Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 10:11   #4861
kalisica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Czy któraś z Pań robiła zabieg cosmelan karmiąc piersią? Mam zagwostkę bo dermatolog powiedział, że mogę a ulotka informacyjna mówi niestety co innego
kalisica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 16:37   #4862
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Auriderm - niestety nie pomaga na naczynka, na początku tak się wydaje, ale to tylko złudzenie, albo nadzieja, w dodatku wysusza skórę, szkoda kasy na niego
jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:04   #4863
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam! Uważajcie na skinoren, podobno jest fotouczulający, ja dostałam jeszcze większych przebarwień i teraz jestem po masce cosmelan.
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-16, 17:57   #4864
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Laski jak ktoras chce mam Roca (filtr )jeden na zbyciu RoC Minesol 50+, Anti-Brown Spot Care / Soin Anti-Taches Brunes, krem przeciw przebarwieniom – 50ml Dostałam drugi wiec nie zuzyje dwóch tubek...45zł
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 09:57   #4865
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszka ja nie skorzystam bo ma LRP całą butle i nie wiem kiedy go wykończęja też palę i ciągle szukam dla siebie idealnej pasty.Już chyba wszystkie miałam ale one są wszystkie takie same.Blanxa też miałamale nakładek niemoże się skuszę

Catiś wiem ze same tabsy nie pomogą ale o krzemie jeszcze nie słyszałam.Pewnie trzeba kilka opakowań zeby coś zauważyć.Bańkuję się i zauważyłam że jak się to robi regularnie to mniej boli.Zresztą ból jest do przejścia,czego się nie robi dla urody

Beata Doliva nie droga jest ale narazie mam próbkę która na kilka dni mi wystarcza to narazie nie kupuję ale maseczke pewnie wypróbuję
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 10:52   #4866
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

witam a juz myslalam ,ze dzis wszystkie spicie
.........................
SzatAnus - co do zelu Vichy - cos jakby cudek maly
lukam dzis z rana na sie od tylu i ... mojego cellulita nie widac niemal hmmm...no i cm mniej jakby w udkach
no mam jeszcze do zuzycia z polowe jednaj tuby i druga cala bom duopak kupila , takze zdam za jakis czas relacje Tobie znow
sama nie wierze w to co zobaczylam moze mi sie wydawalo , jutro z rana znow lukne
......................... ....
Michell - juz mam Lancome Blanc Expert - mazialam na noc i rano buzla jak nowa , ladna rozswietlona ...jak Twoj Biotherm ??? dotarl juz do Cie ????

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-17 o 10:56
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 16:09   #4867
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam Was i proszę o odpowiedź, czy przed zastosowaniem cosmelanu trzeba odstawić kwasy a jeśli tak to na ile? Ja stosowałam wspomniany skinoren do końca i teraz mam obawy czy aby nie zaszkodził cosmelanowi maskę cos 1 nałożyłam w niedzielę na uwaga-12 godzin i nie jestem nawet zaczerwieniona proszę powiedzcie czy jest jeszcze dla mnie nadzieja???
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 20:28   #4868
0chydka
Raczkowanie
 
Avatar 0chydka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z domu głównie
Wiadomości: 37
GG do 0chydka
Thumbs up Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej Lasencje
Lapi jaki żel???:wh at:
Rodo dzięki za opinię - skinoren złuszcza wiec plamy sie pojawiły bo trzeba wysokie filtry przy intensywnie złuszczających środkach stosować ale nie jest fotouczulający. A brakiem buraczka nie przejmuj się pewnie się pojawi jak zaczniesz smarować cos2 - tak sądzę.
Jelonki dzięki za opinię .
Wybielanie ząbków - hihi chyba jestem weteranką w tej materii (trochę uzależniona ). Pasta colgate wybielająca już od kilku lat jest w mojej łazience (4-lata stosuję), jest jeszcze do kupienia pasta wybielająca beyond poczytaj (po wybielaniu lampami dentysta zaproponowała mi na podtrzymanie efektu - jest ok). Ciężko oceniać mi skuteczność pasty colgate bo nie wiem jak wyglądałyby moje zęby gdybym jej nie stosowała , zaś beyond - hmm ja przyzwyczajona jestem do spektakularnych efektów wybielania (lampa beyond 2x, nakładki z żelem chyba już z 4 x) przy moich w sumie jasnych zębach to mogę w porównaniu z efektami zabiegów być zawiedziona. Za to koleżanki chwalą sobie.

Ale dziś komplecik plamiastych dziewczyn online jupi jak fajnie

Edytowane przez 0chydka
Czas edycji: 2010-03-17 o 21:12
0chydka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-17, 21:25   #4869
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ochydus - zel Vichy Cellu destock - jest opis na wizaz , se luknij
dobrej nocki zycze
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 07:47   #4870
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiś to lukaj i pisz tu efekty bo lato coraz bliżej i mam zamiar błysnąć gołymi udami nad morzem

Ochydka kupiłam już inną pastę ale tą spróbuje później
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 08:57   #4871
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnka71
Lapiś to lukaj i pisz tu efekty bo lato coraz bliżej i mam zamiar błysnąć gołymi udami nad morzem
.........................

ok , zaznaczam zaraz ,ze moj cellulit wylazl mi widocznie dopiero jakis rok temu , wczesniej nie znalam tego terminu na moich udach , jesli byl, to niewidoczny golym okiem ...i ciagle cos tam wklapuje takze ja tu oceniam ten zel na lekkim, poczatkowym cellulicie
no w kazdym razie dzis lukalam na sie od tylu znow i udka gladkie

milego dnia zycze
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 10:57   #4872
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ospalescence teraz uzywam żel na noc i na dzien i jest tez pasta z tej firmy..wczesniej miałam Pola Night ..zele sa swietne i zadna pasta nie da takiego efektu..najpierw u dentysty siedzi sie pod lampą(z paszcza otwarta jak pirania i to on wybiela a pozniej taka kuracje mozna robic samemu w domu dla podtrzymania efektuPola Night i Day

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Lapi kremiku jeszcze nie dostałamCzekam cierpliwie!!!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:23   #4873
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

ten colgate ma całkiem niezłe opinie
ja cały czas stosowałam elmex ze względu na dziąsła ale colgate niby nie niszczy szkliwa i nie masakruje dziąseł jak blend a med
czas wyjść na shopping
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 11:50   #4874
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Catherine1980
czas wyjść na shopping
....................

YEEE , slonko dzis zaswiecilo , ciepelko sie robi , tez zaraz o tym pomyslalam

jakas mikrodermabrazje na pape mi sie chce lub cos jak te slonko widze , trza sie na wiosne odnowic troszku by moze .....

w kazdym razie to slonce pozytywnie nastawia

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-18 o 11:56
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 12:31   #4875
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ochydko bardzo dziękuję za odpowiedź pewnie u mnie tak się stało po skinorenie bo zimą odpuściłam sobie filtry. Buraka pomału dostaję i wyglądam niewyjściowo, chyba wezmę L4. Jestem logopedą i moja praca przed dużym lustrem negatywnie rzutuje na mój stan psychiczny( z powodu plam oczywiście). mam jeszcze jedno pytanie czy wie może ktoś kiedy po pierwszej można zastosować drugi raz maskę cos1?-wersja pesymistyczna- gdyby plamy nie zeszły. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z łatami.
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 16:33   #4876
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Rado witajmozna zastosowac maske ponownie..pewnie powypackaniu cosm 2 ..jezeli nie widac poprawy....Głowa do gory i bądz dobrej myslifiltruj się za dnia
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:14   #4877
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki za rady będę się filtrować, nie wiem tylko czy kupić Avenkę czy La Roche Posay, poradźcie co lepsze i fotostabilne. Dzisiaj się już łuszczę ale tylko na brodzie a przecież tam nie mam plam ale z Wami nabrałam nadziei że przestanę być łaciatą krową aha czy rano na cosmelan2 mam nałożyć filtr i po ilu minutach, wybaczcie te lakoniczne pytania ale w tej tematyce jestem zielona, ups sorry czerwona
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 19:41   #4878
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Rado hej , z tego co mi lekarka mowila to mozna powtorzyc zabieg cosmelan po pol roku ...ja mysle ,ze najrozsadniej bedzie zrobic go ponownie jesiania dopiero , przed latem lub w lecie nie ma sensu - tylko plamiska szybciej wroca ....

krem cos2 ma filtr40 , takze o ile sie zdecydujesz z nim na twarzy na zewnatrz wyjsc to filtr juz potrzebny nie bedzie ...

aaa i stabliny jest filtr Avene ...my tu glownie filtr Roc uzywamy( oczywiscie stabilny ) , w Polsce nie dostepny w sklepach , ewent. na allegro ...

pozdrawiam i zycze by kuracja przyniosla zadowalajacy Cie efekt

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-18 o 19:43
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:19   #4879
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Dzięki za odpowiedź poszukam tego filtra na allegro, rzeczywiście z maską cos1 masz rację, zrobię na jesień bo mi jej została połowa (maskę sobie sama nakładałam w domu). Zastanawiam się czy laptop też nie ma podobnego działania jak słońce, może od niego dostałam tych plam? No ale jak tu nie zaglądać do Waszego forum? Pozdrawiam wiosennie, dzisiaj w Opolu świeciło słońce.
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-18, 20:23   #4880
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Rado spokojnie maske mozesz w lodowie trzymac pol roku , ja moja nawet prawie rok przechowywalam i jak nalozylam zadzialala ...ja juz po 3 cosmelanach jestem - pierwszy u lekarza robilam a potem juz tez sama ....

kremik Aveve Cicalfate super lagodzi taka podrazniona skore i woda termalna tej firmy ...moze to info Ci sie przyda

ps. u mnie w Wlkp. tez wiosna dzis zajrzala ...jutro na zakupki smigne z ranca , a co!
jak te slonko zobaczylam to mi sie kaski troszke chce puscic na cos ladnego

spijcie slodko mile panie

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-18 o 20:26
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 20:57   #4881
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Ja już dzisiaj upłynniłam troszkę gotówki na buciki wiosenne bo kozaczki za bardzo grzeją, a może to cosmelan????
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 21:04   #4882
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

a co do kompów to tez trzeba lico chronic niestety..w domu z filtrem zgroza plamiastych lub chociaz kremik,podklad z filtrem w skladzie..no i konieczne filtrowanie paszczy poza domkiem..nieswiadoma tego kupowałam rozne specyfiki kiedys na plamy a filtr..kto mi powiedział ze trzeba filtr i to taki ktory niedestabilizuje sie z podkladem..zaczelam czytac pamietnik..poznawac dziewczyny i umiec rozumiec problem od zarodka dzieki nim Teraz to juz nawyk..rano krem..potem Roc..i podkład...a slonko przygrzewa coraz bardziej i tu dylemat och jak sie ciesze..jezu az sie boję

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Ochydka chanel doszedł??? nie za ciemny Tobie kobieto ten kolorek???w dalszym ciagu nie wiem ktory EL to ma byc..buuuuuuu..jaki w sloiczku..plisss jeszcze raz
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-18, 23:14   #4883
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell przykulo moja uwage w Twojej wypowiedzi ze najpierw kremik potem filtr i potem podklad. Ja w sumie nigdy filtrow nie stosowalam, wiec sie nie znam. Czyli najpierw krem nawilzajacy, za jakies 10 min filtr, i za kilka min podklad? myslalam ze sam filtr wystarcza, ze kremu nawilzajacego juz nie trzeba.

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

i nie wiem dzialam ze niektore filtry przestaja dzialac pod wplywem fluidu

W poniedzialek nakladam maske, cosm przyszedl mi z allegro kilka dni temu. Jest Polska instrukcja, ale ja np juz sie zastanawiam, jak dbac twarz podczas uzywania tego zestawu. Cosm1 zmywam woda i nakladam cosm2, na poczatku 3 razy w ciagu dnia, ale to tak ze jak naloze rano to potem w ciagu dnia myje buzie tylko woda i nakladam znowu cosm2? czy nie zmywam, bo tamto sie wchlonelo i nakladam poprostu bez mycia buzi? i czy mam myc nuzie sama woda czy jakims zelem? czy uzywac toniku?
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 07:49   #4884
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam

o kolejny kg lzejsza i cm w pasie mniejsza - sie rymlo

w koncu waga znow leci w dol , 4,5 kg mniej to dla mnie dobry wynik jeszcze troszke spadnie tu i tam znow lachon bede

robie sobie dzis wolne i smigam na shopping w nagrode !

milego dnia zycze

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2010-03-19 o 07:52
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 08:39   #4885
Gosiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 16
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cześć Dziewczyny

Wczoraj zrobiłam zabieg DERMAMELAN w centrum Dermatologii (podobno trochę mocniejszy od Cosmelanu)
Czy któraś z Was robiła zabieg tym DERMAMELANEM.

Pytam ponieważ ciekawa jestem po jakim czasie wygląda się już na tyle dobrze ze można normalnie się pokazywać.

Ja dziś zaczęłam stosować dopiero krem wybielający dernamelan. Wczoraj miałam nałożoną maskę.
Dziś mam twarz zaczerwienioną , boję się co będzie dalej.

Pozdrawiam dziewczyny
Gosiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 08:42   #4886
rado1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapiel życzę udanych zakupów i gratuluję utraty kg, ja też walczę jem dużo jabłek i u mnie to działa!
rado1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 10:37   #4887
Gosiaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 16
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

My_sensual_style

Jest podkład marki Clinique Even Better Makeup - podkład wyrównujący koloryt skóry
(
Nowy Clinique Even Better Makeup SPF 15, lekki, beztłuszczowy podkład w płynie to pierwszy opracowany przez dermatologów produkt do makijażu Clinique, który pomaga usunąć nierówności kolorytu skóry, a przy ciągłym stosowaniu zmniejsza widoczność przebarwień....)
http://www.sophisti.pl/artykuly/maki...d-wyrownu.html

Poza tym odnośnie stosowania Cosmelanu- Dermamelanu słyszałam bo sama od wczoraj stosuje
iż należy przez pierwszy tydzień nakładać 2 razy dzienni
Następnie przez minimum 2 miesiące 1 raz dziennie
kuracja najlepiej jak trwa od 3 do 12 miesięcy.

Takie informacje mam od Dermatologa.
Gosiaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 11:55   #4888
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez rado1 Pokaż wiadomość
Ochydko bardzo dziękuję za odpowiedź pewnie u mnie tak się stało po skinorenie bo zimą odpuściłam sobie filtry. Buraka pomału dostaję i wyglądam niewyjściowo, chyba wezmę L4. Jestem logopedą i moja praca przed dużym lustrem negatywnie rzutuje na mój stan psychiczny( z powodu plam oczywiście). mam jeszcze jedno pytanie czy wie może ktoś kiedy po pierwszej można zastosować drugi raz maskę cos1?-wersja pesymistyczna- gdyby plamy nie zeszły. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w walce z łatami.
Będe bronić skinorenu rękoma i nogami
Może wyciskałaś i wtedy w tych miejscach po słońcu się zrobiły plamy.
Sam skinoren nie jest fotouczulający ale często jak się majstruje przy buzi jak ja to potem mamy kolorowe niespodzianki
Pierwszy raz jak użyłam skinorenu to się w nim zkaochałam, rozjasnił lico i zmniejsyzł ilosc niespodzianek

Od rana latam jak dziki perszing przygotowania do jutrzejszego chrztu
Może jakieś kilo zgubiłam
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:15   #4889
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lari ja tak stosuje najpierw krem i zaraz potem filtr ciutek daje czasu na wchloniecie i podklad..i jak narazie działa O filtry nie wszystkie Was uchronia!! musza miec w składzie tinosorby wtedy nie destabilizuja sie z podkladem i faktycznie działają ..Mój faworyt i w 90 % dziewczyn cosmelanowych to Roc..Gosia witajDerma robila Sara i pewnie tez oki ale chwala bardziej cosmelan..mnie tam pigmanorm pomaga wiec kazdemu co innego pasujeMam probaska Clinique i nawet fajny ale KCW to nie jest..Lapi no gratulacje tylko sie w Kate moss nie zamien kobietoSzymuś sie chrzci jutro:l ove: Cati ucałuj synka od cioci

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

aaa i mam biotherm taka konsystencja smietanki..wchlanianie rewelacyjne.. zapach super nic mnie nie odrzuca..czekam na detox i ten efekt spektakularny
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-19, 13:37   #4890
sucha1
Raczkowanie
 
Avatar sucha1
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 77
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lapi jak ty to robisz ja już 1 kg przytyłam
sucha1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:06.