Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 06:58   #4831
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja nigdy nie spotkałam u mnie w Tkm nic z JMO

Mam gąbkę konjac do ciała (używam do twarzy) i jest bardzo fajna.

Zgadzam się z opinią, że mały Beauty Blender to słabizna w porównaniu do większych gąbek- po pierwszym praniu jest już zadzior/ubytek
Kupiłam sobie czteropak, bo najtaniej wychodzi sztuka, ale jak tak dalej pójdzie, to zużyję bardzo szybko Efekt jest porównywalny do dużej gąbeczki, może tylko jest odrobinę bardziej poręczna.

Rozświetlacz Colour Caramel wg mnie to prawie sam brokat i nie nadaje się do twarzy; na ciele też nie wygląda zbyt subtelnie- u mnie daje złoto-seledynową poświatę i moim zdaniem nadaje się tylko do "efektów specjalnych" lub do zmieszania z balsamem do ciała;- kiedyś chyba Pixie miało coś podobnego- "gwiezdny pył", czy jakoś tam

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2016-09-29 o 07:57
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 07:05   #4832
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

u mnie w tk maxx jest teraz tak
http://naturalnadusza.blogspot.com/2...y-tk-maxx.html
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 07:10   #4833
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Nie wiem jaką masz skórę, ale te kremy ponoć są mocno bogate i zostawiają tłustą warstwę na skórze. Czarszka ostatnio recenzowała Esse Rich Moisturiser. Jak patrzę na składy, to Ultra i Rich będą chyba bardzo do siebie zbliżone.
Recenzja Czarszki https://www.youtube.com/watch?v=ATCHumCxS7g
ostatnio mam spore problemy z cerą, bo nie dość że super łatwo się zanieczyszcza (może mi ktoś wytłumaczyć wągry na policzkach mimo braku makijażu i uważam, że dość dobrym oczyszczaniu twarzy? ) to już zaczęła świrować z przesuszenia, a sezon grzewczy ledwo się zaczął (pierwszy raz od nie wiem, jakiego czasu mam widoczne suche skórki). więc nawet jak będzie za bogaty to jakoś przeboleję; potrzebuję dobrego nawilżenia, a może nada się też na zimę.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
jestem bardzo ciekawa twojej opinii. a i jakieś zdjęcie wnętrza kremu mile widziane, bo ciekawi, czy gęsty czy nie
jasne, jak tylko go dostanę podzielę się pierwszym wrażeniem
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 09:04   #4834
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
normalnie bardzo bym się cieszyła, bo 50% to spora obniżka i można coś droższego przetestować, ale dziś wybitnie mi nie podpasowała, no ale cóż mogłam zrobić...
kupiłam krem ultra nawilżający i maseczkę oczyszczającą. zupełnie w ciemno, bo recenzji tej marki praktycznie nie ma. no zobaczymy, o połowę taniej kupiłam to i w razie pudła wielkiego żalu nie będzie w sumie mogłam jeszcze tonik kliknąć, bo niedługo mi się skończy...
tak czy siak, dzięki za info o promocji
Mam nadzieję, że będziesz się cieszyła i że są warte tych cen
Zawsze do usług

Cytat:
Napisane przez Candeline Pokaż wiadomość
A ja jestem zadwolona z gebeczki konjack. Mycie mydłem/zelem i dłońmi nie oczyszczalo tak jak gąbka. Podoba mi się że nie drapie i moja wrażliwa na wszystko cera ja znosi z godnym podziwu spokojem. ����
Niewątpliwie sprawdzi się do delikatnej skóry. Jak dla mnie to ona raczej masuje, nie oczyszcza. Moja skóra jest po prostu przyzwyczajona do ściereczek i gąbki celulozowej, które mają większe tarcie, więc konjac nie zrobiła wrażenia

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Może mi się uda dotrzeć tam w połowie października

Jestem po pierwszych testach Dr. Organic.
Krem do rąk różany na razie sprawdza się super i nie daje skutków ubocznych w postaci jakiegoś przesuszenia. Zapach bardzo polubiłam, w zasadzie smaruję dłonie po każdym umyciu, żeby go poczuć, bo nie mam aż takiej potrzeby na razie, żeby często smarować. W dodatku jest długotrwały, czuję go cały czas. Producent pisze, że to krem też do skórek i paznokci i rzeczywiście, kilka użyć i naprawdę wyglądają bardzo dobrze, paznokcie są mocniejsze, a skórki mięciutkie.

Mleczko do demakijażu różane, pachnie identycznie jak krem do rąk. Na razie nie mam zdania, ale nie jest tłuste, nie podrażnia oczu, chyba dobrze oczyszcza, zachęciło do dalszych testów . Jedyne co, to niewygodny ma dozownik i twardą butlę, a jest gęste.

Szampon i odżywka manuka, no po prostu bomba!!! Zrobiły na mnie piorunujące wrażenie. Zobaczymy jak będzie przy następnym myciu, bo pierwsze może być mylne, ale póki co włosy mam, jak z reklamy Bałam się zwłaszcza szamponu, ale podczas mycia miałam wrażenie, że nawilża i wygładza i do tego świetnie się pieni przy małej ilości. Zapach już wiem jaki jest, to taka wanilia z miodem, bardzo słodki, ciężki, zimowy i czuję go na włosach, a myłam wczoraj. Nie każdemu przypadnie do gustu, mnie się podoba.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-09-29 o 09:08
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 09:25   #4835
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
A ja jestem zadwolona z gebeczki konjack. Mycie mydłem/zelem i dłońmi nie oczyszczalo tak jak gąbka. Podoba mi się że nie drapie i moja wrażliwa na wszystko cera ja znosi z godnym podziwu spokojem. 😉😉

Ja też jestem zadowolona. Przy mojej wydelikaconej facjacie efekt jest idealny. Tylko do ciała uważam za trochę poroniony pomysł, bo ani to nie rozprowadza dobrze kosmetyku myjącego, ani nie peelinguje i na dodatek z racji rozmiarów schnie wieczność.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;65826621]
Zgadzam się z opinią, że mały Beauty Blender to słabizna w porównaniu do większych gąbek- po pierwszym praniu jest już zadzior/ubytek
Kupiłam sobie czteropak, bo najtaniej wychodzi sztuka, ale jak tak dalej pójdzie, to zużyję bardzo szybko Efekt jest porównywalny do dużej gąbeczki, może tylko jest odrobinę bardziej poręczna.[/QUOTE]

Masz na myśli Micro Mini? Używam codziennie jednej sztuki do korektora pod oczy, piorę codziennie (w czym popadnie) i nic się jej nie dzieje.

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ostatnio mam spore problemy z cerą, bo nie dość że super łatwo się zanieczyszcza (może mi ktoś wytłumaczyć wągry na policzkach mimo braku makijażu i uważam, że dość dobrym oczyszczaniu twarzy? ) to już zaczęła świrować z przesuszenia, a sezon grzewczy ledwo się zaczął (pierwszy raz od nie wiem, jakiego czasu mam widoczne suche skórki). więc nawet jak będzie za bogaty to jakoś przeboleję; potrzebuję dobrego nawilżenia, a może nada się też na zimę.
Nie tylko pielęgnacja może pogorszyć cerę. Ja jestem wręcz zdania, że skóra jest odbiciem tego, co się dzieje w organizmie, a pielęgnacja to tylko dodatek. Przynajmniej na sobie widzę tę prawidłowość.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 10:13   #4836
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
j
u mnie są odzywki John Masters 473 ml za 49,99 zł. ale nie ma do ciemnych
może pomyliłam cenę bo wpadłam tam jak po ogień bo flaszka te była 473 ml

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no właśnie w blue tez taka duża była. Jedna jedyna i do włosów brązowych. Ale cena na bank wyższa
to pewnie tradycyjnie coś popierniczyłam a kiedy ją widziałaś ?


Dziewczyny, czy wasze profile działają normalnie, bo u mnie ostatnio coś się popierniczyło i pokasowało mi się trochę rzeczy i nie wiem czy to wina mojego pracowego komputera czy coś forum szwankuje ?!
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 10:25   #4837
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wasze profile działają normalnie, bo u mnie ostatnio coś się popierniczyło i pokasowało mi się trochę rzeczy i nie wiem czy to wina mojego pracowego komputera czy coś forum szwankuje ?!
U mnie działa normalnie, tzn są zdjęcia w albumach, wiadomości.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 10:36   #4838
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie działa normalnie, tzn są zdjęcia w albumach, wiadomości.

To pewnie mój stary komp w pracy bo wczoraj się obwiesił i nie chciał reaktywować Wycięło mi wczorajsze PW i ciekawa jestem co jeszcze
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 10:46   #4839
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wasze profile działają normalnie, bo u mnie ostatnio coś się popierniczyło i pokasowało mi się trochę rzeczy i nie wiem czy to wina mojego pracowego komputera czy coś forum szwankuje ?!
U mnie czasem coś szwankuje forum, ale potem wraca do normalności, np. nie odświeża subskrypcji, godzinę temu tak miałam, że mi pokazywało wczorajszy wpis Candeline na wątku, jako ostatni, a jak wchodzę w wątek, to dużo nowych wiadomości.

Czasem też pw szwankuje, nie pokazuje czy wysłało wiadomość.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 10:46   #4840
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
To pewnie mój stary komp w pracy bo wczoraj się obwiesił i nie chciał reaktywować Wycięło mi wczorajsze PW i ciekawa jestem co jeszcze
może to jakiś wirus
u nas taki jeden szaleje, wyciął mi przedwczorajszy dzień z życiorysu i w sumie wczorajszy w znacznej mierze też
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 11:03   #4841
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
U mnie czasem coś szwankuje forum, ale potem wraca do normalności, np. nie odświeża subskrypcji, godzinę temu tak miałam, że mi pokazywało wczorajszy wpis Candeline na wątku, jako ostatni, a jak wchodzę w wątek, to dużo nowych wiadomości.

Czasem też pw szwankuje, nie pokazuje czy wysłało wiadomość.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
może to jakiś wirus
u nas taki jeden szaleje, wyciął mi przedwczorajszy dzień z życiorysu i w sumie wczorajszy w znacznej mierze też

Pewnie wirus
Chociaż mam zainstalowanego nortona, ale kto tam wie
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 11:49   #4842
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Ja od dłuższego czasu mam problem z wizażem. Dziś na przykład nie mogę odpowiedzieć, cytując tekst innych

A jak na złość dziś zauważyłam, że blogspot mi wywalił całą listę czytanych przeze mnie linków, a ja nie pamiętam wszystkich, więc nie odtworzę tego na nowo

Kto lubi kosmetyki Alba Botanica, a nie lubi kupować na iherb, to niech robi zapasy w helfy http://www.helfy.pl/taxonomy/term/70...ort_order=DESC
Helfy wycofują markę.

Oglądałam ten błyszczyk http://www.helfy.pl/kosmetyki/twarz/...jasny-roz-rose
Śliczny jest. kolor taki jak lubię, ale niestety strasznie się lepi
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 11:54   #4843
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
ostatnio mam spore problemy z cerą, bo nie dość że super łatwo się zanieczyszcza (może mi ktoś wytłumaczyć wągry na policzkach mimo braku makijażu i uważam, że dość dobrym oczyszczaniu twarzy? ) to już zaczęła świrować z przesuszenia, a sezon grzewczy ledwo się zaczął (pierwszy raz od nie wiem, jakiego czasu mam widoczne suche skórki). więc nawet jak będzie za bogaty to jakoś przeboleję; potrzebuję dobrego nawilżenia, a może nada się też na zimę.



jasne, jak tylko go dostanę podzielę się pierwszym wrażeniem
Znam chyba to równie dobrze jak Ty. Wakacje i słońce sa moim lekarstwem. Zimno i wilgoć niszczą moja cere. Na dodatek chyba mi nie służą minerały lub pędzle. Bo wróciły różne niezidentyfikowane kropki na twarzy... Chyba zacznę się rozglądać na płynnymi podkladami
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 11:56   #4844
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja od dłuższego czasu mam problem z wizażem. Dziś na przykład nie mogę odpowiedzieć, cytując tekst innych

A jak na złość dziś zauważyłam, że blogspot mi wywalił całą listę czytanych przeze mnie linków, a ja nie pamiętam wszystkich, więc nie odtworzę tego na nowo
technika


Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Znam chyba to równie dobrze jak Ty. Wakacje i słońce sa moim lekarstwem. Zimno i wilgoć niszczą moja cere. Na dodatek chyba mi nie służą minerały lub pędzle. Bo wróciły różne niezidentyfikowane kropki na twarzy... Chyba zacznę się rozglądać na płynnymi podkladami

A próbowałaś podkład nakładać - stemplować - gąbeczką.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 12:12   #4845
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Jestem ciekawa, kiedy tk maxx w Polsce też otworzy sklep internetowy. ale by się działo w uk jest nawet dział natural beauty, ale nie wszystko jest w 100% naturalne Musieliby po prosto zatrudnić jedną z nas, by im ten dział dobrze prowadziła
http://www.tkmaxx.com/beauty/natural-beauty/icat/0019

Nie dam 120 zł w tk maxx za tak ubogi sklad serum Willow Organic za 20 ml, a co dopiero cenę regularną 412 zł
Skład serum Super Oil INCI: *Rosa canina Fruit Oil, *Caprylic/Capric triglyceride, *Opuntia ficus-indica Seed Oil, *Parfum,
*Rosa damascena Flower Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Tocopherol. *Organic.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 12:54   #4846
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, kiedy tk maxx w Polsce też otworzy sklep internetowy. ale by się działo w uk jest nawet dział natural beauty, ale nie wszystko jest w 100% naturalne Musieliby po prosto zatrudnić jedną z nas, by im ten dział dobrze prowadziła
http://www.tkmaxx.com/beauty/natural-beauty/icat/0019

Nie dam 120 zł w tk maxx za tak ubogi sklad serum Willow Organic za 20 ml, a co dopiero cenę regularną 412 zł
Skład serum Super Oil INCI: *Rosa canina Fruit Oil, *Caprylic/Capric triglyceride, *Opuntia ficus-indica Seed Oil, *Parfum,
*Rosa damascena Flower Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Tocopherol. *Organic.
I ze niby ten olej różany z trojglicerydami w takiej cenie?
Za darmo bym nie wzięła...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 12:58   #4847
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość

u mnie jest willow, ale drogi. nic mnie nie przekonalo za taką cenę tak samo jak Ren, np balsam za 85 zł a olejek do ciala za 99 zł[COLOR="Silver"]

:
A ja nie potrafłam sobie odmówić przyjemności przetestowania czegoś tej firmy, bo pewnie w tej cenie już mi się nie uda kupić (17 euro za serum anty age lub firming). Kosmetyki Ren u mnie drogie, porównywalne do cen na ich stronie, około 30 e.
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 12:59   #4848
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
może to jakiś wirus
u nas taki jeden szaleje, wyciął mi przedwczorajszy dzień z życiorysu i w sumie wczorajszy w znacznej mierze też
Tzn komputerowy, czy chorobotwórczy??? Jak coś, to nie dajcie się

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Pewnie wirus
Chociaż mam zainstalowanego nortona, ale kto tam wie
Wirusa miałam ostatnio i poważnie mi uszkodził firefoxa, niestety Ale wątpię, że to ma coś wspólnego z działaniem forum, ponieważ od lat ten problem wraca co jakiś czas, wydaje mi się, że to po prostu ma związek z dłubaniem programistów, sprawy techniczne i tyle.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, kiedy tk maxx w Polsce też otworzy sklep internetowy. ale by się działo w uk jest nawet dział natural beauty, ale nie wszystko jest w 100% naturalne Musieliby po prosto zatrudnić jedną z nas, by im ten dział dobrze prowadziła
http://www.tkmaxx.com/beauty/natural-beauty/icat/0019

Nie dam 120 zł w tk maxx za tak ubogi sklad serum Willow Organic za 20 ml, a co dopiero cenę regularną 412 zł
Skład serum Super Oil INCI: *Rosa canina Fruit Oil, *Caprylic/Capric triglyceride, *Opuntia ficus-indica Seed Oil, *Parfum,
*Rosa damascena Flower Oil, Helianthus annuus Seed Oil, Tocopherol. *Organic.
Oj działoby, działo
Masakra, przeginają z cenami, ile jest ludzi, którzy się nabierają...
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-09-29 o 13:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 13:07   #4849
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
A ja nie potrafłam sobie odmówić przyjemności przetestowania czegoś tej firmy, bo pewnie w tej cenie już mi się nie uda kupić (17 euro za serum anty age lub firming). Kosmetyki Ren u mnie drogie, porównywalne do cen na ich stronie, około 30 e.
no co ty, u mnie po 17 euro to były tylko maseczki do twarzy willow organic

było u mnie sibu beauty scrub do twarzy przeceniony z 44,99 zł na 22 zł. choć uwielbiam ten scrub, to nadal mam ten pierwszy jeszcze niezużyty, a jeszcze dużo mi zostało. nie wiem, czy do wiosny zużyję

Podobają mi się nowe szampony i odżywki Faith in Nature. Nowa szata graficzna jest śliczna.
https://www.faithinnature.co.uk/brave-botanicals
I krem do twarzy wygląda fajnie, ale jeszcze nie spotkałam.
https://www.faithinnature.co.uk/prod...turising-cream

W sklepie Kalina 10% na wszystko do końca tygodnia z hasłem: Jesienny

Bardzo miło mnie zaskoczyły kremy Lenz do twarzy. Są całkiem gęste. Gdyby nie testery, nadal bym sądziłam, że to raczej lekkie kremy. Spokojnie mogą być na jesień i nawet na słabą zimę.
A Biolander ma wyższe ceny, niż u mnie stacjonarne sklepy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-09-29 o 13:57
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 14:10   #4850
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jejuuuu beeets... Muszę zapytać, zanim zorganizuje ucieczkę z miejsca pracy... 😜 to Bonarka? 😍
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 14:12   #4851
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Jejuuuu beeets... Muszę zapytać, zanim zorganizuje ucieczkę z miejsca pracy... 😜 to Bonarka? 😍
tylko nie wykup wszystkiego

A Mokosh przesadza z cenami. za 15 ml balsamu do ust chcą, aż 45 zł
http://www.mokosh.pl/kategoria/pileg...o-ust-zurawina
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 14:21   #4852
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
tylko nie wykup wszystkiego

A Mokosh przesadza z cenami. za 15 ml balsamu do ust chcą, aż 45 zł
http://www.mokosh.pl/kategoria/pileg...o-ust-zurawina
😘😘😘😘😘😘

Ja po przetestowaniu 2 produktów sukin mam od nich ochotę kupić wszyyystko 😆
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 14:32   #4853
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość

Ja po przetestowaniu 2 produktów sukin mam od nich ochotę kupić wszyyystko
a co ci się podobało od sukin? to akurat masz szczęście, bo ceny sukin w tk maxx fajne

Chcę tą pomadkę w kredce, ale waham się nad kolorem.
http://www.spadomowe.pl/szukaj.html/...ak/kodprod=tak
swatche na dole http://www.ayanature.com/fr/rouges-a...bio-avril.html

super news - będzie internetowy tk maxx
tylko jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2016-09-29 o 15:26
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 16:28   #4854
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
a co ci się podobało od sukin? to akurat masz szczęście, bo ceny sukin w tk maxx fajne

Chcę tą pomadkę w kredce, ale waham się nad kolorem.
http://www.spadomowe.pl/szukaj.html/...ak/kodprod=tak
swatche na dole http://www.ayanature.com/fr/rouges-a...bio-avril.html

super news - będzie internetowy tk maxx
tylko jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie.
zachwycił mnie najbardziej prozaiczny produkt: mydło do rąk w płynie. To, które notorycznie prawie dostępne jest w Tk maxx - uwielbiam
drugi i ostatni produkt jaki miałam, to krem pod oczy. Miał gigantyczną pojemność 30ml i był tak przyjemnie lekki i świetnie się wchłaniający, że smarowałam nim całą twarz. Teraz tyle naczytałam się na temat świetnych właściwości ich szamponów i odżywek, że jest to dla mnie totalny must have. A ceny w drogeriach internetowych słabo się mają do tego, co oferuje tk maxx
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:05   #4855
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Masz na myśli Micro Mini? Używam codziennie jednej sztuki do korektora pod oczy, piorę codziennie (w czym popadnie) i nic się jej nie dzieje.
- po pierwszym praniu w łagodnym mydle zrobił się zadzior; może uszkodziłam paznokciem (ale krótkie noszę zawsze)
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:34   #4856
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
super news - będzie internetowy tk maxx tylko jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie.
Świetna wiadomość, bo u mnie nie ma TK maxx, więc tylko podczytywałam i po cichutku zazdrościłam Wam waszych łupów
__________________
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 12:03   #4857
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Kto kupił Esse na promocji, to skorzystał. Ze wszystkich sklepów Esse zostało usunięte. Nigdzie w Polsce się już nie da kupić. Tylko w oficjalnym sklepie dystrybutora, ale ceny tam powalają, bo są znacznie wyższe niż były choćby w ekodrogeria. Ten sam krem, który chciałam kupić kosztowal tam 179, a tu 230 zł
http://taknie.sklep.pl/pl/c/Kosmetyki-Esse-Organic/24
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 12:30   #4858
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kto kupił Esse na promocji, to skorzystał. Ze wszystkich sklepów Esse zostało usunięte. Nigdzie w Polsce się już nie da kupić. Tylko w oficjalnym sklepie dystrybutora, ale ceny tam powalają, bo są znacznie wyższe niż były choćby w ekodrogeria. Ten sam krem, który chciałam kupić kosztowal tam 179, a tu 230 zł
http://taknie.sklep.pl/pl/c/Kosmetyki-Esse-Organic/24

Ciekawe czy są warte swojej ceny? 200zł za krem do rąk lub stóp to trochę drogo
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 12:40   #4859
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Kto kupił Esse na promocji, to skorzystał. Ze wszystkich sklepów Esse zostało usunięte. Nigdzie w Polsce się już nie da kupić. Tylko w oficjalnym sklepie dystrybutora, ale ceny tam powalają, bo są znacznie wyższe niż były choćby w ekodrogeria. Ten sam krem, który chciałam kupić kosztowal tam 179, a tu 230 zł
http://taknie.sklep.pl/pl/c/Kosmetyki-Esse-Organic/24
U mnie wychodzi trochę taniej, bo krem myjący (100 ml) kosztuje 28 euro, a w Polsce 150 złotych. Nawet miałam go swego czasu na liście. Na razie czekam ciągle na myjadło od Antipodes, długo to wszystko trwa. Jak ono mi będzie pasować, to może jeszcze coś z kremów myjących przetestuję.

Woda winogronowa Caudalie to raczej woda termalna niż tonik, ma też taką postać. Przy rozpylaniu pachnie lekko rodzynkami. Bardzo neutralny kosmetyk, nie lepi się, odświeża, nie trzeba go osuszać. Co do obiecanego nawilżenia +127% się nie wypowiem, ale na razie polubiłam ten produkt.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 14:29   #4860
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Woda winogronowa Caudalie to raczej woda termalna niż tonik, ma też taką postać. Przy rozpylaniu pachnie lekko rodzynkami. Bardzo neutralny kosmetyk, nie lepi się, odświeża, nie trzeba go osuszać. Co do obiecanego nawilżenia +127% się nie wypowiem, ale na razie polubiłam ten produkt.
Brzmi kusząco

Ja właśnie użyłam Dr. Organic szamponu z odżywką 2w1 konopnego, świetny, naprawdę super Chociaż manuka lepiej chyba wygładza, ale po jednym użyciu nie mam pewności. W każdym razie ten jest równie delikatny i nie musiałam nakładać żadnej odżywki. Zapach na włosach jest bardzo ładny, nie trawiasty, jak w butelce, tylko trochę taki jakby sosnowy unisex. Teraz w ogóle doczytałam, że on jest do tłustych włosów.

Żel pod prysznic arganowy, ma w zapachu coś owocowego, nie wiem co. Super się pieni, piana jest długo na skórze, nie spływa, dobrze umył, na razie więcej nie powiem, oddaję go synowi, ale może jeszcze użyję

Maseczka bio-plazma, tu muszę przyznać, że jest świetna, rewelacja. Więcej napiszę, jak poużywam dłużej, ale już teraz muszę zwrócić Wam na nią uwagę, osobom z zaskórnikami, wągrami, wypryskami, które szukają maski oczyszczającej, dawno nie miałam tak działającej maseczki, bez ściemy oczyszcza, rozjaśnia i to bardzo. Zobaczymy, jak z czasem będzie działać.

Przetestowałam kolejne 3 produkty Dr Organic i póki co nie ma rozczarowania, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Póki co 7 na 10 kupionych zaskakuje, bo działa, za takie pieniądze nie spodziewałam się Bóg wie czego, ale one są naprawdę fajne po jednym użyciu, na tyle, że próbki wszystkich skusiłyby mnie do zakupu pełnowymiarowych. Mam do testów jeszcze Body Wash Manuka, pomadka manuka i mydło granat.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-09-30 o 14:32
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.