Suplementy diety dla faceta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-02, 15:47   #1
jacek.creator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Smile

Suplementy diety dla faceta


Witam,

Mam do was prośbę, znacie się napewno na suplementach diety, wspomagających odchudzanie.
Prowadzę siedzący tryb życia - minimum 8h przy komputerze, potem samochód i w domu też kilka godzin na siedząco. Mam ponad 20kg za dużo sadełka, i chciałbym coś wrzucić.

Co możecie polecić? Chodzi mi na start o preparaty na oczyszczenie organizmu z toksyn, potem na spalanie tłuszczy.

Pomożecie?

Jacek
jacek.creator jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:31   #2
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Suplementy diety dla faceta

Cytat:
Napisane przez jacek.creator Pokaż wiadomość
Witam,

Mam do was prośbę, znacie się napewno na suplementach diety, wspomagających odchudzanie.
Prowadzę siedzący tryb życia - minimum 8h przy komputerze, potem samochód i w domu też kilka godzin na siedząco. Mam ponad 20kg za dużo sadełka, i chciałbym coś wrzucić.

Co możecie polecić? Chodzi mi na start o preparaty na oczyszczenie organizmu z toksyn, potem na spalanie tłuszczy.

Pomożecie?

Jacek
Żaden preparat sam Ci nie spali tłuszczu...zwłaszcza 20kg. Oczyszcza z toksyn ocet jabłkowy i dieta PWT
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-04, 15:26   #3
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Suplementy diety dla faceta

1) Spisz wszystko co jesz w ciągu dnia (dojdź do całego tygodnia).
2) Idź z tym spisem do dietetyka i wysłuchaj jego wniosków (sorry, ale nawet przy siedzącym trybie życia 20 kg za dużo nie wzięło się z picia wody i jedzenia marchewki) - pewnie usłyszysz czego jesz za dużo, czego w diecie Ci brakuje. Może też winne jest nieregularnie jedzenie (mało w pierwszej części dnia, a dużo na noc).
3) Zacznij stosować się do jego zaleceń.
4) Przemyśl kupno rowerka stacjonarnego lub bieżni - niech to będzie cokolwiek, co sprawi, że przynajmniej przez 30 minut dziennie się poruszasz (jadąc na rowerku spokojnie można załatwiać sprawy zawodowe, przeglądać pocztę etc.). Codziennie jeżdżenie czy truchtanie na bieżni jest lepsze niż siłownia raz na "ruski rok" i przeciążanie mięśni bez jakiegokolwiek planu.
5) Pokochaj wodę niegazowaną (również niesłodzone herbatki, ziółka) - minimum 1,5-2 litry dziennie, czy chce Ci się pić, czy nie (zastąp nią wszelkie cole z cukrem, słodzone napoje gazowane, mocne kawy z cukrem). Ustal w planie dnia w jakich porach pijesz dużą szklankę - tak jak byś brał lekarstwo. Ja zaczynam od dwóch dużych szklanek (0.7 l) rano, potem dwie po obiedzie, dwie na wieczór. A kiedyś niecierpiałam wody niegazowanej i piłam napoje słodzone (które teraz mnie brzydzą). Popijam też colę light.
6) Bezsenowne przekąski typu chipsy (dużo kalorii, dużo powietrza, a nie da się tym najeść) zastąp czymś innym - jabłkami, jogurtami, nawet paluszkami.
7) Suplementami wspomagaj ZMIANę STYLU żYCIA, bo same w sobie nic Ci nie dadzą. Poradź się w tej sprawie dietetyka, nie osób z forum.
8) Przestań się sam przed sobą głupio tłumaczyć, że nie masz czasu, siły woli, ochoty. Chyba, że dalej chce się czuć się źle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.