcze coś napisze, albo sama sprawdzę naocznie, ale to dopiero w kwietniu


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Byłam, widziałam, zmacałam, listę zmodyfikowałam (jak zawsze), B2M wzięłam.

Ogólnie konturówki gniotą system. W końcu capnęłam Heroine, Edge To Edge, Rosy Rim i Talking points. Na pewno z czasem wrócę się po ze dwie jeszcze. Chick Trick na bank.

Z Toledo capnęłam tylko zieloną paletę i chlorafil kredkę. Victoriana - może i ładna, być może niepodobna do tego co mam ale i tak mam za dużo różnych czerwieni, i jakoś na dłoni mnie nie porwała. Ripe Peach i Azalea Blossom mam więc na róże nawet nie patrzyłam. Fioletowa paleta też nie wołała MAMOOOO!

Z Kopciuszka miałam odłożony glitter ale szału niet, za to jakimś cudem do mojej siateczki trafił puder Coup D'Chic... i tak zastanawiałyśmy się z MACówką - co z tym fantem zrobić, bo w sumie nie byłam jakoś na nie zajarana za bardzo... Ale sobie przypomniałam, że Corii któryś chwaliła (ten?) i ogólnie zamieszanie wkoło nich było no i poprosiłam, żeby nałożyła mi go na poliki... podsumowując - wyszłam z nim też

do tego z regulara capnęłam w końcu Clear Lipglass i VG II. Na B2M wzięłam Faux i Vegas Volt (nie wiem jak to możliwe, że nie miałam tej ostatniej ) do tego jeszcze dobrałam korektor dwustronny Pale Yellow / Pale Pink.

Żałuję, że nie mam dwóch głów albo trzech. Chciałabym to wszystko wypróbować od razu

To bardzo rozważne zakupy, ode mnie duży plus ( choć wiem, że ma znikome znaczenie)
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:41   #101
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
To szkoda by było, bardzo trudno znaleźć coś idealnego do Rebel. Nightnagle nie widziałam, tylko w internetach czytałam, że tworzy perfekcyjny duet z Rebel. Nim zakupię poczekam, może ktoś jeszcze coś napisze, albo sama sprawdzę naocznie, ale to dopiero w kwietniu





To bardzo rozważne zakupy, ode mnie duży plus ( choć wiem, że ma znikome znaczenie)
Do Rebel pasuje konturówka Vino. Może nie jest idealnie w odcieniu Rebel, ale wg mnie dobrze się komponuja, ja w każdym razie Vino do Rebel używam .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 09:55   #102
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Do Rebel pasuje konturówka Vino. Może nie jest idealnie w odcieniu Rebel, ale wg mnie dobrze się komponuja, ja w każdym razie Vino do Rebel używam .
Vino próbowałam, ale jakby ciut ciemniejsza jest, a ja bym chciała coś takiego perfekcyjnego ( w moim odczuciu oczywiście)
Przetestuję w kwietniu jeszcze raz Rebel z Vino i zobaczę jak to będzie z Nightnagle. Tylko, że to jeszcze tyle czasu muszę czekać
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 15:11   #103
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość


To bardzo rozważne zakupy, ode mnie duży plus ( choć wiem, że ma znikome znaczenie)
hehe
w Kiko były mniej rozważne
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:37   #104
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Wiecej fotek z MAC is Beauty:


Summer opal Bao Bao Wan w porownaniu z Pearl Blossom z Mac is Beauty:


---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:47   #105
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cholender no, już 6 konturówek mam odłożonych 4 z Pencilled,a 2 ProLong. Oby to już był koniec z konturówkami, chociaż ja bym capneła z Pencilled jeszcze ze 2
I znalazłam do brwi cos wreszcie pasującego. Poniewaz brwi mam w sumie prawie czarne, a włosy jasny blond, to musiałam brwi czymś rozjasnic - kredką sie za bardzo nie da, a Brow Setem w szczoteczce Pro Long - najjaśniejszym całkiem fajnie to wychodzi. Niestety, akurat w sklepie nie mieli i trzeba będzie klikac online
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-03-09 o 16:51
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 16:50   #106
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Wiecej fotek z MAC is Beauty:


Summer opal Bao Bao Wan w porownaniu z Pearl Blossom z Mac is Beauty:


---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Szminki
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 18:24   #107
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Izabellina Pokaż wiadomość
Wiecej fotek z MAC is Beauty:


Summer opal Bao Bao Wan w porownaniu z Pearl Blossom z Mac is Beauty:


---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Pearl Blossom a Notice me troche słaba hmm...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Cholender no, już 6 konturówek mam odłożonych 4 z Pencilled,a 2 ProLong. Oby to już był koniec z konturówkami, chociaż ja bym capneła z Pencilled jeszcze ze 2
I znalazłam do brwi cos wreszcie pasującego. Poniewaz brwi mam w sumie prawie czarne, a włosy jasny blond, to musiałam brwi czymś rozjasnic - kredką sie za bardzo nie da, a Brow Setem w szczoteczce Pro Long - najjaśniejszym całkiem fajnie to wychodzi. Niestety, akurat w sklepie nie mieli i trzeba będzie klikac online
Konturówki z Maca są takie świetne?
Mnie się nie udało znaleźć niczego do moich brwi, poza cieniem, dlatego jestem wierna swojej kredce z Shiseido.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 18:53   #108
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
\
Konturówki z Maca są takie świetne?
Mnie się nie udało znaleźć niczego do moich brwi, poza cieniem, dlatego jestem wierna swojej kredce z Shiseido.
Dla mnie są super, nigdy nie narzekałam, na dodatek mają swietne kolory i o ile kiedyś było ich mało i cięzko dopasować czasem do limitek, tak teraz, jak powiększyli asortyment kredkowy to do każdej szminki znajdzie sie konturówka, albo nawet i parę odcieni czasem jesli chodzi o czerwienie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:11   #109
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie są super, nigdy nie narzekałam, na dodatek mają swietne kolory i o ile kiedyś było ich mało i cięzko dopasować czasem do limitek, tak teraz, jak powiększyli asortyment kredkowy to do każdej szminki znajdzie sie konturówka, albo nawet i parę odcieni czasem jesli chodzi o czerwienie
Potwierdzam. A jeszcze mam pytanko: czy któraś z Was ma może pomadkę Up The Amp ? Czy kontórówka Nightingale będzie do niej pasować?
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 19:11   #110
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Konturówki z Maca są takie świetne?
moim zdaniem są rewelacyjne. Nie wysuszają ust, są trwałe, świetnie się nimi rysuje (nie ciągną, nie zasychają w trakcie malowania - mówię o tych normalnych lip pencil), od niedawna jestem ich wielką fanką
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:20   #111
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Potwierdzam. A jeszcze mam pytanko: czy któraś z Was ma może pomadkę Up The Amp ? Czy kontórówka Nightingale będzie do niej pasować?
Ale przeciez Up the Amp to fiolet, a Nightingale jest wisnia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:33   #112
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dla mnie są super, nigdy nie narzekałam, na dodatek mają swietne kolory i o ile kiedyś było ich mało i cięzko dopasować czasem do limitek, tak teraz, jak powiększyli asortyment kredkowy to do każdej szminki znajdzie sie konturówka, albo nawet i parę odcieni czasem jesli chodzi o czerwienie
Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Potwierdzam. A jeszcze mam pytanko: czy któraś z Was ma może pomadkę Up The Amp ? Czy kontórówka Nightingale będzie do niej pasować?
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
moim zdaniem są rewelacyjne. Nie wysuszają ust, są trwałe, świetnie się nimi rysuje (nie ciągną, nie zasychają w trakcie malowania - mówię o tych normalnych lip pencil), od niedawna jestem ich wielką fanką
Może się skuszę na jakąś kiedyś, jak będę miała mat lub retro mat. Amplified i mineralna dobrze mi się noszą bez konturówki
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:34   #113
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ale przeciez Up the Amp to fiolet, a Nightingale jest wisnia
No faktycznie, silly me
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:52   #114
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Tak zachwalacie te kredki, że jako fanka konturówek do ust chyba się skuszę. Dotychczas miałam tylko jakąś jasną z serii Pro longwear, która była suszkiem i totalnym niewypałem, no i się zraziłam.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 19:54   #115
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
No faktycznie, silly me
Ja do Up The Amp spokojnie daje Heroine

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Tak zachwalacie te kredki, że jako fanka konturówek do ust chyba się skuszę. Dotychczas miałam tylko jakąś jasną z serii Pro longwear, która była suszkiem i totalnym niewypałem, no i się zraziłam.
Ale Pro Longi też bardzo lubię U mnie nic nei wysusza, a trzyma sie pancernie!
Jednak wiecej mam zwykłych, bo po prostu więcej maja kolorów w ofercie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:01   #116
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A ja wrocilam z nowym/starym zakupem - pomadka crosswires ,
zapomnialam jaka jest piekna. Idealna na wiosne

Myslalam tez nad Burmese Kiss ale na szczescie dla kieszeni nie jest ona dla mnie twarzowa, uff...

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

31 marca online w Europie ma byc Julia Petit.

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Oto co wchodzi do Mac is Beauty (za chicprofile.com):

Cienie– €18.00

- Yogurt – pale rose
- Preening – pale mint green shimmer (Shimmer)
- Wow Factor – medium lilac (Shimmer)
- Bouffant – pale peach shimmer (Veluxe Pearl)

Eye Kohl – €16.00
  • Fascinating – white
  • I Get No Kick – nude scintillant
Crayon Chromagraphic MAC Studio – €15.50

  • NC 15/ NW 20 – nude
Penultimate Eye Liner – €18.50
Rapidblack
– true black

Pomadki – €19.00
:
- Highlights – very pale creamy peach (Lustre)
- Real Redhead – mauve nude (Lustre)
- French Twist – light pinky nude (Lustre)
- Notice Me – pale lilac (Lustre)
- Call the Hairdresser! – rosey mauve (Lustre)
- Diva-ish – intense fuchsie (Amplified)
- Reel Sexy – bright coral (Amplified)
- Beauty Shoppe – bright white pink (Matte)
- Make Me Gorgeous – intense coral punk (Lustre)
- Real Doll – light pinky lilac (Lustre)
- Pure Vanity – pale peach nude (Lustre)
- Catty – light creamy pink (Lustre)

Cremesheen Lip Gloss – €21.50:
  • Japanese Spring – clear lilac
  • Fashion Scoop – soft pink
  • Star Quality – bright pink
  • On The Scene – soft peach
Fluidline – €18.50
- Ivy – fresh leaf green
- Looking Good – Sparkly Burgundy
- Deliciously Rich – shimmering dirty taupe
- Lowlights – deep deep brown
- Midnight Snack – deep metal grey
- Our Secret – metalic brown w/ red pearl
- Waveline – navy gold pearl
- Blacktrack - blackest black (Repromote)
- Copperthorn – bronze copper
- Blitz & Glitz – intense black with gold pearl
- Brassy – brassy gold
- Silverstroke – silver
- Macroviolet – sparkly purple
- Shade – deep green
- Siahi – ocean blue
- Blue Peep – bleu turquoise
Beauty Powder – €26.50

- Alpha Girl – apricot rose nuanced gold
- Pearl Blossom – pink cloud of silver pearlescent
Nail Lacquer – €10.00

To Dye For – pale peach (Cream)
French Tipped – pale pink (Cream)
Doll Me Up – pale mint green (Cream)
Pedzle:

- 267 Curved Angle Brush – €24.00
- 221 Mini Tapered Blending Brush – €24.00
- 137 Long Blending Brush – €55.50

Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:03   #117
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

wczoraj napisalam mega dlugiego posta jak to dałam z tymi promocjami na dzien kobiet (w macu tez..) no ale byla awaria i post nie dodal sie i zaginal

co do konturówek to ja tez je bardzo polubilam. Jedyna ich wada, to ze nie wliczają sie do B2M a tak to super. Mysle nad nastepnymi juz i znowu nad jakąś szminką... To juz jest jakas choroba
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:13   #118
Izabellina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: IT
Wiadomości: 244
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
co do konturówek to ja tez je bardzo polubilam. Jedyna ich wada, to ze nie wliczają sie do B2M a tak to super.
Najwazniejsze, ze sa juz w stalej ofercie , nie ma powodu by bac sie, ze je wykupia
Izabellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 22:40   #119
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
moim zdaniem są rewelacyjne. Nie wysuszają ust, są trwałe, świetnie się nimi rysuje (nie ciągną, nie zasychają w trakcie malowania - mówię o tych normalnych lip pencil), od niedawna jestem ich wielką fanką
Mam identyczne odczucia Zwykle unikałam konturówek, bo dawno dawno temu próbowałam jakichś drogeryjnych i były paskudnie suche, trudne w obsłudze. A MACowe - bajka. Można nawet całe usta pomalować samą konturówką, jeśli ktoś lubi taki efekt.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-10, 06:47   #120
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ooo dopiero 31.03 mam nadzieję mi nie wykupią do 4.04, bo wcześniej nie będę miała dostępu do neta

Zamówiłam lipliner Ruby Woo i ze zwykłej kolekcji Vino (zaczynam żałować, że nie Nightingale skoro tak zachwalacie)
Poza tym duo korektor siedziało to we mnie od stycznia..
i cień Blackberry - macie jakieś wrażenia co do tego cienia?
Dorzucili mi gratisy próbkę tuszu i studio fix - jakaś nowość. Aczkolwiek fajne były te próbki olejku do zmywania, mega przydatne w podróży
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:51.