Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-11, 14:10   #3601
Amaterasu83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wow, świetne zbiory Dziewczyny! A jeszcze nie przeglądnęłam całego wątku!
__________________

Amaterasu83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 15:28   #3602
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość

Może w oczekiwaniu na wrażenia Snow i Estelli ja coś napiszę - akurat w sobotę wyszarpałyśmy w Sephorze z Agabil spore próbki wersji rich i już zdecydowałyśmy się na całe opakowania to raptem 3 dzien jak się nim maziam, ale odżywienie jest zauważalne. Ja przy niektórych kremach (np z AA czy Ori) miałam po godzinie wrażenie, że skóra mi się ściąga i napina - tutaj tego nie ma.Dobrze trzyma się na nim korektor (tez Clinique), więcej będę mogła napisać po dłuższym użytkowaniu
Wersja Rich jest wspaniała
Zużyłam kilka próbek, a później używałam od czasu do czasu od mamy.
Krem na fajną, masełkową konsystencję, ale wchłania sie błyskawicznie. Nawilżenie i "komfort" naprawdę zauważalne
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 18:24   #3603
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Coś nowego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.JPG (104,1 KB, 211 załadowań)
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 20:27   #3604
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moja aktualizacja z przełomu listopada i grudnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg grudzień.jpg (111,7 KB, 372 załadowań)
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 20:53   #3605
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Moja aktualizacja z przełomu listopada i grudnia
To jest balsam avonu spa ten rozświetlający tak Jak się sprawdza?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 21:12   #3606
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
To jest balsam avonu spa ten rozświetlający tak Jak się sprawdza?
Tak to jest ten rozświetlający. Dopiero dzisiaj go dostałam i nie miałam jeszcze okazji wypróbować więc nie wiem ja się sprawdza. Pewnie w ciągu kilku dni go wypróbuję i wtedy będę mogła coś powiedzieć
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 22:33   #3607
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Tak to jest ten rozświetlający. Dopiero dzisiaj go dostałam i nie miałam jeszcze okazji wypróbować więc nie wiem ja się sprawdza. Pewnie w ciągu kilku dni go wypróbuję i wtedy będę mogła coś powiedzieć
W takim razie nie zapomnij o mnie i powiedz mi jaki on jest
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 07:03   #3608
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
W takim razie nie zapomnij o mnie i powiedz mi jaki on jest
Jeśli mogę pomóc, to ja się wypowiem chętnie, bo lubię ten balsam(kończę 1 opakowanie), ładnie i delikatnie pachnie jakby mlecznie, ale z domieszką lotosu; dość dobrze nawilża, ma nie za gęstą konsystencję, ale taką leciutką jak pianka Ma mnóstwo maleńkich srebrnych drobinek, które ładnie lśnią na skórze, ale nie jest to tandetny efekt, bo nie są to wielkie brokatowe drobiny
Ja go polecam, używam na specjalne okazje, np. na Sylwestra dla rozświetlenia skóry jest idealny.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 07:30   #3609
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Coś nowego
Czy używałaś już toniku oraz żelu The Body Shop? Ostrze sobie zęby na tę serię, ale czytałam tylko dwie recenzję na KWC na temat toniku i jedna z nich jest bardzo pochlebna a druga neutralna. Jaka jest Twoja opinia? Czy te kosmetyki wysuszają cerę czy są delikatne?
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 08:32   #3610
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jeśli mogę pomóc, to ja się wypowiem chętnie, bo lubię ten balsam(kończę 1 opakowanie), ładnie i delikatnie pachnie jakby mlecznie, ale z domieszką lotosu; dość dobrze nawilża, ma nie za gęstą konsystencję, ale taką leciutką jak pianka Ma mnóstwo maleńkich srebrnych drobinek, które ładnie lśnią na skórze, ale nie jest to tandetny efekt, bo nie są to wielkie brokatowe drobiny
Ja go polecam, używam na specjalne okazje, np. na Sylwestra dla rozświetlenia skóry jest idealny.

Dziekuję CI bardzo za opinię
Brzmi zachęcająco
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 09:02   #3611
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Czy używałaś już toniku oraz żelu The Body Shop? Ostrze sobie zęby na tę serię, ale czytałam tylko dwie recenzję na KWC na temat toniku i jedna z nich jest bardzo pochlebna a druga neutralna. Jaka jest Twoja opinia? Czy te kosmetyki wysuszają cerę czy są delikatne?
To moja jest neutralna

Ja już nie mam wielkich problemów z przetłuszczającą się skórą i dla mnie jest za mocny Ale jeśli komuś się mocniej przetłuszcza to powinien być dobry (z tego co kojarze to Aaliyah pisała na Emigrantkach, że dla niej jest delikatny i używa go rano)

Własnie mi przypomiałaś, że miałam edytować recenzję i napisać o jego kolejnym rzeznaczeniu - usuwanie samoopalacz Uratował mnie kiedyś po mega pomarańczowym samoopalaczu LRP. Zmył dosłownie cały samoopalacz z twarzy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 11:26   #3612
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Moje nabytki ostatnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to i owo 007.jpg (35,5 KB, 141 załadowań)
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 13:10   #3613
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Czy używałaś już toniku oraz żelu The Body Shop? Ostrze sobie zęby na tę serię, ale czytałam tylko dwie recenzję na KWC na temat toniku i jedna z nich jest bardzo pochlebna a druga neutralna. Jaka jest Twoja opinia? Czy te kosmetyki wysuszają cerę czy są delikatne?

Maju, żelu używałam już wcześniej (miałam próbkę) i byłam zadowolona, dlatego zdecydowałam się na zakup jeszcze toniku.Toniku używam rano, a żelem myje twarz wieczorem.Na dzień dzisiejszy wszystko jest w porządku, skóra jest oczyszczona, nie szczypie, tylko zapach może być dla niektórych drażniący.
Co do przesuszania myślę, że istnieje prawdopodobieństwo, iż dla osób o cerze wrażliwej może być za mocny.Dlatego rozgraniczyłam sobie stosowanie obu produktów, jeden na dzień drugi wieczorem.Moja skóra też jest bardzo wymagająca i kapryśna. i kiedy umyje sobie twarz żelem skóra jest miękka w dotyku i tak jakby...nawilżona.Nie ma żadnych oznak ściągnięcia skóry, czy zaczerwienień.
Na razie nie narzekam, choć moja przygoda np z tonikiem trwa dopiero drugi dzień


Zauważyłam, że moja odpowiedź może być niezbyt wystarczająca dla Ciebie, ale w tym momencie naprawdę nie mogę powiedzieć więcej, bo nie wiem jak to wszystko wyjdzie w praniu
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 17:17   #3614
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To moja jest neutralna

Ja już nie mam wielkich problemów z przetłuszczającą się skórą i dla mnie jest za mocny Ale jeśli komuś się mocniej przetłuszcza to powinien być dobry (z tego co kojarze to Aaliyah pisała na Emigrantkach, że dla niej jest delikatny i używa go rano)

Własnie mi przypomiałaś, że miałam edytować recenzję i napisać o jego kolejnym rzeznaczeniu - usuwanie samoopalacz Uratował mnie kiedyś po mega pomarańczowym samoopalaczu LRP. Zmył dosłownie cały samoopalacz z twarzy
Wiem, że to Twoja
Ja mam cerę normalną/mieszana i raczej używam kosmetyków przeznaczonych do cery normalnej/wrażliwej. Teraz mam tonik Clinique ale traktuję go jako płyn złuszczający (kuracja jesienna) a nie jako tonik
Potwornie nęci mnie ta seria - zwłaszcza tonik i maseczka i chyba bede musiała sobie sprawić jak będę w Silesi w Katowicach.
Jeśli okaże się za mocny to zawsze TŻ zużyje
Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Maju, żelu używałam już wcześniej (miałam próbkę) i byłam zadowolona, dlatego zdecydowałam się na zakup jeszcze toniku.Toniku używam rano, a żelem myje twarz wieczorem.Na dzień dzisiejszy wszystko jest w porządku, skóra jest oczyszczona, nie szczypie, tylko zapach może być dla niektórych drażniący.
Co do przesuszania myślę, że istnieje prawdopodobieństwo, iż dla osób o cerze wrażliwej może być za mocny.Dlatego rozgraniczyłam sobie stosowanie obu produktów, jeden na dzień drugi wieczorem.Moja skóra też jest bardzo wymagająca i kapryśna. i kiedy umyje sobie twarz żelem skóra jest miękka w dotyku i tak jakby...nawilżona.Nie ma żadnych oznak ściągnięcia skóry, czy zaczerwienień.
Na razie nie narzekam, choć moja przygoda np z tonikiem trwa dopiero drugi dzień


Zauważyłam, że moja odpowiedź może być niezbyt wystarczająca dla Ciebie, ale w tym momencie naprawdę nie mogę powiedzieć więcej, bo nie wiem jak to wszystko wyjdzie w praniu
Dziękuję ślicznie za wyczerpującą odpowiedź.
Zdaję sobie sprawę, z tego, że jesteś w fazie testowej ale pierwsze wrażenie tez się liczy
Z opisu wynika, ze mamy podobny typ cery wiec możliwe, że moja skóra będzie to znosiła dość dobrze
No i ja bardzo lubię zapach olejku herbacianego
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 10:13   #3615
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

dziewczyny, widzialam u wielu z was produkty Miraculum, dzis nabylam pumeks to łokci i pięt, nie ma zadnej opinii na KWC, ale slicznie pachniał to wzielam
uzywala ktoras z was? i mam jeszcze pytanie o krem do stop rozgrzewajacy z tej samej serii. faktycznie rozgrzewa?
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 11:25   #3616
Cassandra 23
Zakorzenienie
 
Avatar Cassandra 23
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...małe miasteczko...
Wiadomości: 5 488
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Navi ja mam taki krem rozgrzewający do rąk i musze powiedzieć,że bardzo fajnie się sprawuje troszke może za słodki jest ale rozgrzewa. Ja mam ciagle zimne dłonie, szczególnie teraz,zimą i często go uzywam.
__________________
Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce na zawsze
^^^Moje skarby^^^

Jakub 20 czerwca 2009 r.
Blanka
15 września 2011 r
.

Cassandra 23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 16:56   #3617
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Dziś rano odbył się pierwszy test kremu All About Eyes Rich Clinique.

Musze przyznać, że już go kocham
Świetnie się wchłania, jest gęsty - a takie kremy właśnie lubię, od razu czuje się nawilżenie, skóra pod oczami robi się bardzo gładka, po prostu jestem zachwycona!
Juz widzę, że to będzie dobry zastępca dla mojego ulubionego (ale jednak zbyt drogiego dla mnie) HydrAction Dior.

Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu będzie dawał świetne rezultaty
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:04   #3618
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Snooooow, a ja dziś dostałam dwa słoiczki próbkowe na dzień HydrAction i słoiczek pod oczy. Mam nadzieję, że mi też przypasuje. Clinique znowu musze odstawić na dalszą przyszłość.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-13, 17:27   #3619
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

HydrAction pod oczy jest cudowny. Do twarzy też lubię, ale wersja eyes jest the best

Wstyd się przyznać, bo ledwo zaczęłam słoiczek, ale chyba zrobię zapas na T., bo jedyne 25$ kosztuje!
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-13, 18:59   #3620
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez navi Pokaż wiadomość
dziewczyny, widzialam u wielu z was produkty Miraculum, dzis nabylam pumeks to łokci i pięt, nie ma zadnej opinii na KWC, ale slicznie pachniał to wzielam
uzywala ktoras z was? i mam jeszcze pytanie o krem do stop rozgrzewajacy z tej samej serii. faktycznie rozgrzewa?
Pumeks jest fantastyczny, bardzo dobrze wygładza, pachnie tak samo ślicznie, jak reszta serii i rozgrzewa mocniej niż krem do stóp. Ja go już uwielbiam.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 08:50   #3621
navi
Zakorzenienie
 
Avatar navi
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 5 654
GG do navi
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

cassandra, ice, dziekuje za odpowiedzi
uzyłam go wczoraj i jest baaaaardzo zadowolona
takze musze nabyc ten krem do stopek jeszcze, bo cierpie na zespol zimnych stop
navi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 20:54   #3622
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Wrzucam grzechy zeszlego tygodnia i zapodziane collaction
Od razu relacja Musze pochwalic
Polecam peelingi do stóp i dłoni essence. Odkrylam je wmalej drogerii w moich okolicach, ktora wlasciwie nigdy nie prowadzila essence i nie prowadzi z tego co sie dowiedzialam Wersji do stop jeszcze nie testowałam, ale ta do dłoni jest swietna! Rózowy płyn to wlasciwie olejek pielegnujący, pachnie na landrynki kwiatki moczone w cukrze. Grudki są duze, dosc ostre i konkretnie peelinguja skore, ciezko dotrwac tej minuty masazu ale efekt koncowy wspanialy; pozostawia delikatny film na dloniach po zmyciu Wersja do stop (niebieski) nie pachnie mentolem; przypomina wersje do dłoni, jednak wyraznie wbogacona o cytrusy i nute apteczna. Grudki są te same, wiec raczej jedynie zapachem się beda roznic. Z tych jestem najbardziej zadowolona Zaopatrzyłam w to rozowe cudo od razu wszystkie kobiety w rodzinie, lacznie z tesciowa

Minus za opakowanie, producent pisze na opakowaniu "sealed", lecz i tak opakowania nie sa szczelne. Wczoraj wylała mi sie jedna buteleczka w plecaku - trzeba uwazac, dbac o to by nie lezały, tylko stały...folia zabezpieczająca nie daje rady z olejkiem. W podobnym stanie zastalam niektore buteleczki w sklepie...dziwne ze wystawiono je w takim stanie do sprzedazy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT7936.JPG (70,8 KB, 269 załadowań)
psycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 22:09   #3623
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Zakupy w większości z grudnia. Lecą do mnie jeszcze: żel hialuronowy i masło kawowe z biochemii urody.
Żel YR według mnie jest słodko-przyprawowo-pierniczkowy. Nie jest to bardzo intensywny zapach, ale jednak pachnie piernikiem.
Oliwka - cudowny zapach i działanie, używam jej do ciała. Żel Hipp też jest fajny, ładnie pachnie i nieźle się pieni.
Żel Avene, zdecydowanie KWC.
Humektan właśnie dziś dostałam w paczce i dopiero testuję. Trochę szczypał na początku, ale mam podrażnioną i łuszczącą się skórę w pewnych miejscach, więc się nie dziwię. Liczę na jego "niezapychalność".
Effaclar K czeka prawdopodobnie na styczeń.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20071214-003.jpg (115,8 KB, 307 załadowań)
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 23:02   #3624
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Właśnie się przymierzam do tego żelu Avene, chociaż mam bardzo sucha skórę i mam pewne obawy. Udało mi się dorwać próbkę, dzisiaj będę próbować.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 11:42   #3625
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Zakupy w większości z grudnia.
Żel Avene, zdecydowanie KWC.
.
Wlasnie,napisz cos o zelu Avene czy buzia jest dobrze po nim oczyszczona?nie czujesz sciagniecia po jego uzyciu ?
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 16:59   #3626
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Wlasnie,napisz cos o zelu Avene czy buzia jest dobrze po nim oczyszczona?nie czujesz sciagniecia po jego uzyciu ?
Wczesniej używałam Normaderm Vichy i on wysuszał dość mocno. Ten żel mnie nie wysusza i nie ściąga skóry. Mam cerę mieszaną, czasem bardziej tłustą miejscami, ale teraz jest mocno przesuszona Brevoxylem. Oczyszcza bardzo dobrze, czuję, że twarz jest na prawdę czysta, podobnie jak po Normadermie.

p.s. Właśnie zauważyłam, że moja recenzja na KWC tego żelu zniknęła. O_O

Edytowane przez Nanomi
Czas edycji: 2007-12-15 o 17:04 Powód: dopisek
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 17:14   #3627
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wczesniej używałam Normaderm Vichy i on wysuszał dość mocno. Ten żel mnie nie wysusza i nie ściąga skóry. Mam cerę mieszaną, czasem bardziej tłustą miejscami, ale teraz jest mocno przesuszona Brevoxylem. Oczyszcza bardzo dobrze, czuję, że twarz jest na prawdę czysta, podobnie jak po Normadermie.

p.s. Właśnie zauważyłam, że moja recenzja na KWC tego żelu zniknęła. O_O
Widzę, że ten żel ma same super opinie na KWC, zaczyna mnie kusić no
Jak zużyję moją piankę Ori i żel Pure Zone z L`Oreala to się chyba zakręcę koło tej Avenki.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 17:56   #3628
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Widzę, że ten żel ma same super opinie na KWC, zaczyna mnie kusić no
Jak zużyję moją piankę Ori i żel Pure Zone z L`Oreala to się chyba zakręcę koło tej Avenki.
Ja kupiłam zachęcona właśnie pozytywnymi opiniami i jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo, każdemu na pewno nie będzie pasował.
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 18:16   #3629
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Wlasnie,napisz cos o zelu Avene czy buzia jest dobrze po nim oczyszczona?nie czujesz sciagniecia po jego uzyciu ?
Nie do mnie, ale się wetnę. Wczoraj użyłam próbki. Mam bardzo suchą skórę i się trochę obawiałam, co to będzie, jak użyję kosmetyku do trądzikowej. Wszystko ok, bardzo fajnie wszystkie zanieczyszczenia po całym dniu zmył, fajnie odświeżył skórę, ukoił zaczerwienienia. Nie ściąga wcale przy pierwszym kontakcie, ale mi było trochę sucho i musiałam szybko posmarować twarz kremem.
Podsumowując - chyba go kupię w poniedziałek.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
p.s. Właśnie zauważyłam, że moja recenzja na KWC tego żelu zniknęła. O_O
Zniknęła, bo była niezgodna z regulaminem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 18:20   #3630
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wczesniej używałam Normaderm Vichy i on wysuszał dość mocno. Ten żel mnie nie wysusza i nie ściąga skóry. Mam cerę mieszaną, czasem bardziej tłustą miejscami, ale teraz jest mocno przesuszona Brevoxylem. Oczyszcza bardzo dobrze, czuję, że twarz jest na prawdę czysta, podobnie jak po Normadermie.

p.s. Właśnie zauważyłam, że moja recenzja na KWC tego żelu zniknęła. O_O
No to mam teraz trudny orzech do zgryzienia...
Bo juz czailam sie dosc zdecydowanie na Bioderme sebium w zelu (ktora kiedys stosowalam i bardzo mi pasowala), ale jak wiadomo zawsze fajnie jest sprobowac czegos nowego. No i ten zel Avene tak kusi,i kusi...

A Normaderm tez mnie wysuszal...
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.