Jak dobrać ubrania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 19:17   #1
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150

Jak dobrać ubrania


Cześć mam do was prośbę na co zwracać uwagę kupując ubrania jeśli ma się " wystający brzuszek" . Chciałabym uniknąć tego oto widoku: dziwczyna wałeczki bo bokach i brzuszek a bluzka prawie że do pępka lub spodnie biodrowki wiecie jak to komicznie wygląda dlatego chcę tego uniknąć. I jak najbardziej zamaskować, np: jaki krój spodni kupować lub bluzek ( nie mam nadwagi ani nie jestem tak strasznie gruba tylko te sadełko no i uda)
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 20:19   #2
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Jak dobrać ubrania

Staraj się, żeby bluzki były dopasowane ale nie obcisłe i żeby nie były zbyt krótkie.Najlepiej, żeby zachodziły ciut na jeansy.Sama nie mam idealnego brzucha(choć nie jest strasznie gruby) i tak właśnie robie.Pokazywanie skrawka brzucha lub biodra odpada bo nie czuje się z tym komfortowo.A co do jeansów musisz sama wybrać.Ja lubie akurat biodrówki ale ostatnio kupiłam spodnie z wyższym stanem(sięgaja pod pepek) i bardzo zgrabnie w nich wyglądam.Spodnie też wybieraj dopasowane ale nie obcisłe.Zbyt obciskające jeansy robią wałeczki nawet szczupłym osobompowodzenia
kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 06:37   #3
zajaffka
Raczkowanie
 
Avatar zajaffka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 42
GG do zajaffka
Dot.: Jak dobrać ubrania

nie kupuj przykrotkich ani zaobcislych bluzek, spodnie tez nie moga byc za waskie bo wtedy wyleja ci sie boczki
jesli masz brzuszek to do zamaskowania go najlepsze sa spodnie z wyzszym stanem, kroj musisz juz raczej sama wybrac mysle ze proste nogawki beda najodpowiedniejsze...jesz cze zalezy jak bardzo wysoka jestes optycznie wydluza ci nogi podluzne paski na spodniach...
jesli chodzi o bluzki napewno takie ktore zakryja twoj brzuszek, zwiewne koszule... asymetrycznie szyte bluzeczki ze zwiewnego materialu... marynareczki siegajace polowy posladkow i zarazem podkreslajace kobiece krztalty... bluzeczki w kolorach stonowanych... badz wzorach kontrastujacych ze soba (wowczas zwraca sie uwage na wzor anizeli na sylwetke) lub podluznych pasach ktore skutecznie wysmuklaja... dobrze by bylo takze gdyby bluzka byla zawsze troszke jasniejsza anizeli spodnie... wowczas dol wydaje sie optycznie mniejszy..
pozdrawiam
__________________
...TakE Me AwaY, MillioN MiLeS AwaY From HerE...
...FinD ThE PLacE FoR YoU & Me...
zajaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.