Garnier 100% kolor nowa farba - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-06, 12:13   #91
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dziewczyny, kupiłam dzisiaj tą frabę w kolorze miedziana czerwień. I zastanawiam się czy farbować czy nie. Swoje włosy mam raczej bardzo ciemny brąz, z lekkim odcieniem innej farby, takie jakieś zrudziałe, ale minimalnie. I zastanawiam się co może wyjść na moich włosach. Czy moze najpierw powinnam je rozjaśnić? Czy któraś z Was używała tego odcienia?
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:36   #92
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez Oliva
......................... ......................... ......................... ....
......................... ......................... ......................... ....
......................... ......................... ......................... ....
Dziewczyny tak mnie zatkało. Kolor wyszedł... mój wymarzony niemal, którego nie uzyskałam u żadnego fryzjera! Zimny, nieco popielaty brązik, bez domieszki rudości, może nie błyszczy aż tak mocno, ale jest sliczny
Opisywałam tu na forum moje perypetie, jakie przechodzilam niedawno z włosami. Najpierw poszłam do 1 fryzjerki to zrobiła mi na głowie marchewke zamiast chłodnego brązu... poszłam poprawić, to niby miałam ładny brązik, ale nie było to to, czego oczekiwałam, poza tym połyskiwał nadal rudością. I teraz, po jakichś 2 miesiącach od ostatniego farbwania, kupiłam farbę sklepową i nie zawahałam się jej użyć

Jestem BARDZO zadowolona. Zero rudości, tylko czysty zimny brąz. Ale nastepnym razem będe musiała chyba kupić dwa opakowania, bo mimo że mam włosy za ramiona, na górze mocno postrzępione, to są bardzo gęste i mam wrażenie że gdzieniegdzie kolor nie złapał (bo byle jak nakładałam :P), ale to od spodu na szczęście.
No to zachęciłaś mnie jeszcze bardziej do kupna tego odcienia powiedz mi jeszcze jaki miałaś kolor włosów przed farbowaniem?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 12:43   #93
Oliva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 324
GG do Oliva
Talking Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Magrest kolor miałam mniej więcej taki jak na zdjęciu. Jak widać trochę rudości tam jest. teraz nie ma Jest super. Jak będę miała możliwość zrobienia fotek to zrobię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Fryz6.jpg (29,7 KB, 393 załadowań)
Oliva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 14:39   #94
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez CamilaD
Hej dziewczyny!!

Widziałam już wcześniej ten wątek i postanowiłam wypróbować tej farby. Wczoraj zafarbowałam włosy czerwoną miedzią. Faktycznie efet jest jak dla mnie rewelacyjny. Włoski fajnie się zafarbowały, są mięciutkie i lśniące. Mam nadzieję tylko, że faktycznie będzie trwały. Jeśli tak, to na długo pozostanę wierna tej farbie..
Pozdrawiam!!

Camila, a jaki był wyjściowy kolor Twoich włosów?
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 15:16   #95
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez Oliva
Magrest kolor miałam mniej więcej taki jak na zdjęciu. Jak widać trochę rudości tam jest. teraz nie ma Jest super. Jak będę miała możliwość zrobienia fotek to zrobię
Ooooo. Ja mam obecnie podobny na głowie (Garniera "złoty braz") tylko może nieco ciemniejszy. Tez wpada lekko w rudawy, taki kasztanowy jakby.
Więc może i u mnie ten nowy 100% wyjdzie tak fajnie
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 16:11   #96
extravaganza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 188
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Ja wczoraj uzylam koloru gleboki sztyn i tez jestem zadowolona! wloski slicznie blyszcza i sa mieciutkie a kolor wyszedl po prostu boski!!!!!! ta farba jest rewelecyjan i chyba pozostane jej wierna. Nastepnym razem wyprobuje ciemnego szatyna Szczerze polecam!
__________________
Усни, я буду рядом,
Всегда я буду рядом,
В жизни или в смерти...
Всё, что есть, поверь,
тебе.
Всё, что есть, отдам тебе.
extravaganza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 18:50   #97
aleksandra07
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra07
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

czy ktos moze farbował włosy odcieniem 101 blond? kilka dni temu go kupiłam ale jeszcze nie robiłam tej farby,kolor na opakowaniu jest super,tylko jestem ciekawa jaki on naprawdę wychodzi. mój naturalny kolor to ciemny blond-taki mysi
aleksandra07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-06, 21:36   #98
aleksandra07
Przyczajenie
 
Avatar aleksandra07
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 21
Thumbs up Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

WŁAŚNIE SOBIE ZROBIŁAM TEN KOLOR,JESTEM W 100% ZADOWOLONA,KOLOR PRAWIE TAKI JAK NA ZDJECIU - NA OPAKOWANIU, ZAWSZE CHCIAŁAM TAKI MIEĆ !!!ODCIEŃ TAKI JAŚNIUTKI POPIELATY BLAD WPADAJACY W SREBRNY, SUPER!!!
aleksandra07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 08:50   #99
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

LUMIA jeśli chodzi o kolor moich włosów, to długo by pisać. Część z nich jest rozjśniana z czarnego, a odrosty są średniego blondu. Kolor wyszedł jesdnolity i fajny. Polecam, a i już myłam włosy i jak narazie się nie zmywa.
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 11:55   #100
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

no to w takim razie zabieram sie dzisiaj za farbowanie bez rozjaśniacza, bo jakoś boję się tego co mi moze po takim domowym rozjaśnianku wyjść, a tak, co będzie to bedzie, ale na pewno mniej straszne niż po rozjaśnianiiu xD zresztą sugerując się opakwaniem, coś tam zawsze powinno mi wyjść ^^
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 19:11   #101
CamilaD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 121
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Lumia i jak wyszło Ci farbowanie włosków?? Pochwal się rezultatem, bo jestem ciekawa, czy jesteś zadowolona z koloru. Pozdrawiam!!
CamilaD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-08, 20:18   #102
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

To moze i ja sie wypowiem farbowalam wlosy ta farba jakies 2 tyg temu, kolor to szatyn opalizujacy... No wiec tak - kolor piekny, wreszcie nie-rudy braz, prawie taki jak na opakowaniu (chyba pierwszy raz mi sie zdarzylo zeby braz nie wyszedl czarny, ewentualnie rudy ). Po 2 tygodniach dalej ladnie wyglada, ale... no wlasnie, jest male ale. Kolor jest piekny ale na koncowkach, ta farba prawie wcale nie zalapala mi odrostow. Nie wiem czemu tak sie stalo, ale zrobie jeszcze jedno podejscie, bo kolor na koncowkach wyszedl sliczny...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 20:46   #103
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Czy te farby sa wydajne?
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-08, 21:49   #104
Asiula1
Raczkowanie
 
Avatar Asiula1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 277
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Ja uzywałam jasnego opalizującego blondu nr.823 kolor wyszedł ładny ale niestety wpada w rudy... mój mąż jak mnie zobaczył powiedział ,ze "...fajne, takie rude..." wiec jak widziecie to nie jest moje urojenie.... niestety , bo woląłalbym raczje chłody odcień ,,,ale to juz moja wina..bo jak sie dowiedziałam juz pózniej podobno opalizujący juz w nazwie sugeruję ciepły odcień .... teraz mysle i mysle nad położeniem jasnego blondu popielatego czy jakoś tak - podobno popielaty to zimny odcień... boje sie tylko ,ze mi wyjdą zielone... ale mam zmiar spróbować na kilku pasemkach ...

Farba jak dla mnie wydajna , ale nakładał mi ją mąż pasmami wiec nie wiem jak to byłoby gdybym miała sobie sama nałożyć... bo wtedy to bardziej chaotycznie wychodzi i faktycznie farby moze nie straczyć , a włosy mam do ramion.

Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi dotyczące jasnych kolorów i czy radzicie nałozenie na farbowane włlosy w odcienie rudym jasnego blondu w odcieniu popielu....?????


Pozdrawiam
Asiula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 11:30   #105
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

wczoraj kupilam 401. jestem juz po farbowaniu- kolor bardzoooo ciemny. Minusy sa takie: brak odzywki , rekawiczki do d**y (w farbach L'oreal sa swietne) brak jakiegos pedzelka lub pojemniczka z aplikatorem ....chyba wole L'oreal chociaz drozsze. pomimo ze jest ciemnijszy niz na opakowaniu to podoba mi sie
__________________
"ogromna sila wyobrazen , to nie przypadek ze jestesmy razem..."

Edytowane przez nejka
Czas edycji: 2006-05-12 o 11:54
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 13:03   #106
Biała19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 15
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

hmm a czy jak ja mialam juz rozjasnione wlosy potem farbowane( z dwa miechy temu) na capucino obecnie mam kolorek taki rudy to jak kupie ta farbe w odcieniu blond to mi wyjdzie?? kurde bo ja strasznie chce mieć jasne włosy doradzcie cos<<< BŁAGAM>>>
Biała19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:20   #107
nejka
Raczkowanie
 
Avatar nejka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 275
GG do nejka
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

no nie bardzo sie znam ale wydaje mi sie ze to juz powinna doradzic Ci fryzjerka a najlepiej jakby to ona Ci farbowala. Wiesz w domu to moze taki expreyment niezbyt wyjsc. Powodzenie
__________________
"ogromna sila wyobrazen , to nie przypadek ze jestesmy razem..."
nejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 16:11   #108
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

kobitki jak myślicie jak zafarbuje włoski farba ultrajasny opalizujący blond nr 102 to nie wyjdzie mi rudy, bo obecnie mam właśnie taki rudawy jasny brązik a marzą mi się blond włoski,dołączam foteczkęMoże ktoś już farbował tym odcieniem??
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/



Edytowane przez eevvaa
Czas edycji: 2006-05-20 o 14:15
eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 18:59   #109
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Jak zrobię tym jasnym opalizującym blondem (823) na moich średnich blond to wyjdą mi rude??
Jak potem kupię zalóżmy farbę średni blond nie wyjdą zielone?
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-12, 21:12   #110
Biała19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 15
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

HEJKA
A ty miałas te włosy farbowane? ja mam jasniejszy rudy;/ (po farbowaniu) a tez chce miec jasne blond włosy a jak byłam u fryzjerki powiedziała mi ze włosy beda gumowate;/ ale o co jej chodzilo nie wiem.
Chce wiedziec czy poprostu na te moje farbowane rude zalapie jasny blond odp kobitki <<BŁAGAM>>
Biała19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 08:07   #111
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez Lumia
no to w takim razie zabieram sie dzisiaj za farbowanie bez rozjaśniacza, bo jakoś boję się tego co mi moze po takim domowym rozjaśnianku wyjść, a tak, co będzie to bedzie, ale na pewno mniej straszne niż po rozjaśnianiiu xD zresztą sugerując się opakwaniem, coś tam zawsze powinno mi wyjść ^^
Lumia i co ci wyszło?bo ja tez ma dosc ciemne włosy a kolorek jest fajny, wiec moze tez bym sprobowała
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 08:46   #112
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Dziewczyną ktore mają brązowe włosy lub jasny szatyn polecam kolor 'głęboki szatyn' .Moja siostra robiła sobie ok 2 tygodnie temu i wyszedł jej śliczny kolor
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 09:54   #113
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

no i pofarbowałam włoski i wyszły....jasno-rudo-blond nie tak sobie to wyobrażałam chyba tylko rozjaśniczem mogę osiągnać wymarzony blond, a tak szkoda mi przeprowadzać tyle zabiegów na włosy.
Zastanawiam się nad rozjaśniczem w spray'u jak myślicie czy z jasnego odcienia rudego przejdę w blond?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 20:19   #114
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

w zyciu nie przejdziesz musisz najpierw zdekoloryzowac je a potem nalozyc blond inaczej wyjda ci jasne ryze i rudego i tak sie nie pozbedziesz wiem bo tydzien temu przeszlam z rudych na blond
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 20:21   #115
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

aleksandra07 mozesz wkleic swoja fotke po farbowaniu nr 101? jaki mialas kolor pzed farbowaniem?
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 21:23   #116
nikola
Raczkowanie
 
Avatar nikola
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 158
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

hello wkleił by ktoś może jeszcze jakiś brązik?? zastanawiam się nad jakimś ciemniejszym odcieniem
__________________
happy yummy day
nikola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 13:48   #117
Biała19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 15
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

--------------------------------------------------------------------------------

w zyciu nie przejdziesz musisz najpierw zdekoloryzowac je a potem nalozyc blond inaczej wyjda ci jasne ryze i rudego i tak sie nie pozbedziesz wiem bo tydzien temu przeszlam z rudych na blond

FOX
A czym najpierw je zdekoloryzowac?? Polec cos. z góry dziekuje bo ja tez marze by przejsc z rudego;/ w blond buzka
Biała19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:12   #118
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

ja bylam u fryzjera i dekoloryzowal mi rozjasniaczem wkleje ci link do allegro http://allegro.pl/item103530360_mega..._alfaparf.html nie wiem gdzie to kupowac pewnie w hurtowni kosmetykow gdzie sa produkty ALFAPARFu wlosy mam nie zniszczone z rudych wyszly prawie platynowe a potem fryzjer nalozyl mi bond tez z tej firmy bo ogolnie u siebie ma ta firme farby pianki i inne rzeczy ponoc jest dobra i ceniona
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 14:49   #119
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

Cytat:
Napisane przez fox
w zyciu nie przejdziesz musisz najpierw zdekoloryzowac je a potem nalozyc blond inaczej wyjda ci jasne ryze i rudego i tak sie nie pozbedziesz wiem bo tydzien temu przeszlam z rudych na blond
ale ja nie mam włosów farbowanych na rudo, zwyczajnie rozjaśniałam swój średni brąz i wychodził taki właśnie rudy, dekoloryzacja nie jest możliwa na włosach rozjaśnianych gdyż pigment został wypłukany z włosów i koloru nie można zdjąć
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 16:13   #120
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Dot.: Garnier 100% kolor nowa farba

to sie najpierw zastanow na co farbujesz bo wczesniej piszesz ze masz rudawy braz potem farbujesz 102 wychodza ci jasniejsze rude jak zafarbujesz z brazu na blond tez wyjda ci rude dlatego trzeba sciagnac ten pigment rozjasniaczem dekolorzatorem silniejszym od farb blond - czynnosc na raz ,no chyba ze chcesz rozjasniac ciemne czy rudawe wlosy 5 razy farbami blond to moze wkoncu ci blond wyjdzie zycze powodzenia i mam nadzieje ze po takich eksperymentach nie wyjda ci wlosy...a widze ze lubisz eksperymentowac
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.