Pomocy ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-24, 21:57   #1
ziabaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5

Pomocy !


Witam mam n imię Magda mam 19 lat i potrzebuje zmiany w wyglądzie.
Nie mam pojęcia jak się ładnie umalować, jaki kolor włosów mi pasuje, naturalny mam ciemny blond, najpierw malowałam na dziki kasztan, potem rozjaśniłam na jasny blond, a teraz maluje na słodkie capuccino, nie wiem też jak się ubrać . Po wakacjach zaczynam ostatnią klasę i chce z nich wrócić odmieniona i inna. Zawsze maluje się nakładając podkład naturalny puder mocno tuszuje rzęsy, jak mam czas zrobię coś z cieniami nie używam kredki do oczu kiedyś używałam ale teraz już nie i stosuje róż. Lubię się malować czasami na mocne kolory a czasami na jasne. A ubiór ubieram się w co popadnie. Proszę o waszą szybką pomoc.
P.S. dodaje zdjęcie
ziabaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 22:08   #2
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Pomocy !

Kolor włosów jak najbardziej pasuje, ale ta grzywka wydaje mi się nieco przyciężka.
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 00:12   #3
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Pomocy !

kolor jest jak najbardziej ok, ale fryzura nie pasuje do Ciebie, masz za dużo włosów zebranych jako grzywkę, jest ona za głęboko, może postaraj się ją zapuścić, wycieniować na bok? automatycznie reszta włosów zyska na objętości długość jest ok, może jakiś przedłużony bob z wcześniej wspomnianą grzywką na bok?

w kwestii makijażu - może pooglądaj filmiki na youtube, polskie i zagraniczne dziewczyny prezentują różne triki makijażowe - nauczyć się używać pudru brązującego (też z filmików) - dobrze użyty czyni cuda. w makijażu stawiaj na jeden akcent - np. oczy, jeśli lubisz kredki lub eyelinery, to proponuję brąz lub grafit, masz chyba zbyt delikatną urodę do czerni, jeśli nie lubisz cieni, to po prostu nie używaj, jeśli lubisz również polecam brązy, są bezpieczne, pasują każdemu.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 07:32   #4
ziabaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy !

Fryzura spoko mi też się na grzywka znudziła, ale zawsze chodzę w rozpuszczonych i prostowanych włosach rzadko kiedy mam związane
A cienie lubię tylko nie wiem jakie kolory mam używać. Jak może coś pomoże mam niebieskie oczy.
ziabaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 11:10   #5
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Pomocy !

Jeśli chodzi o kolor włosów i fryzurę to jest ok.Do niebieskich oczu pasują szare cienie i to każdy odcień szarości -ładnie eksponują tęczówkę.Możesz również pokombinować coś ze złotem,brązem,czarnym,tur kusem i fioletem.Moim zdaniem szkoda,że teraz nie używasz konturówki do oczu - bo pięknie podkreśla oko...i nie tylko czarna ale i brązowa wygląda efektownie.Możesz również podkreślić oko eyelinerem.To tyle jeśli chodzi o oczy.Teraz usta.Na zdjęciach widzę ,że preferujesz raczej subtelny makijaż tej części twarzy....Jeśli lubisz ekstrawagancję i eksperymenty możesz spróbować stosować czerwienie - raczej ciepłe odcienie,ze względu na kolor włosów.Jeśli nie lubisz zbyt mocnego koloru na ustach,na rynku kosmetycznym jest również wiele czerwonych błyszczyków ,które nie będą się rzucać w oczy.Z różowymi i beżowymi kolorami też możesz poeksperymentować. Teraz róż na policzkach...brzoskwiniow y kolor jak najbardziej pasuje...jednak możesz także wypróbować delikatne odcienie różu.Jeśli wymyślę jeszcze coś to napiszę.Jak na razie to tyle
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:15   #6
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Pomocy !

grzywka i maluj sie mocniej kredka no gorze na dole delikatnie jesli boisz sie cieni zawsze wybieraj neutralne pole czyli perlowy lub bez ...roz konieczny do ozywienia cery
zeby dodac oczkom spojrzenia mam porade dla niewprawnych na cale oko az pod brwi nakladam cien perlowy i na dole tez czyli dookola oka -rozswietla mi to oko nastepnie miekka kredka czarna maluje pelna kreske na gorze i na dole nie martw sie jesli kreska zle wyjdzie poniewaz na kreske nanosze specjalnym pedzelkiem zakonczaonym gabeczka odrobine szarego cienia i rozmazuje nim kreske na gorze i na dole delikatnie..poprawiam cien na powiece perlowy i zaznaczam kaciki wewn nim...i to tyle filozofii a oko jest pieknie widoczne
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 14:52   #7
ziabaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy !

Na YT widziałam fajny makijaż dla niebieskich oczu, grafitowo z różowo, niebiesko biały i nie wiem czy mi będzie pasować też chciałabym jakiś ciemny rockowy który tez znalazłam na YT.
A co z ubiorem mam robić ??
ziabaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 15:16   #8
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Pomocy !

Cytat:
Napisane przez ziabaxd Pokaż wiadomość
Na YT widziałam fajny makijaż dla niebieskich oczu, grafitowo z różowo, niebiesko biały i nie wiem czy mi będzie pasować też chciałabym jakiś ciemny rockowy który tez znalazłam na YT.
A co z ubiorem mam robić ??
ubiór to chyba kwestia dość indywidualna, bo każdy nosi to, co lubi - jedni noszą się bardziej elegancko, inni sportowo, zakładają sukienki/spódnice lub spodnie. poszukaj inspiracji na modowych blogach.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 22:02   #9
ziabaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy !

Myślałam też o pasemkach ale nie wiem jakie by pasowały i jaka ilość.
co wy na to ?
ziabaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 00:21   #10
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Dot.: Pomocy !

Zmień fryzurę!!
Ta sprawia wrażenie hełmu, jesteś delikatna, a ta fryzura, zwłaszcza grzywka, Cię przytłacza.
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-27, 14:29   #11
ziabaxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pomocy !

Doradzi mi ktoś w sprawie tych pasemek ??
ziabaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-27, 20:32   #12
filemonka5_35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 26
GG do filemonka5_35
Dot.: Pomocy !

a po co pasemka?!!lepszy jest jednolity kolor, ciut ciemniejszy od Twojego(jakieś 2 tony).masz krótkie włosy więc możesz jedynie zrobić coś z grzywką.może wycieniuj ją i zacznij układać na bok
a makijaż....hmm jakiś delikatny.czarny tusz,beżowy lub brązowy cień do powiek, jasny błyszczyk i puder brązujący:?no nie wiem (ja przynajmniej lubię takie delikatne makijaże czasem tylko maluję się mocniej)
filemonka5_35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.