WARSZAWA - szkoły jazdy, instruktorzy - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-04, 16:37   #61
Yarzebina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Po luku, a w rzeczywistosci, na jakims parkingu? Sorry, ale ja nie bede wyjmowac i ukladac slupkow, a o pomoc panow tez nie zamierzam prosic. Jeszcze mi auto zwina ;0
Yarzebina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 17:15   #62
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez Yarzebina Pokaż wiadomość
Po luku, a w rzeczywistosci, na jakims parkingu? Sorry, ale ja nie bede wyjmowac i ukladac slupkow, a o pomoc panow tez nie zamierzam prosic. Jeszcze mi auto zwina ;0

Typowy łuk to manewr który tak naprawdę wykonuje się tylko na egzaminie. Później wszystko robi się na wyczucie... Nie ma słupków... Ale nie ma tez linii... Za to są drzewa, krawężniki, inne samochody... I zawsze są ustawiane inaczej. Zadna zasada wyuczona na kursie nie sprawdza się później w każdej sytuacji w normalnym drogowym życiu
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 19:11   #63
Yarzebina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

No i wlasnie o to chodzi. Dlatego nie chce slupkow i innych "diablow"
Yarzebina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 20:52   #64
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

tylko żeby nauczyć się jeździć na wyczucie trzeba dużo ćwiczyć, a 30 godzin jazd to nie jest wiele. Pozatym na egzaminie dochodzi bardzo silny stres.
W codziennym życiu, gdzie są samochody,drzewa itp jest moim zdaniem o wiele łatwiej, łatwiej jest wyczuć to co obok niż na łuku gdzie są te słupki.
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 21:04   #65
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
TZadna zasada wyuczona na kursie nie sprawdza się później w każdej sytuacji w normalnym drogowym życiu
Jak to nie...wjezdzajac tyłem na parking nauczyli mnie ,ze zacząć skrecac na maxa mam w momencie gdy zobacze w tylnej bocznej szybce róg pojazdu.To dziala i przydaje sie na pozniej...zwlaszcza dla poczatkujacego kierowcy.Zasady w prakowaniu rownoleglym rowniez przydadzą mi sie na pozniej jak juz bede miala wlasne prawko,nie wyobrazam sobie parkowania rownoleglego kompletnie na czuja ,zwlaszcza gdy miejsce jest ciasne.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 22:29   #66
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Jak to nie...wjezdzajac tyłem na parking nauczyli mnie ,ze zacząć skrecac na maxa mam w momencie gdy zobacze w tylnej bocznej szybce róg pojazdu.To dziala i przydaje sie na pozniej...zwlaszcza dla poczatkujacego kierowcy.Zasady w prakowaniu rownoleglym rowniez przydadzą mi sie na pozniej jak juz bede miala wlasne prawko,nie wyobrazam sobie parkowania rownoleglego kompletnie na czuja ,zwlaszcza gdy miejsce jest ciasne.
ok, zgodzę się, pod warunkiem że dotyczy to parkowania w miejscu bardzo typowym, "książkowym"... Ja pod blokiem mam na przyklad takie miejsce, gdzie parkuje się równolegle, ale samochód ktory stoi z tyłu, jest tak jakby lekko po skosie, na łuku... Wtedy zasady stosowane przy normalnym parkowaniu równoległym się nie sprawdzają.

A niestety, żeby przetrwac w miejskiej dżungli, czesto trzeba zaparkowac w dosyć nietypowym miejscu... Na kursie magluje się to równoległe, prostopadłe i skośne, ale to wszystko jest wciąż jeden i ten sam schemat. Na codzień troche inaczej to wygląda. Oczywiście nie zawsze, ale zdarza się.

Natomiast jeśli chodzi o łuk, to jeszcze mi się nigdy nie zdarzyło żebym zatęskniła za słupkami czy liniami... Jak juz napisała Lukrecja - "tak normalnie" łuk znacznie prościej się wykonuje kiedy ma się te bardziej "życiowe" punkty odniesienia
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-04, 22:56   #67
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez Yarzebina Pokaż wiadomość
Po luku, a w rzeczywistosci, na jakims parkingu? Sorry, ale ja nie bede wyjmowac i ukladac slupkow, a o pomoc panow tez nie zamierzam prosic. Jeszcze mi auto zwina ;0
ojej,...
przecież na egzaminie trzeba zdac ten łuk, a nie przez niego oblewać
a poza tym parkowanie to się już nie robi na słupki!! teraz robisz to w plenerze jakieś tam dobre rady dadzą, ale każdy samochód jest inny i zawsze będziesz musiała trochę inaczej skręcić


...chyba że jeździsz na parkingu po łuku do tyłu.. ale nie wiem po co zwykle nawet jeśli jest taka sytuacja to jest trochę szerzej
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 07:50   #68
Yarzebina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Tak, wiem, jak robilam kurs to byly slupki, potem rzucilam to w ch..., a teraz musze wziac kilkanascie doszkalajacych. Zanim jednak zaczne robic to w plenerze, to wole pocwiczyc parkowanie na placu. Aha, czy to wszystko jest takie straszne, jak sie wydaje? Ronda, tramwaje, korki, brak miejsc parkingowych - i jak wtedy gdzies zaparkowac? Te zasady: rownolegle, prostopadle, skosne, koperta.... i tak tego nie zapamietam, jak juz zdam! Zobacze samochod, skrece na maxa i co? - wiem, ze nie zawsze sie udaje, bo sie np. krzywo auto ustawi, albo za mocno, albo za wczesnie itp. A jak sie tak w kogos walnie....
Yarzebina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 08:42   #69
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez Yarzebina Pokaż wiadomość
Tak, wiem, jak robilam kurs to byly slupki, potem rzucilam to w ch..., a teraz musze wziac kilkanascie doszkalajacych. Zanim jednak zaczne robic to w plenerze, to wole pocwiczyc parkowanie na placu. Aha, czy to wszystko jest takie straszne, jak sie wydaje? Ronda, tramwaje, korki, brak miejsc parkingowych - i jak wtedy gdzies zaparkowac? Te zasady: rownolegle, prostopadle, skosne, koperta.... i tak tego nie zapamietam, jak juz zdam! Zobacze samochod, skrece na maxa i co? - wiem, ze nie zawsze sie udaje, bo sie np. krzywo auto ustawi, albo za mocno, albo za wczesnie itp. A jak sie tak w kogos walnie....
Trzeba tak jeździć, żeby nie walnąć . Lepiej zrobić 10 poprawek niż w kogoś uderzyć... W niektórych miejscach wręcz nie da się zaparkować bez poprawki.

Na brak miejsca parkingowego jest tylko jedno rozwiązanie - poszukanie miejsca gdzieś dalej... Czasami trzeba zrobić sobie niezły spacerek, ale nie ma na to innej rady...
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 09:54   #70
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Łuk jako element egzaminu ma "pokazać",że potrafimy utrzymać się w pasie ruchu , tak powiedział mój inst., bo z parkowaniem na mieście ten łuk to rzeczywiście ma niewiele wspólnego...no może praca sprzęgłem jest podobna...
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-05, 10:00   #71
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez Yarzebina Pokaż wiadomość
Tak, wiem, jak robilam kurs to byly slupki, potem rzucilam to w ch..., a teraz musze wziac kilkanascie doszkalajacych. Zanim jednak zaczne robic to w plenerze, to wole pocwiczyc parkowanie na placu. Aha, czy to wszystko jest takie straszne, jak sie wydaje? Ronda, tramwaje, korki, brak miejsc parkingowych - i jak wtedy gdzies zaparkowac? Te zasady: rownolegle, prostopadle, skosne, koperta.... i tak tego nie zapamietam, jak juz zdam! Zobacze samochod, skrece na maxa i co? - wiem, ze nie zawsze sie udaje, bo sie np. krzywo auto ustawi, albo za mocno, albo za wczesnie itp. A jak sie tak w kogos walnie....
Jeżdżenie po rondach, korkach nie jest takie straszne
brak miejsc parkingowych- czasami trzeba pojechac gdzies dalej, żeby je znaleźć, albo pokrążyć, zanim się nie zwolni.
A co do parkowania, na szczęście nie miałam na egzaminie koperty, bo coś mi się wydaje, że byłby problem
A co do parkowania... myślę, że dopiero po kilku latach intensywnego jeżdżenia i parkowania, będziesz umiała idealnie zaparkować, bez poprawki.
Ja zwykle muszę robić korektę na egzaminie można zrobić chyba tylko raz, na szczęście po zdaniu możesz robić tyle korekt ile ci sie podoba

p.s. i trzeba tak robić, żeby nie walnąć
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 16:08   #72
Yarzebina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Taaaa... tez bym chciala byc juz po Waszej stronie A poprawki pozniej to moge robic, byle to wystarczylo pokrazyc zanim sie zwolni? No dzieki...
Yarzebina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:55   #73
Wetlinka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Smile



Napisane przez OLIK04 "... zapisałam się do sprawdzonego instruktora z IMOLI.
Nie dość że sympatyczny, uprzejmy, nie krzyczał jak tamten, to miał duże doświadczenie.
Nauczył mnie jeździć na placu, sposób na słupki oczywiście, ale idealny.
Co do parkowania- też mnie nauczył, dał rady jak poprawiać parkowanie, jak dobrze parkować, jak jest łatwiej.
Te dwie rzeczy, musiałam pod szlifować i ten instruktor mi w tym pomógł..."

Witam wszystkie Kursantki.
ja właśnie zaczynam niedługo kurs w IMOLI i bardzo bym prosiła o namiary do tego fajnego instruktora

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-01-13 o 22:23 Powód: post pod postem
Wetlinka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 16:44   #74
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Ja apropos p. Małgosi z Bartka...
Czy któraś z Was, po jazdach z nią też zwątpiła TOTALNIE we własne możliwości i umiejętności, czy to tylko ja taka pierdoła jestem..? ;-)
Szczerze powiedziawszy sposób, w jaki p. Małgosia wytyka błędy był dla mnie momentami tak irytujący, że miałam ochote wysiąść i powiedzieć: "sama sobie jedź", serio
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 09:33   #75
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Ja już nie pamiętam, ale z jakiegoś powodu nie bardzo lubiłam z nią jeździć... A może to tylko przez ten jej samochód z niedomykającymi się drzwiami... No ale pewnie już to naprawiła
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 10:43   #76
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Drzwi się domykały... Chociaż może jakby się nie domykały to ktos by wypadł.. ;-)
W każdym razie mam większy stres przed kolejnymi jazdami z nią niż miałam przed egzaminem...
Jakoś czego innego spodziewałam się po kobiecie - instruktorce. Jakiegos większego zrozumienia dla drugiej kobiety Nie mówię, że pobłażania, czy coś, bo wiadomo że to też nie jest dobre, ale przynajmniej przyjęcia do wiadomości, że nie każdy będzie od początku śmigał jak stary wyjadacz i że potrzeba dużo więcej praktyki niż tylko kurs i parę godzin doszkalania, żeby jeździć płynnie i idealnie...
Ale kto wie, może w tym szaleństwie jest metoda..?
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:38   #77
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez GosiaAnia Pokaż wiadomość
Drzwi się domykały... Chociaż może jakby się nie domykały to ktos by wypadł.. ;-)
W każdym razie mam większy stres przed kolejnymi jazdami z nią niż miałam przed egzaminem...
Jakoś czego innego spodziewałam się po kobiecie - instruktorce. Jakiegos większego zrozumienia dla drugiej kobiety Nie mówię, że pobłażania, czy coś, bo wiadomo że to też nie jest dobre, ale przynajmniej przyjęcia do wiadomości, że nie każdy będzie od początku śmigał jak stary wyjadacz i że potrzeba dużo więcej praktyki niż tylko kurs i parę godzin doszkalania, żeby jeździć płynnie i idealnie...
Ale kto wie, może w tym szaleństwie jest metoda..?

ehhhhh po ostatnich jazdach też mialam dosc mojego instruktora, chociaż naprawdę bardzo go lubie i bardzo fajnie się z nim jeździ, wolę to zwalić na mój gorszy dzień...Wiecie że zmieniają sie samochody egzaminacyjne na toyoty yaris??? Jak teraz nie zdam , to będę musiała uczyć się na nowym samochodzie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:53   #78
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez Wetlinka37 Pokaż wiadomość


Napisane przez OLIK04 "... zapisałam się do sprawdzonego instruktora z IMOLI.
Nie dość że sympatyczny, uprzejmy, nie krzyczał jak tamten, to miał duże doświadczenie.
Nauczył mnie jeździć na placu, sposób na słupki oczywiście, ale idealny.
Co do parkowania- też mnie nauczył, dał rady jak poprawiać parkowanie, jak dobrze parkować, jak jest łatwiej.
Te dwie rzeczy, musiałam pod szlifować i ten instruktor mi w tym pomógł..."

Witam wszystkie Kursantki.
ja właśnie zaczynam niedługo kurs w IMOLI i bardzo bym prosiła o namiary do tego fajnego instruktora
napisałam Ci pw mam nadzieję że będziesz zadowolona
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 18:04   #79
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
ehhhhh po ostatnich jazdach też mialam dosc mojego instruktora, chociaż naprawdę bardzo go lubie i bardzo fajnie się z nim jeździ, wolę to zwalić na mój gorszy dzień...Wiecie że zmieniają sie samochody egzaminacyjne na toyoty yaris??? Jak teraz nie zdam , to będę musiała uczyć się na nowym samochodzie
Właśnie słyszałam i nie podoba mi się to... Bez sensu jest takie częste zmienianie samochodów

Jeszcze co do drzwi w Corsie pani Małgosi - może naprawiła, a może ma już inne auto. Ale rok temu te drzwi trzeba było jakoś specjalnie zamykać, jakby unoszac je w ostatniej chwili przed zatrzaśnięciem . Ja nigdy nie miałam siły i strasznie mnie to wkurzało bo traciłam w ten sposób 10 minut lekcji :/

Dodam jeszcze że po jazdach z panem Zbyszkiem zawsze wychodziłam z auta podbudowana i za to też go bardzo lubiłam .
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 22:08   #80
Wetlinka37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Dzięki OLIK04 dostałam
Wetlinka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:40   #81
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Jazdy doszkalające w Warszawie (tanie)

No wlasnie mam pytanko do wszystkich dziewczyn z Warszawy czy znacie moze szkole czy jakiegos instruktora, gdzie mają tanie jazdy doszkalajce (tzn ponizej 50 zeta). Chce troche ich wziac przed egzaminem tym bardziej ze bede go zdawac na innych samochodzie (Corse zamienili na Toyote). Byla bym wielce wdzieczna za jakies info
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 08:12   #82
deluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 25
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Kochani,
proszę o polecenie dobrego instruktora, przede wszystkim cierpliwego i sympatycznego, naprawdę ciężko trafić na kogoś solidnego jak już niektóre z Was się przekonały zapewne ; będę zdawać na Bemowie i bardzo liczę na Waszą pomoc
deluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 14:43   #83
Yen7
Raczkowanie
 
Avatar Yen7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 205
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Deluna
ja chyba też będę zdawać na Bemowie.
Jesli chodzi o instruktora to mój jest w miarę sympatyczny a już na pewno baaaaardzo cierpliwy. Zawsze mówi spokojnie i opanowaniem. Pozostaje pytanie czy jest dobry. To chyba będę wiedziała jak uda mi sie zdać
Jeśli chcesz wyślę Ci namiary, chyba że już znalazłaś kogoś.
Yen7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 11:34   #84
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

hej, dziewczyny, piszę w imieniu mojej siostry, szuka dobrego instruktora, który jeździ na Toyocie, żeby się podszkolić przed egzaminem, szczególnie pojeździć po łuku i ważne jest, żeby miał w miarę wolne terminy, a nie że może zapisać ale na za miesiąc. możecie kogoś polecić? z góry ogromne dzięki
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 13:03   #85
deluna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 25
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez Yen7 Pokaż wiadomość
Deluna
ja chyba też będę zdawać na Bemowie.
Jesli chodzi o instruktora to mój jest w miarę sympatyczny a już na pewno baaaaardzo cierpliwy. Zawsze mówi spokojnie i opanowaniem. Pozostaje pytanie czy jest dobry. To chyba będę wiedziała jak uda mi sie zdać
Jeśli chcesz wyślę Ci namiary, chyba że już znalazłaś kogoś.
Yen7,
bardzo Cię proszę o te namiary na mój mail:joya4@wp.pl, będę Ci baaardzo wdzięczna ) i napisz o nim coś więcej i na jakim autku Cię uczy
Życzę powodzenia na egzaminie i trzymam kciuki
deluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 15:19   #86
Yen7
Raczkowanie
 
Avatar Yen7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 205
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Już wysłałam Ci meila . Zapomniałam dopisać że jeżdżę toyotką ale opelek corsa też u niego jest dostępny więc można wybrać. Chyba 2 razy dał mi jeździć oplem ale powiedziałam że już nie chcę więcej bo i tak zdaje się na toyocie.
Yen7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:03   #87
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

mogę i ja prosić o namiary na instruktora na PW?
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 19:33   #88
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

ja mogę polecić dobrego instruktora a raczej instruktorke z Warszawy jeśli ktoś chce
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:31   #89
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Podbijam wątek , bo pora i na mnie....

Mieszkam na Ursynowie i szukam dobrej szkoły. Robiłam juz kiedys kurs ( 5 lat temu....), ale nie poszłam na egzamin, bo sie bałam , że nie zdam... Debil, wiem .

Poczytałam juz trochę w Internecie, ale nadal nie wiem , jaką szkołę wybrać. Wiem już natomiast , czego oczekuję:

1. Instruktor, który nie będzie mnie ignorował, załatwiał swoich spraw w czasie jazdy lub zasypiał ( tak było z moim poprzednim - budził sie na światłach jak mi auto gasło przy ruszaniu ).

2. Na jazdy moge chodzic nawet codziennie - chcę jak najszybciej zrobić kurs, a w tym semestrze mam tyle wolnego czasu, że aż mi głupio sie ne zapisać

3. No i właśnie , żeby nie było kłopotów z umawianiem się na jazdy - czytałam ,że niektórzy muszą czekać kilka tygodni

Pomocy Dziewczęta!
Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 18:04   #90
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Szkoły jazdy - WARSZAWA - opinie, porady.

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Podbijam wątek , bo pora i na mnie....

Mieszkam na Ursynowie i szukam dobrej szkoły. Robiłam juz kiedys kurs ( 5 lat temu....), ale nie poszłam na egzamin, bo sie bałam , że nie zdam... Debil, wiem .

Poczytałam juz trochę w Internecie, ale nadal nie wiem , jaką szkołę wybrać. Wiem już natomiast , czego oczekuję:

1. Instruktor, który nie będzie mnie ignorował, załatwiał swoich spraw w czasie jazdy lub zasypiał ( tak było z moim poprzednim - budził sie na światłach jak mi auto gasło przy ruszaniu ).

2. Na jazdy moge chodzic nawet codziennie - chcę jak najszybciej zrobić kurs, a w tym semestrze mam tyle wolnego czasu, że aż mi głupio sie ne zapisać

3. No i właśnie , żeby nie było kłopotów z umawianiem się na jazdy - czytałam ,że niektórzy muszą czekać kilka tygodni

Pomocy Dziewczęta!
Lipglos

pisałam w tym wątku o gościu z Imoli.
Ja chodziłam na kurs w autojarze, ale nie byłam jakoś zachwycona i punkt pierwszy w Twojej liście to była norma u gościa z autojaru. Brat i siostra również chodzili do autojaru i też tak średnio byli zachwyceni. Tzn nie to żeby było jakos najgorzej, być może nie trafiliśmy na odpowiedniego instruktora
Ja polecam tego faceta z Imoli o którym kiedyś pisałam, wprawdzie umawiałabyś się z nim albo w okolicach metra ratusz albo w okolicach metra politechniki. Myślę że to nawet lepiej, bo jeśli będziesz zdawać na oBlewniczej to lepiej jeździć w jej terenach. Najlepiej brać z 2-3godziny jazd
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-08-31 20:50:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.