Jaki SPF dobrze wygląda na zdjęciach ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-16, 10:52   #1
MalinowaDama94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2

Jaki SPF dobrze wygląda na zdjęciach ?


Witajcie Moje drogie

W sobotę wychodzę na ważną elegancką imprezę będzie dużo zdjęć itp. Zależy mi aby Moja buzia prezentowała się jak najlepiej bo to jednak baza do dalszego makijażu .
Chciałam zapytać czy podład Clinique ever better o SPF 15 dobrze będzie wyglądał na zdjęciach i czy nadaje się na ten wieczor ?

Moj problem polega na tym że nie wiem jaki SPF najlepiej prezentuje się na zdjęciach , proszę o pomoc z gory dziekuje
MalinowaDama94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 12:03   #2
Michunka
Wtajemniczenie
 
Avatar Michunka
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jaki SPF dobrze wygląda na zdjęciach ?

Cytat:
Napisane przez MalinowaDama94 Pokaż wiadomość
Witajcie Moje drogie

W sobotę wychodzę na ważną elegancką imprezę będzie dużo zdjęć itp. Zależy mi aby Moja buzia prezentowała się jak najlepiej bo to jednak baza do dalszego makijażu .
Chciałam zapytać czy podład Clinique ever better o SPF 15 dobrze będzie wyglądał na zdjęciach i czy nadaje się na ten wieczor ?

Moj problem polega na tym że nie wiem jaki SPF najlepiej prezentuje się na zdjęciach , proszę o pomoc z gory dziekuje
yyyyyy a co ma SPF do zdjęć?
Poza tym nie wiemy jaką masz cerę, więc jak mamy Ci pomóc?
jeżeli masz cerę problematyczną a zależy Ci na nieskazitelnych zdjęciach podkłąd z Clinique może okazać się za słaby. Najlepiej na fotografiach wygląda twarz pokryta kryjącym podkładem i muśnięta rozświetlaczem na wystających częściach: skroniach, nosie, kościach policzkowych, oraz między nosem a ustami.
Michunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-16, 12:10   #3
SprinkledDonut
Przyczajenie
 
Avatar SprinkledDonut
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki SPF dobrze wygląda na zdjęciach ?

Nie rozumiem jaki związek ma SPF ze zdjęciami. Jeśli chodzi o ochronę skóry przed słońcem to im wyższy SPF tym lepiej, ale wychodzisz wieczorem więc SPF 15 będzie wystarczający. Jeśli przez cały wieczór chcesz dobrze wychodzić na zdjęciach to weź ze soba transparentny puder delikatnie matujący - Twoja twarz nie będzie błyszczeć na zdjęciach.
SprinkledDonut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-17, 19:23   #4
milkakoziolek
Raczkowanie
 
Avatar milkakoziolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 326
Dot.: Jaki SPF dobrze wygląda na zdjęciach ?

SPF ma związek, ponieważ wysoki faktor będzie się odbijał na zdjęciach i dawał efekt "ducha" twarz będzie bielsza od reszty ciała nie pokrytej podkładem...niestety nie wiem od jakiej wysokości SPF się kiepsko fotografuje, Lisa Eldrige mówiła chyba w swoich filmach o SPF 10-15 nie więcej, ale ręki uciąć nie dam...
__________________
milkakoziolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:33.