prośba o pomoc w doborze kosmetyków - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 19:03   #1
samiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 33

prośba o pomoc w doborze kosmetyków


hej dziewczyny
zwracam się do was z prośbą o polecenie konkretnych kosmetyków albo po prostu firm produkujących malowidełka =). Muszę przyznać, że w tej kwestii jestem zupełnym laikiem i zazwyczaj kupując coś zdaję się na opinię ekspedientek, które zreszta zazwyczaj wykorzystują moją niewiedzę i wciskają mi jakieś skrajne badziewie
więc konkretnie: chodzi mi na przykład o jakiś podkład - mam 19 lat, do tej pory nigdy tego nie używałam, ale mam cerę z przebarwieniami (plamy poniżej policzków nie wiem dlaczego =/) i brzydko to wygląda. Cera jest mieszana, dosyć blada (nie lubię się opalać =) zależałoby mi na tym, żeby był dobrze kryjący ale nie wyglądał jak 'tapeta' bo jestem zwolenniczką raczej naturalnych makijaży. Szukam czegoś, co wygląda naturalnie - ale jak do tej pory rezultaty moich poszukiwań są bardzo mizerne . (chcoiaż może jest to kwestia błędnego rozprowadzania )

bardzo proszę o radę, pomóżcie takiej niedoświadczonej ciapie jak ja z waszych komentarzy widzę, że zazwyczaj jesteście doskonale obeznane w tym, o czym ja nie mam zielonego pojęcia
samiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:12   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: prośba o pomoc w doborze kosmetyków

trudno coś doradzić nie wiedząc dokładnie czego potrzebujesz. wspomniałaś tylko o podkładzie ale makijaż to nie tylko podkład, ale i tusz, cień, róż, kredka, błyszczyk, czasem konturówka... wymieniać można długo.
poza tym - kosmetyki w jakich cenach cię interesują?
mogę ci polecić podkład, który kosztuje około 170 zł, ale podejrzewam, że nie o to też chodzi.
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:19   #3
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: prośba o pomoc w doborze kosmetyków

hm..jesli chodzi o podklad to polecam Lirene shiny touch (dr.irena eris) producent pisze ze jest rozswietlajacy..ale takze matuje(to moje osobiste spostrzezenia)...nie pozostawia efektu maski..tez mam 19 lat i tak samo jak Ty cenie sobie naturalnosc mam takze podobnie jak Ty przebarwienia a ten podklad fajnie je kryje... delikatny, dziewczecy-moj ulubiony no i niedrogi ok 20zl..a na pewno lepszy od niejednych podkladow slawnych marek

pozdr
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:22   #4
samiris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 33
Dot.: prośba o pomoc w doborze kosmetyków

napisałam narazie tylko o podkłądzie, bo resztę będzie chyba trudno dobrać bez zdjęcia, a takiego na razie nie mam =) (postaram się wrzucić jutro)
a cena hm... myślę, że tak do 50 zł?

truskaffka - dzięki za opinię jutro polecę zobaczyć co to takiego =)
samiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 16:04   #5
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: prośba o pomoc w doborze kosmetyków

ja polecam podkłady isadory - przejrzyj kwc - zobaczysz, które są na topie, ale ogólnie myślę, że warto, bo jakość jest rzeczywiście do pozazdroszczenia
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.