Przedłużanie rzęs - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-13, 10:35   #961
special_edition
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

A coś w Warszawie?
special_edition jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 11:59   #962
izad80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nie zgadzam się z tym co robią Ci co proponuja niższą cenę i doklejają po 30 rzęs.Uważam że koszt materiałów jest tak niski że mogliby sie wysilić na więcej.No licząc ze opakowanie rzęs na allegro to jakieś 60 złotych a na jedną osobę schodzi jakieś 1/12 tego opakowania no to można sobie policzyć.60/12=koszt materiałów to jakieś 5 złotych na jednego seta..plus może złotówka za płateczki żelowe pod oczy coby nie obklejać klienta taśmą samoprzylepną hirurgiczną,plus może jakiaś 1 złotówka na kropelke kleju...to jest 7 złotych na pełen set.co najmniej 50 rzęs na jedno oko.No to nawet jak ktoś weźmie 60 złotych to na czystko zarobiony jest 53 złote..za 2 godziny pracy..szok
izad80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 14:41   #963
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Izad - to proszę bardzo, spróbuj i zarabiaj w ten sposób, jeśli uważasz że to taaaaak zarobione i wtedy pogadamy
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-13, 20:24   #964
Roxanaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 253
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez agatasw1 Pokaż wiadomość
http://www.groupon.pl/oferty/bydgosz..._content=dis_1

warty gruponik czy nie?
naprawde efekt utrzymuje się na 1 miesiąc?
Gruponiki są nic nie warte!!.Raz w miesiacu co 3-4 tyg robi sie dosztukowanie bo zaczynaja być widoczne luczki.Po takim uzupelnieniu znowu masz spokoj na najblizszy miesiac.Bieganie jest jak z odrostami.Przy duzej zmianie koloru odrost trzeba robic co mc.Ale wracając do tematu-rzęski warte są oj warte zachodu
Roxanaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:05   #965
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Przedłużanie rzęs

dziewczyny mam problem może wy coś doradzicie

w sierpniu przedłużyłam rzęsy metodą 1:1... były bardzo sztywne i długie, poszłam je uzupełnić do innej kosmetyczki, która stwierdziła, że są źle zrobione i trzeba je zdjąć i założyć nowe... zgodziłam się i to chyba był mój błąd

nowe rzęsy fakt były piękne przez pierwsze dwa dni, teraz wypadają jedna po drugiej - jak je oglądam to odpadają same sztuczne bez moich, poszłam na uzupełnienie jak któraś rzęsa mi przeszkadzała to pani kosmetyczka po prostu ją wyrwała! radzicie iść je jak najszybciej zdjąć w kolejne miejsce? czy czekać aż odpadną wszystkie same?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-14, 21:59   #966
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Susse - jeśli nie potraktowałaś rzęs tłustym kremem lub mleczkiem kosmet., albo nie odczekałaś 24 godz. od aplikacji i moczyłaś je, to powód jest jeden i niestety leży po stronie stylistki, a mianowicie zły klej, lub nie odtłuszczone rzęsy. A wyrywanie rzęs to skandal. Jeśli się odklejają same to nic nie poradzisz, ponieważ jeśli pójdziesz w inne miejsce i dopełnisz do tych, to i tak tamte będą leciały. Do tej samej nie wracaj jeśli nie chcesz stracić swoich rzęs (powyrywa Ci wszystkie ) Odczekaj niech same polecą, lub im pomóż czymś tłustym właśnie i popytaj o lepszą stylistkę

Edytowane przez cubaro
Czas edycji: 2011-10-14 o 22:01
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 11:37   #967
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Przedłużanie rzęs

nie malowałam ich wcale (dolnych rzęs ani powiek też nie), nie moczyłam przez 48h od zabiegu, nie byłam też na solarium...

boję się bardzo jak będą później wyglądały moje naturalne rzęsy, nie wiem ile ta specjalistka mi ich wyrwała...
jak długo regenerują się rzęsy? tzn kiedy mogę oczekiwać, że odrosną mi moje?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 19:24   #968
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Przedłużanie rzęs

susse rzęsy szybko się regenerują , kup sobie olejek rycynowy i zobaczysz jak szybko dojdą do siebie
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 08:16   #969
Sorriso_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Przedłużanie rzęs

A ja poszukuję kogoś z Łodzi jest tu ktoś taki? Do normalnej aplikacji, lub wzajemnego zakładania


I druga rzecz którą chciałam poruszyć to firmy na jakich pracujecie. Bo u mnie to klej jak I odtłuszczacz to Blink.
Sorriso_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 08:55   #970
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Przedłużanie rzęs

ja jestem 2,5 miesiąca po przedłużaniach a wcale nie wyglądają jak wcześniej co prawda są lepsze niż były zaraz po zdjęciu (czyli górne krótsze od dolnych). Smaruję kremem na bazie olejku rycynowego codziennie i są miękkie, ciemne i się wydłużyły, ale są bardzo cienkie i delikatne. Tuszuję dopiero od 2 tygodni
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-16, 09:07   #971
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Przedłużanie rzęs

nie zapominajcie , ze osłabiony rzęsy to nie tylko zła aplikacja sztucznych (przeważnie zbyt obciążone grubością sztucznych). Ogólne pogorszenie stanu zdrowia, odchudzanie , zła dieta to wszystko widać najwcześniej na naszych włosach , paznokciach, rzęsach ...
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 10:22   #972
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez izad80 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym co robią Ci co proponuja niższą cenę i doklejają po 30 rzęs.Uważam że koszt materiałów jest tak niski że mogliby sie wysilić na więcej.No licząc ze opakowanie rzęs na allegro to jakieś 60 złotych a na jedną osobę schodzi jakieś 1/12 tego opakowania no to można sobie policzyć.60/12=koszt materiałów to jakieś 5 złotych na jednego seta..plus może złotówka za płateczki żelowe pod oczy coby nie obklejać klienta taśmą samoprzylepną hirurgiczną,plus może jakiaś 1 złotówka na kropelke kleju...to jest 7 złotych na pełen set.co najmniej 50 rzęs na jedno oko.No to nawet jak ktoś weźmie 60 złotych to na czystko zarobiony jest 53 złote..za 2 godziny pracy..szok

no gratuluje koleżance za takie obliczenia 2 godziny pracy i to bardzo precyzyjnej w dośc nie wygodnej pozycji czego konsekwencja sa czeste bole kregosłupa
jesli chodzi o koszty to "zeta za klej" nie wiem jaki? i jakiej jakości?
no i nie wiem gdzie platki mozna dostać za 1 zł jesli znasz taka firme to chetnie wezme namiary
poza tym przy pelnej aplikacji aby oko wygladalo ładnie ja oplikuje ok 80-100 rzes
więc jesli uważasz ze to takie oplacalne to dlaczego jeszcze tego nie robisz
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 19:31   #973
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
no gratuluje koleżance za takie obliczenia 2 godziny pracy i to bardzo precyzyjnej w dośc nie wygodnej pozycji czego konsekwencja sa czeste bole kregosłupa
jesli chodzi o koszty to "zeta za klej" nie wiem jaki? i jakiej jakości?
no i nie wiem gdzie platki mozna dostać za 1 zł jesli znasz taka firme to chetnie wezme namiary
poza tym przy pelnej aplikacji aby oko wygladalo ładnie ja oplikuje ok 80-100 rzes
więc jesli uważasz ze to takie oplacalne to dlaczego jeszcze tego nie robisz
Zgadzam się w 100%

Susse - a jak zdejmowała Ci ta druga stylistka? Mam nadzieję, że removerem a nie pinsetami. Poza tym teraz, jak piszesz się odklejają to nie bój się, Twoje rzęsy będą OK.
Bardzo ważne jest przy prawidłowej aplikacji, aby rzęsy nie były posklejane ze sobą i naprawdę 1:1 tzn. nie 1 sztuczna i 2 naturalne. To jest podstawa i tylko w takim sposób chronimy nasze rzęsy przed wyłysieniem. Taka aplikacja z pewnością nie będzie trwała 1-1.5 godz. i to jest znak rozpoznawczy dla jej jakości. Bardzo ważną sprawą jest również sposób zdejmowania rzęs tzw. odrostów przy dopełnianiu - jeśli są na siłę zdejmowane to niestety zostaną urwane i pozbyte naturalnego wycieniowanego zakończenia. To jeśli chodzi o stronę stylistki, natomiast klientki również w dużej mierze przyczyniają się do złego stanu swoich rzęs. Są takie, które nieświadomie majstrują (np. przez sen, drapią, pocierają powieki i w ten sposób wyrywają sobie przedwcześnie rzęsy). Prawda jest taka - chcesz mieć długo piękne rzęsy to "obchodź się z nimi jak z jajkiem", niestety coś za coś

Edytowane przez cubaro
Czas edycji: 2011-10-17 o 19:43
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-18, 21:36   #974
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez resia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się nad zrobieniem rzęs, przejrzałam już wątek i widzę, że nie polecacie gruponów. Ja w sumie zgadzam się z ta opinią - byłam z grupona u fryzjera i nigdy więcej! Muszę zainteresować się Beauty Clinic, bo sporo osób ten salon poleca
Ale mam pytanie z innej beczki - powiedzcie, czy często zdarzają się uczulenia na klej? Bo nigdzie nie znalazłam takiej informacji, a mam bardzo wrażliwe oczy, czasem dopada mnie jakieś zapalenie spojówek... Myślicie, że rzęsy to dobry pomysł? Nie chciałabym przez miesiąc chodzić zapuchnięta...
to idź i wykonaj sobie wcześniej w gabinecie test - czy uczuli CIę klej czy też nie ...
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 12:35   #975
special_edition
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 8
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez polinka_dziewczynka Pokaż wiadomość
Beauty Clinic znajduje się przy stacji metra Kabaty, ul. Wąwozowa 8. Mają strone internetową, nie pamiętam adresu ale po wpisaniu beauty Clinic 8 powinno Ci wyskoczyć Wiem dokładnie bo byłam tam ostatnio na konsultacji i chyba się zdecyduję
W końcu się zdecydowałam i jestem zachwycona Na Kabaty co prawda nie dotarłam, bo mam tam o wiele za daleko Rzęsy zrobiłam w HairXtend na Koszykowej. Dam znać, jak się trzymają, bo sama jestem ciekawa efektów
special_edition jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 23:41   #976
Nadine1
Raczkowanie
 
Avatar Nadine1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez nysza Pokaż wiadomość
to idź i wykonaj sobie wcześniej w gabinecie test - czy uczuli CIę klej czy też nie ...

Zapalenie spojówek dyskwalifikuje niestety aplikację
odradzam nawet próbę
pozdrawiam
Nadina

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
ja jestem 2,5 miesiąca po przedłużaniach a wcale nie wyglądają jak wcześniej co prawda są lepsze niż były zaraz po zdjęciu (czyli górne krótsze od dolnych). Smaruję kremem na bazie olejku rycynowego codziennie i są miękkie, ciemne i się wydłużyły, ale są bardzo cienkie i delikatne. Tuszuję dopiero od 2 tygodni
kochana a probowalas uzywac odzywek do rzes? ja próbowałam kilku i chyba Lash Food najbardziej sobie chwale

powodzenia

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez izad80 Pokaż wiadomość
Nie zgadzam się z tym co robią Ci co proponuja niższą cenę i doklejają po 30 rzęs.Uważam że koszt materiałów jest tak niski że mogliby sie wysilić na więcej.No licząc ze opakowanie rzęs na allegro to jakieś 60 złotych a na jedną osobę schodzi jakieś 1/12 tego opakowania no to można sobie policzyć.60/12=koszt materiałów to jakieś 5 złotych na jednego seta..plus może złotówka za płateczki żelowe pod oczy coby nie obklejać klienta taśmą samoprzylepną hirurgiczną,plus może jakiaś 1 złotówka na kropelke kleju...to jest 7 złotych na pełen set.co najmniej 50 rzęs na jedno oko.No to nawet jak ktoś weźmie 60 złotych to na czystko zarobiony jest 53 złote..za 2 godziny pracy..szok
izad80-
powiedz mi gdzie kupujesz takie produkty? klej to Kropelka? a rzęsy plastiki wycięte lalce?
Dobrego produkty nie kupisz na Allegro. Kupisz na stronie profesjonalnych firm okazując uprzednio certyfikat.

z takim podejściem daleko nie zajdziesz!!

N
Nadine1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 09:29   #977
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Nadine1 - ale dziewczyna pisała, że często ją dopada zapalenie spojówek. A może właśnie po wyleczeniu zapalenia warto by spróbowała. Możliwe jest przecież, że dopada ją z powodu codziennego używania kosmetyki kolorowej np.
Mam klientkę, która przez założeniem rzęs miewała różne reakcje z oczami, przy makijażach i po demakijażach. Teraz jak ręką odjął i jest szczęśliwa (nosi rzęsy od lutego).
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 11:31   #978
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ja jestem już 3 tygodnie po przedłużaniu 1:1 i musze powiedziec, ze jestem meega zadowolona!
To jest niewyobrażalna wygoda, codziennie nie muszę już tuszować rzęs (nie wychodziłam z domu bez tuszu na rzęsach). Oszczędzam tyle czasu, nie męczę już oczu maskarą.
Za około dwa tygodnie idę na uzupełnienie nawet bez zastanawiania Tym razem jednak, jak juz mówiłam wybiorę model bardziej podkręcony i dłuższy dla bardziej spektakularnego efektu.
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-20, 17:14   #979
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

sciagnelam te okropne rzesy 4 tygodnie temu na oku nie mialam prawie nic teraz jest troche lepiej codziennie smaruje olejkiem rycynowym, ale moje rzesy rosna na prosto a mialam ladnie podkrecone no i nie sa takie dlugie mam nadzieje, ze odrosna jeszcze
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-21, 11:10   #980
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Wszystko będzie dobrze, potrzeba tylko czasu, naturalne rzęsy rosną, wypadają i są zastępowane przez nowe co 60 do 90 dni.
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 14:06   #981
czarnussssssss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 109
Dot.: Przedłużanie rzęs

nie potrzebnie sama je sciaglam tzw powyrywalam, przestrzegam przed kupywaniem na gruponie jesczze raz , ja mialam do kilku naturalnych rzes przyczepiona jedna sztuczna ktora byla ostra jak igla calosc kosmetyczce zajelo 30 minut. Rzesy prawie odrosly jesli chodzi o dlugosc ale nie sa wogole podkrecone tylko takie proste..to bylo moje piwrsze i ostatnie przedluzanie
czarnussssssss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 20:43   #982
jolkajp
Rozeznanie
 
Avatar jolkajp
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 690
Dot.: Przedłużanie rzęs

hej chciałam dołączyć do grona posiadaczek przedłużonych rzęs. Weszłam na forum poczytac o pielęgnacji rzęsek i o waszycch odczuciach.
Rzęski mam firmy Vip Fur Lashes założonne metoda 2:1, z futerka norek.
pierwszy raz w życiu mam rzęski założone,wczesniej jedynie z obserwacji u koleżanek mogłam oglądać zrobione rzeski-super,ale jedyna rzecz,która mi sie nie podobała i nie podoba to taka,że blondynki sobie na siłę robią czarne mega rzesy co troche wygląda u niektórych moich koleżanek śmiesznie.

Troche tak o tych norkach chciałam poczytać,myślałam,że więcej tu o nich znajdę.
Chciałam tylko powiedziec z własnych odczuć,że mam alergie na sierść kota (7 punktów w skali na 10)też psa(8 punktów alegrii na 10) poza tym na wszelkie roztocza,pyłki,trawy,drze wa i inne paskudne latające w powietrzu alergeny i RZĘSY MNIE NIE UCZULAJĄ ani klej do nich użyty,ani nic. A mam raczej wrażliwa skórę.Są to moje pierwsze rzęsy i tak jak jedna z was napisała,że rzęsy z norek charakteryzują się tym,ze są cieniutkie jak rzęsy naturalne i efekt jest fajny,gdy swoje ma się długie i gęste. I w sumei to potwierdzam,bo rzęsy wyszły nie mega czarne,raczej odcień czerni jest jak naturalny ciemny czarny. Długość jest super i efekt mnie zadowala,aczkolwiek mając swoje długie rzęsy większość moich znajomych praktycznie nie zauwazyła różnicy,a mąż podsumował mój zachwyt,ze po co mi to jak jak wytuszwałam to miałam podobnie....faceci
a,długość mam o ile dobrze pamiętam jak mi mówiła stylistka: 10 w kącikach wewnętrznych tylko by zagęścić moje rzęsy które tez w kącikach były o długości 10. potem mam 13 pomieszane z 15 a na końcach 17. Wezme znajde kabel od telefonu i zrobię zdjęcie tych rzęs to wam wstawie.
Narazie jest fajnie,ale tęsknię jednak za tuszem do rzęs i boję się zmywac makijażu,że cos mi odpadnie.Nie wspominając o tym,że kocham spać na brzuchu
__________________
Szczęśliwie uwiązana od ponad 8 lat
Mężulkowa od 9 lipca 2011
jolkajp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 23:15   #983
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: Przedłużanie rzęs

czy sama w domu mogę jakoś odkleić rzęsy?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 10:40   #984
_cornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _cornelia_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 098
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez resia11 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zastanawiam się nad zrobieniem rzęs, przejrzałam już wątek i widzę, że nie polecacie gruponów. Ja w sumie zgadzam się z ta opinią - byłam z grupona u fryzjera i nigdy więcej! Muszę zainteresować się Beauty Clinic, bo sporo osób ten salon poleca
wydaje mi sie, że to zbyt jednostronne myślenie. Jesli się pójdzie to zlego salonu, to i tak zrobią źle, jeśli do odbrego, to z kuponem też będzie ok. Przecież to chodzi o efekt długoterminowy zdobywanie stałych klientów i ich rekomendacja innym.

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
kochana a probowalas uzywac odzywek do rzes? ja próbowałam kilku i chyba Lash Food najbardziej sobie chwale
Przez 2 miesiące na noc używałam odżywki w kremie, a na dzień w zelu (jak tusz). Teraz używam tylko tej na noc.
__________________
recenzje kosmetyczne, salonów kosmetycznych
dekoracje, moda i uroda
_cornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 14:30   #985
basaiii
Przyczajenie
 
Avatar basaiii
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 13
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez _cornelia_ Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, że to zbyt jednostronne myślenie. Jesli się pójdzie to zlego salonu, to i tak zrobią źle, jeśli do odbrego, to z kuponem też będzie ok. Przecież to chodzi o efekt długoterminowy zdobywanie stałych klientów i ich rekomendacja innym
też tak uważam-jestem właśnie na etapie przenoszenia salonu w inne miejsce i mam zamiar go wypromować właśnie przez usługę gruponową czy coś w tym stylu, za swoje usługi mogę ręczyć i mam nadzieję, że klientki do mnie wrócą
basaiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 11:36   #986
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Ale dolnych rzęs nie robi się metodą 1:1 tylko Blink&Go, coś pomyliłaś, albo ten przecinek wpadł przypadkiem
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 20:38   #987
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Przedłużanie rzęs

Tu jest fajny filmik pokazujący cały zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1, można zobaczyć jak to wygląda
http://www.sztucznerzesy.com/zobacz-...dluzanie-rzes/
chociaż moim zdaniem tych rzęs mogłoby być trochę mniej, żeby bardziej naturalnie wyglądało, ale z drugiej strony efekt jest mega wyrazisty co też jest fajne
__________________
Trzymaj się z dala od ludzi, którzy tłamszą twoje marzenia.
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 22:32   #988
nysza
Wtajemniczenie
 
Avatar nysza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków/Niepołomice
Wiadomości: 2 260
GG do nysza
Dot.: Przedłużanie rzęs

azure - małe sprostowanie naturalny efekt zagęszczenia uzyskuje się poprzez dobranie odpowiedniej grubości rzęs a nie przez mniejszą ilość zaaplikowania .
__________________
zapraszamhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=245153&page=26

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-25, 13:08   #989
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez Nadine1 Pokaż wiadomość
kochana a probowalas uzywac odzywek do rzes? ja próbowałam kilku i chyba Lash Food najbardziej sobie chwale
Gdzie można zakupić tę odżywkę Lash Food?

Co prawda moje rzęsy są już w znacznie lepszym stanie po przedłużaniu, ale chciałabym je dodatkowo wzmocnić
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 20:06   #990
cubaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 19
Dot.: Przedłużanie rzęs

Cytat:
Napisane przez marchewkowy_las Pokaż wiadomość
nie pomyliłam się dolne rzęski przedłużam 1 do 1.
A ja upieram się przy swoim, na dolnych rzęsach możesz zrobić tylko metodą Blink, chyba że klientka ma kilka rzęs dolnych to uda Ci się ich nie posklejać (wówczas wychodzi Ci 1:1) w każdym normalnym przypadku wyjdzie blink. Nie radzę operować (separować) pensetami przy aplikowaniu dolnych rzęs na otwartym oku.
cubaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-16 16:29:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.