Jesteście niesamowite! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 09:34   #31
magi81
Zadomowienie
 
Avatar magi81
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 181
Dot.: Jesteście niesamowite!

Cytat:
Napisane przez ryba82
to bardzo mile, ze wizazanki, ktore sledza mm zdecydowaly sie zalozyc ten watek ku pamieci aktywnym na mm wizazankom .
Hi Hi Hi
Nawet się nie spodziewałam, że ten wątek tak się rozrośnie Faktycznie jest tu u Was strasznie miło i fajowato tak więc bardzo możliwe, że zawitam u Was na dłużej

Pozdrawiam mocniutko!
magi81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 10:03   #32
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Jesteście niesamowite!

Cytat:
Napisane przez magi81
Hi Hi Hi
Nawet się nie spodziewałam, że ten wątek tak się rozrośnie Faktycznie jest tu u Was strasznie miło i fajowato tak więc bardzo możliwe, że zawitam u Was na dłużej

Pozdrawiam mocniutko!
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 10:52   #33
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Jesteście niesamowite!

a ja ostatnio przejzalam wszystkie makijaze mona1978 i karo-li i agabil1 i zlapalam duzo pomyslow i zobaczylam wiele technik malowania mona 1978 od poczatku widac jak sie rozwijasz w technice i jakosci fotek bardzo lubie wasze makijaze tak samo jak innych wizazystek oczyscie i o tobie Rei nie zapominajac
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 12:15   #34
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Jesteście niesamowite!

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa
a ja ostatnio przejzalam wszystkie makijaze mona1978 i karo-li i agabil1 i zlapalam duzo pomyslow i zobaczylam wiele technik malowania mona 1978 od poczatku widac jak sie rozwijasz w technice i jakosci fotek bardzo lubie wasze makijaze tak samo jak innych wizazystek oczyscie i o tobie Rei nie zapominajac
hehe dziękuję Cytrynko
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 14:30   #35
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Jesteście niesamowite!

Ja ze swojej strony chciałabym podziękować Wszystkim Wizażankom,
które oglądają i komentują moje makijaże

Fajne jest poczucie że nikt nie podchodzi do tego obojętnie i wypowada się krytycznie lub też pozytywnie na ich temat
Ja wrzucajac kolejny make-up mam ogromne obawy za kazdym razem, naoglądałam sie wiele pieknych dzieł Moniki, Agnieszki, Karoliny, Smile, Manolity, Rybki...i innych ślicznych wizażanek i chyba Was to nie dziwi
Dlatego zawsze miłym zaskoczniem są dla mnie obiektywne pozytywne opinie na temat moich propozycji
Chetnie przyjmuje krytykę i wyciągam z niej wnioski

Moja przygoda z makijażem zaczeła się kiedy skończyłam 17 lat, teraz mam 19 i jak widzicie to nie jest długo
Na poczatku uzywałam jakiegos tam podkładu, pudru, tuszu, błystka i czarnej kredki! (miałam jeszcze do tego jakieś ulubione cienie brazowe lub bezowe) i wsio
Szkoda że wtedy khola nie znałam byłam taką metalówą (w LO) i czarna kredka to była podstawa Malowałam się podobnie jak Anarchia ()
Nie jestem profesjonalistką i sama się uczę, dlatego kiedy widze że coś sie Wam podoba to ja się naprawdę bardzo cieszę
To dla mnie coś
Mam malo doświadczenia i zawsze tysiące pytań
A forum MM to dla mnie prawdziwa szkoła!

Pozdrowiam Was Wszystkie i kazda z osobna bardzo serdecznie
Rei (Milena)
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 15:18   #36
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Jesteście niesamowite!

No to ja też się "obnaze" przed Wami.

Ja jestem wogole wdzieczna calemu Wizazowi, bo pomogl mi w wielu kwestiach. . Pierwszy post byl na fryzjerskim, chcialam zmienic moja blond glowe, ale jednoczesnie balam sie drastycznych zmian. Dzieki wizazankom odwazylam sie diametralnie zmienic kolor i fryzure, z ktorych jestem bardzo zadowolona .

Potem dlugo nie udzielalm sie na wizazu, az postanowilam znowu sie ulepszyc, i pomaszerowalam na fitness. Tam rowniez byla przyjazna atmosfera, w watku walka z tluszczem wzajemnie sie mobilizowalysmy. Wiem, ze moje odchudzanie byloby do dzis w sferze checi, gdyby nie ogromna mobilizacja ze strony Waszej

Potem przerwalam znowu przygode z wizazem, bo spotkaly mnie dramatyczne rzeczy i czasu ani ochoty na wizaz nie bylo. Podczas przerwy od wizazu dostawalam wiele pw zaniepkojonych Wizazanek. Teraz bardzo chcialabym za te piekne gesty podziekowac

W kwietniu bodajze postanowilam powrocic do Was, a ze namietnie ogladalam jako pasywna osoba Wasze dziela, to tym razem skupilam sie wlasnie na mm. Byla i jest to dla mnie forma odskoczni od roznych niepomyslnych wydarzen, a jednoczesnie nauka techniki makijazu .

Malowalam sie od ok 16 lat, tusz, blyszczyk i kredka. Cieni zaczelam uzywac niedawno pozniej. Az do chwili kiedy ujawnilam sie Wam na lamach mm, bylam zadowolona ze swoich poczynann w makijazu - a juz na bank wydawalo mi sie, ze malowanie na chinke to jest dla moich oczu to Dzieki Wam ciagle sie szkole, mobilizuje, staram, dzieki Waszym radom i konstruktywnej krytyki moge ulepszac swoje makijaze.

To prawda, ze na mm sa prezentowane rozne makijaze, i oczywiste jest, ze a tu barrrdddzzo zdolne osoby, jak agabil, mona, Rei, karo-la, tylko zdolne lub takie, ktore dopiero zaczynaja przygode z makijazem i poszukuja porad. Ciesze sie wlasnie, ze poziom jest zroznicowany, bo dzieki temu kazda z nas uczy sie od drugiej roznych technik makijazu, inspiruje sie innym makijazem. Tym bardziej sie ciesze, ze panuje tutaj taka atmosfera przyjazna, ze rady podawane sa w "ladnym opakowaniu", i czasami naprawde czlowiek przeczyta jakis komenatrz, ktory w istocie ma wymowe krytyczna, negujaca, ale sposob w jaki jest napisany mobilizuje, nie uraza, a nawet powiedzialbym, zacheca i dodaje takiej energii, zeby ulepszyc ten makijaz juz zaraz teraz - tutaj mistrzem w tym fachu jest wedlug mnie mona.

Jednkaze cenie sobie wszystkie Wasze opinie i bardzo cieszy mnie, jak ktos zostawi slad w postaci komenatrza, bo wowczas wiem, ze makijaz wywarl jakiekolwiek wrazenie.

Jednym słowem wizaz (tak wogole) okazuje sie olbrzymia grupa wsparcia, pomocy, kolezenstwa itp. Ciesze sie, bo takich miejsc w sieci jest niewiele (ha, w zasadzie ja znam tylko jedno-to). Wiedzac o tym, ze Atmosfere miejsca zawsze tworza Ludzie caluje kazda z Was

Rozpisalam sie, ale ja w zyciu prywatnym tez jestem gadula.

rybka (Iza)
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 16:58   #37
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Jesteście niesamowite!

Szukam makijaży dla blondynki o jasnej cerze, szukam, szukam i chyba zbyt krótko szukam. Czy jest tu jakaś blondynka, której makijaże zasługuja na szczególna uwagę? pozdrawiam.
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 19:02   #38
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jesteście niesamowite!

Cytat:
Napisane przez ila78
Szukam makijaży dla blondynki o jasnej cerze, szukam, szukam i chyba zbyt krótko szukam. Czy jest tu jakaś blondynka, której makijaże zasługuja na szczególna uwagę? pozdrawiam.
blondynki to Tanzanit i rzyrafka.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 09:19   #39
ila78
Rozeznanie
 
Avatar ila78
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: uk
Wiadomości: 694
Dot.: Jesteście niesamowite!

Dziękuję
ila78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 10:26   #40
kroofk@
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 870
Dot.: Jesteście niesamowite!

A ja znając życie kogoś pominę, ale dzięki każdej, która tutaj swoje maziania wystawia nauczyłam się dopracowywać swój makijaż. Już nie raz słyszałam pozytywne opinie od koleżanek.
Każda z Was ma opracowaną technikę, ale taką zupełnie inną od każdej ma Karola - jak któraś z Wizażanek ładnie określiła - Twoje makijaże są takie aksamitne.
Rei - sporo makijaży pokazujesz z podkreślinymi oczami (noooo, w sensie czarnej kredki ).
Wiele makijaży Agi, Mony, Smile stało się moimi inspiracjami .
Uwielbiam Wasze prezentacje na MM.
Wiele innych podobało MISIĘ równeż, też pewnie coś zgapiłam, ale jest Was kilka i nie w sposób zapamiętać; w szczególności, że kilka osób dawno nie prezentowało swoich dzieł.
Warto również wspomnieć Rybkę, Sylwię18, Madie, Kamikitten no i pewnie o kimś zapomniałam.
__________________
Przegrałam swój najlepszy czas...
MARZENIA I MIŁOŚĆ BOLĄ...

kroofk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 17:08   #41
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: Jesteście niesamowite!

O rany Ja się naprawdę nie spodziewałam tylu miłych słów - dziękuję
Co do makijażu : na początku miałam opory - wiadomo nowe (dla mnie) forum nie wrzucę od razu 50 makijaży. Stopniowo i w miarę no i jeżeli czas mi pozwolił zamieszczałam swoje malowanki przyzwyczajałam ludzi do siebie - poznałam opinię innych , czasami uzyskałam parę lekcji, które zawsze się przydają, czasami słowa krytyki - było warto.
Fotki : Zaczęło się niewinnie od programu graficznego Adobe Photoshop (dziękuję Aga ) - zobaczyłam co ten program potrafi i nie wiadomo skąd i jak zaczęłam kupować pierwsze książki o fotografii, aparat a efekt i postępy można zobaczyć Wizaż miał ogromny wplyw pod tym względem ( z 99 % ).

Oczywiście trzeba przygotować się na trolle i kradzież fotek -
Cieplutko pozdrawiam i dziękuję za przemiłe słowa - akurat mam dzień pełen nerwów (mój tato jest w drodze do mnie ) a czytając wasze posty naprawde można zrelaksować się i odpocząć duchowo
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-09, 22:40   #42
OlaNaomi
Raczkowanie
 
Avatar OlaNaomi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 235
Dot.: Jesteście niesamowite!

Witam ja również się dołączam dosyć często tu zaglądam i podziwiam Wasze dzieła są dla mnie wielką inspiracją.Odrazu poprawia mi się humor,gdy widze Wasze "pomalowane bużki"
UWIELBIAM spędzać czas na "Wizażu"

Pozdrawiam

: roza:
OlaNaomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-09, 22:42   #43
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Dot.: Jesteście niesamowite!

Cytat:
Napisane przez OlaNaomi
Witam ja również się dołączam dosyć często tu zaglądam i podziwiam Wasze dzieła są dla mnie wielką inspiracją.Odrazu poprawia mi się humor,gdy widze Wasze "pomalowane bużki"
UWIELBIAM spędzać czas na "Wizażu"

Pozdrawiam

: roza:
Ja też uwielbiam
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 20:58   #44
OlaNaomi
Raczkowanie
 
Avatar OlaNaomi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 235
Dot.: Jesteście niesamowite!

Cytat:
Napisane przez Rei
Ja też uwielbiam

Dzień bez Wizażu jest dniem zmarnowanym
OlaNaomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 23:06   #45
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jesteście niesamowite!

Ależ wypucowny wątek. No no, ładnieście się siostry urządziły.

Ja im więcej makijaży oglądam tym bardziej swoje robię proste w formie, nie używając tony kosmetyków. Jakoś mi się wszystko odmieniło, jak to na stare lata...

Cytat:
Napisane przez Ki$ses
Ja z niecierpliwością poczekam, aby skomentować twój makijaż. Mam nadzieję, że już niedługo? Ja też jestem tu niedługo, ale za każdym makijażem przechodzę szok. Pozytywny, oczywiście. Zdarzają się takie, które podobają mi się mniej, ale ich jest bardzo mało. Okropnie lubię patrzeć na wasze arcydziełka. Są cudowne. Wszystkie dziewczyny które tu reprezentują swoje makijaże są niezwykłe. Każda z was ma okropnie fajne pomysły. Ja także gratuluję pomysłowości, odwagi i dobrego gustu!
Ja też bardzo bym chciała zobaczyć kiedyś twoje makijaże.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-29, 15:31   #46
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Jesteście niesamowite!

to ja rowniez sie podpisze... wasze makijaze nawet poczatkujacych roba wrazenie... i milo jest patrzec jak ktos ma takie same zaiteresowania jak Ty... i szczerze to jedyne takie miejsce gdzie mozna powymieniac sie swoimi doswiadczenami:P bardzo Wam za to dziekuje... i naprawde kazda z Was ma swoj odrebny charakter malowania sie ... fajnie jest popatrzec na Wasze makijaze .... buziaki
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 20:49   #47
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Jesteście niesamowite!

Ja też uwilelbiam ogladać wszystkie makijaże stajecie się dla mnie inspiracją może kiedyś też coś pokażę .
A tak na marginesie...czy któraś z Was wie co się stało z Karo-lą tęsknie za nią <chilp chlip> tez ma super pomysły i nagle zniknęła
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 20:56   #48
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jesteście niesamowite!

Cytat:
Napisane przez libra22 Pokaż wiadomość
Ja też uwilelbiam ogladać wszystkie makijaże stajecie się dla mnie inspiracją może kiedyś też coś pokażę .
A tak na marginesie...czy któraś z Was wie co się stało z Karo-lą tęsknie za nią <chilp chlip> tez ma super pomysły i nagle zniknęła
jak już pisałam karo-la nie ma czasu na wizaz
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 21:48   #49
igawroc
Raczkowanie
 
Avatar igawroc
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 91
Dot.: Jesteście niesamowite!

Szkoda że nie ma czasu, ja też się stęskniłam za jej makijażami To jest jedno z 4 miejsc w sieci które uwielbiam, reszta dotyczy szydełka i drutów więc też atmosferka super :P
Super ten wątek, wreszcie można powiedzieć wszystkim dziewczynom: dzięki że jesteście, że inspirujecie i w ogóle Dzięki Wam nauczyłam się malować, tak całkowicie od podstaw i coraz lepiej mi idzie. Szkoda tylko że nie mam aparatu bo same byście oceniły moje postępy
Buziaki dla wszystkich prześlicznych i przemiłych dziewczyn
__________________

igawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-31, 08:46   #50
libra22
Zakorzenienie
 
Avatar libra22
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kujawsko - Pomorskie
Wiadomości: 3 035
GG do libra22
Dot.: Jesteście niesamowite!

Nieeeeee
__________________
Moje tiulowe inspiracje
Tutuszka
libra22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 16:17   #51
Anabell:)
Raczkowanie
 
Avatar Anabell:)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olecko:)
Wiadomości: 147
Dot.: Jesteście niesamowite!

ja tez dzieki wam wiecej czasu poswiecam na makijaz wczesniej jakos nie wnikalam ze cos zle robiei w ogole tego nie zauwazalam...to dzieki wam
Anabell:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.