Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 12:27   #1
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals


Zamowienia sklada sie poprzez Earthen Glow Minerals

Kiedy dostalam probki postanowilam,ze zaloze watek dotyczacy EGM bo jak widze to wiele informacji jest porozrzucane w roznych watkach,zdjecia w albumie mineralnym srednio pomagaja przy wyborze-sugerowalam sie nimi i obejrzalam na kilku monitorach ale mgliste pojecie mialam jak beda wygladac w rzeczywistosci

Jak tylko znajde chwile zdrobie zdjecia tego,co zamowilam bo jak do tej pory sa to dla mnie niemalze idealny mineraly
Pasuje mi konsystencja,kolorystyka i to.....ze sa naprawde niewidoczne na skorze,nawet nie ma mowy o widocznym meszku.

Podklady wybralam w formulach Youthful Glow oraz Light&Natural

Przesylka szla ok.10 dni,zaplacilam 2,5$
Wybralam probki w pudeleczkach(In Jar)-kazdy po 1,50$
Z ciekawosci wzielam tez w woreczkach(In Bag)-kazdy po 0,75$

Placilam korzystajac z PayPala

Postaram sie w miare mozliwosci czasowych zrobic dodatkowe opisy

Zapraszam do dyskusji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1020162.jpg (139,3 KB, 432 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020164.jpg (172,0 KB, 542 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020192.jpg (162,2 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020193.jpg (143,8 KB, 421 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020237.jpg (21,9 KB, 346 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1020238.jpg (19,0 KB, 267 załadowań)
__________________

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2009-08-11 o 23:59
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:00   #2
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Earthen Glow Minerals

Hexx, a my wlasnie na PW namawialysmy sie z Kobietka na zalozenie watku Dziekujemy.
Zgadzam sie, ze te mineralki sa bardzo wysokiej jakosci, niewidoczne na twarzy, nadaja zdrowy, naturalny look. Testuje intensywnie formule Cover Me.
Czekam na zamowienie z nowymi kolorami podkladow, primerem, pudrem wykonczeniowym. Na pewno opisze wrazenia.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:03   #3
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Earthen Glow Minerals

Mi te minerały nie podeszły. Mam cerę suchą, trądzikową, testowałam formułę Cover Me. Próbowałam dwa razy, oba kompletna klapa.
Bardzo szybko podkład się zważył, wszystkie suche skórki na wierzchu, krycie takie sobie w porównaniu do EDM, końcowy efekt pudrowy. Jestem na nie.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:16   #4
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Earthen Glow Minerals

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1130862 4]Mi te minerały nie podeszły. Mam cerę suchą, trądzikową, testowałam formułę Cover Me. Próbowałam dwa razy, oba kompletna klapa.
Bardzo szybko podkład się zważył, wszystkie suche skórki na wierzchu, krycie takie sobie w porównaniu do EDM, końcowy efekt pudrowy. Jestem na nie.[/quote]

Podpisuje sie pod wszystkim, co napisala Sunprince

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2012-10-23 o 13:02
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 13:17   #5
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Earthen Glow Minerals

Mi jak na razie formuła Cover Me bardzo pasuje, ale testuję ją dopiero drugi dzień. Wczoraj na filtrze, a dzisiaj - z racji że strasznie pochmurno na dworze - odpuściłam sobie filtr. W obu przypadkach podkład wygląda świetnie. Krycie i ujednolicenie koloru imponujące i faktycznie dużą zaletą jest niepodkreślanie meszku na buzi i brak pudrowego wykończenia.
Koniecznie muszę jeszcze zakupić próbki formuły YG, pozostałe mnie nie interesują jakoś. No i koloru idealnego jeszcze dla siebie nie dobrałam.
Najprawdopodobniej będzie to kolejna firma, z której zamówię pełnowymiarowe opakowanie podkładu.

Na liście do wypróbowania mam jeszcze z EGM róże, pudry, perfumy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:15   #6
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dzięki Hexa za wspaniałomyślny wątek
ja też uważam, że te minerały są jedne z fajniejszych jakie miałam, a miałam już calkiem sporo..
osobiscie uwazam formułe Light &Natural za jedną z lżejszych i najmniej widocznych na twarzy. Idealna dla kogos, kto nie musi zbyt dużo maskować, ale potrzebuje ujednolicić cerę.
Jednak nie jest tak superkolorowo, ponieważ potrafią 'zgubić się' pod koniec dnia, a czasem nawet po 6-8h... no, ale w końcu na twarz nakładamy czyste sypkie minerały bez dodatków, a nie gips.

Formula Youth Glow - troszke daje blasku, ale dyskretnie. Krycie i 'zachowanie się' identyczne z Light&Natural.
Cover me - rzeczywiscie ukryje sporo, ale potrafi się zemścić i zwarzyć.. ot tak sobie.
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 15:25   #7
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Dziewczyny, może to co teraz napiszę urazi wszystkie fanki "proszku" ale czy któraś może miała płynny podkład EGM? Mnie kusi żeby zamówić próbkę bo od tego wcierania minerałów trochę się boje o naczynka i może czasem taka odskocznia w postaci płynnego podkładu byłaby fajna.
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 16:15   #8
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hexx, a my wlasnie na PW namawialysmy sie z Kobietka na zalozenie watku Dziekujemy.
Zgadzam sie, ze te mineralki sa bardzo wysokiej jakosci, niewidoczne na twarzy, nadaja zdrowy, naturalny look. Testuje intensywnie formule Cover Me.
Czekam na zamowienie z nowymi kolorami podkladow, primerem, pudrem wykonczeniowym. Na pewno opisze wrazenia.
Tak przyznaję się, że spiskowałyśmy nad założeniem wątku.

Obecnie to moje ulubione minerały , kóre zrzuciły z piedestału minerały Lumiere w formule VV

Jestem zachwycona formułą Cover me , która dobrze kryje, a jednocześnie naturalnie wygląda na twarzy, mi żadnych skórek, włosków nie podkreśla
Formuła YG jest lżejsza, ale kryje całkiem ,całkiem , zakupiłam również full size w tej formule.
Płynny podkład kiepsko kryje, nie polecam. dla mnie to krem tonujący cena próbki 4 $ a mimo wszystko skusiłam się na 2 i użyłam tylko jednej jeden raz

Primer Gel po 2 dniach używania na kolana mnie nie rzucił, ale nie zmienia to ogólnego zachwytu nad EGM
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:31   #9
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hexx, a my wlasnie na PW namawialysmy sie z Kobietka na zalozenie watku Dziekujemy.
Zgadzam sie, ze te mineralki sa bardzo wysokiej jakosci, niewidoczne na twarzy, nadaja zdrowy, naturalny look. Testuje intensywnie formule Cover Me.
Czekam na zamowienie z nowymi kolorami podkladow, primerem, pudrem wykonczeniowym. Na pewno opisze wrazenia.

Pranie od jakiegos czasu za mna chodzil pomysl z watkiem a jak dostalam przesylke to poczulam,ze faktycznie brakuje mi tego

Bardzo sobie chwale formule L&N i co przede wszystkim zasluguje na uwage to fakt,ze mineraly tej firmy sa bardzo "miekkie" i daja satynowe wykonczenie.
Wiadomo,ze kazda cera jest inna i beda mniej lub bardziej zadowolone osoby ale jak do tej pory jest to jedna z lepszych firm i jezeli tak dalej pojda testyto pewnie kupie pelnowymiarowe opakowanie

Na poczatku bylam przerazona kolorem Gayle L&N ale okazuje sie,ze on tylko w opakownaiu tak ciemno wyglada-pieknie stopil sie z cera i trwa caly dzien-nic nie zniknelo,owszem po kilku godzinach pojawil sie efekt lekkiego glow ale mnie to nie przeszkadza.
Wazne,ze efekt jest subtelny i nic sie nie warzy,nie robi plam,nie ciemnieje.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:40   #10
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ja się już dłuższy czas czaję na te podkłady ale bez swatchy trudno mi coś wybrać.Tyle tych odcieni.
Szukałam swatchy w internecie ale kiepsko z wynikami.Tak więc czekam na Wasze pierwsze fotki.
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:52   #11
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mała_Kobietko jakie miałaś odcienie z podkładów EGM? Chodzi mi zarówno o te płynne jak i sypkie. Podczytywałam Twoje wypowiedzi z innych wątków o minerałach i wydaje mi się, że mamy podobne cery dlatego nieśmiało pytam Kuszą mnie te minerałki ale z tej strony na prawde trudno wybrać jakiś odcień.
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 19:43   #12
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez madziar5 Pokaż wiadomość
Mała_Kobietko jakie miałaś odcienie z podkładów EGM? Chodzi mi zarówno o te płynne jak i sypkie. Podczytywałam Twoje wypowiedzi z innych wątków o minerałach i wydaje mi się, że mamy podobne cery dlatego nieśmiało pytam Kuszą mnie te minerałki ale z tej strony na prawde trudno wybrać jakiś odcień.
z formuły YG mam kolor Trish , a z Cover me mam Roselyn są troche za jasne (czasami myślę, że oki czasami , że ciut za jasne), ale dodali mi w ramach ściemniaczy (tweekers) Caroline z zółtej rodziny do zciemnienia Trish z rodziny beżowej i Whitley (rodzina beżowa) do zaciemnienia rodziny żółtej Roselyn.... 2 dni mieszam Roselyn z Whitley i jest super

z ciemniejszych mam aktualnie Paris i Laurent (YG), ale ciągle czekają na weekendowe testy na twarzy na 98 % będą za ciemne , ale kolory ładne.
z płynnych mam kolor Warm Beige, który nie jest wcale mocno ciepły i LT.Peach który jest jasnym , żółtym odcieniem, nie ma nic z brzoskwini. Wg mnie kiepsko kryją, zdecydowanie wolę prochy EGM

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Z Lumiere mam tylko 1 odcień Light Medium i jest ciut za jasny dla mnie. Z Chanel pasuje mi kompakt Teint Innocence nr 40 (30 niby może być, ale zbyt żółtawy) Z Shiseido Lifting Foundation O40 i z innych Shiseido również O40.
Mariolu jeszcze nie mam całkowitej pewności odnośnie kolorów, ale proponuję, żebyś wzięła Paris z Cover me i Laurent z YG...i coś jaśniejszego z Cover me gdbyby Paris był za ciemny
kurcze postaram się pstryknąć fotki jutro w dobrym ,dziennym świetle

Teraz wrzucę te zdjęcia które były w wątku ogólnym.

I co ważne , w ciągu dnia nie zmnieniają koloru , nie podkreślają zmaszczek, świetnie wtapiają się w moją skórę.

Właśnie godzinę temu wróciłam do domu, wzięłam prysznic .... po 12 godzinach zmyłam formułę Cover me (wcale nie wygladała kiepsko ) i nałożyłam YG ,kolor Trish, żeby zobaczyć odcień...wyszłam z łazienki, a TŻ stwierdził, że tak ładnie wyglądam, że powtarza mi , że w domu nie muszę się malować ,bo super wyglądam bez makijażu, że on rozumie, że do pracy chce mieć make up itp... niech sobie myśli co chce, nie uświadomiłam go ,że jestem umalowana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Roselyn_Trish.jpg (16,5 KB, 364 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Paris_Namina.jpg (16,4 KB, 224 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tweekers.jpg (15,8 KB, 189 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lauren_deAnna.jpg (16,3 KB, 218 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Light Terracotta.jpg (17,0 KB, 156 załadowań)

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-03-06 o 19:55
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:15   #13
madziar5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 100
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Bardzo dziękuję Mała_Kobietko pooglądam sobie te kolorki i na coś się zdecyduję. Ale typowałam podobnie jak Ty. Pocieszające jest to, że te podkłady tak jak piszesz nie podkreslają zmarszczek, bo to jest moja największa zmora(( EDM strasznie mi podkreślają suchą skórę pod oczami i jak się uśmiechnę to wyglądam staaaaro((
madziar5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:21   #14
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Właśnie godzinę temu wróciłam do domu, wzięłam prysznic .... po 12 godzinach zmyłam formułę Cover me (wcale nie wygladała kiepsko ) i nałożyłam YG ,kolor Trish, żeby zobaczyć odcień...wyszłam z łazienki, a TŻ stwierdził, że tak ładnie wyglądam, że powtarza mi , że w domu nie muszę się malować ,bo super wyglądam bez makijażu, że on rozumie, że do pracy chce mieć make up itp... niech sobie myśli co chce, nie uświadomiłam go ,że jestem umalowana
O to wlasnie chyba chodzi w makijazu, tyle ze jego funkcja zostala przez drogeryjny swiatek calkowicie zdeformowana, cos jak tipsy
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:34   #15
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O to wlasnie chyba chodzi w makijazu, tyle ze jego funkcja zostala przez drogeryjny swiatek calkowicie zdeformowana, cos jak tipsy
Chyba tak tylko po pierwsze na co dzień ja się wcale mocno nie maluję , a po drugie , żeby teraz nie stwierdził, że zrobi porządek w łazience i malowideł mi nie powyrzucał bo wtedy do śmiechu mi nie będzie
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:44   #16
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

O rany, wyobrazacie sobie? wracacie do domu, a tam szafka z mineralami oprozniona Ja nawet zaczelam wczesniej wstawac, zeby dobiec do lazienki zanim moje dziecko dobierze sie do schnacych pedzli
Zeby nie bylo tak calkiem off top: Joasiu, Hexxano, ile Wam szly przesylki? I, Hexx, masz chyba ten interesujacy mnie Soft Focus Finishing Powder (to chyba Twoje zdjecia w albumie) - jak sie sprawuje?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:50   #17
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O rany, wyobrazacie sobie? wracacie do domu, a tam szafka z mineralami oprozniona Ja nawet zaczelam wczesniej wstawac, zeby dobiec do lazienki zanim moje dziecko dobierze sie do schnacych pedzli
Zeby nie bylo tak calkiem off top: Joasiu, Hexxano, ile Wam szly przesylki? I, Hexx, masz chyba ten interesujacy mnie Soft Focus Finishing Powder (to chyba Twoje zdjecia w albumie) - jak sie sprawuje?

Przesylka szla ok.10 dni tak jak napisalam w pierwszym poscie Dosc szybko,myslalam ze dluzej to potrwa-na dodatek swietnie zabezpieczona.

Jeszcze nie probowalam tego pudru,planuje jutro takze na pewno zdam relacje

Wydawalo mi sie,ze praktycznie nic juz nie zostalo na twarzy po calym dniu a mialam dzisiaj niezly hardcore ale patrzac w lustro i porownujac polowe twarzy tuz po demakijazu jestem w szoku-poniewaz podklad przetrwal 12h,stal sie niewidoczny ale zakryl to,co trzeba.
Jezeli tak dalej pojdzie to bedzie dobry omen
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:00   #18
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Nie strasz mnie nawet tymi opróżnionymi szafkami , bo zawału dostanę
moje dziecko już na tyle jest duże, że wie, że ruszanie prochów i innych kosmetyków mamusi grozi dotkliwymi retorsjami

W innym wątku napisałam Ci o Shanonn i primerze

Ostatnie zamówienie 20.02 (piątek) wysłali w środę 25.02 i po tygodniu 4 marca było u mnie ale może dłużej kompletowali zamówienie ,bo dokładali tweekersy??
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:34   #19
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

o, a ja wczoraj zrobilam zamowienie u nich
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 22:50   #20
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Hexxano na Twoich zdjęciach Susan wydaje się być jasna z lekko żółtymi tonami, czy tak jest w rzeczywistości? Jak byś opisała ten beż - czy zawiera żółte nutki? Pewnie porównania z Olive Fair z EDM nie masz?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:08   #21
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hexxano na Twoich zdjęciach Susan wydaje się być jasna z lekko żółtymi tonami, czy tak jest w rzeczywistości? Jak byś opisała ten beż - czy zawiera żółte nutki? Pewnie porównania z Olive Fair z EDM nie masz?
Frantic, a jak ten Joyce? Nie wydawal Ci sie podobny do Olive Fair?
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:19   #22
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Frantic, a jak ten Joyce? Nie wydawal Ci sie podobny do Olive Fair?
Joyce na twarzy wychodzi u mnie nieźle, ale jest ciut za ciemny i za mało żółty. Do Olive Fair nie bardzo jest podobny. Myślałam więc, że wezmę pierwszy kolor ze wzornika Yellow i będzie git, ale mała kobietka uświadomiła mnie, że u nich kolory są bardzo pomieszane i nie idą wcale po kolei co do jasności i ilości żółci. Dlatego szukam nawet po kategorii Beige.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:23   #23
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Joyce na twarzy wychodzi u mnie nieźle, ale jest ciut za ciemny i za mało żółty. Do Olive Fair nie bardzo jest podobny. Myślałam więc, że wezmę pierwszy kolor ze wzornika Yellow i będzie git, ale mała kobietka uświadomiła mnie, że u nich kolory są bardzo pomieszane i nie idą wcale po kolei co do jasności i ilości żółci. Dlatego szukam nawet po kategorii Beige.
Jak to jednak zalezy wszystko od indywidualnych wlasciwosci cery... U mnie na reku wygladal prawie identycznie jak Olive Fair, dlatego Ci go zparoponowalam
rocki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:38   #24
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Jak to jednak zalezy wszystko od indywidualnych wlasciwosci cery... U mnie na reku wygladal prawie identycznie jak Olive Fair, dlatego Ci go zparoponowalam
rocki on jest co do jasności zbliżony, mimo że w opakowaniu wydaje się o wiele za ciemny. Dla mnie teraz Olive Fair też jest ciut za ciemny. Gdybym nie znalazła nic jaśniejszego, to Joyce też mógłby być. Bardziej natomiast zależy mi na bardziej żółtym odcieniu, bo dziś musiałam się wspomóc bronzerem, żeby ocieplić minimalnie twarz, ale z kolei wyglądałam na ładnie opaloną.
Jednak swatche na ręce to nie to samo co podkład na całej twarzy. Tak samo jak Ty masz z Fawn z EDM - linia z podkładu wtapia się ładnie, ale cała pomalowana twarz już nie wygląda idealnie.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:55   #25
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jednak swatche na ręce to nie to samo co podkład na całej twarzy. Tak samo jak Ty masz z Fawn z EDM - linia z podkładu wtapia się ładnie, ale cała pomalowana twarz już nie wygląda idealnie.
Oj tak
Kiedy testowalam na kawalku twarzy Perfect z EDM to stopil sie tak idealnie, ze az nie moglam znalezc miejsca nalozenia, natomiast kiedy nalozylam na cala twarz wygladalam lekko brudno-opalona

Probki z EGM juz mialam w koszyku ale poczekam az troche potestujecie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 02:11   #26
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Formuła Cover Me ma dość nietypowy skład. Węglan wapnia na drugim miejscu, zaraz po TiO2. Na stronie TKB piszą, że Calcium Carbonate dodaje się zwykle w stężeniu 2-5%, tutaj z pewnością jest go znacznie więcej. Składnik ten ma zdolność pochłaniania wilgoci, dobrze radzi sobie również z absorpcją tłuszczu. Ciekawi mnie, czy węglan wapnia wysusza bardziej czy mniej niż tlenek cynku (tego ostatniego w Cover Me nie ma).

........

No dobra, przyznaję, że się zainteresowałam. Ale odcienia w życiu bym nie dobrała na podstawie tych placków.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-03-07 o 08:26
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:11   #27
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Zeby nie bylo tak calkiem off top: Joasiu, Hexxano, ile Wam szly przesylki? I, Hexx, masz chyba ten interesujacy mnie Soft Focus Finishing Powder (to chyba Twoje zdjecia w albumie) - jak sie sprawuje?
Wyprobowalam go dzisiaj i pierwsze wrazenia takie:
-troszke bieli i zostawia jakby widoczna powloczke,na pewno lekko wybladza ale ten efekt szybko znika,wydaje mi sie ze nie jest tak mialki jak oczekiwalam ale nie zostawia sladow na skorze i nie osiada w meszku
Nalozony pozniej podklad jest bardzo wyrownany i jednolicie nalozony.
Po kilku godzinach nie odczuwam zadnego dyskomfortu-zobaczymy jak bedzie dalej.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Hexxano na Twoich zdjęciach Susan wydaje się być jasna z lekko żółtymi tonami, czy tak jest w rzeczywistości? Jak byś opisała ten beż - czy zawiera żółte nutki? Pewnie porównania z Olive Fair z EDM nie masz?

Olive Fair EDM nie znam unikam zoltych tonacji a jezeli juz to zalezy mi aby to byl neutralny i zimy odcien-akurat takim jest Susan-chlodny odcien jasnego bezu z kapka zoltych refleksow ale to naprawde kapka
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:43   #28
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Olive Fair EDM nie znam unikam zoltych tonacji a jezeli juz to zalezy mi aby to byl neutralny i zimy odcien-akurat takim jest Susan-chlodny odcien jasnego bezu z kapka zoltych refleksow ale to naprawde kapka
Dziekuję, czyli jednak Susan nie dla mnie. Kapka żółci to dla mnie za mało.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 22:42   #29
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mi sie bardzo podobają ich mineralki, ale organizacja strony...totalny chaos, nieco odstrasza. Innym problemem jest dla mnie OGROM odcieni, na razie nie podejmę sie trudu wybrania czegos, jak macie jakies doswiadcznie dziewczyny piszcie
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 23:05   #30
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Umalowałam dzisiaj koleżankę podkładem w kolorze Roselyn (Cover me) i koleżanka i ja byłyśmy w lekkim szoku .........świetnie wyglądała, podkład stopił się ze skórą wyśmienicie, był niewidoczny , a zarazem zdziałał tyle dobrego , że tylko pozostało nam skakać w euforii i bić czołem w kierunku EGM
Ja za to po 15 godzinach z podkładem na twarzy nie wierzę, że wyglądam tak dobrze ! .....dzisiaj aplikacja tylko na krem (bez primera) i super długotrwały efekt, nic się nie zwarzyło, jedynie trochę podkład z brody zniknął, ale naprawdę jest super , natural look

zrobilam dzisiaj fotki ciemnych kolorów i nie tylko , ale muszę je zmiejszyć, żeby wrzucić na wizaż.....wybaczcie zrobię to jutro, dzisiejsze urodziny bratanicyzupełnie mnie wykończyły, idę spać........

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-03-08 o 11:06 Powód: jak zwykle ;) literówki moja zmora :(
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.