Pytania i porady fryzjerskie - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-14, 11:39   #1921
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Trzymam kciuki
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-14, 14:13   #1922
Iillkoada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1
Farbowanie w³osów na ciemniejszy odcieñ a pasemka

Witam Was serdecznie
Ostatnio nasz³a mnie ochota przyciemniæ swoje w³osy. Aktualnie mam na g³owie majirel 10,1 z wod± 9% plus jasne refleksy . Moje pytanie brzmi : czy jak pofarbujê w³osy inoa 9.2 z woda 3% to czy refleksy nie wyjd± pó¼niej niebieskie czy ró¿owe?
Iillkoada jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-14, 14:32   #1923
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Farbowanie w³osów na ciemniejszy odcieñ a pasemka

Cytat:
Napisane przez Iillkoada Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was serdecznie
Ostatnio nasz³a mnie ochota przyciemniæ swoje w³osy. Aktualnie mam na g³owie majirel 10,1 z wod± 9% plus jasne refleksy . Moje pytanie brzmi : czy jak pofarbujê w³osy inoa 9.2 z woda 3% to czy refleksy nie wyjd± pó¼niej niebieskie czy ró¿owe?
Nie
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-15, 19:38   #1924
judis
Zadomowienie
 
Avatar judis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 228
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, przychodzê po poradê

Jak naj³atwiej pozbyæ siê rudo¶ci? Chcia³abym uzyskaæ ch³odniejszy odcieñ (w miarê mo¿liwo¶ci), najlepiej do¶æ prostym sposobem bo bojê siê pora¿ki a farbujê sama. Dot±d stosowa³am loreal casting, ostatnio ciemny blond 600 ale zupe³nie nie pokry³ wcze¶niejszej ognistej czekolady ;/
Mój naturalny odcieñ to mysi ciemny blond i chcia³am co¶ zbli¿onego aby odrosty by³y mniej widoczne.
W za³±czeniu mój aktualny wyp³owia³y kolor (miesi±c bez farbowania) oraz taki jaki chcia³abym uzyskaæ.
Czy najlepiej u¿yæ profesjonalnej farby czy jaka¶ drogeryjna równie¿ da radê? Czy poziom 7 by³by dobry i np woda 6%?
Proszê o pomoc
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Clipboard01.jpg (34,9 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg modne-kolory-wlosow-2013-isabel-Marant.jpg (38,6 KB, 9 za³adowañ)
judis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-15, 21:31   #1925
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Je¶li nie chcesz by by³ rudy, wybierz odcieñ popielaty typu 6.1 lub 7.1

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-16, 18:47   #1926
judis
Zadomowienie
 
Avatar judis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 228
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Scene my¶lisz ¿e majirel 6.1 z wod± 6% by³by dobry by pokryæ obecny rudy kolor i nie przyciemniæ zbytnio? Tylko mam teraz lekko ja¶niejsze odrosty i boje siê nierównego pokrycia.. czy na odrostach farbê trzymaæ jako¶ d³u¿ej?
Z góry dziêkujê za pomoc
judis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-16, 18:49   #1927
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Kochana, a pode¶lij mi link do fotki (zalinkuj na Tinypic.com na przyk³ad) bo ju¿ nie pamiêtam dok³adnie kolorku a telefon mi teraz nie chce fotki wczytaæ.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-16, 19:13   #1928
judis
Zadomowienie
 
Avatar judis
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1 228
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

http://i61.tinypic.com/oaq4nc.jpg - to mój obecny kolor
judis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-17, 07:36   #1929
ORIENT Music
Raczkowanie
 
Avatar ORIENT Music
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 177
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny ktora farba nr uzyskam taki kolor ?tylko nie Koleston,moze LOREAL Inoa suprime?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg JAKI TO KOLOR.jpg (30,7 KB, 10 za³adowañ)
__________________
Mam Jasna mleczna karnacje (ró¿ano-be¿owa chlodna) typ Królowa Sniegu,Snie¿ka.Szukam podkladu w odcieniu"Ecru ",badz Czysty be¿(jasny)+ ró¿. I pudru kompaktowego ,niepostarzajacego w odcieniu "Ecru".do skory mieszanej dajacy wykonczenie miekkie,nie plaskie,nie twarde.

Edytowane przez ORIENT Music
Czas edycji: 2015-06-17 o 07:37
ORIENT Music jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-17, 21:21   #1930
asia2821
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1
W³osy

czy przed³u¿anie w³osow metoda micro ring jest bardzo niszczace w³osy

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

asia2821 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-18, 14:43   #1931
201706120937
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:28
201706120937 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 17:14   #1932
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam!
Chcia³abym zapytaæ jakich kosmetyków mogê u¿yæ by zakrêciæ takie w³osy jak moje.Problemem jest to, ¿e mimo i¿ nie s± grube czy gêste to nie chc± siê w ogóle zakrêcaæ.Próbowa³am stosowaæ pianki, zele, lakiery i po do¶æ krótkim czasie w³osy siê prostuj± i tylko widaæ naniesione na nie kosmetyki.
Trwa³± te¿ my¶la³am by zrobiæ ale fryzjerki, które znaj± moje w³osy mówi±, ¿e nie ma sensu bo i tak to nic nie da.
Wiec pytam czy s± jakie¶ kosmetyki by zakrêciæ je chocia¿ na jeden dzieñ?
A najlepiej na kilka dni?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0027.jpg (63,7 KB, 9 za³adowañ)
ulamisiula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-18, 18:30   #1933
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez judis Poka¿ wiadomo¶æ
http://i61.tinypic.com/oaq4nc.jpg - to mój obecny kolor
My¶lê, ¿e powinien sobie poradziæ. Ten rudy wygl±da na ¶rednio intensywny i mniej wiêcej na poziomie 6, wiêc moim zdaniem bêdzie ok.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie - co to za kolor w³osów? Chyba blond - ale jaki poziom? On jest ciep³y czy zimny i jaki ma refleks? Farby z jakim refleksem taki zapewni±? http://www.celebryci.com.pl/uploads/...lgosia_025.JPG
Ja tutaj widzê 9.23.

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez ulamisiula Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Chcia³abym zapytaæ jakich kosmetyków mogê u¿yæ by zakrêciæ takie w³osy jak moje.Problemem jest to, ¿e mimo i¿ nie s± grube czy gêste to nie chc± siê w ogóle zakrêcaæ.Próbowa³am stosowaæ pianki, zele, lakiery i po do¶æ krótkim czasie w³osy siê prostuj± i tylko widaæ naniesione na nie kosmetyki.
Trwa³± te¿ my¶la³am by zrobiæ ale fryzjerki, które znaj± moje w³osy mówi±, ¿e nie ma sensu bo i tak to nic nie da.
Wiec pytam czy s± jakie¶ kosmetyki by zakrêciæ je chocia¿ na jeden dzieñ?
A najlepiej na kilka dni?
S± piêkne, niezniszczone i niskoporowate , dlatego mog± byæ niepodatne na stylizacjê. Mog± siê te¿ szybko prostowaæ ze wzglêdu na d³ugo¶æ. Nie ma sensu chodziæ do fryzjerki i ich niszczyæ lokówkami i innymi rzeczami. Moim zdaniem s± przepiêkne jakie s±.
A mo¿e robienie tzw. ¶limaków by Ci pomog³o? Albo jakie¶ papiloty na ca³± noc?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-18, 18:45   #1934
ulamisiula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

[/COLOR]

S± piêkne, niezniszczone i niskoporowate , dlatego mog± byæ niepodatne na stylizacjê. Mog± siê te¿ szybko prostowaæ ze wzglêdu na d³ugo¶æ. Nie ma sensu chodziæ do fryzjerki i ich niszczyæ lokówkami i innymi rzeczami. Moim zdaniem s± przepiêkne jakie s±.
A mo¿e robienie tzw. ¶limaków by Ci pomog³o? Albo jakie¶ papiloty na ca³± noc?[/QUOTE]

Dziêkujê za komplement.Faktycznie s± niezniszczone poniewa¿ nie s± malowane i schn± same be¿ u¿ycia suszarki.
Papiloty, ¶limaki , wa³ki to wszystko przerabia³am i niestety po rozwiniêciu ich rano nim wyjdê z domu to w³osy s± ju¿ prawie proste i nie wa¿ne jakiego specyfiku u¿yjê by je utrwaliæ.
Nied³ugo mam kilka okazji(zakoñczenie roku, wyjazd oraz wesele) gdzie chcia³abym w³osy je¶li nie krêcone to przynajmniej faluj±ce ale nie wiem czy jest to mo¿liwe.
ulamisiula jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-18, 18:53   #1935
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hmm, a warkocze?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-19, 07:42   #1936
201706120937
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 127
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków. proszê o usuniecie moich w±tków.

Edytowane przez 201706120937
Czas edycji: 2017-06-11 o 02:27
201706120937 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-19, 09:34   #1937
szalonybiszkopcik
Raczkowanie
 
Avatar szalonybiszkopcik
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 78
Unhappy jak zmyæ SZYBKO szampon koloryzuj±cy?!

Dziewczyny pomocy!
Wczoraj co¶ we mnie wst±pi³o i gdy by³am w drogerii kupi³am szampon koloryzuj±cy Palette. Przysz³am do domu i pofarbowa³am, ale wysz³y stanowczo za ciemne! Na opakowaniu jest narysowana dziewczyna z o wiele je¶niejszymi w³osami. W ulotce przeczyta³am ¿e trzyma siê to do 24 myæ. Umy³am je ju¿ 6 razy, i troche kolor zeszed³, ale bardzo malutko. Co mam robiæ? Za tydzieñ mam wesele i nie moge mieæ a¿ takich ciemnych w³osów. Do tego jeszcze mama mnie zjecha³a ¿e siê zeszpeci³am i wygl±dam jak wrona Chcia³am ja¶niutki br±z, ciemny blond, a wyszed³ taki do¶æ ciemny br±z
Myæ je jeszcze te 18 razy zeby by³o w sumie 24 mycia i zejdzue tak jak pisze producent czy zrobiæ z nimi co¶ innego? Nie chce ich bardzo zniszczyæ
__________________
LESS is MORE
more or less
szalonybiszkopcik jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-19, 10:22   #1938
gusia825
Raczkowanie
 
Avatar gusia825
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: jak zmyæ SZYBKO szampon koloryzuj±cy?!

Cytat:
Napisane przez szalonybiszkopcik Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomocy!
Wczoraj co¶ we mnie wst±pi³o i gdy by³am w drogerii kupi³am szampon koloryzuj±cy Palette. Przysz³am do domu i pofarbowa³am, ale wysz³y stanowczo za ciemne! Na opakowaniu jest narysowana dziewczyna z o wiele je¶niejszymi w³osami. W ulotce przeczyta³am ¿e trzyma siê to do 24 myæ. Umy³am je ju¿ 6 razy, i troche kolor zeszed³, ale bardzo malutko. Co mam robiæ? Za tydzieñ mam wesele i nie moge mieæ a¿ takich ciemnych w³osów. Do tego jeszcze mama mnie zjecha³a ¿e siê zeszpeci³am i wygl±dam jak wrona Chcia³am ja¶niutki br±z, ciemny blond, a wyszed³ taki do¶æ ciemny br±z
Myæ je jeszcze te 18 razy zeby by³o w sumie 24 mycia i zejdzue tak jak pisze producent czy zrobiæ z nimi co¶ innego? Nie chce ich bardzo zniszczyæ
Mo¿esz spróbowaæ dodaæ do porcji szamponu ok 1 ³y¿eczkê sody oczyszczonej. Tak± papkê spieniæ na w³osach i zostawiæ na kilka/kilkana¶cie minut. Na koniec nale¿y przep³ukaæ w³osy kwa¶n± p³ukank± (np. woda z dodatkiem soku z cytryny) by domkn±æ ³uski w³osów. Tego typu szampon nie zmyje siê w ca³o¶ci, bo tak na prawdê niewiele ró¿ni siê od farby trwa³ej. Z czasem powinien jednak poja¶nieæ, wyblakn±æ. Obawiam siê, ¿e do wesela siê tego nie pozbêdziesz.
__________________
Eliza, 22.02.2015, 3640g
gusia825 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-19, 11:37   #1939
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cze¶æ dziewczyny

Bardzo proszê Was o poradê. Mam problem z bardzo gêstymi ale zarazem sztywnymi w³osami.

Uk³adaj± siê tak jak one chc±, s± bardzo ciê¿kie wygl±daj± jak ¿y³ki. Wygl±daj± bardzo zdrowo, b³yszcz± siê ale ta sztywno¶æ :/
Postanowi³am moje d³ugie w³osy obci±æ na krótko, jest trochê lepiej ale problem nadal wystêpuje. Wymy¶li³am wiêc ¿e je "trochê zniszczê" i zafarbowa³am - trzyma³am nawet d³u¿ej ni¿ trzeba. Ale nic z tego..

Dodam ¿e niestety bardzo szybko siê przet³uszczaj±.Myjê g³owê niemal codziennie. Szukam sposobu ¿eby je zmiêkczyæ, nie chcê takiej szczeciny na g³owie.
Aciaz1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 14:59   #1940
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Vexxa Poka¿ wiadomo¶æ
Czy jak na³o¿ê na rozja¶nione, wypadaj±ce, w³osy jak guma (kolor mniej wiêcej taki http://afrossip.com/wp-content/uploa...97135f94e2.jpg ale bardziej ¿ó³ty) kolor z poziomu 9 Per³owy to chwyc±, czy siê sp³uczê? Czy muszê robiæ pigmentacje u fryzjera i dopiero potem farbê? Jestem za³amana efektem rozja¶nienia, czuje siê rozmyta, a dobija mnie fakt, ¿e mam ciep³y kolor, muszê mieæ ch³odny by mi pasowa³y -jakby wyszed³ per³owy blond poziom 9? I czy chwyci spokojnie odrost ciemny blond? Czy nie wy³ysiejê jak zapigmentuje i po³o¿ê farby na w³osy które mi tak bardzo wypadaj±? Bo nie wiem co robiæ -nie chcê chodziæ w tym co mam na g³owie, zanim odro¶n± naturalne to trochê potrwa.. :/ A nie mogê znale¼æ ³agodnej farby która by mia³a perlowy odcieñ typu biokap, color&soin, chyba nie maj± po prostu per³owych odcieni z poziomu 9. Czy jak po³o¿ê t± farbê poziom 9 na calo¶æ to przyciemni± siê? Nie rozja¶ni±siê jeszcze bardziej, mam nadziejê? Boje siê to robiæ sama, ¿al mi kasy na fryzjerkê, ale chyba bêdê musia³a i¶æ do fryzjera.. Tylko boje siê ¿e wy³ysiejê. ¯a³ujê ¿e je rozja¶ni³am wiedz±c jak kiedy¶ ju¿ mi rozja¶niacz spali³ w³osy.. U¿ywam szamponu,odzywki Joico,hydratora i rekonstruktora ,olejeju, pryskam wcierk± nawilzajaca wiec po umyciu wygladaja ok, jak lekko podniszczone. Dopiero jak s± mokre to jest widoczna guma. Przepraszam za chaotyzm.
Z rozja¶nianych w³osów mo¿e siê szybciej sp³ukaæ, dlatego zrobi³abym pigmentacje- ona nie powinna szkodziæ. Po³ó¿ sobie 9.22 bez oxy, nie zmywaj i po³ó¿ po odpowiednim czasie ju¿ z oxy. Wziê³abym 3% - bo tylko tonujesz i bo dziêki temu siê bardziej nie rozja¶nia. Majirel ma taki odcieñ, to do¶æ delikatna farba. Mo¿esz te¿ spróbowaæ fioletowego szamponu, odrobiny fioletowego toneru lub gencjany do maski.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Aciaz1000 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny

Bardzo proszê Was o poradê. Mam problem z bardzo gêstymi ale zarazem sztywnymi w³osami.

Uk³adaj± siê tak jak one chc±, s± bardzo ciê¿kie wygl±daj± jak ¿y³ki. Wygl±daj± bardzo zdrowo, b³yszcz± siê ale ta sztywno¶æ :/
Postanowi³am moje d³ugie w³osy obci±æ na krótko, jest trochê lepiej ale problem nadal wystêpuje. Wymy¶li³am wiêc ¿e je "trochê zniszczê" i zafarbowa³am - trzyma³am nawet d³u¿ej ni¿ trzeba. Ale nic z tego..

Dodam ¿e niestety bardzo szybko siê przet³uszczaj±.Myjê g³owê niemal codziennie. Szukam sposobu ¿eby je zmiêkczyæ, nie chcê takiej szczeciny na g³owie.
Olejek arganowy na koñce, olejowanie od ucha w dó³, mocno nawil¿aj±ce maski - co¶ z tego powinno im trochê pomóc.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-19, 15:41   #1941
Klaudia0911
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 2
Pomarañcz po rozja¶nieniu w³osów

Witam kobitki mam do was pytanie, ostatnio by³am u fryzjera na "ombre" które niestety nie wysz³o pani fryzjerce, a zap³aci³am 90 z³, postanowilam sobie je poprawiæ samodzielnie w domu poci±gn±c je tylko wy¿ej bo ona zrobi³a mi jakby samo rozja¶nienie konców gdzie nijak nie bylo przej¶æ i wygl±da³a to tragicznie, kupi³am sama rozja¶niacz i podzia³a³am, my¶le,¿e jest lepiej ni¿ by³o tylko kolorek wpada w pomarañcz, gdzieniegdzie w okropny blond Czy poleci³yby¶cie jak±s farbkê chodzi mi nie o ciemne odcienie lecz raczej ciep³e i ja¶niejsze np: karmel,cynamon, bardzo jasny br±z.Ostatnio wpad³a mi w oko farba s³odkie cappucino Joanny co s±dzicie? Proszê o jakie¶ m±dre wypowiedzi, i czy kto¶ mia³ doczynienia z Joann±? z góry bardzo dziêkuje!
Dodaje zdjêcia obecnego koloru bez flesza i z
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07323.JPG (46,1 KB, 21 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07324.JPG (66,5 KB, 21 za³adowañ)

Edytowane przez Klaudia0911
Czas edycji: 2015-06-19 o 15:50
Klaudia0911 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-19, 18:33   #1942
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 289
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Z rozja¶nianych w³osów mo¿e siê szybciej sp³ukaæ, dlatego zrobi³abym pigmentacje- ona nie powinna szkodziæ. Po³ó¿ sobie 9.22 bez oxy, nie zmywaj i po³ó¿ po odpowiednim czasie ju¿ z oxy. Wziê³abym 3% - bo tylko tonujesz i bo dziêki temu siê bardziej nie rozja¶nia. Majirel ma taki odcieñ, to do¶æ delikatna farba. Mo¿esz te¿ spróbowaæ fioletowego szamponu, odrobiny fioletowego toneru lub gencjany do maski.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------


Olejek arganowy na koñce, olejowanie od ucha w dó³, mocno nawil¿aj±ce maski - co¶ z tego powinno im trochê pomóc.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Tylko teraz mam bardzo krótkie wiêc od ucha w dó³ to ju¿ maszynk± obciête wiêc musia³abym je olejowaæ ca³e i trochê siê bojê ze wzglêdu na przet³uszczanie.
Aciaz1000 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-20, 14:51   #1943
krokodylelzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 1
komu pasuje?

Jeste¶cie w stanie powiedzieæ komu pasuje ten typ fryzury? Czy wa¿ny jest tu kszta³t twarzy i czaszki? A co z gêsto¶ci± w³osów? Czy taka fryzura mo¿e byæ ciê¿ka do u³o¿enia?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura.jpg (100,3 KB, 12 za³adowañ)
krokodylelzy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-23, 13:43   #1944
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Koleston stê¿enie oxydantu

Witajcie,

mam ciemne w³osy i chcê Kolestonem farbowaæ na kolory z poziomu 7 (mam teraz na g³owie 7/44). Chcia³am zaczaæ farbowaæ sama z dodatkiem farbek dodatkowych ( z palety 0), konkretnie czerwieñ i pomarañcz. Czy oxydant 9% bêdzie OK?

Gosia
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-23, 16:03   #1945
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

My¶lê, ¿e i 6% by starczy³o. Choæ nie wiem czy dobrze rozumiem, masz teraz 7.44 a zamierzasz pofarbowac czym dok³adnie?

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-23, 16:38   #1946
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

teraz chcê pomieszaæ 7/43 z pomarañcz± Wla¶nie tego 6% siê nieco ba³am, ¿e nie wyjdzie ¿ywy kolor, dlatego pytam
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-23, 16:59   #1947
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A! Je¶li Twoja obecna 7 nie jest ciemna to na spokojnie powinno byæ ok. Je¶li chcesz trochê ja¶niej ni¿ teraz to 9.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-23, 19:12   #1948
polacca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
A! Je¶li Twoja obecna 7 nie jest ciemna to na spokojnie powinno byæ ok. Je¶li chcesz trochê ja¶niej ni¿ teraz to 9.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Dziêkujê
polacca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-24, 14:23   #1949
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Nie ma za co.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-06-24, 19:28   #1950
Carrigaline
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam brzydki ¿ó³to-rudawy blond a przy g³owie na³o¿on± farbê br±zow±.

Fryzjerce nie wysz³o.

I teraz postanowi³am ratowaæ siê sama przy pomocy mê¿a

W planach mam: po³o¿enie br±zowej farby na odrost (nadal chce ¿eby to wygl±da³o jak naturalne odrosty) oraz wyrównanie blondu i och³odzenie go. Marzy mi siê platyna lub bardzo jasny blond per³owy.

Od czego zacz±æ? Najpierw blond czy ciemny? Co zrobiæ ¿eby przej¶cie by³o w miarê naturalne?
__________________
Bo ¿ycie to nie bajka, nie g³aszcze ciê po jajkach...
Carrigaline jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.