Wydanie prawa jazdy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-02, 18:16   #1
raczek06
Rozeznanie
 
Avatar raczek06
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 989

Wydanie prawa jazdy


Hej dziewczyny. Mam do Was takie pytanie dotyczące bardziej formalności związanych z prawem jazdy, niż praktyki. Tydzień temu zdałam egzamin praktyczny i chciałabym w najbliższym czasie pójść do mojego Wydziału Komunikacji, aby starać się o wyrobienie prawa jazdy. Chciałam się Was zapytać jakie dokumenty powinnam ze sobą mieć? Wchodziłam już na stronę tego urzędu w celu zdobycia takich informacji, ale jedynie się zestresowałam. Część z tych dokumentów już tam zaniosłam podczas wyrabiania profilu kursanta, ale wyczytałam też, że trzeba również przynieść - cytat: zaświadczenie o ukończeniu szkolenia na daną kat. prawa jazdy. Moim problemem jest to, że odbyłam kurs w naprawdę okropnej szkole jazdy. Kiedy przeniosłam się na jazdy doszkalające do innej i zdałam sobie sprawę z tego, że w tej poprzedniej niczego mnie nie nauczono, wystawiłam im bardzo niepochlebną opinię w internecie, w opiniach Google. Po paru tygodniach zadzwonił do mnie szef tej auto szkoły, zaczął mnie straszyć, że jeśli nie usunę tej opinii to pozwie mnie do sądu itp. Powiedziałam o tym mojemu tacie, który mnie uspokoił, że to są jakieś jaja i zastraszanie. Mój pierwszy instruktor jeszcze wypisywał do mnie jakieś bzdury, ale trochę go z tatą "postraszyliśmy" i zostawił mnie w spokoju. Ogólnie zrobiła się niezła awantura, a teraz boję się, że będę musiała iść do tej szkoły jazdy po jakieś dokumenty. Ja jestem spokojną, trochę nieśmiałą dziewczyną i to wszystko to za dużo jak na moje nerwy. Dziewczyny proszę doradźcie mi co mam robić, i czy to że mój profil kursanta już wyszedł z tej szkoły, a ja mam w systemie, że już zdałam egzamin, czy to wystarczy? Przepraszam was, że tak się rozpisałam, ale to ze stresu, po prostu już więcej nie chcę mieć kontaktu z tymi ludźmi.
__________________
2016 - 17
2017 - 11
2018 - 17
2019 - 11
2020 - 13

2022 - 5
raczek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 20:40   #2
gudziunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2
Dot.: Wydanie prawa jazdy

Wniosek o wydanie prawa jazdy już☠złożyłaś podczas zakładania profilu kandydata na kierowcę. Jak zdałaś☠egzamin praktyczny, to WORD wysłał info do urzędu i będziesz do niego szła dopiero po odbiór prawka. Jak podawałaś☠swój nr telefonu albo adres mailowy, to powinnaś☠dostać☠z urzędu info, że prawo jazdy czeka na odbiór. Ja zdałam 19 stycznia egzamin, a sms z urzędu dostałam 29.
gudziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 20:52   #3
raczek06
Rozeznanie
 
Avatar raczek06
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 989
Dot.: Wydanie prawa jazdy

Cytat:
Napisane przez gudziunia Pokaż wiadomość
Wniosek o wydanie prawa jazdy już☠złożyłaś podczas zakładania profilu kandydata na kierowcę. Jak zdałaś☠egzamin praktyczny, to WORD wysłał info do urzędu i będziesz do niego szła dopiero po odbiór prawka. Jak podawałaś☠swój nr telefonu albo adres mailowy, to powinnaś☠dostać☠z urzędu info, że prawo jazdy czeka na odbiór. Ja zdałam 19 stycznia egzamin, a sms z urzędu dostałam 29.
Dzięki za odpowiedź. Bardzo mnie uspokoiłaś.
__________________
2016 - 17
2017 - 11
2018 - 17
2019 - 11
2020 - 13

2022 - 5
raczek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-02, 21:16   #4
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wydanie prawa jazdy

Cytat:
Napisane przez raczek06 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Bardzo mnie uspokoiłaś.
Sprawdź na stronie inficar status twojego dokumentu. Musisz pójść i zapłacić to zaczną wyrąbAC ci dokument.
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 08:16   #5
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wydanie prawa jazdy

O ile pamiętmam,to zaraz po egzaminie poszłam do Wydziału Komunikacji zapłącić za prawko i to było wszystko. Tylko dowód osobisty okazałam i nic więcej
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-03, 15:21   #6
raczek06
Rozeznanie
 
Avatar raczek06
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 989
Dot.: Wydanie prawa jazdy

Dziewczyny, dzięki za wszystkie informacje. Jesteście kochane. Przepraszam was, że w panice takie długaśne wypracowanie napisałam.
__________________
2016 - 17
2017 - 11
2018 - 17
2019 - 11
2020 - 13

2022 - 5
raczek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-04, 09:34   #7
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Wydanie prawa jazdy

Po to tu jesteśmy aby sobie pomagać. A swoją drogą,to Ci współczuję,że na taką szkołę nauki jazdy trafiłaś. Miałaś prawo im wystawić negatywną opinię,jeżeli byli nie fair
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 17:23   #8
raczek06
Rozeznanie
 
Avatar raczek06
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 989
Dot.: Wydanie prawa jazdy

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Po to tu jesteśmy aby sobie pomagać. A swoją drogą,to Ci współczuję,że na taką szkołę nauki jazdy trafiłaś. Miałaś prawo im wystawić negatywną opinię,jeżeli byli nie fair
Oj, byli. Ale później przeniosłam się do innej auto szkoły i tam już było fajnie. W końcu przecież zdałam ten egzamin.
__________________
2016 - 17
2017 - 11
2018 - 17
2019 - 11
2020 - 13

2022 - 5
raczek06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-04 17:23:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:45.