Gdzie można sprzedać książki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 23:54   #1
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534

Gdzie można sprzedać książki?


Mam tysiące książek, które już przeczytałam i więcej czytać nie będę (głównie są to thrillery/kryminały i jak już wiadomo kto zabił... oraz książki młodzieżowe z których już wyrosłam).
Chciałabym je sprzedać ale nie mam pojęcia gdzie. Większość z nich jest raz przeczytana i są w bardzo dobrym stanie.
Patrzyłam że na all nie opłaca się wystawiać bo po pierwsze mało kto kupi książkę i zapłaci drugie tyle za wysyłkę a po drugie są księgarnie które sprzedają te same tytuły taniej niż połowa ceny z moich książek ze względu na inne wydania.
Znalazłam portal w których można sprzedawać i kupować używane książki ale jest tam bardzo mało użytkowników i nie sądzę żebym sprzedała tam chociaż jedną pozycję.
Czy opłaca się sprzedawać książki do antykwariatów? Jak to wygląda?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 00:19   #2
Mini007
Zakorzenienie
 
Avatar Mini007
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Środa Wielkopolska
Wiadomości: 3 178
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Mam tysiące książek, które już przeczytałam i więcej czytać nie będę (głównie są to thrillery/kryminały i jak już wiadomo kto zabił... oraz książki młodzieżowe z których już wyrosłam).
Chciałabym je sprzedać ale nie mam pojęcia gdzie. Większość z nich jest raz przeczytana i są w bardzo dobrym stanie.
Patrzyłam że na all nie opłaca się wystawiać bo po pierwsze mało kto kupi książkę i zapłaci drugie tyle za wysyłkę a po drugie są księgarnie które sprzedają te same tytuły taniej niż połowa ceny z moich książek ze względu na inne wydania.
Znalazłam portal w których można sprzedawać i kupować używane książki ale jest tam bardzo mało użytkowników i nie sądzę żebym sprzedała tam chociaż jedną pozycję.
Czy opłaca się sprzedawać książki do antykwariatów? Jak to wygląda?
Chętnie przygarnę.
Co do antykwariatów to jest chyba różnie, w niektórych od razu dostajesz pieniądze, w niektórych zanosisz książkę i dopiero jak zostaje sprzedana to ci płacą.
Mini007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 02:05   #3
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

W moim mieście antykwariaty w ogóle się nie opłacają - dostaniesz 5zł za książkę, którą oni potem sprzedadzą za 20zł.

---------- Dopisano o 03:05 ---------- Poprzedni post napisano o 03:05 ----------

Zawsze możesz je wymienić na ciuchy/inne książki/kosmetyki etc. na Wizażu
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 02:46   #4
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Tak właśnie myślałam że antykwariaty średnio.
Co do wymian - zauważyłam że niewiele wizażanek wymienia kosmetyki na książki. Jeśli chodzi o książki na książki - od kiedy mam kindla kolekcjonuje książki w formacie mobi. No i mam dość tego że książki zajmują połowę mojego pokoju, wysypują się każdej szafki i zbierają kurz ^^
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 06:32   #5
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Mam tysiące książek, które już przeczytałam i więcej czytać nie będę (głównie są to thrillery/kryminały i jak już wiadomo kto zabił... oraz książki młodzieżowe z których już wyrosłam).
a masz moze Arsene Lupin?
Mi sie wydaje, ze jednak na allegro byloby najlepiej. W skupach daja male pieniadze. Wczoraj kupowalam uzywane ksiazki po 3zl, wiec ile facet placi za ksiazke?

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
Znalazłam portal w których można sprzedawać i kupować używane książki ale jest tam bardzo mało użytkowników i nie sądzę żebym sprzedała tam chociaż jedną pozycję.
a co to za stronka?
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:53   #6
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 07:57   #7
huginn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Wiesz, przez allegro mało kto kupuje, bo koszt wysyłki to często drugie tyle co za książkę. Może spróbuj wystawić całe serie, albo od razu kilka książek jednego autora, mi osobiście łatwiej byłoby się skusić na 2-3 książki w cenie jednej wysyłki. A no i warto pomyśleć o odbiorze osobistym - może na gumtree wystaw listę ze swoimi książkami i cennik i pewnie ktoś się znajdzie. Zwykle kiedy coś wystawiam na gumtree to bardzo szybko dostaje odpowiedź.
huginn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 08:36   #8
souvenir
Zadomowienie
 
Avatar souvenir
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 857
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

E tam, ja kupuję na allegro, nawet jeżeli muszę zapłacić za przesyłkę i tak często wychodzi mi taniej niż w księgarni
souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:02   #9
lapida
Wtajemniczenie
 
Avatar lapida
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 021
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
E tam, ja kupuję na allegro, nawet jeżeli muszę zapłacić za przesyłkę i tak często wychodzi mi taniej niż w księgarni
dokładnie



autorko, wystaw na allegro na próbe, zeby zobaczyć, czy będzie działało

na wizazu też mozesz wystawić na wymianki na próbę - widziałam kiedyś, że dziewczyny chętnie wymieniają ksiazki na kosmetyki
lapida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 09:15   #10
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Znajomy mojego ojca ma antykwariat i z tego co zrozumiałam, to płacą grosze za książki. Ogólnie, gdyby nie podręczniki do szkoły, to w ogóle by się nie utrzymali - we wrześniu mają większość przychodów.

Wydaje mi się, że najlepiej na allegro albo na portalach ogłoszeniowych. Tak jak dziewczyny piszą, możesz te książki pogrupować, np. kilka jednego autora. Ja np. ostatnio kupiłam na allegro komplet różnych filmów gangsterskich na jednej aukcji.
Książki są ciężkie i niestety drogo wychodzą koszty wysyłki, ale coś tam zawsze Ci zostanie.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 11:17   #11
so_foolish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 63
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

ja chętnie wymienię kosmetyki, ba! nawet nienoszone ciuszki na książki
może zrób spis tego, czego chcesz się pozbyć- pewnie znajdzie się sporo wizażanek, które będą chciały odkupić lub wymienić.
wśród nich jestem ja
gdybyś była zainteresowana wymianą książek na inne to polecam serwis podaj.net
so_foolish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 12:01   #12
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

A mozesz powiedziec co posiadasz w swoich zbiorach? Bo lubię thrillery
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 14:57   #13
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Jak już ktoś wspomniał, na allegro niejednokrotnie wychodzi taniej nawet z tą przesyłką. Zależy ile chcesz za swoje książki, czy to nowości czy takie kilkuletnie, znanych autorów czy trochę mniej. Jednak all to serwis, na który chyba najwięcej ludzi zagląda więc warto spróbować. Antykwariat wszystkich ci na pewno nie przyjmie bo kalkulują od razu czy uda im się to odsprzedać, poza tym dostaniesz grosze. U mnie kobieta wpisuje od razu cenę z tylu książki i dostaje się z tego połowę. W drugim antykwariacie dostaje się pieniądze dopiero jeśli książki się sprzedadzą, trzeba co jakiś czas chodzić i się dowiadywać czy już coś poszło co też nie jest najfajniejsze...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 16:00   #14
mad86
Zakorzenienie
 
Avatar mad86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 954
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

najlepiej przesledz sobie zakonczone aukcje. Na ksiazkach, ktorych nie ma juz w sprzedazy mozna zebrac troche kasy ja kiedys za uzywane kryminaly Christie placilam 8 zeta za sztuke ( wydanie kieszonkowe). Wydaje mi sie, ze to jednak sporo.
Dla mnie taniej jest zaplacic za wysylke niz latac po ksiegarniach. Doplace te 6-10zl i mam pewnosc, ze ksiazka jest. Teraz szukam ksiazek Arsene Lupin jezdze po tych antykwariatach, bezyne spalam, czas trace a ksiazek nie mam
__________________
24.02- Jantar+pokrzywa
mad86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 19:53   #15
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
a masz moze Arsene Lupin?
Mi sie wydaje, ze jednak na allegro byloby najlepiej. W skupach daja male pieniadze. Wczoraj kupowalam uzywane ksiazki po 3zl, wiec ile facet placi za ksiazke?

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------



a co to za stronka?
nie wiem czy mogę podać adres ale wystarczy wpisać w google "sprzedam ksiązki"

Cytat:
Napisane przez souvenir Pokaż wiadomość
E tam, ja kupuję na allegro, nawet jeżeli muszę zapłacić za przesyłkę i tak często wychodzi mi taniej niż w księgarni
To prawda. Jednak moje książki to takie 'ładniejsze' wydania i z tego co widziałam gorsze wydania tych tytułów chodzą po 5-10 zł nowe więc swoje musiałabym sprzedać chyba za 2 zł

Cytat:
Napisane przez lapida Pokaż wiadomość
dokładnie



autorko, wystaw na allegro na próbe, zeby zobaczyć, czy będzie działało

na wizazu też mozesz wystawić na wymianki na próbę - widziałam kiedyś, że dziewczyny chętnie wymieniają ksiazki na kosmetyki
na wizażu już wystawiłam na próbę

Cytat:
Napisane przez so_foolish Pokaż wiadomość
ja chętnie wymienię kosmetyki, ba! nawet nienoszone ciuszki na książki
może zrób spis tego, czego chcesz się pozbyć- pewnie znajdzie się sporo wizażanek, które będą chciały odkupić lub wymienić.
wśród nich jestem ja
gdybyś była zainteresowana wymianą książek na inne to polecam serwis podaj.net
jak wyżej
Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
A mozesz powiedziec co posiadasz w swoich zbiorach? Bo lubię thrillery
Mam m. in. wszystkie książki Alex Kavy, Erici Spindler, kilka Deavera, sporo Archera i całe mnóstwo pojedynczych. Musze się za to zabrać i przejrzeć te wszystkie pozycje ale będę na to potrzebować kilku dni bo książki leżakują w domowej biblioteczce, wszelkich zakamarkach mojego pokoju, na strychu, w piwnicy i jeszcze w innym mieszkaniu

Cytat:
Napisane przez mad86 Pokaż wiadomość
najlepiej przesledz sobie zakonczone aukcje. Na ksiazkach, ktorych nie ma juz w sprzedazy mozna zebrac troche kasy ja kiedys za uzywane kryminaly Christie placilam 8 zeta za sztuke ( wydanie kieszonkowe). Wydaje mi sie, ze to jednak sporo.
Dla mnie taniej jest zaplacic za wysylke niz latac po ksiegarniach. Doplace te 6-10zl i mam pewnosc, ze ksiazka jest. Teraz szukam ksiazek Arsene Lupin jezdze po tych antykwariatach, bezyne spalam, czas trace a ksiazek nie mam
Moje książki to jednak raczej nowości z ostatnich 10 lat więc cały czas są w sprzedaży.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:26   #16
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

daj liste, chetnie odkupię ;-)
Masz moze Grishama? ogólnie to bym wszystkie wziela
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 15:59   #17
Zinger
Raczkowanie
 
Avatar Zinger
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 95
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

-------

Edytowane przez Zinger
Czas edycji: 2012-07-24 o 21:17
Zinger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 21:00   #18
joy_2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cześć ! mam dość sporo książeczek również do pozbycia. Na pierwszy ogien idzie - Paulo Coelho. Jeśli któraś jest zainteresowana zapraszam. a oto pozycje : 1. podręcznik wojownika światła 2.zahir 3. czarownica z portobello 4.brida 5.czarodziej 6.demon i panna prym 7.zwycięzca jest sam 8. na brzegu rzeki piedry..
joy_2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 14:12   #19
claudia3007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cześć Wam !

Ja także miałabym trochę książek , może któraś z Was będzie zainteresowana .
Karin Slaughter :
Przywilej skóry
Tryptyk
Geneza
Piętno
Niewierny
Pęknięcie
Tess Gerritsen :
Nosiciel
Ciało
Infekcja
Mumia
Bez skrupułów
James Patterson:
Mary,Mary
Stieg Larrson:
Mężczyźni,którzy nienawidzą kobiet
Simon Beckett:
Wołanie grobu
claudia3007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 09:04   #20
coolanka
Raczkowanie
 
Avatar coolanka
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 209
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Ogólnie to z książkami jest bardzo słabo dziewczyny. Dziś mało kto czyta książki i staje się to po prostu "towar" bezużyteczny. Pokolenie cyfrowe woli siedzieć przed kompem. Chodzę po antykwariatach z samymi nowościami, ponieważ recenzuje książki. W antykwariatach słyszę, że skupują, ale same klasyki, a poza tym jest sezon wakacyjny i mogę im przynieść podręczniki. Tragedia. Mam teraz kilka książek do sprzedania. Możliwość zamiany również wchodzi w grę)
coolanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 13:10   #21
kolorkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 95
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

A zaglądałyście może na stronkę podaną przez autorkę wątku. Jak dla mnie to ja nie mogę się tam połapać sama też chciałabym sprzedać książki. Wystawiłam na tablica.pl i sprzedajemy.pl ale zero odzewu...
kolorkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 08:13   #22
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Może półka na lubimyczytac.pl, tam jest dużo miłośników książek więc może by ktoś kupił albo wymienił / : )
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-16, 13:35   #23
kolorkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 95
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
Może półka na lubimyczytac.pl, tam jest dużo miłośników książek więc może by ktoś kupił albo wymienił / : )
Strona mnie zainteresowała Tylko czy napewno jest ona darmowa? I czy chcąc wymienić lub sprzedać jakąś książkę, muszę wystawić ją wcześniej na allegro?
kolorkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 11:36   #24
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Latku, a jakie masz te książki? Masz jakąś listę zrobioną, czego się chcesz pozbyć?
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 23:43   #25
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Latku, a jakie masz te książki? Masz jakąś listę zrobioną, czego się chcesz pozbyć?
W zasadzie nie mam listy ^^ Będzie to wymagało sporego zaangażowania bo moja kolekcja rozrosła się już do takich rozmiarów że przebywa obecnie w kilku pokojach, piwnicy, na strychu plus jeszcze w innym mieszkaniu Obstawiam że można zacząć liczyć w tysiącach. Zdecydowanie muszę się za to wziąć bo inaczej skończy się tak, że zamieszkam w kontenerze pełnym książek. Planuję przegrzebać się przez to przed końcem października więc dam Ci znać co mam
Na pewno mnóstwo młodzieżowych, thrillerów medycznych/psychologicznych, sensacji.
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 07:15   #26
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez huginn Pokaż wiadomość
Wiesz, przez allegro mało kto kupuje, bo koszt wysyłki to często drugie tyle co za książkę. Może spróbuj wystawić całe serie, albo od razu kilka książek jednego autora, mi osobiście łatwiej byłoby się skusić na 2-3 książki w cenie jednej wysyłki. A no i warto pomyśleć o odbiorze osobistym - może na gumtree wystaw listę ze swoimi książkami i cennik i pewnie ktoś się znajdzie. Zwykle kiedy coś wystawiam na gumtree to bardzo szybko dostaje odpowiedź.
nie powiedziałabym, przecież i na allergo jest opcja odbioru osobistego
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 19:02   #27
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
W zasadzie nie mam listy ^^ Będzie to wymagało sporego zaangażowania bo moja kolekcja rozrosła się już do takich rozmiarów że przebywa obecnie w kilku pokojach, piwnicy, na strychu plus jeszcze w innym mieszkaniu Obstawiam że można zacząć liczyć w tysiącach. Zdecydowanie muszę się za to wziąć bo inaczej skończy się tak, że zamieszkam w kontenerze pełnym książek. Planuję przegrzebać się przez to przed końcem października więc dam Ci znać co mam
Na pewno mnóstwo młodzieżowych, thrillerów medycznych/psychologicznych, sensacji.
oo, tez chetna, zwalszcza thrillerow i mlodziezowych.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 16:59   #28
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez summerisgone Pokaż wiadomość
W zasadzie nie mam listy ^^ Będzie to wymagało sporego zaangażowania bo moja kolekcja rozrosła się już do takich rozmiarów że przebywa obecnie w kilku pokojach, piwnicy, na strychu plus jeszcze w innym mieszkaniu Obstawiam że można zacząć liczyć w tysiącach. Zdecydowanie muszę się za to wziąć bo inaczej skończy się tak, że zamieszkam w kontenerze pełnym książek. Planuję przegrzebać się przez to przed końcem października więc dam Ci znać co mam
Na pewno mnóstwo młodzieżowych, thrillerów medycznych/psychologicznych, sensacji.
Jak ogarniesz, daj znać
Jak masz Alę Makotę (wspomnienie z gimnazjum) to normalnie Cię będę uwielbiać :P
A z innych, to chętnie przejrzałabym listę thillerów wszelkiej płci i maści
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 09:55   #29
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

ja chetna na czesci Ani z zielonego wzgorza, chetnie bym wrocila do niej
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:28   #30
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Gdzie można sprzedać książki?

Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
Jak ogarniesz, daj znać
Jak masz Alę Makotę (wspomnienie z gimnazjum) to normalnie Cię będę uwielbiać :P
A z innych, to chętnie przejrzałabym listę thillerów wszelkiej płci i maści
Ja mam Ala Makotę Małgorzaty Budzyńskiej Ala Makota tom1, tom 2, Zakochana, Osiemnastka i jeszcze coś ale nie pamiętam
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 11:15:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.