Operacja plastyczna "inna" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 17:04   #1
lolek12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2

Operacja plastyczna "inna"


Witam
Czy istnieją może operacje które maja na celu skorygowanie jakiejś nierównosci, guzów, czy jakiś uwypukleń na głowie?
Kiedyś nabilem guza na czole , dość spory i nie znikł całkowicie, mam kompleksy z tego powodu troche bo to nie ładnie wygląda.
lolek12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 13:20   #2
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: Operacja plastyczna "inna"

powiem szczerze, że nie słyszałam o czymś takim... nie wydaje mi się żeby to było możliwe.
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 16:02   #3
IwannaBE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
Dot.: Operacja plastyczna "inna"

Cytat:
Napisane przez lolek12345 Pokaż wiadomość
Witam
Czy istnieją może operacje które maja na celu skorygowanie jakiejś nierównosci, guzów, czy jakiś uwypukleń na głowie?
Kiedyś nabilem guza na czole , dość spory i nie znikł całkowicie, mam kompleksy z tego powodu troche bo to nie ładnie wygląda.
Tu raczej nikt ci nie powie co i jak... bo to skrajnie żadki przypadek. Też mam taki kompleks i licze że zapomne go mimo że ciąży on nie tylko na mojej głowie ale także i psychice. Dlatgo wybieram sie jeszcze w tym roku do kliniki jakiej jeszcze nie wiem ale zrobie to bo nie warto marnować życia przez kompleksy... Narazie szukam i wybiore najlepszą kasa nie wchodzi w gre bo samopoczucie najważniejsze ! Napisze jak będe po zbiegu
IwannaBE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-27, 22:09   #4
lolek12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja plastyczna "inna"

Tak to prawda takie operacje dotyczące zmiany wyglądy kości czołowej są skrajne rzadkie, kiedyś widziałem program o osobie której właśnie "oszlifowano" i wyrównano kość czołową ( z jednej strony miał dużego guza który kiedyś nabił i nie zszedł) operacja odbyła się w Włochach. Program leciał chyba na Reality Zone i był o operacjach plastycznych. Więc istnieją takie zabiegi tylko tylko czy w Polsce i w jakich cenach by to było.
lolek12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 09:23   #5
fibee
Raczkowanie
 
Avatar fibee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 72
GG do fibee
Dot.: Operacja plastyczna "inna"

Cytat:
Napisane przez lolek12345 Pokaż wiadomość
Witam
Czy istnieją może operacje które maja na celu skorygowanie jakiejś nierównosci, guzów, czy jakiś uwypukleń na głowie?
Kiedyś nabilem guza na czole , dość spory i nie znikł całkowicie, mam kompleksy z tego powodu troche bo to nie ładnie wygląda.
Kiedy miałam 6 lat, kolega nabił mi guza na czole. Guz był spory, zrobił się z niego krwiak, krew 'spłynęła' mi pod oczy i nie za bardzo guz chciał schodzić. Kiedy miałam 9 lat - usunięto mi 'guzka', ale długie zwlekanie spowodowało, że na czaszce zostało wgniecenie i oprócz guza mam nawet bliznę - jest sens?
fibee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-01, 22:15   #6
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Operacja plastyczna "inna"

W takiej sytuacji można spróbować odbyć konsultację w klinice chirurgii czaszkowo-twarzowej. Jeżeli wypukłości są szpecace to istnieje szansa na ich skorygowanie. Warto spróbować. Można zabrać ze sobą na konsultację odpowiednio wykonane zdjęcia rtg czaszki.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.