Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-26, 15:13   #3091
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny, oczywiście zdane w nagrodę chyba będzie beżowy róż z nowej kolekcji
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:29   #3092
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oczywiście zdane w nagrodę chyba będzie beżowy róż z nowej kolekcji
gratulacje

Nie zachwycajcie się tak nową kolekcją, bo mnie zarazicie i też będę musiała coś kupić. Obiecywałam sobie, że nawet nie pójdę do MACa, żeby mnie nic nie skusiło, a teraz się łamię ;D
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:36   #3093
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dla mnie Kitchmas jest najbardziej nijakim pigmentem. Niby kolor ok, ale przez te duże drobiny nijak nie umiem go użyć, drażni mnie jakoś i na oku, i na policzkach.
niestety ale otóż to a repromują go jak szaleni...

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Widziałam nową kolekcję na żywo...i jest re we la cja ... Cienie mineralne bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły bo są satynowe i bardzo fajnie się rozprowadzają (ich struktura jest dużo delikatniejsza niż tych które MAc wypuścił do tej pory ) .. MSF ..huh ..ponieważ większośc z tych co wychodzą juz mam(na szczęście ) najwięcej zachwytu nad Stereo ... chyba pierwszy od bardzo dawna rozświetlacz w wersji lekko pomarańczowej.
Róże... dla mnie najbardziej bajeczny jest ten beżowy ..połączenie różu i rozświetlacza. Aczkolwiek bardzo mi się podobał też ten w wersji ciemno różowej/bordowej... może fajnie wyglądać nawet jako cień do powiek... no generalnie jak bym mogła to róże wzięła bym chyba wszystkie..tylko budżet na to nie pozwala.
I co mnie cieszy znajoma MAC'owka powiedziała że mają wszystkiego dość sporą ilość więc mam nadzieję że nie wyprzeda sie wszystko w pierwsze 3 dni...
ja róże to muszę obejrzeć na żywo. Ale znając życie to jak 10lipca podjadę do MACa to już zostaną dwa najdziwniejsze z kolekcji wszystko szlag trafił przez te wybory prezydenckie.... jak by ich nie było to bym jechała 4, większa szansa....ciekawa jestem co to znaczy wg MACa większa ilość... zamiast trzech - cztery?
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oczywiście zdane w nagrodę chyba będzie beżowy róż z nowej kolekcji

jak tylko nabędziesz - informuj, swatchuj, kuś
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 17:14   #3094
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oczywiście zdane w nagrodę chyba będzie beżowy róż z nowej kolekcji
no oczywiście inaczej być nie mogło gratulacje i koniecznie podziel sie wrażeniami z nagrody
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 06:58   #3095
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ciekawa jestem co to znaczy wg MACa większa ilość... zamiast trzech - cztery?
trzy i pół

Dzięki dziewczyny
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 13:10   #3096
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
haha ja też brałam go razem z DT co one tak w parze kuszą?
a TAK! pamiętam, faktycznie muszę zajrzeć i wyszukać tego posta! dzięki!
No ja nie wiem właśnie Poszukuję czegoś do Humida, i nie wiem z czym go połączyć, jakieś propozycje ?
Do usług

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mój zestaw kosmetyczny ma swoją toaletkę i do toaletki doszła już szafka z Ikei z szufladkami
no nie mogę ja mam z mineralnymi identycznie. WCALE mnie nie ciągną
Czyli nie jest ze mną tak źle A ostatnio i tak używam tylko minmum - MSF, brązer, benetint na usta i tusz... Musze chyba zaczać zużywać kolorówkę

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mogliby powtórzyć fajne pigmacze a nie ciągle Kitchmas... itp...
Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
dla mnie Kitchmas jest najbardziej nijakim pigmentem. Niby kolor ok, ale przez te duże drobiny nijak nie umiem go użyć, drażni mnie jakoś i na oku, i na policzkach.
No właśnie. IMHO Kitchmas to dla mnie najbardziej nieudany pigment MACa (usilnie repromotowany), strasznie trudny w obsłudze i dający mega -brokatowe wykończenie które rozłazi się po całej twarzy
Mogłiby repromotować Sienne np, albo wprowadzić jakiś ładny nowy odcień niebieski albo fioletowy...

Cytat:
Napisane przez MARUDKA Pokaż wiadomość
Widziałam nową kolekcję na żywo...i jest re we la cja ... Cienie mineralne bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły bo są satynowe i bardzo fajnie się rozprowadzają (ich struktura jest dużo delikatniejsza niż tych które MAc wypuścił do tej pory ) .. MSF ..huh ..ponieważ większośc z tych co wychodzą juz mam(na szczęście ) najwięcej zachwytu nad Stereo ... chyba pierwszy od bardzo dawna rozświetlacz w wersji lekko pomarańczowej.
Róże... dla mnie najbardziej bajeczny jest ten beżowy ..połączenie różu i rozświetlacza. Aczkolwiek bardzo mi się podobał też ten w wersji ciemno różowej/bordowej... może fajnie wyglądać nawet jako cień do powiek... no generalnie jak bym mogła to róże wzięła bym chyba wszystkie..tylko budżet na to nie pozwala.
I co mnie cieszy znajoma MAC'owka powiedziała że mają wszystkiego dość sporą ilość więc mam nadzieję że nie wyprzeda sie wszystko w pierwsze 3 dni...
Tego zdania tu miało nie być Przecież ja nie lubię minerałów, źle się rozprowadzają, są słabo napigmentowane i w ogóle.... A tak będę musiała koniecznie obmacać

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, oczywiście zdane w nagrodę chyba będzie beżowy róż z nowej kolekcji
Gratulacje
BTW Świetny blog, już wylądował w moich zakładkach i czuję się skuszona przez Twoje recenzje Lusha Zdecydowanie wygenerowałam potrzebę posiadania paru rzeczy

Oświeccie mnie: na Temptalii napisane jest, że ITG wchodzi international w sierpniu, a najnowsze wieści z frontu donoszą, że już jest w Polsce Jak to tak ?
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2010-06-27 o 13:15
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:01   #3097
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kurcze wydawało mi się, że widziałam kiedyś w Macu róż w wściekle wręcz różowym kolorze to nawet chyba była fuksja, tylko że teraz takiego nie widzę. Znacie może jakiś kolor który byłby podobny?
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 14:49   #3098
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Oświeccie mnie: na Temptalii napisane jest, że ITG wchodzi international w sierpniu, a najnowsze wieści z frontu donoszą, że już jest w Polsce Jak to tak ?
Ostatnio tak było z TTB bodajże... po prosty z MACem nie znasz ani dnia ani godziny

Co do Studio Fixa - kończę już 3 buteleczkę i nigdy nie zapychał.

Jeszcze pytanie pędzlowe - czym czyścicie pędzel do szminki?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 14:56   #3099
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Jeszcze pytanie pędzlowe - czym czyścicie pędzel do szminki?
ja najpierw mleczkiem do demakijażu, a potem żelem.
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:00   #3100
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Gratulacje
BTW Świetny blog, już wylądował w moich zakładkach i czuję się skuszona przez Twoje recenzje Lusha Zdecydowanie wygenerowałam potrzebę posiadania paru rzeczy
Myszko wielkie dzięki - a z Lusha mam o wiele więcej rzeczy, więc pewnie niedługo będę kusić. Przez te egzaminy nie miałam w ogóle czasu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:22   #3101
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

doradźcie mi prosze ponieważ jutro wybieram się do Maca z zamiarem kupienia skunksa:188 czy 187?
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 17:38   #3102
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
doradźcie mi prosze ponieważ jutro wybieram się do Maca z zamiarem kupienia skunksa:188 czy 187?
do podkładu tak?
ja nakładam podkłady 187.. jest większy i bardziej zbity..
188 jak dla mnie za bardzo lata na boki i nie mam cierpliwości malować nim całej twarzy używam go do rozświetlaczy..
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:48   #3103
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
do podkładu tak?
ja nakładam podkłady 187.. jest większy i bardziej zbity..
188 jak dla mnie za bardzo lata na boki i nie mam cierpliwości malować nim całej twarzy używam go do rozświetlaczy..
dzięki (tak, chodzi mi o pędzel do podkładu) Właśnie będąc ostatnio w Macu nie mogłam się zdecydować... Pani na stoisku namawiala mnie na 188 mówiąc,że ten jest najabardziej przez nich polecany bo tym większym 187 nie da się tak dokładnie pomalować całej twarzy..
Sama już nie wiem..
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:06   #3104
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
dzięki (tak, chodzi mi o pędzel do podkładu) Właśnie będąc ostatnio w Macu nie mogłam się zdecydować... Pani na stoisku namawiala mnie na 188 mówiąc,że ten jest najabardziej przez nich polecany bo tym większym 187 nie da się tak dokładnie pomalować całej twarzy..
Sama już nie wiem..

Ja tez uzywam 187 do podkladu, tyle, ze do tych o gestej konsystencji sie raczej nie nadaje (ciezko sie nim rozprowadza). 188 jest super do rozu
__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:09   #3105
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
trzy i pół

Dzięki dziewczyny
haha! no tak... o połówkach nie pomyślałam.

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem właśnie Poszukuję czegoś do Humida, i nie wiem z czym go połączyć, jakieś propozycje ?
Do usług
Ja go ostatnio użyłam ze S&P.
Z czym ja go tam jeszcze dawałam... ogólnie na pewno z zieleniami, z Satynką, ze złotem, z Tealem też ładnie się łączy...

Cytat:
Czyli nie jest ze mną tak źle A ostatnio i tak używam tylko minmum - MSF, brązer, benetint na usta i tusz... Musze chyba zaczać zużywać kolorówkę
hehe no raczej
jak jest tak ciepło to się nie chce malować za bardzo. Ja się cieszę że mam minerałki bo już na tym etapie regularnego podkładu na buzi bym chyba nie zniosła... nie w tym upale
ja z kolei ostatnio inspiruję się Temptalią i staram się używając tego co mam wykombinować podobnie już nie ruszam się z domu bez niebieskiej kredki pod dolną linią rzęs fajnie tęczówkę podkreśla

Cytat:
No właśnie. IMHO Kitchmas to dla mnie najbardziej nieudany pigment MACa (usilnie repromotowany), strasznie trudny w obsłudze i dający mega -brokatowe wykończenie które rozłazi się po całej twarzy
Mogłiby repromotować Sienne np, albo wprowadzić jakiś ładny nowy odcień niebieski albo fioletowy...
nic dodać nic ująć
juz i tak fajnie że Push The Edge będzie, myślę nad zaopatrzeniem się w pełen słoiczek...

Cytat:
Tego zdania tu miało nie być Przecież ja nie lubię minerałów, źle się rozprowadzają, są słabo napigmentowane i w ogóle.... A tak będę musiała koniecznie obmacać
ja minerałki pomacam, ale raczej na 95% się nie skuszę. Wolę tradycyjne cienie.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:50   #3106
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

a 129 do pudru w kamieniu? Czy lepiej 150?
chciałabym kupic dwa pędzle takie podstawowe do codziennego makijażu
będą to moje pierwsze profesjonalne pędzle, dlatego tak się dopytuję
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:55   #3107
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
a 129 do pudru w kamieniu? Czy lepiej 150?
chciałabym kupic dwa pędzle takie podstawowe do codziennego makijażu
będą to moje pierwsze profesjonalne pędzle, dlatego tak się dopytuję
ja używam 129 do różu.. 150 do sypkiego pudru.. a do prasowańca 182
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:54   #3108
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

miałem w piątek wysłać pozostałe przesyłki, dla was, niestety z powodu pracy nie zdążyłem, wszystkie pozostałe przesyłki zostały nadane w sobote rano, więc pewnie w poniedziałek lub wtorek będę u was
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 17:19   #3109
Serdelekk
Wtajemniczenie
 
Avatar Serdelekk
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 099
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Mnie Studio Fix zapchal troche, ale krycie mial niezle. Mam jeszcze Face & Body, ale on ma srednie wlasciwosci kryjace. Przetestowalam w probkach wszystkie podklady MACa i zaden mnie nie powalil na kolana. Dobre krycie ma natomiast Revlon Color Stay. Obecnie uzywam Kanebo Fluid Finish i tez nie jest zly, ale kryje srednio. Ogolnie to zamawianie podkladu przez neta nie jest dobrym pomyslem, bo ciezko jest w ten sposob trafic z kolorem.
Widze, ze jestes w UK? Mozna wiedziec skad? I naprawde nie ma w poblizu salonu MACa?
Dziewczyny wszystkim wam serdecznie dziekuje za odpowiedzi teraz przynajmniej nie bede sie nie potrzebnie pchala zeby kupic podklad ktory mnie zapcha
u nas jest tylko Debhenams i to z ograniczona liczba linni kosmetycznych..mamy Diora, EL, YSL, Benefit i Clinique, Clarins i chyba to tyle...niestety bo ja uwielbiam kosmetyki. Zagladalam wczesniej na watek Guerlaine i mam juz dwa meteoryty i uwazam ze sa naprawde swietne. Chcialabym znalezc dobry podklad. Uwazam ze ten z Diora ktory uzywam jest naprawde fajny, tylko ze kiedys byl lepszy... szkoda ze nie polecacie podkladow z maca bo juz myslam ze sobie cos wyboire i ze napewno bedzie superowy
Jak widze czasem jakas dziewczyne na ulicy z pieknym podkladaem na twarzy to normalnie mam ochote podejsc i sie spytac czego uzywa i chyba tak zrobie nastepnym razem...chociaz wiadomo, ze to nie znaczy ze na mojej twarzy tez bedzie ladnie wygladac.
Szukam podkladu ktory bedzie ladnie wygladal caly dzien, nie licze ze nie bede musiala go podsypac pudrem, bo w cuda nie wierze, ale ze mimo gdy go podsypie to nadal bedzie wygladal swiezo a nie robil kilowej maski. i zeby zakryl co nieco, zakryl deliketnie a nie w taki sposob, ze to co zakryte jest zakryte ale tak ze jeszcze bardziej sie rzuca w oczy..rozumiecie o czym mowie?? chcialabym miec efekt takiej pieknej cery..
__________________
"Jesteśmy z tego samego materiału,
co nasze sny."
-William Szekspir


http://emigracjadoswiadczenia.blogspot.com/

http://ac46dikvuzbl8l0kvdzf07z6bw.ho...REEENERGYTESLA
Serdelekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-28, 18:41   #3110
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystkim wam serdecznie dziekuje za odpowiedzi teraz przynajmniej nie bede sie nie potrzebnie pchala zeby kupic podklad ktory mnie zapcha
u nas jest tylko Debhenams i to z ograniczona liczba linni kosmetycznych..mamy Diora, EL, YSL, Benefit i Clinique, Clarins i chyba to tyle...niestety bo ja uwielbiam kosmetyki. Zagladalam wczesniej na watek Guerlaine i mam juz dwa meteoryty i uwazam ze sa naprawde swietne. Chcialabym znalezc dobry podklad. Uwazam ze ten z Diora ktory uzywam jest naprawde fajny, tylko ze kiedys byl lepszy... szkoda ze nie polecacie podkladow z maca bo juz myslam ze sobie cos wyboire i ze napewno bedzie superowy
Jak widze czasem jakas dziewczyne na ulicy z pieknym podkladaem na twarzy to normalnie mam ochote podejsc i sie spytac czego uzywa i chyba tak zrobie nastepnym razem...chociaz wiadomo, ze to nie znaczy ze na mojej twarzy tez bedzie ladnie wygladac.
Szukam podkladu ktory bedzie ladnie wygladal caly dzien, nie licze ze nie bede musiala go podsypac pudrem, bo w cuda nie wierze, ale ze mimo gdy go podsypie to nadal bedzie wygladal swiezo a nie robil kilowej maski. i zeby zakryl co nieco, zakryl deliketnie a nie w taki sposob, ze to co zakryte jest zakryte ale tak ze jeszcze bardziej sie rzuca w oczy..rozumiecie o czym mowie?? chcialabym miec efekt takiej pieknej cery..
To teraz walnę oftopem
Może poczytaj na wątkach mineralnych o podkładach mineralnych. Przy dobrej aplikacji efekt jest taki, jaki chcesz uzyskać
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 18:59   #3111
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystkim wam serdecznie dziekuje za odpowiedzi teraz przynajmniej nie bede sie nie potrzebnie pchala zeby kupic podklad ktory mnie zapcha
hmm a ciekawi mnie skąd będziesz wiedziała że inny podkład Cię nie zapcha? tzn spoko nie chcesz MACa to nikt Cię na siłę nie będzie namawiał tylko z podkładami to tak jest że nie ma jednego co by każdemu podpasował...
Cytat:
u nas jest tylko Debhenams i to z ograniczona liczba linni kosmetycznych..mamy Diora, EL, YSL, Benefit i Clinique, Clarins i chyba to tyle...niestety bo ja uwielbiam kosmetyki. Zagladalam wczesniej na watek Guerlaine i mam juz dwa meteoryty i uwazam ze sa naprawde swietne. Chcialabym znalezc dobry podklad. Uwazam ze ten z Diora ktory uzywam jest naprawde fajny, tylko ze kiedys byl lepszy... szkoda ze nie polecacie podkladow z maca bo juz myslam ze sobie cos wyboire i ze napewno bedzie superowy
ja bym nie poleciła Mineralize bo się za bardzo świeci. Ale o Studio Fix złego słowa nie powiem. super się trzyma, dobrze kryje i znam wiele osób których nie zapchał.
Cytat:
Jak widze czasem jakas dziewczyne na ulicy z pieknym podkladaem na twarzy to normalnie mam ochote podejsc i sie spytac czego uzywa i chyba tak zrobie nastepnym razem...chociaz wiadomo, ze to nie znaczy ze na mojej twarzy tez bedzie ladnie wygladac.
Szukam podkladu ktory bedzie ladnie wygladal caly dzien, nie licze ze nie bede musiala go podsypac pudrem, bo w cuda nie wierze, ale ze mimo gdy go podsypie to nadal bedzie wygladal swiezo a nie robil kilowej maski. i zeby zakryl co nieco, zakryl deliketnie a nie w taki sposob, ze to co zakryte jest zakryte ale tak ze jeszcze bardziej sie rzuca w oczy..rozumiecie o czym mowie?? chcialabym miec efekt takiej pieknej cery..
ja bym tam pytała. jakby mnie ktoś spytał byłoby mi miło
polecam wczytać się w wątki mineralne. np o Everyday Minerals albo Lucy. Podkłady mineralne nie zapychaja, rewelacyjnie kryją, nie tworzą maski, nie są "ciastowate" - miodzio

Ooo Martunia mnie widzę ubiegła
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2010-06-28 o 19:03
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:36   #3112
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

chcialam wam bardzo podziękować za rady @ pędzli! Kupiłam dzisiaj 150 do pudru i 187 do podkladu i jestem przeszczęsliwa! Są idealne!
Miałyście racje z tym, ze 188 jest za mały i za dużo "zabawy"z nim by było.

Mam tylko pytanie w kwestii organizacyjnej: słyszałam, że numerki z pędzli Mac często się zdrapują. Mniej wiecej po jakim czasie?Wpadłam napomysł, że aby tego uniknąć,można nakleic pasek taśmy przezroczytesj w miejscu gdzie jest ten napis i numerek Co o tym myślicie?

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Serdelekk Pokaż wiadomość
Dziewczyny wszystkim wam serdecznie dziekuje za odpowiedzi teraz przynajmniej nie bede sie nie potrzebnie pchala zeby kupic podklad ktory mnie zapcha
u nas jest tylko Debhenams i to z ograniczona liczba linni kosmetycznych..mamy Diora, EL, YSL, Benefit i Clinique, Clarins i chyba to tyle...niestety bo ja uwielbiam kosmetyki. Zagladalam wczesniej na watek Guerlaine i mam juz dwa meteoryty i uwazam ze sa naprawde swietne. Chcialabym znalezc dobry podklad. Uwazam ze ten z Diora ktory uzywam jest naprawde fajny, tylko ze kiedys byl lepszy... szkoda ze nie polecacie podkladow z maca bo juz myslam ze sobie cos wyboire i ze napewno bedzie superowy
Jak widze czasem jakas dziewczyne na ulicy z pieknym podkladaem na twarzy to normalnie mam ochote podejsc i sie spytac czego uzywa i chyba tak zrobie nastepnym razem...chociaz wiadomo, ze to nie znaczy ze na mojej twarzy tez bedzie ladnie wygladac.
Szukam podkladu ktory bedzie ladnie wygladal caly dzien, nie licze ze nie bede musiala go podsypac pudrem, bo w cuda nie wierze, ale ze mimo gdy go podsypie to nadal bedzie wygladal swiezo a nie robil kilowej maski. i zeby zakryl co nieco, zakryl deliketnie a nie w taki sposob, ze to co zakryte jest zakryte ale tak ze jeszcze bardziej sie rzuca w oczy..rozumiecie o czym mowie?? chcialabym miec efekt takiej pieknej cery..
Offtopując:mogę polecic ci z Clinique Supermoisture: lekki, rozświetalający, nawilżajacy podklad i z Bobbi Brown Natural Finish (jest oilfree)
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:37   #3113
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

cd.. w sprawie szklanych kulek do pojemnika z pędzlami

przed chwilką oglądałam na Youtube filmik, w którym dziewczyna opowiadała, że kupiła takie kulki w sklepie zoologicznym, bo można nimi dekorować akwarium.....
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:57   #3114
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
miałem w piątek wysłać pozostałe przesyłki, dla was, niestety z powodu pracy nie zdążyłem, wszystkie pozostałe przesyłki zostały nadane w sobote rano, więc pewnie w poniedziałek lub wtorek będę u was
ja dziś dostałam swoją paczuszkę i jestem zakochana i w szmineczkach i CCB. dziękuję Kamilu
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 19:58   #3115
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
cd.. w sprawie szklanych kulek do pojemnika z pędzlami

przed chwilką oglądałam na Youtube filmik, w którym dziewczyna opowiadała, że kupiła takie kulki w sklepie zoologicznym, bo można nimi dekorować akwarium.....
widzialam je w Obi
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:00   #3116
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
Mam tylko pytanie w kwestii organizacyjnej: słyszałam, że numerki z pędzli Mac często się zdrapują. Mniej wiecej po jakim czasie?Wpadłam napomysł, że aby tego uniknąć,można nakleic pasek taśmy przezroczytesj w miejscu gdzie jest ten napis i numerek Co o tym myślicie?
ja pociągnęłam bezbarwnym top coatem do paznokci. dał taką cienką warstwę że jej prawie nie widać a napis się nie ściera... z mojej 217stki starł się w ciągu trzech tygodni.

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
cd.. w sprawie szklanych kulek do pojemnika z pędzlami

przed chwilką oglądałam na Youtube filmik, w którym dziewczyna opowiadała, że kupiła takie kulki w sklepie zoologicznym, bo można nimi dekorować akwarium.....
no to takie marbelki są... ale one są duże. Nie wiem czy nie za duże...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:00   #3117
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja bym tam pytała. jakby mnie ktoś spytał byłoby mi miło
polecam wczytać się w wątki mineralne. np o Everyday Minerals albo Lucy. Podkłady mineralne nie zapychaja, rewelacyjnie kryją, nie tworzą maski, nie są "ciastowate" - miodzio

Ooo Martunia mnie widzę ubiegła
pytaj po pierwsze to tak jak napisała Kasia, to komplement i zawsze miło coś takiego usłyszeć, a po drugie ja tak poznałam jedną z moich najlepszych przyjaciółek
co do minerałków, to zgadzam sie z każdym słowem Kasi i Marty
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:14   #3118
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
no to takie marbelki są... ale one są duże. Nie wiem czy nie za duże...
Może i duże, ale bardzo fajnie wyglądają.
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:26   #3119
Black Cat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja pociągnęłam bezbarwnym top coatem do paznokci. dał taką cienką warstwę że jej prawie nie widać a napis się nie ściera... z mojej 217stki starł się w ciągu trzech tygodni.
o! dobry pomysł z tym top coatem! Właśnie pomalowałam napis na swojej 150. Mam nadzieje, że dzięki temu napis nie będzie się scierał.
Rozumiem, że na tych następnych, które pomalowałaś już nic nie schodziło? Swoją drogą strasznie kiepska jakość tych napisów..
Black Cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 20:31   #3120
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Black Cat Pokaż wiadomość
o! dobry pomysł z tym top coatem! Właśnie pomalowałam napis na swojej 150. Mam nadzieje, że dzięki temu napis nie będzie się scierał.
Rozumiem, że na tych następnych, które pomalowałaś już nic nie schodziło? Swoją drogą strasznie kiepska jakość tych napisów..
nie będzie się ścierał
tak, sorry zastosowałam skrót myślowy. 217stka była moim pierwszym () i nie wiedziałam wtedy że napis się tak szybko zetrze, nawet nie zwróciłam na to uwagi i jak ktoś na forum o tym napisał to zerknęłam na niego a napisu niet więc z dwoma kolejnymi już zrobiłam z tym Topem i wszystko pięknie, używam od pół roku i nic się nie starło.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.