Manhattan-podkład Wake up-make up - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-19, 11:17   #1
agnes4-19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mój komputer ;)
Wiadomości: 42

Manhattan-podkład Wake up-make up


Dziewczyny!!!! Mam pytanie!! Albowiem ostatnio byłam w goraczce poszukiwania podkladu rozswietlajacego , najpierw chcialam kupic Dream Matt Mousse ale potem stwierdzialam, że on raczej pudruje niz rozswietla, no a mi zalezalo na kupnie czegos co zamaskuje niedoskonalosci ale jednoczesnie rozswietli troszke czółko i kosci policzkowe. No i w drogerri lezal sobie bezpanski podkladzik firmy Manhattan "wake up, make up". Po przeczytaniu na opakowaniu ze "twarz nabiera po nim swierzego, wypoczetego wygladu" postanowilam kupic.
No i teraz mam taki problem z nim, bo w sumie ma ladny kolor(odcien natural rose) ale jak go nakladam to razem z jakas dziwna gamą drobinek(??) .
Nie wiem dlaczego, ale skóra jest po nim jakaś dziwnie blada Dziewczyny, używalyscie juz tego podkladu? macie jakies oipnie? chetnie sobie poczytam, buziaki
agnes4-19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 15:37   #2
ruda1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Manhattan-podkład Wake up-make up

Właśnie kupiłam sobie ten podkład ^^
Wróciłam do domu i przeczytałam opinie na jego temat...szczerze mówiąc trochę się wystraszyłam! Wszędzie jest napisane, że nie nadaje się do cery mieszanej i tłustej, a ja właśnie taką mam ^^ I to jeszcze z lekkim trądzikiem na czole!
Ale wypróbowałam i jest rewelacyjny! Mam odcień natural rose 67! Idealnie pasuje do mojej bardzo jasnej cery, poprawia jej koloryt, lekko matuje chociaż przydało by się trochę mocniej. Na mojej skórze utrzymał się przez 8 godzin a może nawet trochę dłużej! Kupiłam go za 24,99 zł w Rossmanie! I jestem bardzo zadowolona! Polecam!
ruda1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.