Kosmetyki Ziaji - co sądzicie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-21, 17:02   #1
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418

Kosmetyki Ziaji - co sądzicie


Są bardzo tanie, ale zastanawiam się czy dobre. Ostatnio troche zawodzi mnie avon i staram się znaleźć cos dobrego w zamian. Możecie mi coś powiedzieć na temat Zjaji, bądz innych firm, które uznałyście za dobre?
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 18:05   #2
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

mi z ziaji odpowiada jedynie mleczko z wapniem

a z kremów śmiało polecam iwostin (mój ulubiny nawilżający- 20 zł) sa to delikatne kremy, najczęsciej bezzapachowe... więcej znajdziesz na ich stronce

a i jak przeszukasz forum i kec to znajdziesz wiele informacji na temat kremów
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 18:14   #3
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja mam Ziai krem do dloni Kozie Mleko,bardzo przyjemny,niedrogi kremik,szybko sie wchlania,zostawia na lapkach delikatna warstewke jakby talkowa.Odpowiada mi,bo nie lubie lepkich raczek
Krem do cery suchej i normalnej(nie mam takiej )multirozswietlajacy.Doda je troszke kolorku
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 18:24   #4
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Wg kosmetyki zjaji nie są złe a prz okazji tanie.Ja najbardziej lubie masło kakaowe,mleczko/tonik ogórkowy,krem pod oczy Kozie mleko,zel/maseczke TinTin.Jak za takie grosze to warto wypróbować
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 18:25   #5
siss
Rozeznanie
 
Avatar siss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: LandsHut :P
Wiadomości: 649
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Też mam ten krem do rąk i bardzo mi odpowiada.
Moja mama używa od lat kremu oliwkowego, na dzień i nic innego. Skorę ma wrażliwą i rożne wpadki po rożnych kremach dla takiej cery miała, a ten krem jej odpowiada. Ja osobiście go nie używam, bo to krem tłusty, a ja takich nie lubię.

Na pewno te kosmetyki są tanie i myślę, że jakość w stosunku do ceny jest dużym pozytywem.

Aha, jeszcze używam szamponu do włosow z Ziaji, ale tylko czasem, bo to do włosow tłustych, a ja mam raczej suche (używam go tak bardziej dla oczyszczenia włosow i skory głowy), ale częściej używam balsamu z jojobą i choć jest bez spłukiwania, to bardzo go polubiłam. Nie obciąża włosow, a zalety, ktore powinien miec balsam, ma.
siss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 18:40   #6
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...st&vendorid=58
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 19:25   #7
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ziaja ma kosmetyki różne: kiepskie i bardzo dobre, sa takie , które odpowiadaja innym a wcale nie będą odpowiadac Tobie i odwrotnie
Ja za bardzo dobre uważam :
- balsamy : Oliwkowy, Masło Kakaowe, Winogronowy
-płyny do higieny intymnej
-nowy krem biolipidowy z wapniem ( wprawdzie używam teraz tylko na szyję ale jest świetny)
-tonik i mleczko z wapniem
-żel antycellulit ( na małe problemiki, raczej nhie na większe)
-krem Oliwkowy , sporadycznie dla problemów z suchą buzią
-kremy pod oczy : z witaminą E , ze świetlikiem
-wazelinę ( cudna dla ust )
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 19:37   #8
Athenka
Raczkowanie
 
Avatar Athenka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 192
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Moje ulubione kosmetyki Ziajowe:
* seria masło kakaowe
* balsamy kozie mleko, 100% pielęgnacji, olej bawełniany
* ogórkowy, nagietkowy i różany tonik
* sopot krem
Myślę że każdy może coś dla siebie dobrać.
Czekam na dostepność nowych kosmetyków, są ciekawe mleczka 2w1, seria oliwkowa i takie tam inne......
Athenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 19:38   #9
nanu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Jeżeli o mnie chodzi to niedawno odkryłam ich krem do rąk Kozie Mleko- naprawde super, szybko się wchłania, ma przyjemy zapach, nie jest tłusty. Wypróbowałam jeszcze krem matujący Biobalans- wydaje się niezły.
Jakoś do tej pory wydawało mi się że Ziaja nie ma najlepszych kosmetyków, sama nie wiem dlaczego, może przez niskie cen- na ogół jesli coś jest tanie to wydaje się kiepskiej jakości, ale teraz po wypróbowaniu tych dwóch kosmetyków czuję, że powinnam pomyśleć o kupieniu czegoś jeszcze z ich oferty. I pewnie tak zrobię...
nanu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 19:57   #10
miiee
Rozeznanie
 
Avatar miiee
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 608
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Seria tin tin... Bardzo dobra. Tonik, maseczka i żel do mycie twarzy. Polecam Łagodne kosmetyki.
miiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 20:10   #11
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

to zależy które, niektóre są mniej niektóre bardziej udane, polecam tonik ogórkowy, płyn do demakijażu oczu i masło kakaowe do ciała
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-21, 20:23   #12
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

krem brazujacy sopot do twarzy kiedys byl dobry
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 20:30   #13
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Kosmetyki Ziai - co sądzicie

nie znam zbyt wielu kosmetyków Ziai, znam i lubię serię antycellulitową, seria brązująca też może być.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 20:44   #14
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

żel do mycia twarzy z wapniem i tin tin są dobre, mają łagodne składy;
niestety więcej miałam z ziają wpadek- żele pod oczy są jakieś dziwne (miałam 2 z serii plantacea)- strasznie mnie wyszczypały, skóra była czerwona i bardzo piekła a oczy bardzo łzawiły. Płyn do demakijażu oczu też się u mnie nie sprawdził bo...prawie w ogóle nie zmywałl makijażu- gorzej niż samą wodą...Nie lubię tez zachwalanych wszędzie balsamów ziaji z masłem kakaowym i oliwkowego- strasznie tłuste, w ogóle się u mnie nie chciały wchłaniać tylko się wcierały w piżamę (ale mnie ogólnie lepiej służą balsamy na bazie gliceryny niż parafiny, jak te ziaji). Bardzo też spodobał mi się krem do rąk z kozim mlekiem, ale na zimę to może być za lekki.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 21:12   #15
Lena in black
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Mariti
Ziaja ma kosmetyki różne: kiepskie i bardzo dobre, sa takie , które odpowiadaja innym a wcale nie będą odpowiadac Tobie i odwrotnie
Ja za bardzo dobre uważam :
- balsamy : Oliwkowy, Masło Kakaowe, Winogronowy
-płyny do higieny intymnej
-nowy krem biolipidowy z wapniem ( wprawdzie używam teraz tylko na szyję ale jest świetny)
-tonik i mleczko z wapniem
-żel antycellulit ( na małe problemiki, raczej nhie na większe)
-krem Oliwkowy , sporadycznie dla problemów z suchą buzią
-kremy pod oczy : z witaminą E , ze świetlikiem
-wazelinę ( cudna dla ust )
Mariti ma rację trzeba wypróbować. Ja lubię balsam Ziaja Sopot, ale na przykład nie lubię kremu do rąk kozie mleko.Bardzo fajne są też toniki tej firmy. Kremy to już sprawa typowo indywidualna.Życzę powodzenia w wyborze i pozdrawiam.
Lena in black jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 21:25   #16
gosiek82
Raczkowanie
 
Avatar gosiek82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 373
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

bardzo lubię ziaje, zwłaszcza serie kozie mleko - mój faworyt!!!akurat mam kremik regenerujący z niej na mordce oraz krem pod oczy, polecam dla tych z suchą buźką
Wypróbowałam też serie jogurtową - ale jak dla mnie jest za lekka, podobnie jak krem na naczynka, poza tym różne żele pod oczy były ok, krem masło kakaowe też, seria celulit może być, toniki i mleczka bardzo dobre, sopotu nie polecam...więcej teraz nie pamiętam
gosiek82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 22:16   #17
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Jesli Ziaja to oczywiscie:

balsam do ciała Masło Kakaowe

moja mama używa non stop kremu nagietkowego (jest on półtłusty)

miałam kiedys żel do mycia twarzy TinTin - tani i dobry

poelcam też serię LipoCell - peeling i żel do ciała są rewelacyjne

toniki jakos tak nie bardzo mi podchodzą (używałam ogórkowego - podkradałam siostrze i dawniej miałam tez aloesowy)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 23:07   #18
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Jak na razie uzywałam tylko żelu toniku z serii Tin Tin i kremu z koziego mleka, jak dla mnie bomba Muszę sobie kupić to masło kakaowe bo tak zachwalacie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-21, 23:15   #19
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

z Ziaji-wszystkie balsamy zwłaszcza Herbika Plant)
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-22, 08:55   #20
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

a ja zakochalam sie w ziaji. po tym jak uzywalam sredniopolkowych kosmetykow zagranicznych <garnier, nivea> przeslam calkowicie na polskie, moje osobiste hity to:
seria z wapniem cala
kawalek serii 10% pelegnacji
oraz z tanszych a swietnych bielenda tonik rozany i plyn rozany do oczu.
swietne sa.
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 09:20   #21
loola
Raczkowanie
 
Avatar loola
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 68
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Ja uwielbiam kosmetyki Ziaji. Od dłuższego czasu używam kremu do twarzy i balsamu do ciała z serii oliwkowej (podobno niedługo mają wejść nowe kosmetyki z tej linni i już nie mogę się tego doczekć). Wspomniany już kilkakrotnie krem do rąk kozie mleko też jest świetny. Nie rozstaję się również z żelem do mycia twarzy tin tin. Moja mama używa serii Aretina Q i też ją bardzo chwali. Jedynym kosmetykiem Ziaji, z którego nie byłam zadowolona był krem pod oczy 100% pielęgnacji, chociaż balsam z tej serii był bardzo dobry.
loola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 09:21   #22
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Czy któras z Was zauważyła ze seria kozie mleko naprawde jedzie mlekiem?? Przynajmniej krem pod oczy ma taki dziwny zapach-niezbyt przyjemny :P
Debora86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 09:21   #23
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Właściwie żaden z kosmetyków tej firmy nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy nie miałam wysuszonej skóry po kremach, wysypek, pieczenia czy innych dokuczliwych objawów pojawiających się po kosmetykach innych firm z tzw. środkowej półki. Jednak do niedawna podchodziłam do kosmetyków tej firmy dość scepycznie głównie ze względu na cenę. Zmieniło się to kiedy parę miesięcy temu będąc w aptece zauważyłam krem na noc 100 % pielęgnacji. Oczywiście kupiłam go skuszona tzw "zabójczo niską ceną" i zmęczona poszukiwaniami czegoś dobrego i nowego do swojej mieszanej cery. Już dawno moja skóra tak dobrze nie zareagowała na żaden krem. W tej chwili z tych serii które używam bądź używałam polecam:
- z serii 100 % pielęgnacji - krem na dzień, na noc, peeling enzymatyczny, maseczka, krem pod oczy,
- z serii Lipocell blocker - oliwka z kompleksem anticellulit (rewelacja), peeling myjący w żelu z kompleksem anticellulit,
- z serii Aretina Q - krem nocna regeneracja i krem poranne wygładzanie.

Jestem skłonna stwierdzić, że te kosmetyki nie ustępują klasą innym, które kupujemy za 2 razy więcej, niż kosmetyki Ziaji. Owszem w ich ofercie są też kosmetyki normalne, które nigdy mnie nie powaliły, ale też nie sprawiły (jak niejednokrotnie produkty innych firm), że powiedziałam, że nigdy więcej ich nie kupię.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 09:59   #24
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Od siebie polecam krem z wapnem i tonik z tej samej serii. Przepięknie pachną i fajnie mi służą, mam zamiar kupić jeszcze inne rzeczy z tej serii.
Kiedyś nie umiałam dostać kremu z wapnem i kupiłam dla odmiany z koziego mleka - o matko jaki smród i strasznie mnie podrażnił i szczypał. Stoi sobie teraz i czeka aż lato się zacznie to będę wcierała go w stopy bo do niczego innego sie nie nadaje.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 10:37   #25
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Lubię bardzo ich krem do rąk Kozie Mleko, żele pod prysznic pomarańczowy i grejpfrutowy (na lato), płyny do higieny intymnej, peeling do twarzy ogórkowy. Krem matujący BioBalans był OK, bardzo lekki, tylko wchłaniał się tak szybko, że trudno było zrobić potem makijaż. Maseczka żelowa z tej samej serii mnie niestety uczuliła, nie wiem, czemu, bo normalnie nie miewam takich problemów.

A w wielkie styczniowe mrozy używałam balsamu Kozie Mleko i był świetny, ale na cieplejszą pogodę może być za tłusty i za ciężki.
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:48   #26
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

A co z kosmetyków Ziaji poleciłybyście dla osoby z bardzo suchą i wrażliwą skórą?
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:52   #27
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez Szeri
A co z kosmetyków Ziaji poleciłybyście dla osoby z bardzo suchą i wrażliwą skórą?
moja mam ma własnie baaaardzo suchą skórę - mało który krem jej podchodzi. próbowała już wielu (różne intensywnie nawilżające itp), ale koniec końców zużywała je do stóp lub dawała mi skoro masz bardzo suchą skórę, i nic nawilżającego Ci nie pomaga, to pewnie masz za mało lipidów w skórze (a nie wody - a wodę dostarczają własnei nawilżające) - musisz więc sięgnąć po kremy natłuszczające (np ten nagietkowy Ziaji), odżywcze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:57   #28
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Hmm...Nie pomyślałam o tym... Mam suchą, skłonną do łuszczenia się skórę, czasami bywa szarawa badź pergaminowa.. Do tego niektóre kremy powodują u mnie zapychanie (niestety nie nauczyłam się sztuki czytania składów kremów...to skomplikowane) i moja skora baaaardzo szybko traci całe nawilżenie spowodowane kremem tuż po kąpieli i znowu jest szorstka... Czy to może być wynik tego, że powinnam zamiast nawilżać, natłuszczać i odżywiac swoją skórę?
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:58   #29
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Cytat:
Napisane przez agajot
Właściwie żaden z kosmetyków tej firmy nigdy mnie nie zawiódł. Nigdy nie miałam wysuszonej skóry po kremach, wysypek, pieczenia czy innych dokuczliwych objawów pojawiających się po kosmetykach innych firm z tzw. środkowej półki. Jednak do niedawna podchodziłam do kosmetyków tej firmy dość scepycznie głównie ze względu na cenę. Zmieniło się to kiedy parę miesięcy temu będąc w aptece zauważyłam krem na noc 100 % pielęgnacji. Oczywiście kupiłam go skuszona tzw "zabójczo niską ceną" i zmęczona poszukiwaniami czegoś dobrego i nowego do swojej mieszanej cery. Już dawno moja skóra tak dobrze nie zareagowała na żaden krem. W tej chwili z tych serii które używam bądź używałam polecam:
- z serii 100 % pielęgnacji - krem na dzień, na noc, peeling enzymatyczny, maseczka, krem pod oczy,
- z serii Lipocell blocker - oliwka z kompleksem anticellulit (rewelacja), peeling myjący w żelu z kompleksem anticellulit,
- z serii Aretina Q - krem nocna regeneracja i krem poranne wygładzanie.

Jestem skłonna stwierdzić, że te kosmetyki nie ustępują klasą innym, które kupujemy za 2 razy więcej, niż kosmetyki Ziaji. Owszem w ich ofercie są też kosmetyki normalne, które nigdy mnie nie powaliły, ale też nie sprawiły (jak niejednokrotnie produkty innych firm), że powiedziałam, że nigdy więcej ich nie kupię.
ooo z serii 100% jest maseczka? czemu ja jej jeszcze nie widziałam?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-22, 13:58   #30
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Kosmetyki Ziaji - co sądzicie

Mogę polecić balsamy z serii Herbika Plant czy coś takiego, superr, niczym nie ustępują tym z górnej półki,
natomiast kremy mnie uczulają, używałam serii kozie mleko i aretina - oczy mi łzawiły, skóra szczypała - sucha po aretinie wysuszyła się okropnie - okropność
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.