Ciąża ?! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-24, 06:31   #1
misia0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1

Ciąża ?!


witam ostatnio miałam okres 6.04 i w dniu 10.04 kochałam sie z moim chłopakiem, a on skonczyl we mnie. Od jakiegoś tygodnia bolą mnie piersi, mam mdłości, zawroty głowy, odczuwam przejsciowe bóle w dole brzucha. Robiłam test ale wyszedl negatywny. Czy mogę być w ciąży ? Pomóżcie ! Liczę na odpowiedzi
misia0009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 07:03   #2
aguusia88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 705
Dot.: Ciąża ?!

w ciazy zawsze mozesz byc jesli wspolzyjesz bez zabezpieczenia, 7 dni po wspolzyciu to chyba za wczesnie na objawy ciazowe. mozesz powtorzyc test jesli nie pojawi sie miesiaczka albo przynajmniej za jakis tydzien czasu. zalecalabym wizyte u lekarza z powodu dolegliwosci
aguusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 07:21   #3
claudusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar claudusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 343
Dot.: Ciąża ?!

No oczywiście, że możesz być w ciąży, skoro uprawiasz seks. Takie dolegliwości są raczej na ciut późniejszym etapie ciąży, choć oczywiście każdy organizm jest inny. Poczekaj na dzień spodziewanej miesiączki i zrób test. Nikt Ci tutaj nie stwierdzi ciąży na podstawie Twojego opisu.
claudusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 07:37   #4
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ciąża ?!

Test najszybciej 14 dni po stosunku, raczej w dniu spodziewanej miesiączki.
Jak najbardziej możesz być w ciąży- przecież współżyjesz bez zabezpieczenia, z końcem w środku.
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 09:55   #5
Darrcia93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 15
Exclamation

Hej dziewczyny pomóżcie!

Zrobiłam 4 testy z wynikiem pozytywnym , ale z tego na dwóch była dosyć slaba druga kreska , no ale były dwie
Wczoraj zrobiłam test clearblue plus gdzie + oznacza ciążę , a - brak ciąży ( u mnie jak nic wyszedl + ) następnie zrobiłam test clearblue Digital który pokazuje ciąże i ile tygodni temu doszło do zapłodnienia , u mnie pokazało ( pregnant 2-3) czyli do zapłodnienia doszło 2-3 tyg temu . Z tym że do narzeczonego przylecialam 8 kwietnia , wczesniej nie widzieliśmy się 2 miesiące . Miesiączkę powinnam dostać 14 kwietnia - nie dostałam do dziś możliwe żebym tak szybko zaszła ?
Darrcia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 14:39   #6
Aaniol_apokalipsy
Wtajemniczenie
 
Avatar Aaniol_apokalipsy
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 073
Dot.: Ciąża ?!

Cytat:
Napisane przez Darrcia93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pomóżcie!

Zrobiłam 4 testy z wynikiem pozytywnym , ale z tego na dwóch była dosyć slaba druga kreska , no ale były dwie
Wczoraj zrobiłam test clearblue plus gdzie + oznacza ciążę , a - brak ciąży ( u mnie jak nic wyszedl + ) następnie zrobiłam test clearblue Digital który pokazuje ciąże i ile tygodni temu doszło do zapłodnienia , u mnie pokazało ( pregnant 2-3) czyli do zapłodnienia doszło 2-3 tyg temu . Z tym że do narzeczonego przylecialam 8 kwietnia , wczesniej nie widzieliśmy się 2 miesiące . Miesiączkę powinnam dostać 14 kwietnia - nie dostałam do dziś możliwe żebym tak szybko zaszła ?
Jak najbardziej możliwe, jesteś w ciąży- gratulacje
__________________
,,Jestem Panią swojego życia i sumienia....
Twojego też będę..."
Aaniol_apokalipsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 16:31   #7
Jeannee
Zakorzenienie
 
Avatar Jeannee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5 107
Dot.: Ciąża ?!

Cytat:
Napisane przez Darrcia93 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny pomóżcie!

Zrobiłam 4 testy z wynikiem pozytywnym , ale z tego na dwóch była dosyć slaba druga kreska , no ale były dwie
Wczoraj zrobiłam test clearblue plus gdzie + oznacza ciążę , a - brak ciąży ( u mnie jak nic wyszedl + ) następnie zrobiłam test clearblue Digital który pokazuje ciąże i ile tygodni temu doszło do zapłodnienia , u mnie pokazało ( pregnant 2-3) czyli do zapłodnienia doszło 2-3 tyg temu . Z tym że do narzeczonego przylecialam 8 kwietnia , wczesniej nie widzieliśmy się 2 miesiące . Miesiączkę powinnam dostać 14 kwietnia - nie dostałam do dziś możliwe żebym tak szybko zaszła ?
Oczywiście, dziś jest 16 dni po stosunku także test jak najbardziej wiarygodny. Tyle testów nie może się mylić. Gratuluje bobaska
Jeannee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-24 17:31:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.