Wrażliwa mieszana cera vs tonik Avene Cleanance - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-17, 21:04   #1
mamtakiepytanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2

Wrażliwa mieszana cera vs tonik Avene Cleanance


Witam, proszę o pomoc.
Jestem 25 letnim facetem niewiele wiedzącym o kosmetykach. Z tego co wiem mam cerę wrażliwą, mieszaną. Policzki suche; broda, nos i czoło przetłuszczają się, szczególnie nos, na którym są widoczne bardzo rozszerzone pory. Poszedłem dzisiaj do apteki . Przedstawiłem Pani aptekarce mój problem, mianowicie potrzebuje czegoś co będzie oczyszczało moją skórę i jakiś krem po którym nie będzie mi się świecił nos, ale koniecznie bez alkoholu bo podobno cera mieszana nie może. Więc Pani aptekarka ochoczo od razu zaproponowała mi tonic Avene Cleanance a do tego krem z tej samej serii. Z racji tego, że się nie znam na tym zaufałem jej i kupiłem. Zapłaciłem za to ponad 100zł. Poszedłem zadowolony do domu, rozpakowałem zakupy i zacząłem czytać opakowanie. Okazuje się, że tonik który mi wcisnęła jest z alkoholem, a krem do cery tłustej a nie do mieszanej. Wprawdzie nie ma w kremie zawartego alkoholu ale jest napisane że jest przeznaczony do cery tłustej. I mam teraz takie pytanie do Was. Czy miała słuszną rację sprzedając mi te kosmetyki? Z tego co czytałem na forum Wizażu o tych kosmetykach były opinie, że bardzo przesusza skórę. Nie rozpakowałem tych kosmetyków, bo pomyślałem, że najpierw się Was spytam. W razie "w" oddam je jutro do tej apteki. Pani jeszcze dodała że mam zaczerwienioną, płytką skórę z popękanymi naczynkami. cokolwiek to znaczy. Czekam niecierpliwie na odpowiedź. Pozdrawiam, Marcin
mamtakiepytanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 14:31   #2
sara788
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wrażliwa mieszana cera vs tonik Avene Cleanance

Witam

Jeśli masz skórę mieszaną i jest ona wrażliwa to z kosmetykami musisz bardzo uważać, ja w swoim gabinecie proponuje młodym mężczyzną kosmetyki z firmy Thalgo( tzw. linię męską, zapach posiadają jak męskie perfumy i są hypoalergiczne) w przypadku takiej cery poleciłabym Ci żel do mycia twarzy - jest to musujący, łagodny żel myjący, doskonale oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i nadmiaru łoju, skóra po zastosowaniu tego żelu jest czysta, świeża i gładka a drugi kosmetyk który polecam to Krem nawilżająco-matujący - jest to delikatna emulsja do skóry mieszanej, odświeża, działa bakteriostatycznie, zapobiega błyszczeniu się skóry, stabilizuję pracę gruczołów łojowych, pozostawia skórę świeżą i matową. Są to preparaty łagodne dla skóry a skuteczne. Te kosmetyki są w sprzedaży tylko w gabinetach kosmetycznych ja obecnie prowadzę sklep internetowy z tymi kosmetykami na www.centrumurody-joanna.pl, gdybyś miał jakieś pytania służę pomocą.

Pozdrawiam
Sara
sara788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-18, 16:02   #3
sara788
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 5
Dot.: Wrażliwa mieszana cera vs tonik Avene Cleanance

Witam
jeśli masz skórę mieszaną i wrażliwą proponuje Ci kosmetyki z firmy Thalgo ( linię męską), ja długo na nich pracuje i sprzedaje je również w gabinecie, prowadzę także sklep internetowy z tymi kosmetykami na www.centrumurody-joanna.pl
Polecam Ci żel do mycia twarzy - jest to musujący,łagodny,doskonal e oczyszcza skórę z zanieczyszczeń i nadmiaru łoju natomiast drugi kosmetyk to krem matująco-nawilżający jest to emulsja do skóry mieszanej, odświeża działa bakteriostatycznie, zapobiega błyszczeniu się skóry, stabilizuje pracę gruczołów łojowych, pozostawia skórę świeżą i matową.Kosmetyki te są hypoalergiczne i pachną jak męskie perfumy, w moim gabinecie dużo mężczyzn kupuje te preparaty z linii Thalgo i są bardzo zadowoleni.
Jeśli masz jakieś pytania chętnie pomogę.

Pozdrawiam
sara788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 01:45   #4
mamtakiepytanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wrażliwa mieszana cera vs tonik Avene Cleanance

aha, czyli rozumiem że nikt nie pomoże. ok.
mamtakiepytanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 01:52   #5
NieskazitelnaKrolewna
Raczkowanie
 
Avatar NieskazitelnaKrolewna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Inowroclaw
Wiadomości: 309
Dot.: Wrażliwa mieszana cera vs tonik Avene Cleanance

Nie mialam tych kosmetykow ktore Ty masz, ale w przypadku tego typu cery ktory mam tak samo jak Ty najwazniejsze jest ciagle nawilzanie. Jesli skora bedzie przesuszona,bedzie wydzielała wiecej sebum.
__________________


mówcie do mnie Paula
NieskazitelnaKrolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.