fatalne samopoczucie.. :/ ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-13, 21:27   #1
Beautymilky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 78

fatalne samopoczucie.. :/ ;(


biore 2 opakowanie pigułek pod rzad [ yasminelle ] i czuje sie fatalnie.. nie dosc ze mam bóle jajników [ straszne kłucie ] po prawej i lewej stronie, czuje sie czasem tak jakbym miała pod zebrami wielkji pas który mi sie zaciska bóle głowy itd.
myslalam ze jestem w ciazy ale nawet jakby nie wchłoneła sie jakas tabl. to mało prawdopodobne jest gdyz chłopak nigdy nie został we mnie bez prezerwatywy..
teraz sie zastanawiam w który dzien 3 tyg tego 2 opakwania juz moge je skonczyc [ bo wiem ze w 3tyg juz mozna przestac brac ] bo inaczej moje ciało zwariuje... ;/
Beautymilky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:38   #2
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: fatalne samopoczucie.. :/ ;(

Cytat:
Napisane przez Beautymilky Pokaż wiadomość
biore 2 opakowanie pigułek pod rzad [ yasminelle ] i czuje sie fatalnie.. nie dosc ze mam bóle jajników [ straszne kłucie ] po prawej i lewej stronie, czuje sie czasem tak jakbym miała pod zebrami wielkji pas który mi sie zaciska bóle głowy itd.
myslalam ze jestem w ciazy ale nawet jakby nie wchłoneła sie jakas tabl. to mało prawdopodobne jest gdyz chłopak nigdy nie został we mnie bez prezerwatywy..
teraz sie zastanawiam w który dzien 3 tyg tego 2 opakwania juz moge je skonczyc [ bo wiem ze w 3tyg juz mozna przestac brac ] bo inaczej moje ciało zwariuje... ;/
Zwariuje jeszcze badziej jak nie dokończysz listka. Masz źle dobrane pigułki, idź do ginekologa, po zmianie może być lepiej.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:49   #3
Beautymilky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 78
Dot.: fatalne samopoczucie.. :/ ;(

ale do tej pory było wszytsko ok.. gdy nie wziełam 2 opak pod rzad.. ;/ mam tez straszne skurcze brzucha.. ale to pewnie dlatego ze sie denerwuje [ znowu głupie myslenie ] ze jestem w ciazy... ;/
Beautymilky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:51   #4
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: fatalne samopoczucie.. :/ ;(

Cytat:
Napisane przez Beautymilky Pokaż wiadomość
ale do tej pory było wszytsko ok.. gdy nie wziełam 2 opak pod rzad.. ;/ mam tez straszne skurcze brzucha.. ale to pewnie dlatego ze sie denerwuje [ znowu głupie myslenie ] ze jestem w ciazy... ;/
Beuty, idź do lekarza. Nie ma innego wyjścia...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:56   #5
Beautymilky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 78
Dot.: fatalne samopoczucie.. :/ ;(

i tak zrobie.. ;/ mam powoli dosc tych tabl..
zaczełam je brac bo myslałam ze bede co miesiac miała mniejszego stresa.. [ przed widomo czym ] ale stresa mam nawet wiekszego bo zawsze przeciez w przyjmowaniu moze pujsc cos nie tak.. a mam dosyc chwiejnej wagi i dzinwych nastrojów...
Beautymilky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 22:00   #6
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: fatalne samopoczucie.. :/ ;(

Cytat:
Napisane przez Beautymilky Pokaż wiadomość
i tak zrobie.. ;/ mam powoli dosc tych tabl..
zaczełam je brac bo myslałam ze bede co miesiac miała mniejszego stresa.. [ przed widomo czym ] ale stresa mam nawet wiekszego bo zawsze przeciez w przyjmowaniu moze pujsc cos nie tak.. a mam dosyc chwiejnej wagi i dzinwych nastrojów...
Myslę, że to kwestia złego doboru. Ja 3 razy zmieniałam, dopiero teraz jest dobrze, chociaż zamierzam się pozbyć piguł w przeciągu kilku najbliższych cykli.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 07:56   #7
precious_81
Wtajemniczenie
 
Avatar precious_81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 447
Dot.: fatalne samopoczucie.. :/ ;(

Ja mam podobnie jak biorę drugi listek. Normalnie stosując tabletki 21 dni nic mi nie jest, czuję sie świetnie, a jak tylko przedłużam branie tabletek (żeby przesunąć okres) to oprócz plamienia, bolą mnie własnie jajniki, jest mi niedobrze itp. Także nie masz się czym martwić.
precious_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:35.