trądzik różowaty - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia porady i dyskusje związane z problemami ze skórą. Uzyskasz tutaj informacje na temat leczenia trądziku, atopowego zapalenia skóry (AZS) oraz innych schorzeń i problemów związanych ze skórą.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-02-01, 00:32   #331
KZag
Zadomowienie

Dot.: trądzik różowaty

Cytat:
Napisane przez rozowy_facet Pokaż wiadomość
Cześć,

Ja stosuję Soolantrę i jestem baaaaardzo zadowolony. Kończę już 6 tubkę i potem mam przejść znowu na Rozex, bo podobno tak wygląda kuracja. Ogolnie po Soolantrze moja cera wygląda milon razy lepiej. Skończyły się problemy z czerwoną twarzą, zapaleniem spojówek i opryszczką na ustach. Oczywiście dalej cera nie jest idealna i jest minimalnie różowa, ale to też w związku z tym, że słońce daje o sobie mocno znać, no i nie do końca przestrzegam diety (chociaż bardzo się staram). No i czasem pojawiają się drobne wypryski. W każdym razie z czystym sumieniem polecam Soolantrę, mi bardzo pomogła i gdyby moja skóra wyglądała już tak zawsze to byłbym mega zadowolony. Dodatkowo biorę tabletki Niverosin, smaruję twarz kremem Niverosin i piję wit C.
Jeśli ktoś ma jakieś pytania o kuracji Soolantrą, to chętnie odpowiem jak to wygląda z mojego doświadczenia.
Hej,
Czy Solantrę używasz też na powieki ? Mam ekstremalnie czerwone powieki i zastanawiem się czy nakładać, czy lepiej omijać te okolice.

Macie jakieś rozeznanie w tym temacie ?

Szukam książek:
Bridget Jones - Dziecko
Jeden dzień
Dziewczyna z pociągu
Zanim się pojawiłeś
KZag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 10:41   #332
HARRNA
Przyczajenie

Dot.: trądzik różowaty

Stosuję Acnerose od miesiąca bo mam spory trądzik różowaty. Skuteczność kremu jest praktycznie 100%, bo zlikwidował wszelkie zaczerwienienie i krosty (niekiedy sama je musze potraktowac wyciśnięciem). Teraz przymierzam się do zakupu całego zestawu.

Nowe wątki na forum Dermatologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości