Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-24, 09:26   #1
likeff
Raczkowanie
 
Avatar likeff
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 85

Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?


Od dawien dawna przeglądam modowe blogi, np:

www.catsuperhero.blogspot.com
www.jestemkasia.blogspot.com
www.plaamkaa.blogspot.com

zastanawia mnie ciągle jedno...skąd te dziewczyny mają pieniądze na te wszystkie ciuchy? Przecież w każdym poście mają coś nowego...

Zapraszam do dyskusji, może znajdą się tutaj jakieś bloggerki
likeff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:38   #2
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Wiesz,jak ja mialam kiedys sesje zdjeciowa to uzywałam do niej moich ciuchów oraz od mojej fotografki,ktore miala i pozyczala specjalnie na te zdjęcia. Wiec moze nie wszystkie ciuchy sa ich własnoscia ?
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:42   #3
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

zarabiają i stąd mają pieniądze?

nie lubię takiego zaglądania w cudze portfele...
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:45   #4
201604211118
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 210
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Ale masz pytania. Przecież nie ma jakiegoś Funduszu Blogów Modowych sponsorowanego przez miliardera do którego one piszą prośby o pieniądze na nowe ubrania. ^^
Wiem, że niektóre z nich dostają jakieś darmowe rzeczy od sklepów internetowych w zamian za reklamę na blogu/ bardzo popularne blogi mogą sporo zarobić miesięcznie na reklamach.
A poza tym to każda odpowiedź będzie indywidualna- jedne mają bogatych rodziców i tatusiów premierów, inne ciężko na to pracują, może za granicą. Poza tym to indywidualna sprawa na co się wydaje pieniądze jedni mając luźne kilka tysięcy kupią sobie nowe meble inni książki a jeszcze inni ciuchy.
Może niektóre oszczędzają na te ubrania odmawiając sobie różnych innych przyjemności. I podsumowując moje rozważania myślę, że tak naprawdę nikogo to nie powinno obchodzić. :P
201604211118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:45   #5
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Obstawiam, że regularnie napadają na sh i inne sklepy odzieżowe. Albo zrobiły napad na bank i stąd mają tyle kasy na ubrania
Boże... brak słów Może skoro jesteś taka ciekawa to pisz do każdej blogerki z osobna?
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:46   #6
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Dostajá pieniadze za reklame. Nie wiem jakiej wielkosci sa to kwoty, ale zawsze to cos.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:46   #7
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

szukają w sh?
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 09:47   #8
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

A co to ma wspolnego z zaglądaniem w cudze portfele? Pytanie jest skad maja te wszystkie ciuchy albo pieniadze na to a nie ile zarabiają.

Poza tym to ze ktos pracuje nie znaczy ze stac go na tyle ciuchow kosmetyków itp bo jeszcze trzeba zapłacic za inne bardziej potrzebne rzeczy np studia mieszkanie a to kosztuje jednak nie mało
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:50   #9
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez spekulantka Pokaż wiadomość
A poza tym to każda odpowiedź będzie indywidualna- jedne mają bogatych rodziców i tatusiów premierów, inne ciężko na to pracują, może za granicą.
Co do bloga tej pani to ja nie mam jej nic do zarzucenia. Jakis drogasnych rzeczy nie kupuje i wiekszosc rzeczy ma z wyprzedazy Kiedys w dziendobry tvn Jacykow sie wypowiadal ze ta dziewczyna nie powinna kupowac na wyprzedazach, bo to jej nie przystoi
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 09:55   #10
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez patika098 Pokaż wiadomość
A co to ma wspolnego z zaglądaniem w cudze portfele? Pytanie jest skad maja te wszystkie ciuchy albo pieniadze na to a nie ile zarabiają.

Poza tym to ze ktos pracuje nie znaczy ze stac go na tyle ciuchow kosmetyków itp bo jeszcze trzeba zapłacic za inne bardziej potrzebne rzeczy np studia mieszkanie a to kosztuje jednak nie mało
No właśnie co ma wspólnego?
Ciuchy ze sklepów stacjonarnych czy internetowych
Pieniądze z portfela
Skąd pieniądze w portfelu? Pewnie zarabiają, odkładają, oszczędzają, dostają (urodziny imieniny?), może wygrały w totka, może kradną? Kto wie?

Widocznie zarabiają więcej niż potencjalny obywatel niekoniecznie tego kraju Może skończyły studia i taki wydatek im odpadł? A może studiują stacjonarnie? Może mieszkają z rodzicami i nie muszą płacić za mieszkanie?
Kwestia naprawdę indywidualna

Do autorki: chyba najlepiej będzie jak zapytasz interesujące Cię bloggerki o źródło ich dochodu.
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2011-06-24 o 09:57
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:00   #11
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

No masz rację choć przyznam się ze mnie czasem tez to ciekawi. Ani to znane ani nic a tak się mogą wystroić po studiach to raczej watpie,przynajmniej niektóre bo wg mnie za młode na 24 - 25 lat
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 10:00   #12
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Co do bloga tej pani to ja nie mam jej nic do zarzucenia. Jakis drogasnych rzeczy nie kupuje i wiekszosc rzeczy ma z wyprzedazy Kiedys w dziendobry tvn Jacykow sie wypowiadal ze ta dziewczyna nie powinna kupowac na wyprzedazach, bo to jej nie przystoi
chcialam wlasnie to napisac....i uwazam,ze komentarz "niektore maja tatusiów premierow" byl zupelnie zbedny bo dziewczyna wcale nie mja powalajacej liczby ciuchow (przynajmniej na blogu tego nie pokazuje)...a te ktore posiada wcale nie sa drogie..

a generalnie co do tematu to naprawde zalezy indywidualnie od kazdej, wiekszosc z nich jednak pracuje ale nie bede sie wypowiadac szerzej bo to nie moja sprawa;p maja i juz.
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:01   #13
patika098
Wtajemniczenie
 
Avatar patika098
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 014
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Mozna to jeszcze skomentowac tak,ze niektóre wydaja tyle samo kasy na wiecej ciuchów tanszych,a niektore wola za taka sama sume kupic mniej ale lepsze jakosciowo
patika098 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:03   #14
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Co do bloga tej pani to ja nie mam jej nic do zarzucenia. Jakis drogasnych rzeczy nie kupuje i wiekszosc rzeczy ma z wyprzedazy Kiedys w dziendobry tvn Jacykow sie wypowiadal ze ta dziewczyna nie powinna kupowac na wyprzedazach, bo to jej nie przystoi
Tak, tak... tylko, że do tych droższych rzeczy nie wpisuje po prostu cen, podpisane ma tylko te z wyprzedaży i inne tańsze
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:13   #15
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Te najpopularniejsze blogerki zarabiają także przez zamieszczanie reklam na swoich blogach. Kiedyś czytałam, że jedna z nich ma z tego ok. 3000 miesięcznie, do tego jeszcze pewnie pracują, więc mają i już.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:17   #16
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cat superhero przecież ma same rzeczy z sh, nn albo h&m- ta ostatnia to jedna z najtańszych sieciówek. Bershka, c&a? Przecież też mają tanie ubrania. Romwe przesyła ciuchy robiąc sobie darmową reklamę. Te dziewczyny naprawde nie śpią na pieniądzach, nie maja ubrań z d&g, po prostu potrafią się dobrze ubrać za niewielkie pieniądze. Poza tym to spojrzenie też zalezy od tego kto na to patrzy. Dla jednej osoby wydatek rzędu 150 zł/tydz może wydawać się duży, ale dla osoby która zarabia (nawet "po studencku") to nie jest duża kwota
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:19   #17
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Te 150 zl to nie jest duzo jesli ciuch jest naprawde przydatny i do tego wysokiej jakosci... ALe jesli ktos wydaje 500 zl czy wiecej na jakas przeswitujaca torebke "zakupowa" , to wedlug mnie przesada
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:21   #18
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

nie trzeba za bardzo główkować żeby dojść do tego skąd mają pieniądze
zapewne:
-zamożni rodzice
-pracują/dorabiają/sprzadają ciuchy których nie noszą
-w przypadku popularniejszych blogów kasa z reklam
-dostają ubrania od firm
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'

Edytowane przez laylaaa
Czas edycji: 2011-06-24 o 10:23
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:22   #19
MadSyndrome
Zadomowienie
 
Avatar MadSyndrome
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 358
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez spekulantka Pokaż wiadomość

A poza tym to każda odpowiedź będzie indywidualna- jedne mają bogatych rodziców i tatusiów premierów, inne ciężko na to pracują, może za granicą. Poza tym to indywidualna sprawa na co się wydaje pieniądze jedni mając luźne kilka tysięcy kupią sobie nowe meble inni książki a jeszcze inni ciuchy.

nie wiem czemu ludzie tak czepiają się tej Tuskowej, ja nie miałam pojęcia o jej żywocie póki nie zobaczyłam dyskusji o niej na wizażu
__________________

MadSyndrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-24, 10:22   #20
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
Tak, tak... tylko, że do tych droższych rzeczy nie wpisuje po prostu cen, podpisane ma tylko te z wyprzedaży i inne tańsze
a takich rzeczy ma na blogu z 3 albo 4 i sa to glownie okulary przeciwsloneczne....nie wypisuje bo wie,ze ludzie beda sie strasznie czepiac (bardziej niz w przypadku innych blogerek)
tak ejts chyba tylko u nas....na stronach dzikewczyn z zagranicy nie ma takiego jadu...a na blogu dziewczyny o ktorej mowimy zaczelo sie czepianie o ceny nawet jak pokazala sie w marynarce za 199zl (sick!)

a no i tez jets sprawa co znaczy dla Ciebie "drogi ciuch"..dla jednych to bedzike wydane ww 199zl na marynarke a druga osoba uzna,ze jak na marynarke to i tak tanio)

a co do przeswitujacych torebek za 500zl...za ta Pani bardzo nie przepadam wiec moze sie nie bede wypowiadac;p
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma




Edytowane przez unrepeatable
Czas edycji: 2011-06-24 o 10:25
unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:23   #21
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?



Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Te 150 zl to nie jest duzo jesli ciuch jest naprawde przydatny i do tego wysokiej jakosci... ALe jesli ktos wydaje 500 zl czy wiecej na jakas przeswitujaca torebke "zakupowa" , to wedlug mnie przesada
A według mnie nie
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:29   #22
admirable
Zakorzenienie
 
Avatar admirable
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10 792
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
a takich rzeczy ma na blogu z 3 albo 4 i sa to glownie okulary przeciwsloneczne....nie wypisuje bo wie,ze ludzie beda sie strasznie czepiac (bardziej niz w przypadku innych blogerek)
tak ejts chyba tylko u nas....na stronach dzikewczyn z zagranicy nie ma takiego jadu...a na blogu dziewczyny o ktorej mowimy zaczelo sie czepianie o ceny nawet jak pokazala sie w marynarce za 199zl (sick!)

a no i tez jets sprawa co znaczy dla Ciebie "drogi ciuch"..dla jednych to bedzike wydane ww 199zl na marynarke a druga osoba uzna,ze jak na marynarke to i tak tanio)

a co do przeswitujacych torebek za 500zl...za ta Pani bardzo nie przepadam wiec moze sie nie bede wypowiadac;p
wg mnie jest więcej takich ciuszków na blogu. Niech każdy się ubiera jak chce i za ile chce - nic mi do tego. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na prześwitującą torebką za 500 zł to niech ją kupi. Tylko w Kasi Tusk denerwuje mnie to, że cały czas podkreśla jakie ma tanie ciuszki, ale jeśli są droższe to już nic o tym nie wspomni. Dodatkowo na wizażu czytałam, że wypożycza ciuchy na potrzeby sesji zdjęciowych.
admirable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:29   #23
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

dziwne jest twoje pytanie według mnie, przecież odpowiedzi nasuwają się same: ktoś jest z bogatego domu, ktoś inny pracuje (i może całą pensję wydaje na ciuchy albo ma wysoką pensję po prostu), ma bogatego chłopaka.
To chyba normalne, że jedni ludzie mają więcej pieniędzy, a inni mniej i wykluczając to, że mogłyby kraść, to normalne, że sobie kobiety kupują dużo ubrań skoro je na to stać
poza tym jak słusznie zauważyła jedna z dziewczyn, mogą wcale nie mieć dużych dochodów tylko rezygnować z innych przyjemności na rzecz ubrań.

ps. ciuchy polskich blogerek są w normalnych cenach z popularnych sklepów. jasne, że niektórych nie stać na sukienkę za 150zł ale nie przesadzajmy, żeby to był jakiś specjalny wydatek.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL

Edytowane przez Kica.
Czas edycji: 2011-06-24 o 10:32
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:31   #24
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez admirable Pokaż wiadomość
wg mnie jest więcej takich ciuszków na blogu. Niech każdy się ubiera jak chce i za ile chce - nic mi do tego. Jeśli ktoś może sobie pozwolić na prześwitującą torebką za 500 zł to niech ją kupi. Tylko w Kasi Tusk denerwuje mnie to, że cały czas podkreśla jakie ma tanie ciuszki, ale jeśli są droższe to już nic o tym nie wspomni. Dodatkowo na wizażu czytałam, że wypożycza ciuchy na potrzeby sesji zdjęciowych.
a ja kiedys na wizazu przeczytalam,ze studiuje jeden keirunek na prywatnej uczelni .... tu kazdy moze praktycznie wszystko napisac
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:41   #25
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

dziewczyny, ale czy to ma jakiekowiek znaczenie skąd Kasia T. ma ubrania i za ile je kupuje dla mnie na blogach modowych liczy sie sama idea pokazywania ubrań, jeśli dane zestawy mi się podobają to chętnie odwiedzam dany blog i tyle.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 10:43   #26
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Dokładnie, poza tym nikt nie zmusza do odwiedzania tego czy innego bloga...
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 11:25   #27
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Zarabiają, dostają... A skąd kasę na ciuchy mają babki w wątku zakupowym, czasem wydają ogromne kwoty i ktoś ich pyta? Finanse to chyba prywatna sprawa i przede wszystkim indywidualna.
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:24   #28
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

ja pamiętam kilka sytuacji w których ktoś bardzo negatywnie komentował ilość wydawanych pieniędzy przez dziewczyny z wątku zakupowego i rzucał w ich kierunku głupie uwagi. było już na wizażu kilka rozmów na ten temat.

to jest chyba typowo polskie, że ludzie nie lubią, gdy innym się lepiej powodzi
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:26   #29
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
ja pamiętam kilka sytuacji w których ktoś bardzo negatywnie komentował ilość wydawanych pieniędzy przez dziewczyny z wątku zakupowego i rzucał w ich kierunku głupie uwagi. było już na wizażu kilka rozmów na ten temat.

to jest chyba typowo polskie, że ludzie nie lubią, gdy innym się lepiej powodzi
Też się zastanawiam czy w innych krajach też tak jest...
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 12:36   #30
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Skąd bloggerki mają pieniądze na ciuchy?

Cytat:
Napisane przez likeff Pokaż wiadomość
Od dawien dawna przeglądam modowe blogi, np:

www.catsuperhero.blogspot.com
www.jestemkasia.blogspot.com
www.plaamkaa.blogspot.com

zastanawia mnie ciągle jedno...skąd te dziewczyny mają pieniądze na te wszystkie ciuchy? Przecież w każdym poście mają coś nowego...

Zapraszam do dyskusji, może znajdą się tutaj jakieś bloggerki
Jest sporo możliwości.
Faktycznie są osoby, które wydają duże kwoty, jak się podliczy to i kilka tysięcy w ciągu miesiąca.
Jak nie mają stałej pracy zarobkowej to wiadomo, że dostają kasę od zamożnych rodziców.
Są osoby, które od dawna pracują i dobrze zarabiają, lub mają kilka źródeł dochodu albo prowadzą swoje firmy.
Są kobiety, które mają dobrze zarabiających mężów na wysokich stanowiskach.
Sa też inne niezbyt chlubne metody finansowania zakupów, oczywiście broń boże nikogo tutaj o to nie posądzam,ale nie jest żadną tajmnicą że jest pewna grupa studentek, która uprawia sponsoring.

Jeśli chodzi o mnie to sama zarabiam na swoje potrzeby, nikt mi na to nie daje.Mam sporo ciuchów, codziennie mogę zakładac coś innego.
Jak na warszawskie warunki nie zarabiam dużo, ale nie mam zobowiazań w postaci kredytów, nie mam przychówku dlatego mogę to co zarabiam przeznaczyć na przyjemności.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:54.