suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 19:54   #1
bea888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22

suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!


Witajcie! We wrześniu wychodzę za mąż! <yuppy!> Mam jednak poważny problem dlatego proszę- pomóżcie! Jestem niesamowicie ,,wysoka", mierzę aż 1.58 :/ Marzę o sukience dla ,,księżniczki", widziałam przepiękną suknię na targach ślubnych i udało mi się ustalić, co to za sukienka Obawiam się jednak, że będę w niej wyglądać jak grzyb, co wyrósł po deszczu Mowa o sukience Demetrios 984. Czytałam wcześniej na różnych forach, że do mojego wzrostu pasują empirowe sukienki lub tzw. ,,rybki", ale problem w tym, że mam lekko wystający brzuszek i płaską pupę (w rybce będę wyglądać niekorzystnie). Macie jakieś pomysły? Sugestie? Porady? Może któraś z Was już przechodziła przez to samo i jest w stanie mi cokolwiek podpowiedzieć? Dodam jeszcze, że modelka nosząca na targach tę suknię też wielkoludem nie była, miała może troszkę ponad 1.65, ale wyglądała świetnie! PS. Myślałam też o tym, by do tej sukienki jakoś doszyć ramiączka (mam biust w rozmiarze duże B/ C i wolę mieć solidne oparcie w postaci dobrze dobranego stanika na ramiączkach). PS2. Czy do sukienki tak bardzo efektownej pasuje jakiś diadem czy byłaby to znaczna przesada? Czekam na Wasze opinie.
bea888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 19:59   #2
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

W zeszłym roku moja koleżanka brała ślub właśnie w którejś z tych księżniczkowych sukienek z kolekcji Demetrios (ja ich nie rozpoznaję po modelach), a również nie jest wysoką osobą, myślę, że będziecie porównywalnego wzrostu. Próbowałam nawet znaleźć na Allegro jej sukienkę, bo wiem, że ją sprzedawała, więc mogłabym sobie zobaczyć jak ona w niej wyglądała, ale nie ma jej już.
Tutaj na samym dole tej strony jest właśnie ona http://www.lisaferrera.czest.pl/publ...ny_Mlodej.html
Gdybyś chciała zobaczyć jej dokładniejsze zdjęcia, np. jak stoi to odezwij się na priv.
__________________
Maja
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 20:19   #3
laborek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 619
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Ja też mam taki wzrost jak ty i uważam, że w takiej sukience będziesz dobrze wyglądać (moja koleżanka - też nie za duża - miała właśnie księżniczkowatą i pięknie wyglądała, nie skróciło ją, a wręcz przeciwnie dodało uroku) mi takie suknie również się podobają, musisz iśc i mierzyć. Musi być tylko dobrze dopasowana (ale o to zadbają w salonie) i pamiętać żeby nie za bardzo była rozszerzona na dole ale to też ci dopasują
Ja również czytałam wiele o tym, że my powinnyśmy mieć w stylu empire, ale mnie to nie przekonuje... nie są one w moim stylu i zdaje mi się, że takie proste lejące suknie mogą albo dodać nam krągłości niepotrzebnych, albo nas skrócić. W takich sukienkach to widzą mi się takie typowe modelki, wysokie i chude ale wiadomo każda z nas chce się czuć wyjątkowa wten dzień i wybieramy to co nam pasuje
laborek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 09:51   #4
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

cześć
ja mierzę całe 153 cm (mój TŻ 2m) i biorę ślub w pażdzeirniku 2010.
wymysliłam sobie sukienkę typu rybka. po przymierzeniu kilku okazało się, że wygladam "poprawnie", ale bez "wooow". kobieta namówiła mnie na przymierzenie "księżniczki" (jak ja strasznie nie chcialam!!!!) i okazało się ku ,mojemu zdziwieniu że "to ten fason".
Skromne, proste sukienki (w których się zakochałam) zmniejszają nas jeszcze bardziej))) niestety
a w tym dniu ma nas być choć trochę widać.
więc niczym się nie łam tylko idź do salonu i mierz
ja jestem zachwycona mon cheri jolie/29245))
powodzonka
iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 10:30   #5
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Przepraszam KTO Ci powiedział, że empire lub rybka jest dla niewysokiej? To są fasony dla bardzo wysokich!
Przecież w takim fasonie drobne kobietki wyglądają dosłownie jak krasnoludek! Szczególnie jeśli narzeczony jest o wiele wyższy!
Dla niewysokich dziewczyn sprawdza się małe A lub własnie średnio rozłożysta "księżniczka". Dobrze działa też szarfa w talii w przełamującym kolorze - ponieważ optycznie wydłuża.
Polecałabym Ci zakup sukienki w ... komisie. Suknie są w różnych rozmiarach nawet 30 i 32 ( nie wiem jak w innych miejscach ale różne rozmiary i bardzo duże i bardzo małe są w komisie Splendor na Bemowie) , wiele z nich jest już sporo skróconych, więc widać mniej więcej efekt docelowy.
Poza tym, to oszczędność pieniędzy i zawsze dodatkowa gwiazdka w hotelu w podrózy poślubnej
Poniżej przykłady sukien dla niewysokiej (daje i skromne i bogate)
Tu dziewczyna Twojego wzrostu opisuje swoje doświadczenia z sukniami, myślę że może się komuś przyda (chodzi min o Demetrios) :
http://www.babiniec-cafe.pl/viewtopic.php?t=13357
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 12:50   #6
laborek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 619
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Owszem sukienki skrócone w salonach firm zagranicznych nie wyglądają efektownie, dlatego wybierz się do polskich salonów, tak mi poleciła pani z salonu "zagranicznego", gdyż tam są wszelakie rozmiary i długość jest szyta na ciebie, a nie na modelke
laborek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 18:41   #7
tejsha
Raczkowanie
 
Avatar tejsha
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 328
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

pewnie, że "księżniczkowata" jest dla ciebie jestem podobnego wzrostu do ciebie , i mam właśnie taką suknie, ślicznie w niej wyglądam i ty na pewno też będziesz błyszczeć
__________________
"Cierpliwym kwitną nawet skały"


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=408704
tejsha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 20:17   #8
bea888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

tak strasznie się cieszę! dzięki dziewczyny! naprawdę wielkie dzięki!!! byłam zupełnie załamana jak zobaczyłam te skromne sukienki (niby na mój wzrost) w internecie :/ jestem zodiakalnym Lwem i zazwyczaj wolę...hmmm...no właśnie- ,,błyszczeć" być w centrum zainteresowania itp. itd. na wiosnę wybiorę się na polowanie i wierzę, że znajdę albo coś podobnego do tej sukni Demetrios albo kupię tę wymarzoną! A tak na marginesie- jeśli mam okrągłą twarz (coś jak małe dziecko) i niezbyt bujne, proste jak patyki włosy to jaka fryzura??? Myślałam o grzywce na bok, spiętych włoskach i diademie (raczej małym i skromnym). Co myślicie wizażanki??? Pozdrawiam Was serdecznie!

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

mylady dzięki za Twoje propozycje, pierwsza sukienka jest boska! nie wiesz przypadkiem jaka to firma? Może gdybym trochę pomyszkowała to udałoby mi się ustalić jaka to kolekcja i model? Pozdrawiam!
bea888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 10:08   #9
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

A mi mowili,ze mi nie bedzie taka sukienka pasowac,ze bede wygladac jak beza itp,tez jestem niska,ale ja mam cywilny. W zalacznikach sa ladne suknie,najbardziej podoba mi sie zdjecie 3 i 8.Najlepiej przmiezyc i sama zobaczysz
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 23:15   #10
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Moja koleżanka ma ok 160 i miała właśnie taką księżniczkową suknię, w rybce nie było jej w ogóle widać

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

Cytat:
Napisane przez bea888 Pokaż wiadomość
tak strasznie się cieszę! dzięki dziewczyny! naprawdę wielkie dzięki!!! byłam zupełnie załamana jak zobaczyłam te skromne sukienki (niby na mój wzrost) w internecie :/ jestem zodiakalnym Lwem i zazwyczaj wolę...hmmm...no właśnie- ,,błyszczeć" być w centrum zainteresowania itp. itd. na wiosnę wybiorę się na polowanie i wierzę, że znajdę albo coś podobnego do tej sukni Demetrios albo kupię tę wymarzoną! A tak na marginesie- jeśli mam okrągłą twarz (coś jak małe dziecko) i niezbyt bujne, proste jak patyki włosy to jaka fryzura??? Myślałam o grzywce na bok, spiętych włoskach i diademie (raczej małym i skromnym). Co myślicie wizażanki??? Pozdrawiam Was serdecznie!

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

mylady dzięki za Twoje propozycje, pierwsza sukienka jest boska! nie wiesz przypadkiem jaka to firma? Może gdybym trochę pomyszkowała to udałoby mi się ustalić jaka to kolekcja i model? Pozdrawiam!
diadem może fajnie wyglądać, szczególnie przy sukni typu księżniczka, jednak ja bym raczej postawiła na diademową opaskę, płaską a szerszą niż na odstającą koronę
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 07:36   #11
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Pierwsza suknia to Masoria Herms'a.
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 17:29   #12
anika70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Czesc!! Aja proponuje pojechac do salonu Susan Blanche i ja przymierzyc. Ja ja wlasnie kupilam w zeszlym tygodniu. Jest swietna, pieknie mieni sie i na zdjeciach wyglada bombowo. Wpisz sobie w google susan blanche albo lisa ferrera i znajdziesz salon najblizej swojego miasta. Ponoc wszystkie salony maja ta sukienke. Jak tylko zobaczylam ta sukienke to byla milosc od pierwszego wejrzenia. Naprawde podjedz i sprobuj, to nic nie kosztuje a bedziesz wiedziala jaka sukienka dla Ciebie najlepsza
Pozdrawiam
Anka
anika70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 23:21   #13
bea888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Anika nie chcę być wścibska, ale możesz mi napisać ile masz wzrostu??? Rozumiem, że piszesz o tej samej sukience Demetrios, która mnie również zauroczyła? Co możesz powiedzieć o obsłudze w salonie? Ja jestem z rzeszowa i u nas jest salon Lisa Ferrera. Sprawdzałam w necie i rzeczywiście- podobno też mają tę sukienkę. Myślisz, że gdybym chciała doszyć sobie ramiączka to cena bardzo by wzrosła??? Pozdrawiam i błagam- napisz dziewczyno wszystko, co wiesz

Edytowane przez bea888
Czas edycji: 2010-02-11 o 23:24
bea888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 11:02   #14
mylady21
Wtajemniczenie
 
Avatar mylady21
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 529
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Zamiast marnować czas, na pisanie na forum - umówi się na mierzenie.
Zobaczysz, jak to "rozjaśnia"
__________________
Im dalej w las, tym więcej drzew.
mylady21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 14:49   #15
bea888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

jasne, że się umówię nie uważam też żebym marnowała czas, przynajmniej dowiedzialam się, że księżniczkowata sukienka jest dla mnie!
bea888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 22:40   #16
anika70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Wink Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Bea888 ja akurat zamówiłam sukienke w Warszawie bo mam bardziej po drodze ale mierzyłam Demtrios 984 też w Rzeszowie. Pochodzę z Jarosławia i chciałam mamuśce mojej pokazać za nim zamówiłam. Wiem wiem to moja decyzja i tak ale wolałam żeby mama mnie zobaczyła tak czy inaczej. Nie ma to jak ukochana osoba, która zawsze jest szczera
Akurat ta w Rzeszowie jest bardzo duża ja mam normalnie rozmiar 38 ale ta co mierzyłam to była co najmniej dwa rozmiary za duża. Nie wiem jaki kolor chcesz ale w Rzeszowie mają kość słoniową. Bea888 sukienka jest naprawdę przepiękna i nie mówie tak bo ją właśnie zamówiłam ale uważam że jest delikatna i bardzo seksy no i przede wszystkim bardzo kobieca.
Pytałaś o mój wzrost ok. 170 ale uważam że nawet jeżeli jesteś niższa możesz naprawdę przepięknie w sukience wyglądała. Sukienka jest urocza i dzięki temu myślę że każda dziewczyna będzie wyglądała. Musisz się umówić w Rzeszowie na przymiarke i zarezerwuj sobie troszkę czasu bo może inną piękną sukienkę znajdziesz.
Pisz jak massz jakies pytania.
Pozdrawiam i powodzenia
Anka
anika70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 17:27   #17
bea888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Anika dzięki za info! Ja noszę rozmiar 36 i mam nadzieję, że coś się dla mnie znajdzie Jestem brunetką i wolałabym sukienkę kremową, wydaje mi się, że bardziej będzie do mnie pasować a obsługa była miła? A propos sukienki to też się nią zachwycam, ale cena troszkę za wysoka... Chciałabym też żeby doszyli mi ramiączka do tej sukienki i podejrzewam, że nikt nie zrobi mi tego za darmo z drugiej strony jak pomyślę jak pięknie wyglądała na tej modelce na targach ślubnych...po prostu szał!!! a jaką sobie planujesz fryzurkę do tak pięknej sukni? sorry, że nie piszę wiadomości prywatnej, ale coś mi się internet chrzani i nawet nie wiem czy byś ją otrzymała. pozdrowionka
bea888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 23:22   #18
anika70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Bea,
Zgadza się cena nie jest mała, ale prawda jest taka, że nie jest też przerażająco duża. Mierzyłam sukienki o wiele droższe i o wiele gorsze A poza tym to jest dzień kiedy masz się czuć wyjątkowo i jak ją przymierzysz i będziesz wiedziała, że to jest ta to bierz ją i się już nie zastanawiaj! A cos czuję, że będziesz wyglądała w niej przepieknie mając rozmiar 36, będziesz śliczną księżniczka;-)
Myślę, że Ci ramiączka może i w salonie doszyją tylko pytanie po co? Ja też się obawiałam, że będzie mi spadać albo będę ją co chwilę poprawiała, ale ją spróbowałam i jak mi ją kobita upieła tak jak będzie zrobiona to uwierz mi nie ma prawa spaść. Trzymała się jak "cholera" nie do ściągnięcia. Ale przypuszczam, że to już kwestia wygody i własnych upodobań.
Ja też jestem brunetka i dość bladą mam karnację dlatego też zamówiłam ivory (masz dostępne biały i ivory kolor). W białej byłam za blada. A i tak na solarium będę się musiała wybrać
Spoko możesz pisać na forum, nie mam nic przeciwko. A jakbyć chciała na przyszłość to mój mail to anika70@poczta.fm. Smiało pisz nawet o pierdołach
Fryzurę - no z tym nie mam zbyt dużego wyrobu - mam krótkie włosy troszkę zapuszczam do września, już wyglądam jak strach na wróble wiec cierpię z tego niemiłosiernie ale moja pani Małgosia fryzjerka powiedziała żebym sie nawet u niej nie pojawiała, a do innej fryzjerki nie pójdęZatem w zależności jak długie będą to jakoś je tam zepnę do tyłu i welon do pasa. Tak przynajmniej planuje a zobaczy się juz w rzeczywistości.
Nie wiem czy pytałam, Ty kiedy masz śłub? Jaką fryzurkę planujesz?
Pozdrawiam i powodzenia w szukaniu
Anika
anika70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 22:53   #19
bea888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 22
Dot.: suknia ślubna dla krasnoludka! PLEASE HELP!

Anika dzięki, dzięki, dzięki raz jeszcze! Ja mam ślub w pierwszej połowie września Jeśli chodzi o fryzurkę to jakoś nie mam jeszcze pomysłu...Niby mam włosy za ramiona, ale niestety po mamie odziedziczyłam cieniutkie, rzadkie włoski i boję się, że z takiego dziadostwa ładnej fryzury nie da się zrobić Nie chciałabym też mieć na głowie hełmu z lakieru, pianki itp. Zastanawiałam się nad grzywką, ale przyjaciółka mi ją stanowczo odradziła. Stwierdziła, że szybko się przetłuści. Kurczę mam też dylemat z tym diademem...Z jednej strony do takiej sukienki jakiś malutki diademik może by pasował, ale czy to nie będzie już lekka przesada? Może lepiej jakiś frywolny koczek z tyłu głowy nad karkiem i welonik do tego? Tak dla równowagi? Znalazłam chyba nawet tutaj na wizaż.pl zdjęcie dziewczyny z takim właśnie świetnym koczkiem. Zobacz! Ps. Ja też muszę trochę się poopalać, ale solarka jest raczej wykluczona- mam dużo pieprzyków. Taka ,,popieprzona" ze mnie dziewczyna, że pewnie nawet ze słońca będę musiała korzystać z umiarem Pozdrawiam Cię cieplutko!
bea888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:19.