Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-09, 13:16   #3151
dominikahh
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikahh
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 651
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

też właśnie szukam toniku
możesz powiedziec jak dokładnie zrobiłaś z cytryny o jakie efekty?
__________________
i'm in the middle of nothing and it's where i want to be.
dominikahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 21:15   #3152
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

do buteleczki po kupnym toniku wlałam przegotowaną wodę i sok z połówki cytryny.
Działanie raczej zasuszające, moja skóra jest dość rewolucyjna więc ciężko zauważyć by dał większe efekty
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 22:06   #3153
Nolley
Wtajemniczenie
 
Avatar Nolley
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 528
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

apropo toników, to świetny jest taki zrobiony z ziaji ogórkowej i cytryny... Wystarczy dodać do ziaji 10-15 kropel cytryny z zmieszać Efekt rozjaśnionej skóry i zasuszenia ewentualnych niedoskonałości.
__________________
Dbam o włosy! :}


MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 12:06   #3154
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Najlepszy sposob na niewyciskanie jak dla mnie to sciecie wlosow.
Teraz mam krociotkie i nie wyciskam bo nie mam sie czym zaslonic.
Polecam !!!!!
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-11, 22:08   #3155
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez fossa Pokaż wiadomość
Najlepszy sposob na niewyciskanie jak dla mnie to sciecie wlosow.
Teraz mam krociotkie i nie wyciskam bo nie mam sie czym zaslonic.
Polecam !!!!!
ojj nie nie nie
nie po to się męczę już aż pół roku z zapuszczaniem by je ściąć przez pryszcze! chyba już wolę nie wyciskać... Właśnie, ciekawe postanowienie jak powyciskam to ścinam włosy i tak będę się oszukiwać...
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:42   #3156
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
ojj nie nie nie
nie po to się męczę już aż pół roku z zapuszczaniem by je ściąć przez pryszcze! chyba już wolę nie wyciskać... Właśnie, ciekawe postanowienie jak powyciskam to ścinam włosy i tak będę się oszukiwać...
wiesz wlosy odrosna a skory drugiej miec nie bedziesz
nigdy nie mialam krotkich wlosow ale teraz mam i strasznie mi sie podoba - z korzyscia dla wlosow i skory.
To jak dotad najskuteczniejszy sposob na niewyciskanie
teraz mam lico odkryte wiec pomysle dwa razy zanim cos wyciskne. Wczesniej skutecznie zaslanialam sobie policzki kudlami

Takze goraco polecam
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-18, 12:16   #3157
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

ja za to nigdy nie miałam długich włosów
kiedyś ścięłam się na krótko i żałowałam...

kupiłam ten tonik z ziaji, dodałam cytryny, tylko czekam aż skończy mi się ten cytrynowy całkiem
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 12:30   #3158
Elewyn
Zakorzenienie
 
Avatar Elewyn
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 3 007
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

to co się ostatnio dzieje na mojej twarzy to jakiś dramat
jak zwykle po @ wysyp, zapchane pory, a ja to powyciskałam, poroznosiłam i teraz mam efekty już się boję dawać cokolwiek na twarz by jeszcze bardziej nie pogorszyć... w dodatku mam czoło tak suche, że żaden krem już nie daje rady... same suche skórki, a po peelingu jest jeszcze gorzej. Miałam taki wybitny plan, że najpierw zasuszę porządnie pryszcze i strupki, potem to zedrę peelingiem i będzie pięknie, głupia.
niech mi ktoś da jakiś złoty środek bo chyba nawet w Sylwestra nie wychylę nosa z domu...
__________________
www.ellewyn.soup.io
Elewyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 09:58   #3159
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

dziewczyny co robicie z przebarwieniami ?
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 10:44   #3160
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Elewyn Pokaż wiadomość
to co się ostatnio dzieje na mojej twarzy to jakiś dramat
jak zwykle po @ wysyp, zapchane pory, a ja to powyciskałam, poroznosiłam i teraz mam efekty już się boję dawać cokolwiek na twarz by jeszcze bardziej nie pogorszyć... w dodatku mam czoło tak suche, że żaden krem już nie daje rady... same suche skórki, a po peelingu jest jeszcze gorzej. Miałam taki wybitny plan, że najpierw zasuszę porządnie pryszcze i strupki, potem to zedrę peelingiem i będzie pięknie, głupia.
niech mi ktoś da jakiś złoty środek bo chyba nawet w Sylwestra nie wychylę nosa z domu...
Myślę, że teraz powinnaś próbować złagodzić czymś buzię. Może okłady z rumianku albo szałwii? Słyszałam, że może uspokoić trochę cerę. Co do szałwii - nie mam potwierdzenia, bo nie próbowałam. Natomiast rumianek stosuję (jak tonik) i wydaje mi się, że wyskakujące krostki są łagodniejsze i szybciej schodzą. Oczywiście na mnie tak działa, nie wiem jak na innych, ale może warto spróbować.

Pozdrawiam, trzymaj się.
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 20:15   #3161
omeczka
Raczkowanie
 
Avatar omeczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 186
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

cześć;*
bardzo dawno tu nie zaglądałam, ponieważ mój problem na twarzy znacznie się poprawił;] nie mówię, że rewelacja, ale to co było rok i dwa lata temu o tej porze to dramat w przeciwieństwie do dziś. jestem zadowolona ponieważ trafiłam na bardzo dobrą p. dermatolog , i tego tez wam życzę;*

Krostki-owszem wyskakują, ale to jedna, dwie na miesiąc, dwa.. Jedyne co mi pozostało to ślady po nich, a nawet bardzo dużo śladów..bez fluidu wyjście jest niemożliwe;/.
Do dermatologa już nie chodzę , ale kremy mi zostały. Nie wiem jak mam się pozbyć tych blizn ? . dziś czytam...i dowiedziałam się, że ta maść, którą mam LOCACID złuszcza naskórek. Czy codzienne stosowanie jej nie wysuszy mocno mojej skóry i czy to będzie szkodliwe?. Ponieważ chcę sie pozbyć blizn.. od dzis postanowiłam uzywać ją każdy dzień na noc. wcześniej smarowałam się nia co 4,5 dni... i miejscami mi złuszczała się skóra;/ przez to nie mogłam nałozyc fluidu, który jest w moim przypadku niezbędny..;/
Zna ktoś dobry krem, mocno nawilzający? żeby rano po nałożeniu tego kremu mogłabym spokojnie rozsmarować fluid . . . [??]
Słyszałam tez o peelingach, które sie powinno używac do takiej skóry ... tylko, że zupełnie nie wiem skąd je wziąć i jakie ? .
Prosze o radę.
__________________
`` Greckie wino ma smak Twoich ust. Namiętnych ust. Gorących tak, jak żar.``...
omeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-06, 19:45   #3162
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cześć dziewczyny nowy rok i nowe postanowienia.Pierwszym z nich jest oczywiście przestać masakrować swoją buzkę,nieraz już próbowałam się odzwyczaić od tego ale to nic nie daje.Mam nadzieje że pomożecie mnie wspierać w tym postanowieniu w grupie w końcu razniej. Chcę w końcu bez obrzydzenia popatrzeć w lustro bez blizn i rozcharatanej twarzy.
atri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 11:54   #3163
cytrynkkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar cytrynkkaaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 61 817
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez atri Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny nowy rok i nowe postanowienia.Pierwszym z nich jest oczywiście przestać masakrować swoją buzkę,nieraz już próbowałam się odzwyczaić od tego ale to nic nie daje.Mam nadzieje że pomożecie mnie wspierać w tym postanowieniu w grupie w końcu razniej. Chcę w końcu bez obrzydzenia popatrzeć w lustro bez blizn i rozcharatanej twarzy.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=421179&page=95

polecam również ten wątek
cytrynkkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 18:03   #3164
atri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 283
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Oooo dziękuje Cytrynkkaaa z chęcią przeglądnę i dołączę się do waszego grona
atri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 00:44   #3165
Shadii
Wtajemniczenie
 
Avatar Shadii
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 578
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Hej! Przygarniecie mnie znowu? Już się tutaj kiedyś na krótko pojawiłam, ale przestałam wyciskać i wątek popadł w zapomnienie. A teraz znowu mam z tym problem i liczę na Waszą pomoc w nie-wyciskaniu.
__________________
!



Shadii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 14:42   #3166
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez Shadii Pokaż wiadomość
Hej! Przygarniecie mnie znowu? Już się tutaj kiedyś na krótko pojawiłam, ale przestałam wyciskać i wątek popadł w zapomnienie. A teraz znowu mam z tym problem i liczę na Waszą pomoc w nie-wyciskaniu.
Yyy... nie wyciskaj, bo dostaniesz w d...pupe!

Swoją drogą ja już prawie nie wyciskam twarzy, za to koszmarnie masakruje sobie dekolt mój problem po prostu przeniósł się niżej. Poważnie zaczynam się zastanawiać czy nie jest to problem psychologiczny...
azure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 16:29   #3167
fossa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: na prawo od wisły
Wiadomości: 1 876
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Yyy... nie wyciskaj, bo dostaniesz w d...pupe!

Swoją drogą ja już prawie nie wyciskam twarzy, za to koszmarnie masakruje sobie dekolt mój problem po prostu przeniósł się niżej. Poważnie zaczynam się zastanawiać czy nie jest to problem psychologiczny...
bo to JEST problem psychiczny - doskonaly na odreagowanie i uzalezniajacy jak papierosy

dzis nie wiem co mnie napadlo - powyciskalam twarz wygladam strasznie a bylo tak dobrze

przy okazji polecam wam masc Vitella Ictamo na wypryski - bardzo dobrze wyciaga rope na zewnatrz ( spojrzcie na sklad, ichtiol plus cynk)
fossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 12:59   #3168
marize
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 15
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Witajcie, ja także miałam problem z wyciskaniem. Moje ręce same wędrowały do twarzy i pleców i wyszukiwały tam czegoś do wyciśnięcia. Poradziłam sobie tak: w trakcie leczenia trądziku (krostkowo-grudkowego) ciągle pamiętałam, że mam na sobie lekarstwo, którego nie wolno mi było zdrapywać, więc nie dotykałam leczonych miejsc, po za tym przeszkadzało mi, że jak już dotknęłam to miałam przecież na palcach moje maści przeciwtrądzikowe. Po jakimś czasie leczenia nie było czego wyciskać, więc nie wyciskałam. Po zaprzestaniu leczenia - powróciły zaskórniaki na nosie i brodzie. No i wyciskanie zaczęło się na nowo, choć już nie tak jak wcześniej bo odwykłam od tego. Wtedy powiedziałam sobie, że normalni ludzie nie grzebią bez przerwy przy swojej twarzy, dekolcie, rękach, plecach itp., a ja na pewno nie wyglądam normalnie jak tak dłubię - byłam tak okropna, że nawet przy ludziach to robiłam. Na początku bez przerwy musiałam sobie przypominać, że mam tego nie robić, bo moje ręce mnie nie słuchały . Potem z biegiem czasu przyzwyczajałam się do nowego stanu, ale w sytuacjach stresowych masakrowałam sobie paznokcie (konkretnie skórki przy paznokciach). Teraz pracuję nad paznokciami i staram się po prostu te moje nieposłuszne i nerwowe ręce trzymać spokojnie, ewentualnie biorę coś do ręki i tym się bawię - no nie wiem, długopis, gumkę do włosów czy coś w tym stylu - cały czas przypominam sobie, że twarzy i paznokci nie masakruje się i muszę powiedzieć, że dobrze mi idzie. U mnie to była kwestia zebrania się w sobie i determinacji. Jeśli chodzi o lustra - ja raczej nie miałam zwyczaju przesiadywania przy lustrze i poszukiwania czegoś do wyciśnięcia.
I jeszcze jedna sprawa. Nie czytałam wątku, bo za dużo czytania, a ja prawdę mówiąc nie mam na to czasu, jeśli o tym już było to przepraszam za powtarzanie się:
Dziewczyny sprawdźcie czy w waszych kosmetykach do mycia twarzy, nie ma SLS i SLES. SLS i SLES są wysokokomedogenne. Ja zmieniłam kosmetyki i mam naprawdę o wiele mniej zaskórniaków. Także parafina, która znajduje się w większości kremów zatyka pory i jest wysokokomedogenna. To oczywiście nie spowoduje, że przestaniecie wyciskać, ale może zmniejszy ilość zaskórniaków. Pozdrawiam.

Edytowane przez marize
Czas edycji: 2011-01-13 o 14:23
marize jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 14:08   #3169
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja juz rok walcze z tym dziadostwem;/ Niby jest juz dobrze to dorwe sie i zmasakruje...oby ten rok byl lepszy
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-17, 17:38   #3170
93paulina
Rozeznanie
 
Avatar 93paulina
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 504
GG do 93paulina
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Mój problem nadal trwa... Nadal mi się zdarza powyciskać. Stosowała któaś z Was może Alantan Plus krem?
__________________
Jak łatwo obudzić w człowieku pragnienie, a jak trudno je potem zaspokoić...
93paulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-21, 20:41   #3171
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja nie ale na naszym 2 watku sa dziewczyny co uzywaja i chwala, zobacz. Tez kiedys kupie jak swoje obecne wykoncze
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:31   #3172
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Czy jeśli kosmetyk antytrądzikowy zawiera SLs (na 2 miejscu) z apteki i pomaga na pryszcze może potem zaszkodzić? Bo dostaalam próbkę Accos i jest taki żelowy, zostawia powłokę na skórze alwe bardzo pomaga
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 14:50   #3173
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Nie ma takiej reguly, ze jesli produkt ma SLS to moze zaszkodzic. A druga sprawa to, ze nikt z nas nie przewidzi czy twojej skorze nie bedzie odpowiadal
__________________
"Ironia życia leży w tym, że żyje się je do przodu, a rozumie do tyłu..."



Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-22, 15:41   #3174
caffeine90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ... tam gdzie lawendowe niebo ..
Wiadomości: 85
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Ja osobiście nie mam problemu z cerą, ale wiem, że z tym wielkim problemem dla Nas kobiet borykala się moja siostra. Peelingi? Owszem są dobre, ale to zależy jaką posiadamy skóre... jeżeli jest to tłusta - peeling zabroniony, powoduję co raz wieksze wydzielanie sie łoju, co zwiększa epidemię trądzikową.. sądzę, ze takim domowym sposobem na krosty jest sudocrem .. nie tylko zwlacza wypryki co je eliminuje, działa też na blizny .. gdyż delikatnie odbarwia skórę ... hmm jeśli chodzi o cytrynę jest dobra na blizny, ale nie na skróe, która jeszcze ma trądzik!!!!!!! to znacznie pogarsza stan, jeśli macie wrażliwą skróe..unikajcie toników, maści, żelów z dodatkiem alkoholu.... naprawdę!!! to jest tragedia i śmierć dla cery wrażliwej! z tego co wiem dobrym też lekiem jest physiozel, duac, brevoxyl .. oczywiście one tylko pomagają na jakiś czas ... zależy to od nasilenia trądziku .. pamiętam, że moja siostra smarowała twarz dermatolem ( kosztuję on w aptece ok. 2 złoty ) to taki żółty proszek .. jest dobry na trudno gojace się rany .. wiem, że baaardzo jej pomógł . .. oczywiście nie można dopuścic do tego by skóra się wysuszyła, należy stosować kremy nawilżające .. ( np. mus matujacy ) - LIRENE bardzo dobry krem! ok. 20zloty.

Hmm sposób na zaskórniki, na pewno nie należy je wyciskac, bo pogarszamy stan .....
caffeine90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:06   #3175
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Planuję zakupić Brevoxyl. Co mi możecie o nim powiedzieć ?
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:13   #3176
caffeine90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ... tam gdzie lawendowe niebo ..
Wiadomości: 85
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Radzilabym Ci z nim uważac, moja koleżanka uzyła go, spowodowal, że cała twarz jej spuchła, prawdopodobnie miała uczulenie na jakiś składnik, który ma silne dzialanie ( musiała udać się do lekarza, lekarka podala jej zastrzyk .. ) może spróbuj benzacne? mniej wysusza, zależy jaką masz cerę czy wrażliwą ..

Edytowane przez caffeine90
Czas edycji: 2011-01-23 o 15:17
caffeine90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:22   #3177
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez caffeine90 Pokaż wiadomość
Radzilabym Ci z nim uważac, moja koleżanka uzyła go, spowodowal, że cała twarz jej spuchła, prawdopodobnie miała uczulenie na jakiś składnik, który ma silne dzialanie ( musiała udać się do lekarza, lekarka podala jej zastrzyk .. ) może spróbuj benzacne? mniej wysusza, zależy jaką masz cerę czy wrażliwą ..
Używałam Benzacne 5 % ale niestety nic nie pomógł
Mam cerę tłustą z dużą ilością tych podskórnych krostek, które często są czerwone, ciężko je zakryć i się ich pozbyć.
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:28   #3178
caffeine90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ... tam gdzie lawendowe niebo ..
Wiadomości: 85
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

z tego co się orientuje to istnieje także benzacne 10% powiadasz, że tłusta.. nie jestem jakimś expertem, ale używasz jakiś kremów matujących, by zmniejszyć wydzielanie sebum? to też jest częstymm sprzyjającym czynnikiem pojawiającego się trądziku.. i tych krostek ....

Ps: A moze pojawiają Ci się, jakieś uczulenie np. na czekolade albo ostre przyprawy ketchup itp. ?
caffeine90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:35   #3179
roxana222
Zakorzenienie
 
Avatar roxana222
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 599
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Cytat:
Napisane przez caffeine90 Pokaż wiadomość
z tego co się orientuje to istnieje także benzacne 10% powiadasz, że tłusta.. nie jestem jakimś expertem, ale używasz jakiś kremów matujących, by zmniejszyć wydzielanie sebum? to też jest częstymm sprzyjającym czynnikiem pojawiającego się trądziku.. i tych krostek ....

Ps: A moze pojawiają Ci się, jakieś uczulenie np. na czekolade albo ostre przyprawy ketchup itp. ?
Tak, Benzacne 10% też jest, ale nie używałam.
Używam kremu matującego z Under Twenty, kończy mi się, i teraz chciałam wypróbować jakiś inny. Na noc natomiast od niedawna zaczęłam używac kuracji Essence, o tej:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=38588&next=1
Ale jakiś ogromnych efektów nie widzę.

Jem sporo słodyczy i chyba będzie o wiele lepiej jeśli nie ograniczę.
roxana222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 15:42   #3180
caffeine90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ... tam gdzie lawendowe niebo ..
Wiadomości: 85
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania - cz. IV

Oj Dziewczyno słodycze wpływają na cerę!! wiem, ze nie można sie powstrzymać, no ale co nie robi sie dla urody ...

hmm ja używam LIRENE -mus matujacy dla mnie świetny długo skóra zostaje matowa, naprawdę i w dodatku kosztuję tanio ( 20 złoty).

A udalaś się z tym problemem do dermatologa.....?

Może wypróbuj dermatol w proszku i posmaruj go na noc?
caffeine90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 10:51:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.