Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-20, 08:20   #3841
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
mi też nie, gorzej z tż A sprayu Alvy nadal nie czuje, chyba mi się podoba ten zapach.
Ja zauważyłam, ze podoba mi sie wiele naturalnych zapachów, które powszechnie niekoniecznie uchodzą za ładne Np. bardzo lubię zapach mydla Aleppo, ale spray Alvy nie jest prosty do zaakceptowania
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 09:03   #3842
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość



Efekt w zasadzie delikatny...nie dla mnie, bo teraz mam krótkie rzęsy, ale jakie oczęta


mam ten: KLIK i jestem z niego zadowolona. Używam wymiennie z maską Babci Agafii. Pachnie dosyć ciężko, jest gęsty, nawet wydajny, i włosy po nim są takie jak lubię, czyli śliskie, wygładzone. Jeśli chodzi o efekt nieelektryzowania, to jednak w moim przypadku zdarzyło się, że po zdjęciu czapki, mimo włosów związanych w kucyk - czasem się elektryzowały. Ale jest to fajny balsam. Z pewnością kupię go jeszcze nie raz. Ale póki go jeszcze nie zużyłam, mogę Ci podesłać na spróbowanie.




Wow ładne zakupki. Gratulacje!



To w takim razie wielkie GRATULACJE!!!!



i wąsy!

A i apropo's TK Maxa...w Kieleckim upolowałam serum pod oczy (po ostatniej wpadce z parabenami). Dziś pierwsza próba
Ile zapłaciłaś za serum cena jakoś dużo niższa niż w sklepach internetowych?

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Ja zauważyłam, ze podoba mi sie wiele naturalnych zapachów, które powszechnie niekoniecznie uchodzą za ładne Np. bardzo lubię zapach mydla Aleppo, ale spray Alvy nie jest prosty do zaakceptowania

Sicilia to witaj w klubie jak również lubię naturalne zapachy. Ulubione to drzewo herbaciane Dla mnie olej manuka nie jest do zniesienia
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 09:03   #3843
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość

ja się skusiłam na tusz ZAO ale nie jestem zbyt zadowolona
pomalowanie rzęs daje im jedynie czarny kolor bo już trochę ze starości wyblakły i to by było tyle
a i rzęsy mi po nim jakoś tak opadają na oczy
a jak się przy malowaniu wypaćkam przy okazji
no ale opakowanie jest czaderskie
dobra jesteś
Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość

w ogóle Dziewczyny ja mam tak że jak już coś mi super podpasuje to wycofany zostaje produkt (tak było min. z kremem eco cosmetics z noni
łączę sie z Tobą w bólu - tez tak mam, nawet pisałam o tym jakis czas temu.
normalnie strach cos polubic
maseczka anuli, kremy safea - wszystkie 3 arganowe, kremy kuomaye..... do peelingu włosowego phenome tez coś nie mam szczęścia
Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość


A i apropo's TK Maxa...w Kieleckim upolowałam serum pod oczy (po ostatniej wpadce z parabenami). Dziś pierwsza próba
za udane polowanie
mam próbkę tego kremu - daj znac jak wrazenia
mam kilka próbek kremów pod oczy, które mnie interesuja i nie moge się doczekac testowania

A jak na złośc mój obecny krem oczny chyba po kryjomu się napełnia zaczynam podejrzewac, że ktoś mi go dokłada używam go juz naprawde długo, ponad 4 miesiące, codziennie 2 razy, nie oszczędzam na ilości..... a on ma tylko 15ml.... nie wiem ile go zostało, bo ma nieprzezroczystą butelkę.
Znaczy bardzo fajny, świetnie się spisuje, ale wiecie no długo juz go mam
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-01-20 o 09:07
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 09:09   #3844
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dobra jesteś

łączę sie z Tobą w bólu - tez tak mam, nawet pisałam o tym jakis czas temu.
normalnie strach cos polubic
maseczka anuli, kremy safea - wszystkie 3 arganowe, kremy kuomaye..... do peelingu włosowego phenome tez coś nie mam szczęścia

za udane polowanie
mam próbkę tego kremu - daj znac jak wrazenia
mam kilka próbek kremów pod oczy, które mnie interesuja i nie moge się doczekac testowania

A jak na złośc mój obecny krem oczny chyba po kryjomu się napełnia zaczynam podejrzewac, że ktoś mi go dokłada używam go juz naprawde długo, ponad 4 miesiące, codziennie 2 razy, nie oszczędzam na ilości..... a on ma tylko 15ml.... nie wiem ile go zostało, bo ma nieprzezroczystą butelkę.
Znaczy bardzo fajny, świetnie się spisuje, ale wiecie no długo juz go mam
Ja miałam probeczkę kremu JMO i powiem ze bardzo fajny. Szybko się wchłania i jest w formie żelu. Szkoda że próbka mała.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 09:37   #3845
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Ja miałam probeczkę kremu JMO i powiem ze bardzo fajny. Szybko się wchłania i jest w formie żelu. Szkoda że próbka mała.
dla mnie formy żelowe są już za lekkie potrzebuję mocnego odżywienia
mnie akurat jmo nie powaliło na kolana - było kilka produktów, które mi sie spodobały, ale nie aż tak, zeby je kupic. Pełen wymiar zagoscił u mnie tylko w przypadku miętowej odżywki do włosów i przyznam, że po dłuższym stosowaniu bardzo mnie rozczarowała.
Peeling do twarzy mi się podobał, ale w zasadzie wolę mocniejsze, więc nie kupiłam. Ich kremy do twarzy i sera źle się wchłaniały i pozostawiały lepiąca skórę.
Jedyne co mnie kusi to spray do skóry głowy ale na razie jestem twarda
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 11:11   #3846
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
co polecacie z Phenome??

ja mysle nad kremem z filtrem, do oczyszczania Leave-on i peeling enzymatyczny
ja mam Leave on i mnie zapchal - jest dosc ciezki
natomiast zamowilam sobie probaski szamponu z pierwiosnkiem JMO i jest swietny
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-01-20 o 11:16
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 11:46   #3847
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Możecie polecić mi jakąś dobrą zalotkę, która nie niszczy rzęs. Patrzyłam na te moje zdjęcia i z podkręceniem byłby fajniejszy efekt.
Podobno Inglot ma bezkonkurencyjną zalotkę.

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
mam ten: KLIK i jestem z niego zadowolona. Używam wymiennie z maską Babci Agafii. Pachnie dosyć ciężko, jest gęsty, nawet wydajny, i włosy po nim są takie jak lubię, czyli śliskie, wygładzone. Jeśli chodzi o efekt nieelektryzowania, to jednak w moim przypadku zdarzyło się, że po zdjęciu czapki, mimo włosów związanych w kucyk - czasem się elektryzowały. Ale jest to fajny balsam. Z pewnością kupię go jeszcze nie raz. Ale póki go jeszcze nie zużyłam, mogę Ci podesłać na spróbowanie.
Dzięki serdeczne, jakby co odezwę się, chociaż Twoja opinia mi w zupełności wystarcza. Mam mydlarnie w sumie niedaleko, byłam ciekawa tej marki, ale kosmetyki są dość drogie i zdaje się, nie wszystkie tak całkiem naturalne. Muszę poważnie przemyśleć zakupy, zwłaszcza jeżeli chodzi o włosy, bo zużywam na nie duże ilości kosmetyków, więc za tą cenę liczę też na wydajność.

A to moje najnowsze zakupy włosowe i nie tylko:

Pervoe Reshenie
1. Planeta Organica- Balsam Marokański do włosów
2. Domowe Recepty- Maska odżywcza do włosów
3. Love 2 Mix- Maska z efektem laminowania (ma silikon niestety)
4. Love 2 Mix- Szampon Chilli i pomarańcza
5. Love 2 Mix Krem do biustu

Pozostałe:
- Oleofarm Olej lniany
- Barwa Mydlo naturalne. Jedyna rzecz, którą kupiłam podczas ok 7-8 miesięcznego postu. Kupiłam też odżywkę awokadową Garniera, ma całkiem niezły skład, ale zużyłam, zanim zdążyłam zrobić fotkę. Z resztą nie ma sensu się nad nią rozstrząsać, taka sobie była. I jeżeli mowa o zapachach, to dla mnie tragedia, dawno nie miałam kosmetyku z syntetycznym zapachem, odżywka dała mi ostro po nosie sztuczną wanilią z budyniem. Nawet największe naturalne śmierdziele są dla mnie do przejścia. Olejek Sesa wolę od tych plastikowych słodkich ulepów

Testuję te kosmetyki już ponad miesiąc i choć nie są idealne, to jestem z nich bardzo zadowolona, po prostu działają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030759.jpg (84,7 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030762.jpg (74,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030718.jpg (74,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1030763.jpg (67,6 KB, 27 załadowań)
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 14:48   #3848
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Korah, super zakupy jeszcze tej maski do włosów nikt nie miał, nie bałaś się? A krem do biustu wiem, że dziewczyny miały, dawał Wam coś oprócz nawilżenia? Jak pachnie?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 15:23   #3849
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Korah, super zakupy jeszcze tej maski do włosów nikt nie miał, nie bałaś się? A krem do biustu wiem, że dziewczyny miały, dawał Wam coś oprócz nawilżenia? Jak pachnie?
O którą maskę chodzi, tą z silikonem? Nie doczytałam składu, jak zwykle coś przeoczyłam Na szczęście silikon dość daleko w składzie, mniemam przypuszczać, że są to ilości śladowe, bo maska nie przetłuszcza mi włosów, a właśnie tak działają silikony na moje kłaki. Maska bardzo w porządku, ale wcale nie jest lepsza od tych pozostałych, a ma mniejszą pojemność i jest od nich droższa.

Generalnie każda z tych rzeczy ma jakąś wadę, balsam marokański ma duszący zapach, a maska odżywcza domowe recepty zastyga na włosach na twardą skorupę, ale jeśli chodzi o efekty to nie mam najmniejszych zastrzeżeń, maski dzialają na te moje suche kudły bardzo odżywczo, bardzo poprawiły stan włosów, których kondycja podupadła z początkiem sezonu grzewczego

Jeśli chodzi o krem do biustu, to mam mieszane uczucia, bo on niby jest na powiększenie biustu, a nie na jędrność i gładkość skóry itp i właśnie tak działa, trochę powiększa i że tak się uzewnętrznię- biust zrobił się taki mięsisty. Niestety, pomimo treściwej bardzo ciężkiej konsystencji mam wrażenie, że mi wysusza skórę, a przynajmniej nic z nią nie robi. Dlatego używam też zwykłego balsamu do ciała nawilżającego naprzemiennie, ale sam krem jest bardzo przyjemny, ładnie pachnie, super się wchłania i jest kosmicznie wydajny, już jedną próbkę z niego oddałam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 15:32   #3850
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
O którą maskę chodzi, tą z silikonem? Nie doczytałam składu, jak zwykle coś przeoczyłam Na szczęście silikon dość daleko w składzie, mniemam przypuszczać, że są to ilości śladowe, bo maska nie przetłuszcza mi włosów, a właśnie tak działają silikony na moje kłaki. Maska bardzo w porządku, ale wcale nie jest lepsza od tych pozostałych, a ma mniejszą pojemność i jest od nich droższa.

Generalnie każda z tych rzeczy ma jakąś wadę, balsam marokański ma duszący zapach, a maska odżywcza domowe recepty zastyga na włosach na twardą skorupę, ale jeśli chodzi o efekty to nie mam najmniejszych zastrzeżeń, maski dzialają na te moje suche kudły bardzo odżywczo, bardzo poprawiły stan włosów, których kondycja podupadła z początkiem sezonu grzewczego

Jeśli chodzi o krem do biustu, to mam mieszane uczucia, bo on niby jest na powiększenie biustu, a nie na jędrność i gładkość skóry itp i właśnie tak działa, trochę powiększa i że tak się uzewnętrznię- biust zrobił się taki mięsisty. Niestety, pomimo treściwej bardzo ciężkiej konsystencji mam wrażenie, że mi wysusza skórę, a przynajmniej nic z nią nie robi. Dlatego używam też zwykłego balsamu do ciała nawilżającego naprzemiennie, ale sam krem jest bardzo przyjemny, ładnie pachnie, super się wchłania i jest kosmicznie wydajny, już jedną próbkę z niego oddałam
Chodziło mi o tą maskę z oliwkami Jesteś chyba pierwsza, która ją kupiła a o tych maskach z Love2mix już dawno rozmawiałyśmy, silikon jest łatwo zmywalny, więc luz.
Ciekawa jestem jaką opinię będziesz miała po 2 mc stosowania kremu do biustu, bo serio nie wierze, by jakikolwiek kosmetyk dał taki efekt, a chciałabym Szkoda, że super nie nawilża, liczyłam na to. Miłego używania
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 15:42   #3851
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chodziło mi o tą maskę z oliwkami Jesteś chyba pierwsza, która ją kupiła a o tych maskach z Love2mix już dawno rozmawiałyśmy, silikon jest łatwo zmywalny, więc luz.
Ciekawa jestem jaką opinię będziesz miała po 2 mc stosowania kremu do biustu, bo serio nie wierze, by jakikolwiek kosmetyk dał taki efekt, a chciałabym Szkoda, że super nie nawilża, liczyłam na to. Miłego używania
Jeśli chodzi o maskę oliwkową, to polecam lekturę mojej recki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-725859 Jest w niej odpowiedź na Twoje pytanie, poza tym wydawała się najbardziej odpowiednia do moich włosów w przeciwieństwie do tych bardziej rozsławionych masek, np drożdżowej

Ja też nie wierzę w jakiekolwiek cuda na kiju, które są obiecywane przez producentów, ale jednak krem coś robi, może bez efektów spektakularnych, ale nie mam wrażenia, że wyrzuciłam kasę w błoto, jakaś tam pielęgnacja jest, nie za duża, lecz dla osoby w moim wieku, po urodzeniu dziecka liczy się każdy nawet minimalny dobry rezultat, bo w pewnym wieku wiele kosmetyków po prostu nie działa wcale, przynajmniej w moim odczuciu
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 16:40   #3852
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dla mnie formy żelowe są już za lekkie potrzebuję mocnego odżywienia
mnie akurat jmo nie powaliło na kolana - było kilka produktów, które mi sie spodobały, ale nie aż tak, zeby je kupic. Pełen wymiar zagoscił u mnie tylko w przypadku miętowej odżywki do włosów i przyznam, że po dłuższym stosowaniu bardzo mnie rozczarowała.
Peeling do twarzy mi się podobał, ale w zasadzie wolę mocniejsze, więc nie kupiłam. Ich kremy do twarzy i sera źle się wchłaniały i pozostawiały lepiąca skórę.
Jedyne co mnie kusi to spray do skóry głowy ale na razie jestem twarda
Rozumiem, nie każdy lubi taką formę kremu pod oczy.
Może krem pod oczy Bio2Yoy będzie dla Ciebie dobry?
Logona ma też serię dla bardziej wymagającej cery może zobacz sobie ich kremy.

Ja jestem zakochana w JMO Odżywka sprawuje się świetnie. Teraz przymierzam się do szamponu ale jeszcze nie wiem jakiego
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:02   #3853
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Rozumiem, nie każdy lubi taką formę kremu pod oczy.
Może krem pod oczy Bio2Yoy będzie dla Ciebie dobry?
Logona ma też serię dla bardziej wymagającej cery może zobacz sobie ich kremy.

Ja jestem zakochana w JMO Odżywka sprawuje się świetnie. Teraz przymierzam się do szamponu ale jeszcze nie wiem jakiego
bio2you miałam przerobiłam sporo kremów pod oczy ale jest ich taka masa, że wciąż jakies nowe kuszą
to nawet nie chodzi o to, że forma zelu mi nie pasuje - po prostu żele są lżejsze a moje okolice oczu wymagają już niestety mocniejszego "kopa".



Wiecie co - stosuję kozieradkę i po jej uzyciu włosy zyskują na objętości bardzo fajny efekt daje. Nic innego w pielęgnacji włosów nie zmieniałam, więc to musi byc ona.
Mieszam ją sposobem Effy z tonikiem babuszki i nakładam na skalp po myciu wlosów.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 18:57   #3854
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Ile zapłaciłaś za serum cena jakoś dużo niższa niż w sklepach internetowych?[COLOR="Silver"]
Cenę porównałam już po powrocie do domu i nie była chyba rewelacyjna bo 34,99 PLN. Można to kupić taniej, jednak ja się nawet już nie zastanawiałam, bo nie miałam nic pod oczy (oprócz parabenów ).

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
za udane polowanie
mam próbkę tego kremu - daj znac jak wrazenia
mam kilka próbek kremów pod oczy, które mnie interesuja i nie moge się doczekac testowania

A jak na złośc mój obecny krem oczny chyba po kryjomu się napełnia zaczynam podejrzewac, że ktoś mi go dokłada używam go juz naprawde długo, ponad 4 miesiące, codziennie 2 razy, nie oszczędzam na ilości..... a on ma tylko 15ml.... nie wiem ile go zostało, bo ma nieprzezroczystą butelkę.
Znaczy bardzo fajny, świetnie się spisuje, ale wiecie no długo juz go mam
Rozumiemy doskonale i łączymy się w bólu

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
[COLOR=Silver]
Dzięki serdeczne, jakby co odezwę się, chociaż Twoja opinia mi w zupełności wystarcza. Mam mydlarnie w sumie niedaleko, byłam ciekawa tej marki, ale kosmetyki są dość drogie i zdaje się, nie wszystkie tak całkiem naturalne. Muszę poważnie przemyśleć zakupy, zwłaszcza jeżeli chodzi o włosy, bo zużywam na nie duże ilości kosmetyków, więc za tą cenę liczę też na wydajność.

A to moje najnowsze zakupy włosowe i nie tylko:

Pervoe Reshenie
1. Planeta Organica- Balsam Marokański do włosów
2. Domowe Recepty- Maska odżywcza do włosów
3. Love 2 Mix- Maska z efektem laminowania (ma silikon niestety)
4. Love 2 Mix- Szampon Chilli i pomarańcza
5. Love 2 Mix Krem do biustu

Pozostałe:
- Oleofarm Olej lniany
- Barwa Mydlo naturalne.
No właśnie, tak też tutaj o tym rozmawiałyśmy jakiś czas temu. Kosmetyki z Mydlarni u Franciszka chyba są po prostu "pakowane" w Polsce do nowych opakowań i opatrzone firmowymi etykietami. Skład z etykiety wygląda bardzo fajnie, ale w rzeczywistości...któż to wie. Oni są tylko dystrybutorem, niestety. Ja też zużywam sporo kosmetyków do włosów (myję je codziennie rano) i szukam kosmetyku idealnego. Choć bardzo lubię nowości (jak każda z nas ), zauważyłam że bardzo fajnie działa na moje włosy olej kokosowy i temu już chyba wierna pozostanę.

Za zakupaski wielkie oklaski



Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jadzia, właśnie zużywam próbkę tego serum. Lifting jest, może dlatego, że mam 21 lat? Cienie nadal mam ale wory się zmniejszyły i to bardzo. Ale lepi się to to beznadziejnie, tylko na noc się nadaje.
Ja nawet liftingu nie zauważyłam ale ja nie wierzę w takie cuda, liftingi, puszapy, zero cellulitu. To nie dla mnie bajki. Za stara już na to jestem Chciałam, żeby krem nawilżał, może z czasem wygładzał to, co się tam pojawi. Nie mam opuchnięć, kurzych łapek o dziwo też nie. Jedynie delikatne linie POD oczami, ale one były tam zawsze - taka moja uroda Kremik rzeczywiście jest rzadki, lepi się nieco, ale po krótkiej chwili wchłania. Stosowałam wczoraj wieczorem i dziś rano pod makijaż. Sporo ten dozowniczek dozuje, ale może to i dobrze, bo przy takiej pojemności (30 ml) będę musiała używać go latami, a przecież tyle nowości czeka!!!!
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:04   #3855
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o maskę oliwkową, to polecam lekturę mojej recki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...#review-725859 Jest w niej odpowiedź na Twoje pytanie, poza tym wydawała się najbardziej odpowiednia do moich włosów w przeciwieństwie do tych bardziej rozsławionych masek, np drożdżowej
Przeczytałam bardzo zachęcające, ale kurcze przyszła do mnie Bioetika i 3 w drodze, więc muszę jeszcze długo poczekać...
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


Wiecie co - stosuję kozieradkę i po jej uzyciu włosy zyskują na objętości bardzo fajny efekt daje. Nic innego w pielęgnacji włosów nie zmieniałam, więc to musi byc ona.
Mieszam ją sposobem Effy z tonikiem babuszki i nakładam na skalp po myciu wlosów.
o to super, że Ci pasuje moja nadal nie przyszła do apteki pewnie będzie jutro, ale mam taki szalony tydzień, że pewnie nie będę miała siły i czasu na zabawę z kozieradką i poczeka kolejny tydzień...

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość

Ja nawet liftingu nie zauważyłam ale ja nie wierzę w takie cuda, liftingi, puszapy, zero cellulitu. To nie dla mnie bajki. Za stara już na to jestem Chciałam, żeby krem nawilżał, może z czasem wygładzał to, co się tam pojawi. Nie mam opuchnięć, kurzych łapek o dziwo też nie. Jedynie delikatne linie POD oczami, ale one były tam zawsze - taka moja uroda Kremik rzeczywiście jest rzadki, lepi się nieco, ale po krótkiej chwili wchłania. Stosowałam wczoraj wieczorem i dziś rano pod makijaż. Sporo ten dozowniczek dozuje, ale może to i dobrze, bo przy takiej pojemności (30 ml) będę musiała używać go latami, a przecież tyle nowości czeka!!!!
Bo nie masz worów jakbyś miała to może też byś zauważyła poprawę, nic nie zmieniłam w pielęgnacji, dodałam tylko to serum i worki mniejsze ale na pewno nie kupię całego opakowania, bo nawilżenie zerowe niestety.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:10   #3856
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Bo nie masz worów jakbyś miała to może też byś zauważyła poprawę, nic nie zmieniłam w pielęgnacji, dodałam tylko to serum i worki mniejsze ale na pewno nie kupię całego opakowania, bo nawilżenie zerowe niestety.
To przynajmniej wiemy, że działa na wory Liczę jednak, że przy dłuższym stosowaniu nie będę miała takiego przesuszu jak po olejku arganowym i skóra będzie w lepszej kondycji. Lepszy rydz niż nic
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:18   #3857
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
To przynajmniej wiemy, że działa na wory Liczę jednak, że przy dłuższym stosowaniu nie będę miała takiego przesuszu jak po olejku arganowym i skóra będzie w lepszej kondycji. Lepszy rydz niż nic
na pewno będzie lepiej niż po oleju, sam olej pod oczy to nie jest dobry pomysł niestety, a szkoda, bo właściwości są świetne, ale wysusza po dłuższym stosowaniu. Ale możesz sobie zrobić jakieś szybkie serum z olejem arganowym, ha 1,5%, aloesem, pantenolem i witaminą E
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:27   #3858
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
na pewno będzie lepiej niż po oleju, sam olej pod oczy to nie jest dobry pomysł niestety, a szkoda, bo właściwości są świetne, ale wysusza po dłuższym stosowaniu. Ale możesz sobie zrobić jakieś szybkie serum z olejem arganowym, ha 1,5%, aloesem, pantenolem i witaminą E
Ostatnio chciałam nawet coś na Biochemii zakupić, ale chyba mi się nie chce w tym dłubać. Z resztą ja to dziwna jestem i kosmetyk oprócz widocznego działania powinien też posiadać walory estetyczne, a te plastiki do samodzielnego "kręcenia" zwyczajnie mi się nie podobają. Może za jakiś czas. Tyle jest gotowców, że pewnie nawet nie zdążę wszystkiego wypróbować. A z tym olejkiem, to dzięki, że mnie uprzedziłyście, bo bym chyba dalej smarowała....
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:29   #3859
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Ostatnio chciałam nawet coś na Biochemii zakupić, ale chyba mi się nie chce w tym dłubać. Z resztą ja to dziwna jestem i kosmetyk oprócz widocznego działania powinien też posiadać walory estetyczne, a te plastiki do samodzielnego "kręcenia" zwyczajnie mi się nie podobają. Może za jakiś czas. Tyle jest gotowców, że pewnie nawet nie zdążę wszystkiego wypróbować. A z tym olejkiem, to dzięki, że mnie uprzedziłyście, bo bym chyba dalej smarowała....
ale to ogromna satysfakcja jak coś sama ukręcisz i to działa Jest to troszkę uciążliwe, że co tydzień trzeba robić serum z wit C a co dwa tyg tonik, ale jak działa to warto poświęcić 10 - 15 minut, bo tyle to zajmuje w wygotowaniem pojemników
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-20, 19:32   #3860
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

u mnie w pracy niektore kobiety zrobily studia medycyny estetycznej - i mowily ze nie ma sensu uzywac zadnych kremow bo to nic nie daje, natomiast zluszczania, peelingi, mikrodermabrazje tak

ale ja tam uzywam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 19:50   #3861
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bio2you miałam przerobiłam sporo kremów pod oczy ale jest ich taka masa, że wciąż jakies nowe kuszą
to nawet nie chodzi o to, że forma zelu mi nie pasuje - po prostu żele są lżejsze a moje okolice oczu wymagają już niestety mocniejszego "kopa".



Wiecie co - stosuję kozieradkę i po jej uzyciu włosy zyskują na objętości bardzo fajny efekt daje. Nic innego w pielęgnacji włosów nie zmieniałam, więc to musi byc ona.
Mieszam ją sposobem Effy z tonikiem babuszki i nakładam na skalp po myciu wlosów.
Kusisz kozieradką

Jaki olej ma najlepsze właściwości nawilżające? Szukam czegoś na dłonie, które mam strasznie przesuszone. Zastanawiam się na olejkami z firmy Ikarou ale jest ich tyle, że nie wiem jaki wybrać


Edytowane przez mydlana_pani
Czas edycji: 2013-01-20 o 19:53
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:04   #3862
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie w pracy niektore kobiety zrobily studia medycyny estetycznej - i mowily ze nie ma sensu uzywac zadnych kremow bo to nic nie daje, natomiast zluszczania, peelingi, mikrodermabrazje tak

ale ja tam uzywam
a gdzie pracujesz? ciekawo czy takie Panie wytrzymałyby z bólem ściągniętej odwodnionej cery Ja kocham maszyny, uwielbiam mikro, ale kosmetyki są niezbędne, by utrzymać tą pielęgnację a dzięki złuszczaniu składniki aktywne lepiej penetrują w skórę, dlatego efekty są większe.
Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Kusisz kozieradką

Jaki olej ma najlepsze właściwości nawilżające? Szukam czegoś na dłonie, które mam strasznie przesuszone. Zastanawiam się na olejkami z firmy Ikarou ale jest ich tyle, że nie wiem jaki wybrać
Moim zdaniem śliwka jest najbardziej nawilżająca, dla niektórych migdał Ale jak już było mówione, sam olej nic nie da. Poszukaj kremu z mocznikiem.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:15   #3863
jadzia_jadzia
Raczkowanie
 
Avatar jadzia_jadzia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 389
GG do jadzia_jadzia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
ale to ogromna satysfakcja jak coś sama ukręcisz i to działa Jest to troszkę uciążliwe, że co tydzień trzeba robić serum z wit C a co dwa tyg tonik, ale jak działa to warto poświęcić 10 - 15 minut, bo tyle to zajmuje w wygotowaniem pojemników
Oczywiście nie mówię, że nigdy nie spróbuję Jest szansa, że przyjdzie taki dzień, że i ja będę ukręcać swoje własne mazidełka
jadzia_jadzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:27   #3864
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Kusisz kozieradką

Jaki olej ma najlepsze właściwości nawilżające? Szukam czegoś na dłonie, które mam strasznie przesuszone. Zastanawiam się na olejkami z firmy Ikarou ale jest ich tyle, że nie wiem jaki wybrać
Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a gdzie pracujesz? ciekawo czy takie Panie wytrzymałyby z bólem ściągniętej odwodnionej cery Ja kocham maszyny, uwielbiam mikro, ale kosmetyki są niezbędne, by utrzymać tą pielęgnację a dzięki złuszczaniu składniki aktywne lepiej penetrują w skórę, dlatego efekty są większe.

Moim zdaniem śliwka jest najbardziej nawilżająca, dla niektórych migdał Ale jak już było mówione, sam olej nic nie da. Poszukaj kremu z mocznikiem.
Też sądzę, że Paniom się coś pomyliło. Może chodziło im o przełożenie działania podawanego przez producenta na stan faktyczny. Jakoś nie sądzę, że używanie kremu w celu ochrony przed zimnem, wiatrem, słońcemy, czy zwykłym nawilżeniem jest bez sensu
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:33   #3865
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Zbiorowe gratulacje za zakupy

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś miała podkład 100% PURE
Poproszę o recenzję jakichkolwiek kosmetyków tej firmy.
Ja kliknełam wczoraj emulsję do mycia twarzy i Cucumber fecial clansing(tez w takiej promocji):
http://www.100percentpure.eu/PURITY-...MASK-s/504.htm (cena 36zł)
http://www.100percentpure.eu/CUCUMBE...FOAM-s/208.htm (30zł)
Niestety Więcej niż Eco wycofuje się ze sprzedaży kosmetyków tej marki
Kusił mnie też ten zestaw;
http://kosmetykibotani.pl/pl/p/Smart...tion-Pack-/122
ale jestem w trakcie akcji denko a do twarzy mam mnóstwo kosmetyków więc sobie darowałam

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Filmik 100% pure kilka produktów
http://www.youtube.com/watch?v=DY6-5lrkU4Y
Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
może jakieś wspólne zamówienie ?
tylko teraz podkłady są niedostępne,ja czaję sie na podkład,korektor i kremik z filtrem spf30.
Ten krem pod oczka z kofeiną też kusi
Likwiduje opuchnięcia?Dobrze nawilża?
lubię te kosmetyki, poznałam je dzięki wiecej niż eko, kontynuuje zakupy na ariva.com
niestety nie zamówisz ich ze strony którą podlinkowałaś
właśnie skończyła mi się ich lawendowa pianka do twarzy a to myjadło 2w1 mam już drugie opakowanie i myślę, że nie będzie ostatnie
ciekawa jestem Twoich wrażeń
krem z kawą pod oczy u mnie narazie wygrywa
wygrał też ostatnio jakieś 2 rankingi czyli coś w nim jest


Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
bardzo ladne zakupy. Daj koniecznie znac jak sprawdza sie ten krem koloryzujacy. Organic Wear jest z firmy Physician's Formula ja mam roz z tej firmy i jest dostepny na iherbie http://www.iherb.com/search?kw=organic+wear&x= 0&y=0#none .
Anula o Tobie zapomnialam za ladne zakupy czy to duze savon noir to to samo co kupowalas w saszetkach? Ja mam wlasnie taka mala saszetke ale nie mialam okazji jeszcze jej wyprobowac
Koncza mi sie odzywki do wlosow o dziwo czego niestety nie mozna powiedziec o maskach do wlosow Bede musiala zrobic w przyszlym miesiacu jakies zamowionko
mi też
i kompletnie nie wiem co zamówić...
będę mieć kilka maluchów z AO i jak się nie sprawdzą to nie wiem co dalej...
proszę o propozycję czegoś co z widoczny sposób zwiększa ich objętość


Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A gdzie kochana zamówiłaś. Czy może w sklepie internetowym też obowiązywałaby 40% zniżka?

Witajcie dziewczyny , wracam pomalutku do żywych. Ale się działo i w zasadzie nadal dzieje! Mam nadzieję, że niebawem napiszę na plotkowym o wszystkim. Póki co Wam zdradzę, że wszystko wskazuje na to, że latem powiekszy się rodzina
tak dawno Cię tu nie było ...
serdeczne gratulacje

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Ile zapłaciłaś za serum cena jakoś dużo niższa niż w sklepach internetowych?
Sicilia to witaj w klubie jak również lubię naturalne zapachy. Ulubione to drzewo herbaciane Dla mnie olej manuka nie jest do zniesienia
mam dokładnie tak samo olej manuka i lcysteina na mokrych włosach to dwa najgorsze zapachy z jakimi do tej pory się spotkałam...reszta nawet przyjemna lub do przeżycia ...

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-01-20 o 21:44
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:38   #3866
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a gdzie pracujesz? ciekawo czy takie Panie wytrzymałyby z bólem ściągniętej odwodnionej cery Ja kocham maszyny, uwielbiam mikro, ale kosmetyki są niezbędne, by utrzymać tą pielęgnację a dzięki złuszczaniu składniki aktywne lepiej penetrują w skórę, dlatego efekty są większe.

Moim zdaniem śliwka jest najbardziej nawilżająca, dla niektórych migdał Ale jak już było mówione, sam olej nic nie da. Poszukaj kremu z mocznikiem.
Dzięki. Krem z mocznikiem mam z SVR

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Zbiorowe gratulacje za zakupy




lubię te kosmetyki, poznałam je dzięki wiecej niż eko, kontynuuje zakupy na arriva.com
niestety nie zamówisz ich ze strony którą podlinkowałaś
właśnie skończyła mi się ich lawendowa pianka do twarzy a to myjadło 2w1 mam już drugie opakowanie i myślę, że nie będzie ostatnie
ciekawa jestem Twoich wrażeń
krem z kawą pod oczy u mnie narazie wygrywa
wygrał też ostatnio jakieś 2 rankingi czyli coś w nim jest



mi też
i kompletnie nie wiem co zamówić...
będę mieć kilka maluchów z AO i jak się nie sprawdzą to nie wiem co dalej...
proszę o propozycję czegoś co z widoczny sposób zwiększa ich objętość



tak dawno Cię tu nie było ...
serdeczne gratulacje


mam dokładnie tak samo olej manuka i lcysteina na mokrych włosach to dwa najgorsze zapachy z jakimi do tej pory się spotkałam...reszta nawet przyjemna lub do przeżycia ...
Jak stosujesz lcysteina i czy są po niej efekty ? Zastanawiam sie nad jej zakupem.
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:48   #3867
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a gdzie pracujesz? ciekawo czy takie Panie wytrzymałyby z bólem ściągniętej odwodnionej cery Ja kocham maszyny, uwielbiam mikro, ale kosmetyki są niezbędne, by utrzymać tą pielęgnację a dzięki złuszczaniu składniki aktywne lepiej penetrują w skórę, dlatego efekty są większe.

Moim zdaniem śliwka jest najbardziej nawilżająca, dla niektórych migdał Ale jak już było mówione, sam olej nic nie da. Poszukaj kremu z mocznikiem.
pracuje w szpitalu studia robily 3 lekarki, ktore robia prywatnie zabiegi z tzw. medycyny estetycznej czyli botoks, lipoliza i te sprawy
jedna z nich na pewno nie uzywa kremow, i mowi ze tylko dermabrazji nie pytalam dokladnie co i jak z tymi kremami

aha w Arkadii jest do konca stycznia -40% w Phenome, nie wiem czy wiecie

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Też sądzę, że Paniom się coś pomyliło. Może chodziło im o przełożenie działania podawanego przez producenta na stan faktyczny. Jakoś nie sądzę, że używanie kremu w celu ochrony przed zimnem, wiatrem, słońcemy, czy zwykłym nawilżeniem jest bez sensu
no wlansie wedlug nauk krem nie nawilza tylko to co podajemy od srodka, czyli plyny, witaminy tez od srodka, podobnoz to co podajemy w kremie nie dziala na cere tak jak powinno. liczy sie to co od srodka.
wiecie one robily te studia w Wawie i zajecia byly z najlepszymi profesorami wiec mysle ze cos w tym jest.Zwlaszcza ze ja rzadko uzywam wszelkie kremidla bo zapominam, malo pije bo nie lubie pic na sile i ta moja skora wyglada na sucha. i jak na razie zaden krem tego nie zmienil a probowalam wielu.
__________________
wymienię

Instagram mój

Edytowane przez ranka
Czas edycji: 2013-01-20 o 20:50
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:49   #3868
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Zbiorowe gratulacje za zakupy


lubię te kosmetyki, poznałam je dzięki wiecej niż eko, kontynuuje zakupy na arriva.com
niestety nie zamówisz ich ze strony którą podlinkowałaś
właśnie skończyła mi się ich lawendowa pianka do twarzy a to myjadło 2w1 mam już drugie opakowanie i myślę, że nie będzie ostatnie
ciekawa jestem Twoich wrażeń
krem z kawą pod oczy u mnie narazie wygrywa
wygrał też ostatnio jakieś 2 rankingi czyli coś w nim jest


mi też
i kompletnie nie wiem co zamówić...
będę mieć kilka maluchów z AO i jak się nie sprawdzą to nie wiem co dalej...
proszę o propozycję czegoś co z widoczny sposób zwiększa ich objętość


mam dokładnie tak samo olej manuka i lcysteina na mokrych włosach to dwa najgorsze zapachy z jakimi do tej pory się spotkałam...reszta nawet przyjemna lub do przeżycia ...
No to juz wiem, co jest następne w kolejce do wypróbowania . Czuję się skuszona.
Możesz daj linka do tej strony, bo mi się słuchawki wyświetlają.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 20:56   #3869
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
u mnie w pracy niektore kobiety zrobily studia medycyny estetycznej - i mowily ze nie ma sensu uzywac zadnych kremow bo to nic nie daje, natomiast zluszczania, peelingi, mikrodermabrazje tak

ale ja tam uzywam
Interesujące. Myślę, że miały na myśli głównie kwestię zatrzymania młodości, bo jednak mikrodermabrazja nie zastąpi ochrony np przed mrozem.

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Jaki olej ma najlepsze właściwości nawilżające? Szukam czegoś na dłonie, które mam strasznie przesuszone. Zastanawiam się na olejkami z firmy Ikarou ale jest ich tyle, że nie wiem jaki wybrać
Ja polecam olej macadamia i konopny. Uważam, że z olejów, które miałam te dwa są najbardziej nawilżające.

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
No właśnie, tak też tutaj o tym rozmawiałyśmy jakiś czas temu. Kosmetyki z Mydlarni u Franciszka chyba są po prostu "pakowane" w Polsce do nowych opakowań i opatrzone firmowymi etykietami. Skład z etykiety wygląda bardzo fajnie, ale w rzeczywistości...któż to wie. Oni są tylko dystrybutorem, niestety. Ja też zużywam sporo kosmetyków do włosów (myję je codziennie rano) i szukam kosmetyku idealnego. Choć bardzo lubię nowości (jak każda z nas ), zauważyłam że bardzo fajnie działa na moje włosy olej kokosowy i temu już chyba wierna pozostanę.

Za zakupaski wielkie oklaski
Czy Ty czujesz, że rymujesz?

Ja myślę, że wiele jest takich firm, które pakują tu na miejscu, tym się mniej przejmuję, sklep mam prawie pod nosem, ale i tak na taki kokosowy olej muszę w nim wydać 2 razy tyle co w necie z przesyłką, to boli. zastanawiam się, czy ich produkty jednoskładnikowe: oleje, glinki i np też mydła są lepsze jakościowo od tych 2-3 razy tańszych dostepnych w necie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-20, 21:05   #3870
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Jak stosujesz lcysteina i czy są po niej efekty ? Zastanawiam sie nad jej zakupem.
użyłam dopiero 2 razy
z braku innych połproduktów potrzebnych do wykonania płukanki wg przepisu z zsk rozpuściłam ją w jednym z toników babuszki agafii, całość przelałam do butelki z atomizerem i obficie spryskałam włosy
po takim zabiegu u mnie efektów brak (oprócz smrodu który czuc podzas schnięcia włosów i po zmoczeniu ich przed kolejnym myciem)
nie poddam sie jednak i jeszcze trochę popróbuję bo właśnie dokupiłam składniki potrzebne do płukanki i zobaczymy czy na coś to się zda

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
No to juz wiem, co jest następne w kolejce do wypróbowania . Czuję się skuszona.
Możesz daj linka do tej strony, bo mi się słuchawki wyświetlają.
jeśli chodzi o krem pod oczy to ten
http://www.ariva.com/100--pure-organ...eye-cream.html

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2013-01-20 o 21:41
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:56.