Sofina testuje krem Isana - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-18, 18:18   #1
Sofina
Raczkowanie
 
Avatar Sofina
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127

Sofina testuje krem Isana


Dzisiaj odebrałam swój krem Isana Q10 i mogę napisać o moich wstępnych spostrzeżeniach A więc po pierwsze, cena kremu to 10, 69 (oczywiście ja zapłaciłam 1 grosz, mina pani ekspedientki po wczytaniu kodu bezcenna), pojemność 300 ml- stosunek ceny do pojemności bardzo korzystny. Opakowanie wygodne, duże, takie jak lubię: zakręcany słoiczek zabezpieczony folią (co należy pochwalić, w moim Rossmannie nagminne jest dłubanie w różnych kosmetykach, sama sprawdziłam przed odbiorem czy moje zabezpieczenie jest nienaruszone). Krem bardzo ładnie pachnie, delikatnie i chyba kwiatowo, myślę, że zapach jest na tyle uniwersalny i nienachalny, że nie powinien nikomu przeszkadzać. Konsystencja także mi się podoba, krem szybko się wchłania. Niestety nie podobają mi się, jak na razie, 2 rzeczy: brak "porządnej informacji" na opakowaniu, z którego dowiadujemy się tylko, że jest to krem anti- age, ujędrniający, do ciała z Q 10. Jak dla mnie taka ilość jest niewystarczająca, myślę, że producent powinien wprowadzić dokładniejszy opis produktu. Druga rzecz, która budzi moje zastrzeżenia to skład kosmetyku: poza gliceryną, którą moja skóra bardzo lubi i kilkoma dobrymi składnikami krem zawiera parabeny. Wprawdzie znajdują się na końcu składu, po parfum, czyli substancji zapachowej, co wskazuje, że ich ilość jest znikoma. Jednak mimo wszystko jest to dla mnie sporym minusem, staram się unikać tego typu substancji w stosowanych kosmetykach, zwłaszcza, że nie jest trudno znaleźć dobry składowo krem/balsam za niską cenę ( na przykład masło Isana z orzechem i miodem, edycja limitowana dostępna jeszcze w Rossmannie). Jak na razie to tyle, więcej wrażeń opiszę po zastosowaniu produktu
Sofina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 16:14   #2
Sofina
Raczkowanie
 
Avatar Sofina
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Sofina testuje krem Isana

Dzisiaj pierwszy dzień testowania

Krem bardzo szybko się wchłonął, nie pozostawił lepkiej warstwy, której bardzo nie lubię Skóra po jego użyciu była mięciutka i gładka, smarowałam się ok. 10 rano i dalej mam takie odczucia aż chce się ją gładzić krem poradził sobie nawet z kolanami, ciekawa jestem, czy efekty będą trwały do jutra.
Zapowiada się bardzo fajnie, odnośnie ujędrniania jeszcze napiszę. Tylko po co te parabeny w składzie?
Sofina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-21, 08:09   #3
jaga12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1
Dot.: Sofina testuje krem Isana

Cytat:
Napisane przez Sofina Pokaż wiadomość
Dzisiaj odebrałam swój krem Isana Q10 i mogę napisać o moich wstępnych spostrzeżeniach A więc po pierwsze, cena kremu to 10, 69 (oczywiście ja zapłaciłam 1 grosz, mina pani ekspedientki po wczytaniu kodu bezcenna), pojemność 300 ml- stosunek ceny do pojemności bardzo korzystny. Opakowanie wygodne, duże, takie jak lubię: zakręcany słoiczek zabezpieczony folią (co należy pochwalić, w moim Rossmannie nagminne jest dłubanie w różnych kosmetykach, sama sprawdziłam przed odbiorem czy moje zabezpieczenie jest nienaruszone). Krem bardzo ładnie pachnie, delikatnie i chyba kwiatowo, myślę, że zapach jest na tyle uniwersalny i nienachalny, że nie powinien nikomu przeszkadzać. Konsystencja także mi się podoba, krem szybko się wchłania. Niestety nie podobają mi się, jak na razie, 2 rzeczy: brak "porządnej informacji" na opakowaniu, z którego dowiadujemy się tylko, że jest to krem anti- age, ujędrniający, do ciała z Q 10. Jak dla mnie taka ilość jest niewystarczająca, myślę, że producent powinien wprowadzić dokładniejszy opis produktu. Druga rzecz, która budzi moje zastrzeżenia to skład kosmetyku: poza gliceryną, którą moja skóra bardzo lubi i kilkoma dobrymi składnikami krem zawiera parabeny. Wprawdzie znajdują się na końcu składu, po parfum, czyli substancji zapachowej, co wskazuje, że ich ilość jest znikoma. Jednak mimo wszystko jest to dla mnie sporym minusem, staram się unikać tego typu substancji w stosowanych kosmetykach, zwłaszcza, że nie jest trudno znaleźć dobry składowo krem/balsam za niską cenę ( na przykład masło Isana z orzechem i miodem, edycja limitowana dostępna jeszcze w Rossmannie). Jak na razie to tyle, więcej wrażeń opiszę po zastosowaniu produktu
naprawdę ja też byłam zaskoczona tak dużym opakowaniem
jaga12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 15:12   #4
Sofina
Raczkowanie
 
Avatar Sofina
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 127
Dot.: Sofina testuje krem Isana

Ciąg dalszy wrażeń

Zastosowałam krem po depilacji i moje wrażenia są jak najbardziej pozytywne- krem (w przeciwieństwie do wielu innych) nie wywołał podrażnień, ładnie wygładził skórę.

Niestety, efektu ujędrniającego nie zauważyłam, z drugiej strony zbyt krótko go stosuję.

Coraz bardziej podoba mi się też jego zapach- delikatny i nienachalny.

Podsumowując to bardzo dobry krem w niskiej cenie, jeżeli nie przeszkadzają Wam parabeny w składzie to jak najbardziej polecam
Sofina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.