Makijaz ... mam pare pytan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 19:08   #1
mala_luna
Przyczajenie
 
Avatar mala_luna
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Unhappy

Makijaz ... mam pare pytan


Maluje sie dopiero rok (nieczulam potrzeby, malowania sie wczesniej ... )
heh, i uzywam taniej kredki z Love (jestem zadowolona z niej choc jest tania ) i tuszu do rzes z astora ... Oczywiscie zadnych tapet typu podklad i puder ...
Ale mam problem, bo czesto sie rozmazuje ...
Albo jak chce sie pomalowac cieniami, to po 2 godzinach to caliem inaczej wyglada, rozmazuje albo sypie i inaczej wyglada jak chcialam ...
Gdzie robie blad ???
__________________
*~. Yo xD .~*
mala_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:14   #2
patrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
GG do patrol
Wink Dot.: Makijaz ... mam pare pytan

Cienie do powiek najlepiej jest kłaść na przypudrowane powieki wcześniej pokryte cienką warstwą podkładu. Makijaż oczu na pewno będzie trwalszy i łatwiejszy w wykonaniu a cienie nie będą zbierać się w załamaniu powiek.
patrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:20   #3
enigma1985
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Polska centralna
Wiadomości: 1 531
Dot.: Makijaz ... mam pare pytan

Cytat:
Napisane przez mala_luna Pokaż wiadomość
Maluje sie dopiero rok (nieczulam potrzeby, malowania sie wczesniej ... )
heh, i uzywam taniej kredki z Love (jestem zadowolona z niej choc jest tania ) i tuszu do rzes z astora ... Oczywiscie zadnych tapet typu podklad i puder ...
Ale mam problem, bo czesto sie rozmazuje ...
Albo jak chce sie pomalowac cieniami, to po 2 godzinach to caliem inaczej wyglada, rozmazuje albo sypie i inaczej wyglada jak chcialam ...
Gdzie robie blad ???
postaram się pomóc. po pierwsze podkład i puder to nie tapeta a makijaż. umiejętnie nałożone są niewidoczne a zakrywają co trzeba.
co do kredki i cieni to jest kilka sposobów. Nie zawsze tak jest ale te lepszej jakości kredki/cienie dłużej się utrzymują na powiece w niezmienionej postaci. Nie wiem jaką masz cerę ale niektóre (np tłuste) mająmniejszą "tolerancję/przyczepność" - to znaczy każdy cień/kredka będą sie trzumać trochę krócej niż u innych. ale można temu zaradzić w pewnym stopniu. Możesz używać bazy pod cienie - np, bardzo dobra jest baza Art Deco. możesz też, przed nałożeniem cieni/kredki przypudrować powiekę pudrem sypkim lub w kamieniu. to bardzo poprawia trwałość cieni i kredek. i pamiętaj, że przypadkowe dotknięcie powieki ubraniem lub ręką a także wilgotna pogoda spawiają, że makijaż szybciej wymaga poprawek. poczytaj recenzje cieni i kredek a także baz pod cienie na KWC. tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie. powodzenia
enigma1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:51   #4
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Makijaz ... mam pare pytan

Cytat:
Napisane przez patrol Pokaż wiadomość
Cienie do powiek najlepiej jest kłaść na przypudrowane powieki wcześniej pokryte cienką warstwą podkładu. Makijaż oczu na pewno będzie trwalszy i łatwiejszy w wykonaniu a cienie nie będą zbierać się w załamaniu powiek.
zgadzam sie

Cytat:
Napisane przez enigma1985 Pokaż wiadomość
postaram się pomóc. po pierwsze podkład i puder to nie tapeta a makijaż. umiejętnie nałożone są niewidoczne a zakrywają co trzeba.
co do kredki i cieni to jest kilka sposobów. Nie zawsze tak jest ale te lepszej jakości kredki/cienie dłużej się utrzymują na powiece w niezmienionej postaci. Nie wiem jaką masz cerę ale niektóre (np tłuste) mająmniejszą "tolerancję/przyczepność" - to znaczy każdy cień/kredka będą sie trzumać trochę krócej niż u innych. ale można temu zaradzić w pewnym stopniu. Możesz używać bazy pod cienie - np, bardzo dobra jest baza Art Deco. możesz też, przed nałożeniem cieni/kredki przypudrować powiekę pudrem sypkim lub w kamieniu. to bardzo poprawia trwałość cieni i kredek. i pamiętaj, że przypadkowe dotknięcie powieki ubraniem lub ręką a także wilgotna pogoda spawiają, że makijaż szybciej wymaga poprawek. poczytaj recenzje cieni i kredek a także baz pod cienie na KWC. tam z pewnością znajdziesz coś dla siebie. powodzenia
popieram wszystko anajbradziej to co pogrubione...i to co pomaranczowe
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:58   #5
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Makijaz ... mam pare pytan

mysle ze gdybys uzywala wlasnie tych "tapet" wg Ciebie, czyli troche podkladu na cala twarz lacznie z powiekami plus popudrowane poweki, makijaz trzymalby Ci sie bez zarzutu, podklad to podstawa makijazu!
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 20:45   #6
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Makijaz ... mam pare pytan

Cytat:
Napisane przez anulka262 Pokaż wiadomość
mysle ze gdybys uzywala wlasnie tych "tapet" wg Ciebie, czyli troche podkladu na cala twarz lacznie z powiekami plus popudrowane poweki, makijaz trzymalby Ci sie bez zarzutu, podklad to podstawa makijazu!
hymmm dziwne bo ja jakos nie uzywam podkladow pudrow itp na twarz a makijaz mi sie trzyma...nawet cienie na powiekach utrzymuje sie bardzo dlugo ale to chyba zalezy...dla mnie podklad nie jest podstawa makijazu...
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:27.