Krem nawilżający dla faceta?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 15:15   #1
jedrek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Question

Krem nawilżający dla faceta??


Witam wszystkich forumowiczów
Ostatnio często chodzę na basen. Po basenie moje skóra twarzy jest bardzo wysuszona. Chciałem sobie kupić jakiś krem nawilżający do twarzy ale dla mnie (faceta) wybór jest bardzo skomplikowany i nie wiem co wybrać. Czy możecie drogie Panie podpowiedzieć coś dla faceta w wieku 26 lat?? Przeszukiwałem to jakieś KWC ale nic mi to nie rozjaśniło
Pozdrawiam
jedrek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:10   #2
cinek26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 181
Dot.: Krem nawilżający dla faceta??

Jedrek co prawda nie jestem kobieta ale sie wtrace. Ja bym tutaj nie rozgraniczal skory kobiet i mezczyzn, roznice sa niewielkie, skora kobiet jest nieco ciensza i wrazliwsza ale ja tez mam cienka i wrazliwa. Wiadomo faceci sie gola na twarzy a kobiety nie chociaz niektore hmm... i przez to powstaja dodatkowe podraznienia. Jesli nie masz zadnych problemow z cera oprocz wyzej wymienionych to zwykla nivea czy bambino nie powinien ci zaszkodzic wiec nie badz taki niezdecydowany jak baba. W sumie tez jestem niezdecydowany jak teraz jest tyle firm, kremow , roznych srodkow na kazda czesc ciala i dodatkowo producenci zachwalaja, nierzadko klamiac o cudownym dzialaniu swoich srodkow. Dobrych wyborow zycze .
cinek26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:19   #3
Ciekawski90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 174
Dot.: Krem nawilżający dla faceta??

No ja kiedyś oglądałem w DDTVN o kosmetykach i Pani mówiła mówiła że kosmetyki męskie i żeńskie nie różnią się składem... Tylko tym że kosmetyki dla facetów szybciej wchłaniają się ^^
__________________


Ciekawski90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 16:27   #4
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Krem nawilżający dla faceta??

Ja mimo wszystko polecam dla Panów specjalną pielęgnacje, polecam od siebie serie Vichy Homme, z tanszych mozna spóborać Iwostin. Testowałam na TZ i był zadowolony
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-29, 18:18   #5
jedrek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Krem nawilżający dla faceta??

Cytat:
Napisane przez cinek26 Pokaż wiadomość
Jesli nie masz zadnych problemow z cera oprocz wyzej wymienionych to zwykla nivea czy bambino nie powinien ci zaszkodzic wiec nie badz taki niezdecydowany jak baba
Od jakiegoś czasu zauważyłem wysuszenie skóry a po ostatnich wizytach na basenie wysuszenie to bardziej się nasila. A chodzi o to, że zwykłe kremy jak nivea nie pomagają i chciałem spróbować coś innego bardziej odpowiedniego do mojej wysuszonej skóry.
jedrek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:35.