Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-30, 16:00   #1
martaaa_123
Przyczajenie
 
Avatar martaaa_123
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3

Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.


Witajcie dziewczyny! Chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie. Mam prawie 27 lat. Nie maluję się, używam tylko pudru, tuszu i błyszczyków 90% mojej szafy jest w kolorze czarnym i białym oraz czarno-białym, co przeraża wszystkich wokół Co do włosów - kolor mój własny osobisty, od lat związane w kitkę, bo to istne siano, nadające się tylko do przejechania prostownicą i związania

1. Jak się opalasz - szybko na czerwono, potem opalenizna ma złotawo-pomarańczowy odcień
2. Kolor oczu - niebiesko-zielone, oprawa oczu niby brązowa, ale mało wyraźna, wymaga częstego biegania na hennę, żeby było coś widać
3. Piegi - nie
4. Cera - jasna, chłodna
5. Naturalny kolor włosów - ciemny brąz
6. Kolor ust - jasny, różowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę - czarny, biały i turkusowy, cała reszta neutralna, zależna od humoru , nie znoszę brązu w szafie.

Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S6302039.jpg (67,3 KB, 467 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6302043.jpg (60,0 KB, 462 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S6302084.jpg (239,7 KB, 478 załadowań)
martaaa_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:10   #2
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

Masz typ urody jak aktorka Magdalena Różdżka. Popatrz na jej zdjęcia i inspiruj się
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:32   #3
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

Jesteś śliczna I myślę, że delikatna zmiana fryzury wystarczy, a to, że masz siano można załatwić odpowiednią pielęgnacją. Poczytaj trochę np. o olejowaniu włosów lub ogólnie blogi, przeglądnij wizaż.
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 17:04   #4
martaaa_123
Przyczajenie
 
Avatar martaaa_123
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

Do Magdy w życiu bym się nie porównała, uważam, że ma bardzo fajną i przede wszystkim wyrazistą twarz ale ślicznie dziękuję za takie komplementy, nigdy jakoś super nie przepadałam za swoim wyglądem, uważam go za przeciętny Z tematem pielęgnacji włosów dopiero się oswajam, dokonałam pierwszych zakupów olejowo-maseczkowych
martaaa_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 18:45   #5
Roksana3
Rozeznanie
 
Avatar Roksana3
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 523
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

Cytat:
Napisane przez martaaa_123 Pokaż wiadomość
Do Magdy w życiu bym się nie porównała, uważam, że ma bardzo fajną i przede wszystkim wyrazistą twarz ale ślicznie dziękuję za takie komplementy, nigdy jakoś super nie przepadałam za swoim wyglądem, uważam go za przeciętny Z tematem pielęgnacji włosów dopiero się oswajam, dokonałam pierwszych zakupów olejowo-maseczkowych
Również masz wyrazistą, trzeba ją tylko podkreślić Jakieś konturowanie, dobrane cienie do powiek. Jesteś śliczna i serio niewiele potrzeba, aby zmiana była korzystna.
Roksana3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 19:49   #6
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

brwi masz takie cienkie z natury czy tak mocno depilujesz?

sama napisałaś, że cała twoja szafa to czarne i białe ubrania, więc idąc tym tropem fajnie byłoby wprowadzić do niej trochę koloru plus jakieś kobiecie elementy typu dekolty, falbanki o ile lubisz, koronki i przede wszystkim dużo biżuterii.
kolory natomiasy możesz nosić zarówno jaśniejsze jak i bardziej nasycone. dodadzą twarzy blasku i sprawią, że bedziesz wyglądać inaczej niż dotychczas. świetne nogi! noś sukienki i obcasy!

masz oczy bardzo podobne do wspomnianej tu wyżej magdaleny różdżki, popatrz jak ona się maluje, to bedzie wskazówka dla Ciebie.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 20:05   #7
czorcik87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 13
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

kochana...mam 27 lat..jestem mama 3letniej Oliwki...Zanim skończyła pół roku ja byłam czarna..czarna w duszy, czarna w ubiorze, czarna czarna...a dziś jestem różową mamusią...tylko zostały włosy...bo z nimi to się nie rozstanę - są czarne..
czorcik87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-31, 12:59   #8
martaaa_123
Przyczajenie
 
Avatar martaaa_123
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

Cytat:
Napisane przez Holly85 Pokaż wiadomość
brwi masz takie cienkie z natury czy tak mocno depilujesz?
Brwi z natury są dość cienkie, tak jak na ostatnim zdj., dwa pierwsze są średniej jakości, więc w ogóle nic nie widać..

Dekolty i srebrną biżuterię wręcz ubóstwiam Co do obcasów to różnie, bo mam 175cm, ale swój wzrost akurat baaardzo lubię


czorcik87 - niezła zmiana ja na włosach również nie akceptuję jaśniejszego koloru od mojego naturalnego (na zdj. i tak wygląda jaśniej niż w rzeczywistości poprzez to słońce) i dawniej czasem typowej czerni kolor różowy znajomych wprawia w totalne osłupienie, ale zdarza się to może raz na rok
martaaa_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 18:08   #9
isabel mountain
Raczkowanie
 
Avatar isabel mountain
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Kiece
Wiadomości: 99
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

myślałaś o zachowaniu długich włosów i gęstej prostej grzywce?
__________________
http://bakcylove.pl/
isabel mountain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 20:00   #10
daga98
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 44
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

właśnie - nie myślałaś o grzywce? Wydaje mi się, że by pasowała
daga98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-12, 17:22   #11
Megi_87
Raczkowanie
 
Avatar Megi_87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 73
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

Z tego co widze na zdjęciach to atrakcyjna z ciebie babeczka masz jednak kwadratową twarz więc nie mogę się zgodzić z dziewczynami, że prosta grzywka by ci pasowała. Takie rozwiązanie może dodatkowo poszerzyć twarz a przecież żadna z nas by tego nie chciała. Do twojego typu urody pasuja grzywki asymetryczne, nawet sięgające brody co wydłuzy i wyszczupli optycznie twarz. Dobrze byłoby też gdyby taka grzyweczka nie miała poczatku w mocno zarysowanym przedziałku tylko w wycieniowanych włosach - sądzę, że wiekszość fryzjerów się ze mną zgodzi.
Zaznaczyłabym (przyciemniła nieco) brwi bo to oprawa twarzy i naprawdę zmienia niesamowicie wygląd. Poza tym odrobinę wykonturowałabym twarz żeby ja dodatkowo wyszczuplic (nie masz grubej twarzy , ale taki zabieg sprawi że rysy stana się delikatniejsze). I więcej pewności siebie - nie masz na co narzekać, jestes atrakcyjna, szczuplutka, pieknie opalona. Czego kobieta może chciec więcej? Pozdrawiam
Megi_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-16, 10:47   #12
Nikodenizja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 80
Dot.: Zrobić coś ze sobą... Ale co? ;) Nudny wygląd.

O rany w asymetrycznej grzywce byłoby boooskkko, jesteś naturalnie piękna <3
Nikodenizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 11:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.