Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-03, 17:02   #2761
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Czy ja zawsze MUSZĘ sobie coś zrobić?
Zachciało się oszołomom pizzy. No i jak nakładałam składniki, nie chciało mi się sięgać po łyżkę przy wyciąganiu kukurydzy z puszki.

Mam teraz piękne, równiutkie cięcie na zgięciu palca wskazującego ręki prawej.

Brawo, Ruda
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:10   #2762
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
To w ramach offtopu pokażę paznokcie

info na blogu tradycyjnie http://pilar1899.blogspot.com/2012/0...-van-gogh.html
świetny kolor

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
nude
ślicznie

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie pleć nie pleć świetnie sobie radzicie beze mnie

a to mój średnio0udany eksperyment z wczoraj, ten granat za ciemny, za mocno się odcina ale już mi się nie chciało zmieniać, bo i tak nienajlepiej się też wzorek odbił

nieważne
udany udany, mi się podoba
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:14   #2763
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Mam teraz piękne, równiutkie cięcie na zgięciu palca wskazującego ręki prawej.
auka <dmucha>
Ty leniu!
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
udany udany, mi się podoba
mua mua
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:32   #2764
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
auka <dmucha>
Ty leniu!
Za każdym razem jak zegnę palca, krew zaczyna lecieć
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:39   #2765
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Właśnie skracam pazury o 0.5 cm. Tak 1 mm od opuszka. A najlepsze jest to, że żaden mi się nie złamał, po prostu znudziły mi się już długie... Coś mnie chyba opętało

Ruda, unieruchom palucha żeby się nie zginał, niech to troszkę przyschnie.
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:46   #2766
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

mi się podobają chude wysportowane a nie chude chude ale kość biodrowa to piękna sprawa

fram ile dziennie biegasz?;>
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 17:57   #2767
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Pilar1899 Znaczy to jest tak, ze dzieki bieganiu gubisz tkanke tluszczowa. Same cwiczenia na miesnie oczywiscie rozwijaja miesnie, ale efektow wizualnych az tak nie bedzie, skoro tluszczyk je przykrywa (wiem to z wlasnego doswiadczenia). Ale 7min dziennie cwiczen to naprawde nie duzo, a brzuch bedzie na pewno twardszy i jedrniejszy
AnulaPPP Tak, jestem w nim wrecz zakochana, chcialam wziac dwie butelki, ale siostra mnie powstrzymala

queencarrot ja kiedys troche tanczyalm.... ABS to krotki zestaw cwiczen na miesnie brzucha

Pilar1899
fajny szaraczek a moj brzuchol mozna zobaczyc na watku z pokazywaniem brzucha JEszcze troche do idealu mu brakuje, ale wciaz nad tym pracuje
Paulinka675; Sliczne, kwiatuszki idealnie dopelniaja calosc

Maliniarka ladnie sie konad odbil Obcielas paznokcie, czy mi sie wydaje ? Za to wszystkie rowniutkie

Śniegowa joga zazdraszczam
ewalucja generalnie biegam srednio co drugi dzien, minimum 30min rownym tempem. Teraz mialam 1,5miesieczna przerwe ze wzgledu na stan drog i... lenistwo Od marca ruszam znow pelna para


Ide sie teraz wykapac i zrobic peeling kawowy, bo o 20 Xfactor
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie

Edytowane przez framebasics
Czas edycji: 2012-03-03 o 18:00
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 18:47   #2768
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Pilar kochana bieganie+ABS (abs codziennie, czasem 2 razy dziennie) iii po 3 miesiacach tak to wyglada aha i obowiazkowo zdrowe odzywianie. Dzieki temu jest i lepsze trawienie i latwiej sie gubi tluszczyk no i caly organizm na tym korzysta

U mnie jest tak cieplo, ze biegalam w jednej bluzie, a na koniec mialam ochote ja zdjac, polozyc sie na lawce i opalac Jest cudownie
Prawdziwa wiosna Ja wczoraj biegałam godzinę w 2 bluzach niestety ale jak przyszłam do domu to wciągnęłam 7 białych Michałków
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
az sie napije herbaty zielonej o smaku ananasa kurde. i chyba pomaluje paznokcie.

ale ładna fyzura, jak bede zmuszona isc na jakies wesele to moze bym sobie takie cos zrobila
Zielona z grejpfrutem
Jaka prosta ta fryzurka : o
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
To w ramach offtopu pokażę paznokcie



info na blogu tradycyjnie http://pilar1899.blogspot.com/2012/0...-van-gogh.html
Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
nude
Fajne te kolorki macie, delikatne
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie pleć nie pleć świetnie sobie radzicie beze mnie

a to mój średnio0udany eksperyment z wczoraj, ten granat za ciemny, za mocno się odcina ale już mi się nie chciało zmieniać, bo i tak nienajlepiej się też wzorek odbił

nieważne
Fajowy ten wzorek
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Co do chudzielców to ja też nie znoszę.... Kobiet i mężczyzn.
Fujka.
Ale też nie do przesady gruby ...
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:49   #2769
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Właśnie skracam pazury o 0.5 cm. Tak 1 mm od opuszka. A najlepsze jest to, że żaden mi się nie złamał, po prostu znudziły mi się już długie... Coś mnie chyba opętało

Ruda, unieruchom palucha żeby się nie zginał, niech to troszkę przyschnie.
Moja osoba Cię opętała

Nie da się go unieruchomić, potrzebuję go ruchomego Ale już mniej krwawi.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mi się podobają chude wysportowane a nie chude chude ale kość biodrowa to piękna sprawa
Marudzisz
Chude jest ładne, niezależnie od powodów chudości.

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
queencarrot ja kiedys troche tanczyalm.... ABS to krotki zestaw cwiczen na miesnie brzucha
Z ćwiczeń brzuchowych to ja tylko A6W znam, ale nie przeżyłam jej - pierwszy okres załatwił sprawę, rzygałam z bólu.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 18:51   #2770
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Czy ja zawsze MUSZĘ sobie coś zrobić?
Zachciało się oszołomom pizzy. No i jak nakładałam składniki, nie chciało mi się sięgać po łyżkę przy wyciąganiu kukurydzy z puszki.

Mam teraz piękne, równiutkie cięcie na zgięciu palca wskazującego ręki prawej.

Brawo, Ruda
Zagoi się
Ja dzisiaj oderwałam sobię troszke paznokcia od opuszka jak zakładałam buty Takie w sumię szczęscie w nieszczęsciu bo mi się nie złamał czyli mam o wiele twardsze paznokcie ..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 19:13   #2771
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Uwaga - loli będzie malować paznokcie po pijaku! Makijaz po pijaku wyszedł mi niezgorszy, obym utrzymała poziom!
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 20:17   #2772
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

trellemorele no a ja na kolacje wsunelam budyn z miodem i paskiem gorzkiej czekolady
ruda ja a6w dalam rade tylko 2tyg, a abs nie dosc, ze zabiera mniej czasu i jest mniej meczace, to daje wg. mnie takie same efekty
loli no to trzymamy kciuki

Ja moje zmalowalam na bialo, na to walne hello holo i zdjecia beda na bank jutro
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:26   #2773
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

ta daaa







lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:26   #2774
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Lepiej mieć za dużo tu i ówdzie niż wyglądać jak wieszak na ubrania..


Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A co do chudzielcow - nie znam, szczerze mowiac, faceta, ktoremu podobalaby sie kobieta wygladajaca jak skora i kosci, juz o wiele wiecej znam takich ktorzy gustuja w bujnych kobiecych ksztaltach.

A faceci, ktorzy lubia jak kobieta nie ma piersi, tyłka i bioder to kryptogeje:P
Ja znam Niedługo ślub
A dziewczyna jest chyba jeszcze bardziej szczuplejsza niż Anja
Nie, nie o mnie mowa

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
wrr ale sie zdenerwowałam, koles z all pisze ze towar wysłany w piatek czy tam sobote a pieczęć z poniedzialku. wariata ze mnie robi? juz nie chce mi sie z nim kłocic ale nie wiem jaki wystawić komentarz bo zaaaaraz bedzie odpowiedz z glupim usprawiedliwieniem. no nic by nie bylo, gdyby nie kłamstwo.

az sie napije herbaty zielonej o smaku ananasa kurde. i chyba pomaluje paznokcie.

ale ładna fyzura, jak bede zmuszona isc na jakies wesele to moze bym sobie takie cos zrobila
Ja będę musiała iść Fryzura bardzo fajna, taka elegancka, efektowna. Zastanowię się nad nią Ostatnio czekajac u fryzjera znalazłam w katalogu fryzur świetną fruzurkę. Baardzo efektowna. Włosy gładko zaczesane do tylu w takiego fajnego koczka a'la kokardka przy karku. Z przodu wokół głowy kilka pasm zostawionych luzem i zaplecionych na wzór siatki i spięte z pozostałymi w koczka. Zaje... fajnie to wyglądało


Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewczyny zaczelam siwiec. powaznie. w wieku 19 lat mam siwe włosy. jedna plama odrostu 2 cm,wczoraj kolezanka znalazla a dzisiaj ja na calej glowie, na grzywce Boze. cos czuje ze bedzie powrot do naturalnego koloru bo inaczej nie naciesze sie dlugo swoimi.
Podobno zaczyna się siwieć w wieku 18 lat. Między innymi dlatego mówi się o tej 18 jak o granicy dojrzałości

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
To w ramach offtopu pokażę paznokcie

info na blogu tradycyjnie http://pilar1899.blogspot.com/2012/0...-van-gogh.html
Nie wiem czemu, pewnie przez fotki, ale w buteleczce trochę bardziej mi się podoba. Co nie zmienia faktu, ze pazurki masz świetne

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
nude
Woo, idealnie go dobrałaś. Zdradzisz co to?

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie pleć nie pleć świetnie sobie radzicie beze mnie

a to mój średnio0udany eksperyment z wczoraj, ten granat za ciemny, za mocno się odcina ale już mi się nie chciało zmieniać, bo i tak nienajlepiej się też wzorek odbił

nieważne
A mnie się baardzo podoba Nie zmieniaj Zabraniam
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:31   #2775
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Czy ja zawsze MUSZĘ sobie coś zrobić?
Zachciało się oszołomom pizzy. No i jak nakładałam składniki, nie chciało mi się sięgać po łyżkę przy wyciąganiu kukurydzy z puszki.

Mam teraz piękne, równiutkie cięcie na zgięciu palca wskazującego ręki prawej.

Brawo, Ruda
Do wesela się zagoi
Jak tak czytam o Twoim palcu to przypomniałam sobie moją akcję po SylwestrzeA zatem... Działo się to w Nowy Rok któregoś tam roku. Byłam troszkę zmęczona (). Otwieram lodówkę, wyciągam coś do żarełka, pufff zamykam drzwi. Drzwi lodówki się otworzyły. To ja już nieco silniej pufff. Drzwi się otworzyły. Całą akcję powtarzałam jeszcze chyba z 2 razy. W końcu jak się wkur.... trzasłam nimi z całej siły, wszystko z lodówki pospadało, tylko nie wymierzyłam odległości i przywaliłam sobie tymi drzwiami z całej siły w... nochal Momentalnie facjata mi spuchła, zsiniała, krew się lała strumieniami. Ja poryczana z bólu. Zbiegowisko w kuchni Ale dziś oddycham przez nos normalnie i w celu upamiętnienia tych wyjątkowych chwil noszę moją bliznę na nosie z dumą



Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Z ćwiczeń brzuchowych to ja tylko A6W znam, ale nie przeżyłam jej - pierwszy okres załatwił sprawę, rzygałam z bólu.
W moim przypadku było tak samo. Kilka razy podchodziłam, przez miesiąc było spoko, a potem przychodził okres i... Ale to solidne wytłumaczenie, jak mam szczęście to tracę przytomność i dwa dni wyjęte z życiorysu. Jak mam pecha to kończy się na pogotowiu i pobycie w szpitalu... Nie zliczę ile już razy tak było

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Uwaga - loli będzie malować paznokcie po pijaku! Makijaz po pijaku wyszedł mi niezgorszy, obym utrzymała poziom!
Toś Ty ten makijaż na blogu po pijaku zrobiła?????
O jaaaaaaaaaaa Cięęęęęęęęę!!!!!!!!
Ja bym chciała na trzeźwo się tak malować. Ale nie umiem


Wiedziałam, ze nie wszystko mi się zacytuje
Pamiętam tylko, że Mgiełka pisała o chemii między Szyszką a Rudą. Toż to ja to samo zauważyłam


Lolii, jak na mani po pijaku to super Lepiej niż moje malowane dziś na trzeźwoWalnęłam sobie C&G Essence Irreplaceable. A co
A najlepszy paznokieć mam u środkowego palca prawej dłoni, po tym jak złamał się złamas () podczas zabawy z psem. Teraz 1/3 pazurka jest krótka do mięska, a pozostałe 2/3 maja ok 2 mm. Może niewielka różnica, ale widać to jak nie wiem
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:38   #2776
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Zagoi się
Ja dzisiaj oderwałam sobię troszke paznokcia od opuszka jak zakładałam buty Takie w sumię szczęscie w nieszczęsciu bo mi się nie złamał czyli mam o wiele twardsze paznokcie ..
No zagoi, zagoi... Kiedyś

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Uwaga - loli będzie malować paznokcie po pijaku! Makijaz po pijaku wyszedł mi niezgorszy, obym utrzymała poziom!


Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
ruda ja a6w dalam rade tylko 2tyg, a abs nie dosc, ze zabiera mniej czasu i jest mniej meczace, to daje wg. mnie takie same efekty
To ja poszukam czegoś o tym ABS, chociaż nadal kojarzy mi się to tylko ze wspomaganiem hamowania

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
ta daaa
Uou, piekne!

Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
Do wesela się zagoi
Jak tak czytam o Twoim palcu to przypomniałam sobie moją akcję po SylwestrzeA zatem... Działo się to w Nowy Rok któregoś tam roku. Byłam troszkę zmęczona (). Otwieram lodówkę, wyciągam coś do żarełka, pufff zamykam drzwi. Drzwi lodówki się otworzyły. To ja już nieco silniej pufff. Drzwi się otworzyły. Całą akcję powtarzałam jeszcze chyba z 2 razy. W końcu jak się wkur.... trzasłam nimi z całej siły, wszystko z lodówki pospadało, tylko nie wymierzyłam odległości i przywaliłam sobie tymi drzwiami z całej siły w... nochal Momentalnie facjata mi spuchła, zsiniała, krew się lała strumieniami. Ja poryczana z bólu. Zbiegowisko w kuchni Ale dziś oddycham przez nos normalnie i w celu upamiętnienia tych wyjątkowych chwil noszę moją bliznę na nosie z dumą

W moim przypadku było tak samo. Kilka razy podchodziłam, przez miesiąc było spoko, a potem przychodził okres i... Ale to solidne wytłumaczenie, jak mam szczęście to tracę przytomność i dwa dni wyjęte z życiorysu. Jak mam pecha to kończy się na pogotowiu i pobycie w szpitalu... Nie zliczę ile już razy tak było

(...)

Pamiętam tylko, że Mgiełka pisała o chemii między Szyszką a Rudą. Toż to ja to samo zauważyłam
Nie ma to jak załatwić nos drzwiami od lodówki
Ja przeżywałam okresy-morderców dopóki nie zaczęłam brać tabletek anty rodzaj drugi (bo przy pierwszych też rzygałam z bólu podczas okresu). Niemniej nadal wysiłek fizyczny na dwa dni przed okresem i w pierwsze dwa dni okresu odpada.

Ja Wam dam chemię


Ebłam sobie łódkę kapitana Sparrowa na paznokciach.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:40   #2777
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Babo - wszystko, co w życiu zrobiłam dobrego - zrobiłam po pijaku :P dziękuję

---------- Dopisano o 22:40 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Ruda - dziękuje
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:40   #2778
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ładnie
dziękuję

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
a tu jak zawsze mało pazurków a dużo plot
przyzwyczaj się
mi pomału się udaje
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
To w ramach offtopu pokażę paznokcie


info na blogu tradycyjnie http://pilar1899.blogspot.com/2012/0...-van-gogh.html
ładne

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
nude
delikatne, śliczne

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie pleć nie pleć świetnie sobie radzicie beze mnie

a to mój średnio0udany eksperyment z wczoraj, ten granat za ciemny, za mocno się odcina ale już mi się nie chciało zmieniać, bo i tak nienajlepiej się też wzorek odbił

nieważne
podoba mi się
pokazuj więcej takich eksperymentów i nie pleć głupot

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
ta daaa
Takie Mgiełkowe
śliczne
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:43   #2779
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
trellemorele no a ja na kolacje wsunelam budyn z miodem i paskiem gorzkiej czekolady
Jeżeli to Twoje zdjęcie profilowe to Tobie nic nie zaszkodzą chyba nawet 4 takie budynie ..
Jeżeli znasz się dobrze na odchudzaniu to proszę poradź mi, bo na każej stronie co innego piszą.. Jestem szczupła ale brzuch mi odstaję jak w 6 miesiącu, nei wiem co robić, wcinać same warzywa?
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
ta daaa







Ja na trzeźwo tak ładnie nie maluję paznokci..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-03, 20:44   #2780
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

No i poleciały wszystkie na totalne ZERO. Od czasu jak pojawiłam się w tym wątku nie miałam takich krótkich paznokci. Ubyło im z 8 mm... Oszalałam całkowicie, aż mnie opuszki bolą
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:48   #2781
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No i poleciały wszystkie na totalne ZERO. Od czasu jak pojawiłam się w tym wątku nie miałam takich krótkich paznokci. Ubyło im z 8 mm... Oszalałam całkowicie, aż mnie opuszki bolą
8 mm? Mogłaś mi je oddać bo ja staram się swoje zapuścić ale coś mi nie idzie..
Pokaż przed i po ..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:49   #2782
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość

Ruda - dziękuje
Nie ma za co, sama prawda

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
No i poleciały wszystkie na totalne ZERO. Od czasu jak pojawiłam się w tym wątku nie miałam takich krótkich paznokci. Ubyło im z 8 mm... Oszalałam całkowicie, aż mnie opuszki bolą
Oj, moje też niemal na zero. Plus połamane na amen maluchy.
Będziemy razem czekać na odrośnięcie

Jutro muszę iść do kościoła Nie przeżyję tego, przysięgam.
Idę się odmóżdżyć oglądając Ludzką Stonogę 2.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:55   #2783
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

lolli super Czy ja sie kiedys naucze wstawiac zdjecia do postu tak, jak Ty?
ruda na youtubie wpisz i juz
trellemorele zobaczyla bys moje zdjecia sprzed 1,5roku to bys zrozumiala za dietetyczke sie absolutnie nie uwazam, ale wiem na pewno, ze nie ma takiej diety, ktora pozwoli Ci zgubic sam brzuch... Ogolnie powinnas jesc zdrowo (zadnego katowania sie, tluszcze sa tak samo potrzebne jak inne rzeczy) no i aeroby spalaja tuszcz w calym ciele, plus wykonuj cwiczenia na brzuch (abs, a6w, co wolisz) i wtedy mozesz czekac na efekty
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 20:59   #2784
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Jutro muszę iść do kościoła Nie przeżyję tego, przysięgam.
Idę się odmóżdżyć oglądając Ludzką Stonogę 2.
Stfu, ja nie mogę się zebrać aby obejżeć ten film.. Odpycha mnie
Zdaj relację czy jest aż tak obrzydliwy
Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
lolli
trellemorele zobaczyla bys moje zdjecia sprzed 1,5roku to bys zrozumiala za dietetyczke sie absolutnie nie uwazam, ale wiem na pewno, ze nie ma takiej diety, ktora pozwoli Ci zgubic sam brzuch... Ogolnie powinnas jesc zdrowo (zadnego katowania sie, tluszcze sa tak samo potrzebne jak inne rzeczy) no i aeroby spalaja tuszcz w calym ciele, plus wykonuj cwiczenia na brzuch (abs, a6w, co wolisz) i wtedy mozesz czekac na efekty
Łoo ja 3 lata temu też ważyłam o WIELE za dużo Dzięki za odp .Zrzuciłam nadprogramowe kilogramy ale brzuch nadal jest
No ja biegam co drugi dzień jakoś ponad godzinke truchcikiem i staram się 'w miaaaarę' dobrze jeść, jestem zwolenniczką eko-jedzenia ale czasem trafi się gdzieś jakiś michałek czy coś..

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-03-03 o 21:01
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:05   #2785
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Frame - żeby wstawić tak zdjęcia trzeba je uploadować na np. imageshack, bez tego się nie da. Jak juz upniesz to klikasz nad okienkiem z tekstem "obrazek" między linkiem a cytatem i w okienko, które wyskoczy wklejasz permalink do obrazka. I wszystko.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:21   #2786
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Nie mam przed
Ale mogę powiedzieć że już zaczynały mi się za bardzo zawijać i nie wyglądały estetycznie jak dla mnie.
Króciaczki wstawię niedługo, mani pedi właśnie uaktywniam

Co do diet i ćwiczeń...
Na beznadziejnym dukanie udało mi się zrzucić 32 kilogramy(nikomu absolutnie nie polecam!), przytyłam już 5 przez pizzę i chrupki czekoladowe
Biorę się za ćwiczenia, mam ciało emerytki i nadal ok 10 kilogramów do zrzucenia, nie chcę broń Boże być szczupła, kiedyś byłam i wiem że to absolutnie do mnie nie pasuje... Chcę być zgrabnym 38
Tylko niech ktoś mnie kopnie w tyłek i zmobilizuje
Ale się rozpisałam
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:29   #2787
BabaZMiasta
Rozeznanie
 
Avatar BabaZMiasta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 781
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

A kto mnie zmobilizuje?
__________________
Jestem z miasta.....


Nakarm głodne brzuszki

www.pustamiska.pl
www.pajacyk.pl
BabaZMiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:37   #2788
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda musiałam je wywalić bo nie nadawały się do jakiegokolwiek użytku, były po prostu straszne ( mialam je już dawno wyrzucic ale bylo mi ich szkoda bo to jedne z moich ulubionych kolorów a one mi takie niespodzianki robią ze sa geste nie wysychaja i wgl okropne- wiec poleciały )
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewczyny po ciaglym noszeniu dlugich paznokci od maja, przyrosła mi płytka chyba kolezanki tak stwierdzily i rzeczywiście

edit: a tak blyszczy sie moj holo, na ostatnich zdjeciach nie bylo widac, nosze go juz 5 dzien. : D
super to wygląda ;D

Ruda
jak przyjade do tego twojego Wrocławia to tak ci nakopie, toć ty taka szczuplutka jesteś, wiele osób by chciało wyglądać tak jak ty obecnie ( czyt. np. ja )

Malinka
jak zawsze krytyczna w stosunku do swoich pazurków, ale ja mówie, że są śliczne ;D

loli
- bardzo fajne "pijackie" pazurki ;D

orchidku
nie martw sie siwolcami, ja mam w maju 17 a już mam hoho siwolce od X-czasu i to jeszcze tam gdzie np jest przedziałek itp. . Jak będe miała 30 to będe siwa jak gołąbek ( tylko pozazdrościć teraz śniegowej, że wygląda jak 18 hehe ^^)

a ja dziś robiłam obiadek i potem zrobiłam ciastka- orlica na blogu ostatnio dała przepis na pieguski i tak mi sie spodobały ze tez zrobiłam podobne po lekkiej modyfikacji( czyt. dodawałam produkty "na oko")
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 21:39   #2789
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Nie mam przed
Ale mogę powiedzieć że już zaczynały mi się za bardzo zawijać i nie wyglądały estetycznie jak dla mnie.
Króciaczki wstawię niedługo, mani pedi właśnie uaktywniam

Co do diet i ćwiczeń...
Na beznadziejnym dukanie udało mi się zrzucić 32 kilogramy(nikomu absolutnie nie polecam!), przytyłam już 5 przez pizzę i chrupki czekoladowe
Biorę się za ćwiczenia, mam ciało emerytki i nadal ok 10 kilogramów do zrzucenia, nie chcę broń Boże być szczupła, kiedyś byłam i wiem że to absolutnie do mnie nie pasuje... Chcę być zgrabnym 38
Tylko niech ktoś mnie kopnie w tyłek i zmobilizuje
Ale się rozpisałam
O BOŻE TYLKO NIE DUKAN!
Ciocia była na Dukanie i schudła bądź co bądź te 9 kilo ale miała tak potworny efekt jojo pomimo, że jadła same warzywa i owoce praktycznie potem..
Cytat:
Napisane przez BabaZMiasta Pokaż wiadomość
A kto mnie zmobilizuje?
Któraś tu z dziewczyn wspominała o założeniu osobno innego wątku
Ratunku, wyglądam jak w ciąży..

EDIT. Właśnie jeden środkowy paznkieć poszedł ... ..... .

Edytowane przez trellemorele
Czas edycji: 2012-03-03 o 21:41
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 22:05   #2790
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O BOŻE TYLKO NIE DUKAN!
Ciocia była na Dukanie i schudła bądź co bądź te 9 kilo ale miała tak potworny efekt jojo pomimo, że jadła same warzywa i owoce praktycznie potem..
Ja jestem po dukanie już rok i odpukać jako takiego jojo nie mam. Przytyłam z własnego obrżarstwa i lenistwa
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.