Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-25, 12:27   #1
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296

Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy


Witam, mam problemy z trądzikiem. Nie jest on taki dokuczliwi jednak jednak pojawia się to juz w postaci czerwonych, głeboko umiejscowionych bolesnych guzków bylam juz u wielu dermatologów... ciągle dostawałam tylko masci... Ja chcialabym zapobiegac tym wypryskom a nie łagodzic ich skutki, dlatego myslalam o tabletkach oczyszczających, niekoniecznie mocny antybiotyk bo moja skóra twarzy nie jest tak bardzo "pokaleczona" tradzikiem. Może jakis suplement diety na cere? typu Cerin czy bellissa cera ?
Pozdrawiam
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:21   #2
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Hej, mi bardzo pomogły tabletki Oeparol z wiesiołkiem. Poczytaj sobie może o nich na necie, gdyż mają wiele właściwości. Reszta tabletek niby na skórę itp. nic mi nie dawały a łykałam ich bardzo wiele Ostatnio nawet były w promocji w Aptece Dbam o Zdrowie. Tylko pamiętaj, że takie suplementy należy łykać minimum 3 miesiące by cokolwiek zdziałały
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 14:53   #3
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Hej, mi bardzo pomogły tabletki Oeparol z wiesiołkiem. Poczytaj sobie może o nich na necie, gdyż mają wiele właściwości. Reszta tabletek niby na skórę itp. nic mi nie dawały a łykałam ich bardzo wiele Ostatnio nawet były w promocji w Aptece Dbam o Zdrowie. Tylko pamiętaj, że takie suplementy należy łykać minimum 3 miesiące by cokolwiek zdziałały

Poczytałam o Oeparolu i rzeczywiście ma dobre opinie, ale nigdzie nie pisze, że jest to lek na trądzik.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 16:57   #4
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Z drożdzami
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 17:21   #5
blanx
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dreamland
Wiadomości: 1 124
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Moja siostra miała podobny problem, gdy poszla wreszcie do dermatologa, ten stwierdził u niej trądzik młodzieńczy (mimo, że nie wyglądało to jak "typowy" trądzik), przepisał jej lek na receptę Izotek - dość drogi, kuracja trwała bodajże 4 miesiące - przez ten czas zero alkoholu oraz seks z zabezpieczeniem bo to tak silne leki, że mogłyby uszkodzić ew. płód Brzmi strasznie ale po skończonej kuracji (było to prawie 2 lata temu) siostra ma czyściutką twarz jak pupa niemowlaka
blanx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 17:22   #6
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Spirulina może pomóc.
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 17:40   #7
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez Nyappy Pokaż wiadomość
Poczytałam o Oeparolu i rzeczywiście ma dobre opinie, ale nigdzie nie pisze, że jest to lek na trądzik.

Łykałam wiele specyfików na trądzik i zazwyczaj są to jakieś mieszanki witaminowe itp, które mało co pomogły albo wcale zatem nie radzę patrzeć tylko na napis "na trądzik".
Wiesiołek pomógł mi kondycyjnie na skórę, także nawilżył ją od wewnątrz i odżywił a to pomogło ogólnemu stanowi mojej cery z problemami.
Dodam też, że fajnie jest łykać witaminę C oraz kompleks witamin z grupy B. Możesz zaopatrzyć się także w cynk i witaminę A. Polecam ten produkt:

http://www.herbapolis.pl/cynk-plus-a.html

I niestety zawsze należy testować na sobie bo jak zwykle..jednemu coś to da, drugiemu nic
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-25, 19:31   #8
Monilli
Raczkowanie
 
Avatar Monilli
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wichrowe Wzgórza
Wiadomości: 296
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Dziękuje Wam dziewczyny
Monilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 19:43   #9
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Cytat:
Napisane przez sarkastiko Pokaż wiadomość
Łykałam wiele specyfików na trądzik i zazwyczaj są to jakieś mieszanki witaminowe itp, które mało co pomogły albo wcale zatem nie radzę patrzeć tylko na napis "na trądzik".
Wiesiołek pomógł mi kondycyjnie na skórę, także nawilżył ją od wewnątrz i odżywił a to pomogło ogólnemu stanowi mojej cery z problemami.
Dodam też, że fajnie jest łykać witaminę C oraz kompleks witamin z grupy B. Możesz zaopatrzyć się także w cynk i witaminę A. Polecam ten produkt:

http://www.herbapolis.pl/cynk-plus-a.html

I niestety zawsze należy testować na sobie bo jak zwykle..jednemu coś to da, drugiemu nic


Również dziękuję.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 21:00   #10
Diorka
Przyczajenie
 
Avatar Diorka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

Ja stosowałam Izotek, pomógł bez porównania do innych leków. Walczyłam z trądzikiem pół życia będąc takim królikiem doświadczalnym. Od antybiotyków na trądzik stosowanych bez żadnych osłon na żołądek skończywszy na hormonach. W końcu dostałam się do pani dermatolog, który zrobił mi wszelkie badania i zapisała mi właśnie Izotek 10mg 1 tabletka na 2 dni przez 2 miesiące. Podczas stosowania tego leku należy stosować tabletki antykoncepcyjne przepisywane wraz z receptą na Izorek oraz tabletki osłonowe na wątrobę. Co miesiąc zlecane powinny być badania krwi razem z próbą wątrobową.

Teraz gdy coś się pojawia stosuję sobie maseczki aspirynowe, czasem sudokrem, maść cynkową bądź maść z witaminą A
__________________
Jeśli "a" oznacza szczęście, to a=x+y+z; x - to praca, y - rozrywki, z - umiejętność trzymania języka za zębami.
Diorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 04:49   #11
reject
Raczkowanie
 
Avatar reject
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mississauga
Wiadomości: 98
Dot.: Jakie tabletki na oczyszczenie skóry twarzy

moim zdaniem Izotek to jest ostatecznosc. ja mialam dosc nieprzyjemny tradzik, leczony eksperymentami (tez hormony, jak u wielu z was). Nie chcialam brac silnych lekow ktore poznalam w szkole na lekcji (Accutane w kanadzie, czyli Polski Izotek), wiec postanowiłam łykac witamine A, bo w koncu tamte leki to konska dawka tej witaminy. Tabletki biore od miesiaca, moze poltora i ani sladu po wypryskach. do tego pije herbate pokrzywowa. mi pomogło, a na prawde meczylam sie jakies 3 lata roznymi eksperymentami.
ale to tez jest kwestia indywidualna, na mnie tez nie dzialalo duzo sposobow ktore polecali inni ludzie.. walka z tradzikiem to chyba metoda prob i bledow...
reject jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.