Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 17:52   #2461
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Bardzo irytuje mnie to, że paznokcie się zwężają. Im dłużej patrzę na zdjęcia, utwierdzam się w przekonaniu, że migdałki w moim wykonaniu będą marne. Nawet nie wiem czy jest sens się na to porywać?
U siebie zaglądam w dwa miejsca, ale nieraz zdarzają się okresy, że nic nowego nie zobaczę, a leżą tylko naprawdę kiepskie i nieciekawe kolory.

A ja pocieszam się Góralkiem

Wnioski nasuwają się jasne:
a) leżę nic nie robię
b) dbam aż tak przesadnie o dłonie
Lepiej zwężające niż rozszerzające możesz to troszkę zamaskować malowaniem - przy skórkach po prostu wężej. Poza tym Twoje jajeczka były śliczne i dobrze o tym wiesz Wrócą do formy i będzie idealnie.

Lubię mlecznego ale jest duży i słodkiiii.

Aj tam może ani jedno ani drugie. Taką pewnie masz płytkę
Ja czy robię mniej czy więcej trzymają mi się lakiery dobrze. A dbanie... wszytskie tu dbamy, a nie każdej się tak samo trzymają.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:53   #2462
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mi odpryskują niestety czasem. A Ty to na pewno nic nie robisz :P
Czasami myję naczynia, ale w rękawiczkach bez lateksu i pudru (chyba jestem uczulona, bo kiedy zakładam "zwykłe" chirurgiczne mam się zadrapać na śmierć), i odpada zbyt ciepła woda czy płyny do mycia. Mam od razu czerwone dłonie z bąblami.
Co innego kąpiele... Lakier powinien sam spływać razem z wodą po takim czasie moczenia
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:53   #2463
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Bardzo irytuje mnie to, że paznokcie się zwężają. Im dłużej patrzę na zdjęcia, utwierdzam się w przekonaniu, że migdałki w moim wykonaniu będą marne. Nawet nie wiem czy jest sens się na to porywać?
No owszem, lekko się zwężają, ale jak dla mnie wcale to źle nie wygląda - lepiej tak niż łopaty Na twoim miejscu zostałabym przy jajeczkach, ewentualnie spróbowała krótkich kwadratów. Migdały są dobre dla rozszerzających się paznokci, więc twój problem dodatkowo uwydatnią
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 17:59   #2464
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Lepiej zwężające niż rozszerzające możesz to troszkę zamaskować malowaniem - przy skórkach po prostu wężej. Poza tym Twoje jajeczka były śliczne i dobrze o tym wiesz Wrócą do formy i będzie idealnie.

Lubię mlecznego ale jest duży i słodkiiii.

Aj tam może ani jedno ani drugie. Taką pewnie masz płytkę
Ja czy robię mniej czy więcej trzymają mi się lakiery dobrze. A dbanie... wszytskie tu dbamy, a nie każdej się tak samo trzymają.
Wolałabym łopatki. Chyba

Ja znów mlecznego nie lubię. Ostatnio mi zasmakował orzechowy. Co prawda nie powinnam jeść w ogóle, ponieważ mi nie wolno, ale raz się żyje

Też racja...
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
No owszem, lekko się zwężają, ale jak dla mnie wcale to źle nie wygląda - lepiej tak niż łopaty Na twoim miejscu zostałabym przy jajeczkach, ewentualnie spróbowała krótkich kwadratów. Migdały są dobre dla rozszerzających się paznokci, więc twój problem dodatkowo uwydatnią
Mówisz? Zraziłam się do kwadratów, kiedy takowe miałam zaraz po zaprzestaniu obgryzania; masakra. Nie wiem jak teraz by wyglądały.
Nie pomyślałam nawet, że migdałki mogą to jeszcze bardziej uwydatnić. Wbiję to sobie do głowy, a póki co nadal zostanę przy jajkach. Przynajmniej dopóki złamaski nie odrosną.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:02   #2465
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Mówisz? Zraziłam się do kwadratów, kiedy takowe miałam zaraz po zaprzestaniu obgryzania; masakra. Nie wiem jak teraz by wyglądały.
Nie pomyślałam nawet, że migdałki mogą to jeszcze bardziej uwydatnić. Wbiję to sobie do głowy, a póki co nadal zostanę przy jajkach. Przynajmniej dopóki złamaski nie odrosną.
Tak mi się wydaje, ale oczywiście mogę się mylić, może ktoś jeszcze się wypowie Migdałki zdecydowanie zwężają, ja mam w nich smukłą płytkę, a w innych kształtach łopaty...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:09   #2466
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Jak sie zbyt dlugo uzywa i zbyt czesto to niestety. Nie jestes pierwsza. Ja nie mialam takich historii z Eveline, ale uzywalam ostroznie i tj producent zalecal
Pewnie beda Ci musialy przerosnac.. Ale moze inne odzywki Ci pomoga
Wiem, wiem. Używałam zgodnie z zaleceniami producenta ale dopier ostatnio takie rzeczy się podziały i oddałam mamie bo na nią działa wspaniale - pierwszy raz pazury dłuższe zapuściła

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Niestety po dłuższym czasie używania odżywek z formaldehydem paznokcie mogą tak reagować, zwłaszcza, jeśli odpowiednio się ich przy tym nie nawilża
U mnie zdecydowanie zabrakło tego nawilżenia a teraz cały czas bym je smarowała czy to olejkiem rycynowym, czy kremem z wit A itd Choć nie mogę się doczekać aż je w końcu pomaluję...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
żałuję że to przedtem napisałam tak mi się chce słodkiego a w domu nie ma NIC
znalazłam jednego malusiego cukierasa tylko...
A ja nawet nie szukam ! Takie postanowienie noroworczne

Kaveri Ładny ten lakier. Nosiłam podobny w lecie na pazurach u stóp bo fajnie również wyglądał do opalenizny


Gzieś wyczytałam, że olejek z drzewa herbacianego fajnie wpływa na pazury również pod kątem płytki takiej jak moje w tej chwili po Eveline..
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:15   #2467
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Właśnie znalazłam przyczepionego pająka do półki w łazience..Fuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuu !!!!!!!!!!!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 18:16   #2468
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Tak mi się wydaje, ale oczywiście mogę się mylić, może ktoś jeszcze się wypowie Migdałki zdecydowanie zwężają, ja mam w nich smukłą płytkę, a w innych kształtach łopaty...
Jak spróbuję, to się nie dowiem
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Kaveri Ładny ten lakier. Nosiłam podobny w lecie na pazurach u stóp bo fajnie również wyglądał do opalenizny


Gzieś wyczytałam, że olejek z drzewa herbacianego fajnie wpływa na pazury również pod kątem płytki takiej jak moje w tej chwili po Eveline..
Pewnie tak

Jeśli nie masz grzybicy (i to w naprawdę śladowych ilościach) wysuszy Ci paznokcie na wiór. Moje u stóp same odpadały.
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:21   #2469
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Ahooooj!
Dotrwałam do weekendu, a co więcej byłam na prawie wszystkich zajęciach przez ten tydzień, odpuściłam sobie tylko jeden wykład Dziwnie się z tym czuję

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Licytuję na all 4 książki Kinga
Żeby nie wydawać tyle pieniędzy na lakiery, zaczęłam wydawać pieniądze na książki

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Przepraszam... 5 książek
Ja też się bawiłam w licytacje w tym tygodniu Wylicytowałam sobie książkę już razem z przesyłką za 19 złociszy Książkę, za którą wcześniej zapłaciłam 31zł w księgarni internetowej, której nie mieli i zwrócili mi pieniądze. Czuję się jak prawdziwy łowca okazji
Ehem, no... tego, awatar masz przystojny
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
takie to ciekawe: Deborah Lippmann i to.
I tu też... ehh
Ten pierwszy wygląda świetnie, tak magicznie
Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zaskoczę Was. Nic z nowości, acz także dziewica:
MIYO 75 Space Dust

Dopiero na zdjęciach zauważyłam, że przy skórkach jest krzywo pomalowane i troszkę boczki
Powiem to, co zwykle - świetne! Żadnych skórków ani boczków nie widzę
Chyba Cię kiedyś wykorzystam, bo tak kusisz tymi MIYO i kusisz...
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Pomarańcz i to jeszcze frost. Nie powinno mi się podobać. Ale jest piękne!
Prawda? To samo pomyślałam


Idę chyba piłować...
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:22   #2470
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38591997]Właśnie znalazłam przyczepionego pająka do półki w łazience..Fuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuu !!!!!!!!!!![/QUOTE]
AAA
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:23   #2471
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Jak spróbuję, to się nie dowiem

Pewnie tak

Jeśli nie masz grzybicy (i to w naprawdę śladowych ilościach) wysuszy Ci paznokcie na wiór. Moje u stóp same odpadały.

Uuu... nie, grzybicy nie mam natknęłam się jakiś czas temu na ten olejek, czytają o nim na jakimś blogu
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 18:26   #2472
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Czasami myję naczynia, ale w rękawiczkach bez lateksu i pudru (chyba jestem uczulona, bo kiedy zakładam "zwykłe" chirurgiczne mam się zadrapać na śmierć), i odpada zbyt ciepła woda czy płyny do mycia. Mam od razu czerwone dłonie z bąblami.
Co innego kąpiele... Lakier powinien sam spływać razem z wodą po takim czasie moczenia
ja tez myje w rekawiczkach.. ale ogolnie nie mam zadnych uczulen. Ale czasem trzepnę ręką w coś i.. poszło!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Używałam zgodnie z zaleceniami producenta ale dopier ostatnio takie rzeczy się podziały i oddałam mamie bo na nią działa wspaniale - pierwszy raz pazury dłuższe zapuściła
no to dobrze, ze sie nie zmarnuje Ja teraz używam odzywki nawilzajacej


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38591997]Właśnie znalazłam przyczepionego pająka do półki w łazience..Fuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuu !!!!!!!!!!![/QUOTE]

pająki są spoko

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ahooooj!

Ten pierwszy wygląda świetnie, tak magicznie
dokładnie
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:29   #2473
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

pająki są spoko
KLIK
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:30   #2474
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość


no to dobrze, ze sie nie zmarnuje Ja teraz używam odzywki nawilzajacej
Ja skończyłam serum Regenerum używać (którym jestem zachwycona) a teraz opi envy no i kremik w międzyczasie z witaminami
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:31   #2475
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Powiem to, co zwykle - świetne! Żadnych skórków ani boczków nie widzę
Chyba Cię kiedyś wykorzystam, bo tak kusisz tymi MIYO i kusisz...
Dziękuję i... Nie wiem czy bać, się czy cieszyć?
Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Uuu... nie, grzybicy nie mam natknęłam się jakiś czas temu na ten olejek, czytają o nim na jakimś blogu
Ciesz się Zdecydowanie nie polecam - jeśli chodzi o paznokcie. U mnie sprawdził się jedynie przy małych rankach. Dodawałam parę kropel do ciepłej wody i moczyłam, raz dwa wszystko się goiło.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja tez myje w rekawiczkach.. ale ogolnie nie mam zadnych uczulen. Ale czasem trzepnę ręką w coś i.. poszło!
O tyle dobrze. Nieraz się zastanawiam jak moje życie będzie wyglądało w przyszłości. Zagonię chłopa do sprzątania
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 18:34   #2476
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ciesz się Zdecydowanie nie polecam - jeśli chodzi o paznokcie. U mnie sprawdził się jedynie przy małych rankach. Dodawałam parę kropel do ciepłej wody i moczyłam, raz dwa wszystko się goiło.
dzięki za informację w takim razie bo bym miała kolejne paznokciowe zmartwienie...
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:07   #2477
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość


Dzisiaj już związałam


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość

Dziewczyny skompletowałam boxa ! Ale mam radoszkę i egzamin super mi poszedł
Ja prawie też Chciałabym jeszcze tylko jakiś gratisów dokupić. Ale u mnie mało lakierów, które spodobałyby mi się na tyle by je kupić

Rezerwuję dla siebie pierwszy i ostatni

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Różyczka
Czemu u mnie od miesięcy nie ma dostaw miyo?
Czemu u mnie w ogóle nie ma Miyo?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38590436]Proszę Częstujcie się. Robiłam je od literatki,troszkę się zdeformowały.Niektóre są polane czekoladą i wiórkami kokosowymi oraz czekoladowo-śmietankową posypką.Reszta posypana cukrem pudrem,bo brakło mi czekolady Nie ważne jak wyglądają.Ważne jak smakują
[/QUOTE]

W ciągu dzisiejszego i wczorajszego dnia zjadłam 5 czekolad Także wybacz, ale nie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
takie to ciekawe: Deborah Lippmann i to.
I tu też... ehh
Zawsze dostaję ślinotoku na widok jej lakierów, potem zerkam na cenę...

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Zaskoczę Was. Nic z nowości, acz także dziewica:
MIYO 75 Space Dust

Dopiero na zdjęciach zauważyłam, że przy skórkach jest krzywo pomalowane i troszkę boczki
Ja mam podobne odczucia jak Kawa. Niby nie mój kolor i wykończenie, ale u Ciebie mi się podoba. Uważam, ze pasuje do Ciebie bardzo.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
żałuję że to przedtem napisałam tak mi się chce słodkiego a w domu nie ma NIC
znalazłam jednego malusiego cukierasa tylko...
Znam to Wpadnij szybciutko do mnie, mam jeszcze ostatnią czekoladę. Szóstą

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

Pewnie zmienię mani dopiero za 4-5 dni. Jak pojawi się odrost. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby lakier odprysnął, choć końcówki nieraz się zetrą, ale po ok. 3-4 dniach. Wnioski nasuwają się jasne:
a) leżę nic nie robię
b) dbam aż tak przesadnie o dłonie
Też tak mam. Nawet bez topa, trzymają się i trzymają, i trzymają...

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
No owszem, lekko się zwężają, ale jak dla mnie wcale to źle nie wygląda - lepiej tak niż łopaty Na twoim miejscu zostałabym przy jajeczkach, ewentualnie spróbowała krótkich kwadratów. Migdały są dobre dla rozszerzających się paznokci, więc twój problem dodatkowo uwydatnią
Ja mam wątpliwości co do kwadratów. Wydaje mi się, że będzie trochę widać to zwężanie się. Chyba, że jakoś lakierem nadać optycznie kształt. No ale ja się nie znam

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

pająki są spoko
Kiedy ich nie ma
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:08   #2478
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
W ciągu dzisiejszego i wczorajszego dnia zjadłam 5 czekolad Także wybacz, ale nie
O ja pier***e (musiałam,sorki).Pobiła ś mój rekord
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:11   #2479
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
4

Ja prawie też Chciałabym jeszcze tylko jakiś gratisów dokupić. Ale u mnie mało lakierów, które spodobałyby mi się na tyle by je kupić

Na pewno będzie super Chociaż u mnie też lipton, bo na zadupiu mieszkam

Mama właśnie maluje sobie paznokcie moim W7
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 19:14   #2480
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Rezerwuję dla siebie pierwszy i ostatni


Ja mam podobne odczucia jak Kawa. Niby nie mój kolor i wykończenie, ale u Ciebie mi się podoba. Uważam, ze pasuje do Ciebie bardzo.


Ja mam wątpliwości co do kwadratów. Wydaje mi się, że będzie trochę widać to zwężanie się. Chyba, że jakoś lakierem nadać optycznie kształt. No ale ja się nie znam
Nie ma sprawy

Miło mi!

Teraz już zgłupiałam. Kończę oglądanie paznokci i zostaję przy jajkach, skoro nie umiem się zdecydować.



Jaką burzę wywołałam MIYO
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:16   #2481
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Jejjjj....od dłuższego czasu mam ochotę nam meeeeeega imprezę.Niestety najbliższa taka okazja będzie dopiero 15 lub 16 lutego...wrrrrrrrrrrrr... ..
Siedzę ze ślimaczkami na głowie.Mam nadziej że jakieś fale z tego wyjdą
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:26   #2482
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Zaliczyłam wejściówkę z programowania 13/13 Teraz siedze z olejem na glowie. Moze u mnie Myio są, ale ja nie umiem znaleźć.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:27   #2483
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38593197]O ja pier***e (musiałam,sorki).Pobiła ś mój rekord [/QUOTE]

Mówiłam już, ze mam wysoką tolerancję na słodkie. Jem, jem, jem i nic nie muli I teraz dobiję Cię bardziej: dwie zjadłam na raz. Pacmana mam

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Na pewno będzie super Chociaż u mnie też lipton, bo na zadupiu mieszkam

Mama właśnie maluje sobie paznokcie moim W7
Oby się tylko spodobał

Którym którym? One są śliczne Dużo piękniejsze niż na zdjęciach.

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy

Miło mi!

Teraz już zgłupiałam. Kończę oglądanie paznokci i zostaję przy jajkach, skoro nie umiem się zdecydować.



Jaką burzę wywołałam MIYO
Piłuj na kwadraty Też jestem ciekawa jak im będzie
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:31   #2484
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38592332]KLIK[/QUOTE]

hehe

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Ja skończyłam serum Regenerum używać (którym jestem zachwycona) a teraz opi envy no i kremik w międzyczasie z witaminami

dobrze wiedziec, ze dziala to Regenerum

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość

O tyle dobrze. Nieraz się zastanawiam jak moje życie będzie wyglądało w przyszłości. Zagonię chłopa do sprzątania

prawidłowo, co do tego chłopa

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Zawsze dostaję ślinotoku na widok jej lakierów, potem zerkam na cenę...

Kiedy ich nie ma
do pierwszego:
do drugiego: oj tam
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 19:32   #2485
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Piłuj na kwadraty Też jestem ciekawa jak im będzie
Musze czekać aż trochę odrosną, bo ciachnęłam na zero
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
dobrze wiedziec, ze dziala to Regenerum :
Ja także się nad nim zachwycałam
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:02   #2486
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Gzieś wyczytałam, że olejek z drzewa herbacianego fajnie wpływa na pazury również pod kątem płytki takiej jak moje w tej chwili po Eveline..
Ten olejek jest genialny na pryszcze, ale, jak już dziewczyny powiedziały, zdecydowanie nie na paznokcie - mocno wysusza.

Dzisiaj było wystawienie ocen semestralnych. To powinno znaczyć, że w najbliższym czasie będzie trochę luźniej, ale skądże. Już mamy zapowiedziane 4 sprawdziany na przyszły tydzień, żeby nam się czasem w d.pie nie poprzewracało...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:12   #2487
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3858084 0]Auć. Mnie to generalnie na skalpie chyba nic nie podrażnia. Aż dziwne... Ale, dobrze że chociaż tam jestem bezproblemowa [/QUOTE]

a mnie znowu bardzo dużo.
i swego czasu nie mogłam stosować żadnych peelingów, ani maseczek na buzię.


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38581943]Mi też odkąd ścięłam włosy i mam grzywkę to strasznie przetłuszczają mi się włosy,na drugi dzień już są nieświeże.Staram się ich nie przyzwyczajać do jednego szamponu i odżywki.Masakra [/QUOTE]

a nosisz czapkę?


Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dziewczyny skompletowałam boxa ! Ale mam radoszkę i egzamin super mi poszedł
świetnie


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
idę się zakopać.
mam zagrożenie z matmy i umówiłam się na korepetycje wtedy kiedy nie mogę i będę musiała to odwoływać, ponieważ już mam zobowiązania na ten dzień, a zapomniałam o tym i przypomniałam sobie dopiero po rozłączeniu. a umawiam się już 3 raz bo zawsze coś. w końcu skończę tak, że ciul, a nie z tego skorzystam bo osobie, do której mam iść puszczą nerwy. każdy się myli, wiem.. ale jest mi po prostu głupio.
co jeszcze kur..
oj, słabo. a nie możesz poświęcić tego dnia na matmę?


english rose


Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Wrzucam w takim razie 2 minuty temu zrobione zdjęcie gołych paznokci :P Wybaczcie, że końce dość dziwnie wyglądają ale jest to efekt zdjęcia żeli jakiś czas temu i skutki uboczne Eveline..
śliczna płytka


Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Licytuję na all 4 książki Kinga
Żeby nie wydawać tyle pieniędzy na lakiery, zaczęłam wydawać pieniądze na książki

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Przepraszam... 5 książek

ja się przestawiłam na kolorówkę


a póki pamiętam - używała któraś z Was TEGO?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:14   #2488
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Oby się tylko spodobał

Którym którym? One są śliczne Dużo piękniejsze niż na zdjęciach.
Lava flow
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:15   #2489
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 207
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ten olejek jest genialny na pryszcze, ale, jak już dziewczyny powiedziały, zdecydowanie nie na paznokcie - mocno wysusza.

Dzisiaj było wystawienie ocen semestralnych. To powinno znaczyć, że w najbliższym czasie będzie trochę luźniej, ale skądże. Już mamy zapowiedziane 4 sprawdziany na przyszły tydzień, żeby nam się czasem w d.pie nie poprzewracało...
Ja jak zaliczę ten semestr to zamierzam przez pewien czas robić nic. Jak zaliczę. Mam takie dwa przedmioty nad którymi bardzo się zastanawiam. Ale jak posłucham to 2 będę kontynuować.
Muszę korzystać z telefonu, bo bracia zajęli mi komputer, a mój został gdzie indziej.
8f44be8657be3d2a3733d9c7d3db3d2234bdc5f1_65838332e9b82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-11, 20:19   #2490
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Smoo,nie cierpie czapek.Mam jedną fajną,ale rzadko nosze
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.