Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-02, 16:39   #1441
sylvia_vv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

O to cudnie, bardzo sie cieszę i prosze o wsparcie, bo mnie to przeraża
sylvia_vv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-03, 11:50   #1442
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

spokojnie, dasz radę, najpierw ustal sobie krótki termin, a potem ewentualnie rozciągaj
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 14:59   #1443
thewiz
Raczkowanie
 
Avatar thewiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Z gwiazd
Wiadomości: 63
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja zaczęłam dziś. Ponieważ totalnie nie mam czasu (bardzo dużo pracuję), kupiłam boxy dietetyczne z dietą. Dziś na śniadanie miałam surówkę nie wiem w sumie z czego plus sałatkę (pomidory, ogórki kiszone, cebula), potem koktajl owocowo warzywny (pomidor, grejpfrut, ogórek), a na obiad bigosik z kapistki z marchewką. Na razie jestem tak wzdęta od tych warzyw, że chyba o dziwo nie głodna. Wstępnie wzięłam dietę na 10 dni i zobaczę jak będę sobie radzić. Najwyżej kupię kolejne 10 dni albo przejdę na jakąś inną dietę na zasadzie wyjścia, tylko mniej eliminacyjną.

Czy mogę kupić sobie soki do popijania? Tzn. gdzieś czytałam, że może być jabłkowy - pytanie czy musi być świeży, czy może być z kartonu. Bo wyciskanie samemu mnie przerasta. Na sytuacje kryzysowe zaopatrzyłam lodówkę w dopuszczalne warzywa i owoce. Ciekawe co z tego wyjdzie
thewiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-20, 10:34   #1444
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Przykro mi, nie można soczków z kartonu. Wystarczy spojrzeć na skład. Ja się przymierzam od przyszłego piątku - jeszcze nie wiem na jak długo, nie lubię sobie dawać długotrwałych terminów i potem rozczarowywać samą siebie. Ktoś się jeszcze przymierza?
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-22, 20:10   #1445
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej. Ja startuje jutro, podejście nie wiem które już z kolei :/ o ile przez cały dzień jest ok, bo wychodzę wcześnie do pracy, pracuje jakieś 10-12h, po powrocie zanim ogarnę córkę i wszystko inne to już jest ok.19.30-20.00,no i wtedy dopiero zaczynam odczuwać głód i mogłabym zjeść wszystko z lodowki. Więc jakoś muszę się ogarnac i znaleźć plan żywieniowy na wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-27, 14:04   #1446
elfik_
Rozeznanie
 
Avatar elfik_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 593
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Hej. Ja startuje jutro, podejście nie wiem które już z kolei :/ o ile przez cały dzień jest ok, bo wychodzę wcześnie do pracy, pracuje jakieś 10-12h, po powrocie zanim ogarnę córkę i wszystko inne to już jest ok.19.30-20.00,no i wtedy dopiero zaczynam odczuwać głód i mogłabym zjeść wszystko z lodowki. Więc jakoś muszę się ogarnac i znaleźć plan żywieniowy na wieczór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jedz wieczorem ile chcesz. Kalorii jest i tak bardzo mało, więc nic Ci nie zaszkodzi. Ja jak zapowiedziałam wystartowałam dzisiaj. Ktoś jeszcze?
elfik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 21:46   #1447
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Trzymasz się jeszcze?
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-30, 13:30   #1448
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Zaczynam od przyszlego tygodnia.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 15:36   #1449
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

87Marta78 jesteś jeszcze na diecie?

Albo może ktoś zaczyna na dniach?

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Orih super ja planuję tak 4-5 czerwca wystartować, bede próbować wcześniej, ale jak mi się nie uda to potraktuje to jako przygotowanie do diety
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-30, 16:44   #1450
czekatre
Przyczajenie
 
Avatar czekatre
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 25
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

usłyszałam o tej diecie jakiś miesiąc teu od koleżanki, która właśnie miała na nią przejść no i przeszła, zachwalała że jest zadowolona, że gubi kg ale od tygodnia zaczęła jeść znowu kolejne produkty po owocach i warzywach, i widzę że bardzo dużo je, sama już zaczęła na to narzekać to dopiero tydzień i nie chcę być złośliwa ale jeśli tak dalej pójdzie, to wróżę spektakularne jojo. sama myślałam o tej diecie ale chyba poczekam jeszcze parę tygodni żeby zobaczyć jak się rozwinie sytuacja koleżanki.
czekatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-31, 20:28   #1451
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Niestety przerwałam :/ będę chciała zacząć 9.06 i wytrwać miesiac, bo mój wyjeżdża w delegacje i jak wróci to chciałabym go zaskoczyć nowym wyglądem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-01, 21:46   #1452
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Czekarte daj znać jak tam koleżanka. Ja w sumie boje się trochę wychodzenia i jojo, ale zaryzykuję chyba.

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

87Marta78 trzymam kciuki, oj w miesiąc to na pewno będziesz nowa Ty
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 08:32   #1453
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez czekatre Pokaż wiadomość
usłyszałam o tej diecie jakiś miesiąc teu od koleżanki, która właśnie miała na nią przejść no i przeszła, zachwalała że jest zadowolona, że gubi kg ale od tygodnia zaczęła jeść znowu kolejne produkty po owocach i warzywach, i widzę że bardzo dużo je, sama już zaczęła na to narzekać to dopiero tydzień i nie chcę być złośliwa ale jeśli tak dalej pójdzie, to wróżę spektakularne jojo. sama myślałam o tej diecie ale chyba poczekam jeszcze parę tygodni żeby zobaczyć jak się rozwinie sytuacja koleżanki.
Nie ma w ogole mowy o jedzeniu wszystkiego po zakonczeniu postu . Dabrowska w swoich ksiazkach pisze o jedzeniu warzyw, kasz, straczkow, malych ilosci miesa i nabialu. I to wprowadzone powoli. Tak oczyszczony organizm moim zdaniem nie jest gotowy na jedzenie duzych ilosci przetworzonego jedzenia...

Ja jednak jutro zaczynam, o jeden dzien predzej.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 20:30   #1454
Gatita
Raczkowanie
 
Avatar Gatita
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 268
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8392371 6]

Ja jednak jutro zaczynam, o jeden dzien predzej.[/QUOTE]

Hej,
jak tam? zaczęłaś już?
trzymam kciuki i ja zaczynam od jutra
Gatita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 14:20   #1455
czekatre
Przyczajenie
 
Avatar czekatre
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 25
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;8392371 6]Nie ma w ogole mowy o jedzeniu wszystkiego po zakonczeniu postu . Dabrowska w swoich ksiazkach pisze o jedzeniu warzyw, kasz, straczkow, malych ilosci miesa i nabialu. I to wprowadzone powoli. Tak oczyszczony organizm moim zdaniem nie jest gotowy na jedzenie duzych ilosci przetworzonego jedzenia...

Ja jednak jutro zaczynam, o jeden dzien predzej.[/QUOTE]

oczywiście pilnowała kategorii produktów, jadla tylko to co dozwolone ale w dość dużych ilościach, wiecej niz jadała normalnie przed dieta. zaczela narzekac, ze czuje straszny glod, a moze bardziej po prostu apetyt, trudno mi powiedzieć. to koleżanka ze studiow, widzimy sie co pare weekendów w czasie zjazdów, mamy kolejny w najbliższy weekend i ciekawa jestem jak tam sie trzyma
czekatre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 14:32   #1456
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6 085
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Gatita Pokaż wiadomość
Hej,
jak tam? zaczęłaś już?
trzymam kciuki i ja zaczynam od jutra
Niestety, okazalo sie, ze nie moge przeprowadzic pelnego postu Dlatego zaczelam cos w rodzaju pol-postu.
62f33e9ec77d3cf0943e95da9955941e4a625c6c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 13:51   #1457
JuliankaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dużo słyszałam na temat tej diety. Podobno można dużo schudnąć na tej diecie. Ale nie jestem do końca do niej przekonana.

JuliankaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 14:52   #1458
Gomko
Przyczajenie
 
Avatar Gomko
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Mi akurat ta dieta odpowiada. Jeszcze się za nią nie wzięłam, ale powoli odstawiam niektóre produkty takie jak cukier, sól (chyba że kłodawska), pieczywo jasne itd, wiecie o co co :P Fajne jest to, że dieta bierze pod uwage oczyszczanie z toksyn, także dla mnie jest na plus
Gomko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-01, 22:52   #1459
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej hej !
Od jutra zaczynam. Ktos jeszcze posci? Niestety 2 tyg+ wychodzenie bo mam wesele u znajomych i nie ukrywam że poscic nie będę jak wytrwam to przejdę caly post
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-08, 23:51   #1460
Raquel_2
Raczkowanie
 
Avatar Raquel_2
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 151
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Hej hej !
Od jutra zaczynam. Ktos jeszcze posci? Niestety 2 tyg+ wychodzenie bo mam wesele u znajomych i nie ukrywam że poscic nie będę jak wytrwam to przejdę caly post
I jak, stokrotenka, jesteś na poście? Ja planuję od dzisiaj Czuję, że potrzebuję takiego detoxu od śmieci, a i z 6 kg przydałoby się zrzucić...
__________________
Zgaduję, że możecie to nazwać "porażką", ale ja wolę termin "nabywanie doświadczenia"
Andy Weir - Marsjanin
Raquel_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 22:11   #1461
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Raquel_2 Pokaż wiadomość
I jak, stokrotenka, jesteś na poście? Ja planuję od dzisiaj Czuję, że potrzebuję takiego detoxu od śmieci, a i z 6 kg przydałoby się zrzucić...
Przerwałam post
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 18:44   #1462
witam_tina
Raczkowanie
 
Avatar witam_tina
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 63
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej, dzisiaj jest mój trzeci dzień. I szczerze mówiąc to istna katorga. Mam do zrzucenia jakieś 5 kg, ale chyba bardziej chodzi mi o nauczenie się zdrowego odżywiania, gdyż moje posiłki składały się głownie z brania na wynos bądź restauracji.
Mimo, ze za często nie jadalam chleba, to teraz mam na niego ochotę. Taka pyszna bułeczkę, ciepła, chrupiąca z masełkiem. Och, jak mi się to marzy.
Pości, któraś z Was?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
witam_tina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 06:19   #1463
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

tak, ja dzisiaj mam 31 dzień
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 13:55   #1464
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja zamierzam zacząć od 7 sierpnia, zamówiłam właśnie książkę. Niestety obawiam się, że nie dam rady być na tej diecie w 100% - rozważam zastąpienie 3 z 5 posiłków tymi z książki (oczywiście pozostałe 2 też byłyby zgodne z zasadami zdrowego odżywiania).
Nie wiem jednak czy to ma sens...
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 14:31   #1465
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja poszcze, pierwszy raz, dziś mój 8 dzień... Mam dużo do zrzucenia , min 20 kg więc nie kryje że spadek wagi ma dla mnie priorytetowe znaczenie. Ale liczę też na jakiś nowy impuls, odzyskanie energii i spokojnego snu. Parę zmian skórnych też fajnie byłoby pożegnać - ale średnio w to wierze.

W sumie to u mnie problemy zdrowotne biorą się z otyłości, próbowałam różnych diet, sportu ale brak mi konsekwencji.

Także u mnie to Dąbrowska ostatniej szansy przeczytałam książkę , przejęłam się odżywianiem wewnętrznym i nawet noża nie oblizuje
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-04, 18:41   #1466
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Zrobiłam swój 5 pełny post. I pierwszy raz wprowadziłam lewatywy. I nie wiem dlaczego tyle czasu się opierałam. Łatwiej przetrwać pierwsze dni, eliminują ból głowy itd.
Generalnie polecam .....
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-14, 23:15   #1467
krolowamakijazu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to bzdura, tzn chwyt marketingowy. Ta pani zaleca 2-6(!!!) tygodni głodówki, którą nazywa "dietą warzywno-owocową", a następnie przejście na bardzo restrykcyjną wegetariańską dietę na całe życie, przeplataną kolejnymi głodówkami i mocno okrojoną (właściwie pozbawioną) z białka. Czy to brzmi zdrowo? Jak dla mnie nie za bardzo.
Nie mówiąc już o tym, że skupianie egzystencji wokół "prawidłowego" żywienia nie jest szczególnie przyjemne ani zdrowe.

Byłoby pięknie gdyby nieodwracalne zmiany dało się jednak cofnąć, ale gdyby to była prawda - to lekarze by o tym wiedzieli i stosowali.

Swoją drogą, w filmie "food matters" obiecują to samo, tzn cofanie się chorób z rakiem włącznie poprzez superzdrową żywność (nie głodówkę).
Cóż nie taka znowu bzdura. Moja przyjaciółka jest dietetyczką i swoim pacjentom proponuje przejście na tą właśnie dietę. Jedna z pacjentek chorująca na podagrę wyleczyła się właśnie dzięki tej diecie.
krolowamakijazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 09:48   #1468
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez krolowamakijazu Pokaż wiadomość
Cóż nie taka znowu bzdura. Moja przyjaciółka jest dietetyczką i swoim pacjentom proponuje przejście na tą właśnie dietę. Jedna z pacjentek chorująca na podagrę wyleczyła się właśnie dzięki tej diecie.
Zniknęły jej moczany ze stawów?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-15, 17:52   #1469
Joanna XL
Zakorzenienie
 
Avatar Joanna XL
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 363
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ja zrobiłam 21 dni, schudłam 7,2 kg lepiej śpię, mam więcej energii i dużo lepiej czuje się psychicznie- ale nie wiem czy to kwestia postu czy schudnięcia Jednak u mnie to było przejście z otyłości I stopnia do nadwagi więc to na pewno różnica na plus dla organizmu.

Na razie spokojnie wychodzę , zobaczymy jak będzie za parę tygodni.

Moje zmiany skórne( typu pajączek , jakaś krosta od lat czy odcisk uporczywy) nie poznikały cudów raczej nie ma( no chyba że to za krótko było

Ja się nie upieram czy to zdrowe czy nie- otyłość na pewno nie jest zdrowa, ja się czułam wręcz chora Fajnie jak działa zrównoważona dieta ale jak nie działa/ ktoś nie jest do niej zdolny to myślę że warto podjąć ryzyko.

Ja jestem zadowolona na ten moment , zobaczymy za parę tygodni/ miesięcy jak będzie.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Ach i Dąbrowska owszem zaleca dietę wegetariańska ale jak ktoś chce wrócić do miesa to może - tylko parę razy w tygodniu a nie codzien.

Generalnie zaleca rezygnację z używek i żywności mocno przetworzonej z czym chyba każdy się zgodzi.
Joanna XL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-16, 00:03   #1470
aniakozan123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ogólnie świetna dieta, naprawdę polecam.
aniakozan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-07 21:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:08.