Jak sie przyzwyczaic do rurek ?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 00:14   #31
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Odp: Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Cytat:
Napisane przez myszakotka Pokaż wiadomość
Sweterki, które dodałaś też powinny znaleźć swoje miejsce w wizażowej historii. Szkoda, że wątki takie jak ten nie są przestrogą dla chłopaków. Wypowiadające się wizażanki nie mają przecież na celu aby komuś dogryźć, tylko w większości w dosyć obiektywny sposób oceniają. Mam nadzieję, że taka moda wśród chłopaków i mężczyzn się nie przyjmie.
Eeee, jakich mężczyzn mężczyzna obcislych rurek by nie nałożył




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
olasia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 06:42   #32
vrrerran
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Odp: Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Tak czytam te wasze wypowiedzi i dopiero teraz uswiadomilem sobie jakie to laski sa puste i zacofane, Od kiedy do jasnej cholery ubrania noszone przez facetów wyznaczaja ich meskosc oraz Tolerancje ?? Ogarnijcie sie a potem dopiero zacznijcie sie wypowiadaæ. Przypominam wam Dziewczyny ze poczatkowo to wy bylyscie napietnowane za noszenie atrybutu znajdujacego sie w szafiemeskiej czyli spodni. A teraz co wy robicie zachowujecie sie tak jak ci ludzie które to was napietnowaly ?? Co jest w tym zlego ze chlopak nosi rurki tak zwane jajogniotki ?? Nie macie o czyms pojecia to sie po prostu nie wypowiadajcie albo wogóle zamilknijcie
vrrerran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 07:13   #33
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Dot.: Odp: Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Cytat:
Napisane przez vrrerran Pokaż wiadomość
Tak czytam te wasze wypowiedzi i dopiero teraz uswiadomilem sobie jakie to laski sa puste i zacofane, Od kiedy do jasnej cholery ubrania noszone przez facetów wyznaczaja ich meskosc oraz Tolerancje ?? Ogarnijcie sie a potem dopiero zacznijcie sie wypowiadaæ. Przypominam wam Dziewczyny ze poczatkowo to wy bylyscie napietnowane za noszenie atrybutu znajdujacego sie w szafiemeskiej czyli spodni. A teraz co wy robicie zachowujecie sie tak jak ci ludzie które to was napietnowaly ?? Co jest w tym zlego ze chlopak nosi rurki tak zwane jajogniotki ?? Nie macie o czyms pojecia to sie po prostu nie wypowiadajcie albo wogóle zamilknijcie
pisząc na forum publicznym narażasz się na krytykę, której jak widać nie potrafisz przyjąć. czy Twoim zdaniem kobieta w spodniach wygląda komicznie, lub niekobieco? (i nie mówię tu o dziewczynach preferujących całkiem luźny styl ubierania, chociaż spotkałam facetów, którzy jednak też lubią takie kobiety) to działa po prostu na troszeczkę innej zasadzie. to tak jak np. kobieta w koszuli swojego mężczyzny o poranku wyobrażasz sobie odwrotną sytuację?

ochłoń, bo swoimi słowami nas obrażasz. a to, że nie spotkałeś się z ani jednym przychylnym zdaniem tutaj mnie by nieco dało do myślenia. ciekawa też jestem co rozumiesz przez "nie macie o czymś pojęcia", to znaczy, że musimy pojąć jakąś mistyczną wiedzę aby być w stanie wyrazić swoje zdanie na temat elementu ubioru?
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 09:48   #34
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Odp: Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Cytat:
Napisane przez vrrerran Pokaż wiadomość
A teraz co wy robicie zachowujecie sie tak jak ci ludzie które to was napietnowaly ??

Masz rację, kobiety przez wieki były ciemiężone przez Ludzi.
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 18:47   #35
vkvkvkv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 37
Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Cytat:
Napisane przez kula_jka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie wyglądasz jak on:
http://www.pullandbear.com/webapp/wc...20SKINNY%20FIT
Model wygląda tak aseksualnie, tak niemęsko, że aż się chce...

Rzadko udzielam się na jakimkolwiek forum, ale model w tych SPODNIACH wywołał we mnie atak śmiechu i nie mogłam się powstrzymać przed skomentowaniem tego

Do autora tematu:
Tak jak wspomniała jedna Wizażanka - kobieta w spodniach nie jest dla mężczyzn (a przynajmniej dla zdecydowanej większości) nieatrakcyjna. Ale jak widzisz, mężczyzna w odzieży podkreślającej "krągłości" (a może raczej - jak na tym zdjęciu - ich całkowity brak) jest zupełnie niepociągający, a nawet odpychający dla większości kobiet. Ale możliwe, że Tobie nie zależy na opinii kobiet, tak że się nie wtrącam więcej w tej kwestii

Z pewnością korzystniej będzie dla Twojego zdrowia, gdy zamienisz tak obcisłe spodnie na spódnicę albo jakąś luźną szatę, tym bardziej, że zbliża się lato

Proponuję na drugi raz, abyś wstrzymał się od wyzwisk, ponieważ nas nie znasz. Nie podoba mi się facet ze zdjęcia - proste i na temat. Co w tym jest pustego? W końcu sam zwróciłeś uwagę na wygląd ("Witam otóz ostatnio zaczolem nosic bardzo obcisle rurki, sa cholernie ciasne i troche niewygodne ale fajnie w nich wygladam") i wnioskuję, że nie podoba Ci się jak wyglądasz w luźniejszych spodniach - czy to znaczy, że także jesteś pusty?

Stwierdziłeś, że facet w takich spodniach wygląda "fajnie", a ponieważ to jest forum - wytworzyła się dyskusja na ten temat

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Ach zapomniałabym! Odpowiadam na Twoje pytanie. Mój sposób na spodnie "cholernie ciasne" i "trochę niewygodne" jest taki, że biorę większy rozmiar :P
vkvkvkv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:08   #36
Sikoreczkaa
Zadomowienie
 
Avatar Sikoreczkaa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 374
Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Kocham te forum, za poprawe humoru, jakas nagroda powinna dla twórców super postów byc te sweterki męskie są...... aż nie mam określenia, bede sobie je włączać na zły humor. a wyobraźcie sobie faceta w tych rureczkach i w sweterku, i do tego japonki neonowe jeszcze
__________________
Wymianka ciuszkowa, zapraszam!


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post46838970
Sikoreczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 19:11   #37
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Cytat:
Napisane przez Sikoreczkaa Pokaż wiadomość
Kocham te forum, za poprawe humoru, jakas nagroda powinna dla twórców super postów byc te sweterki męskie są...... aż nie mam określenia, bede sobie je włączać na zły humor. a wyobraźcie sobie faceta w tych rureczkach i w sweterku, i do tego japonki neonowe jeszcze
Do zestawu idealnego brakuje mi bransoletki z charmsami, czy jak to się tam zwie .
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 19:57   #38
Sikoreczkaa
Zadomowienie
 
Avatar Sikoreczkaa
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 374
Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Cytat:
Napisane przez Lisciolaz Straszliwy Pokaż wiadomość
Do zestawu idealnego brakuje mi bransoletki z charmsami, czy jak to się tam zwie .
i rajstopki pod http://www.google.pl/imgres?client=f...10&tx=47&ty=81
__________________
Wymianka ciuszkowa, zapraszam!


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post46838970
Sikoreczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 07:17   #39
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Ja dalej nie rozumiem, co jest nie tak, jeśli facet nosi rurki?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 07:27   #40
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Odp: Dot.: Jak sie przyzwyczaic do rurek ??

Cytat:
Napisane przez vrrerran Pokaż wiadomość
Tak czytam te wasze wypowiedzi i dopiero teraz uswiadomilem sobie jakie to laski sa puste i zacofane, Od kiedy do jasnej cholery ubrania noszone przez facetów wyznaczaja ich meskosc oraz Tolerancje ?? Ogarnijcie sie a potem dopiero zacznijcie sie wypowiadaæ. Przypominam wam Dziewczyny ze poczatkowo to wy bylyscie napietnowane za noszenie atrybutu znajdujacego sie w szafiemeskiej czyli spodni. A teraz co wy robicie zachowujecie sie tak jak ci ludzie które to was napietnowaly ?? Co jest w tym zlego ze chlopak nosi rurki tak zwane jajogniotki ?? Nie macie o czyms pojecia to sie po prostu nie wypowiadajcie albo wogóle zamilknijcie
???? za noszeniem spodni przez kobiet stał cały cieżar dykryminowania w życiu spolecznym - kobiety podkreslały swoja równośc i prawo wyboru przejmując męskie elementy stroju. Zresztą juz Goerge Sand długo wczesniej przed XX w. ubierała się w meskie stroje - ale swoim zyciem pokazywała, że kobieta może też zyć mając pełne prawo wyboru.

Nie wiem jaki rodzaj buntu może chodzić w kwestii dyskrimancji w noszeniu rurek przez mężczyzn - o dostęp do salonów manicure ? o równą ilość kosmetyków dla kobiet i mężczyzn ? Nie rozumiem, jak mozna to porównywać !
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2013-05-10 o 07:28
dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.