posiadaczki sokowirówek ..... opinie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-28, 11:49   #1
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Smile

posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)


hej dziewczyny chciałam zakupić sokowirówke ,gdyż uwielbiam świeże soczki tylko że nie iwem jaką jes ich troszke .. i mam takie zapytanie do dziwczyn które posiadaką sokowirówki żeby wydały opinie na temat swoich ,bo pan w sklepie zawsze mówi że najlepsze to te najdroższe (może i tak ) ale zawsze lepiej jak sie wypowie osoba która jej używa... z góry dziękuje za pomoc
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 12:14   #2
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

A tym, że najlepsze są najdroższe, nie ukrywajmy, jest to prawda. Ja mam Phillipsa, ale nawet nie pamiętam modelu.
Spróbuję tylko opisać, czym się kierować przy kupnie a więc:
- ważna jest moc, wiadomo - im większa, tym lepiej
- jeśli masz zamiar używać jej do wyciskania soku tylko dla 1-2 osób, to pojemność pojemniczka na odpadki nie ma większego znaczenia, ale jeżeli chcesz naraz zrobić więcej soku, to ten pojemnik powinien być większy, żeby po 2 szklankach nie rozbierać całej sokowirówki i opróżniać
- no właśnie, co do rozbierania, to wiadomo, im łatwiej się rozbiera, tym lepiej
- no i lepiej takie z metalowymi częściami, a nie plastikowymi [w sensie te różne obręcze itp.], bo i trwalsze są i nie zachodzą kolorem

Ale ideałów nie ma po prostu musisz wybrać coś dla siebie
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 15:06   #3
sylwia-zuza
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia-zuza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 664
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

to chyba watek na moje gotowanie.
__________________
Jesienne mamy
sylwia-zuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 15:29   #4
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

więcej jest z tym babrania :/ potem trzba to rozebrac, myc te sitka, złozyc.....
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 15:46   #5
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez sylwia-zuza Pokaż wiadomość
to chyba watek na moje gotowanie.
tak właśnie chciałam zrobić ,ale kurcze tam o jedzonku gadaja jece by się przyczepiły ,że lepiej z tym wątkiem gdzie indziej a tutaj to chyba się nikomu nie naraziłam :P
...
Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
więcej jest z tym babrania :/ potem trzba to rozebrac, myc te sitka, złozyc.....
wiem wiem ,ale codziennie soczek za 2,50 jedniodniowy ??? to ja jus wolę sokowirówkę i to babranie sie z myciem
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 16:02   #6
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez uhahana Pokaż wiadomość
A tym, że najlepsze są najdroższe, nie ukrywajmy, jest to prawda. Ja mam Phillipsa, ale nawet nie pamiętam modelu.
Spróbuję tylko opisać, czym się kierować przy kupnie a więc:
- ważna jest moc, wiadomo - im większa, tym lepiej
- jeśli masz zamiar używać jej do wyciskania soku tylko dla 1-2 osób, to pojemność pojemniczka na odpadki nie ma większego znaczenia, ale jeżeli chcesz naraz zrobić więcej soku, to ten pojemnik powinien być większy, żeby po 2 szklankach nie rozbierać całej sokowirówki i opróżniać
- no właśnie, co do rozbierania, to wiadomo, im łatwiej się rozbiera, tym lepiej
- no i lepiej takie z metalowymi częściami, a nie plastikowymi [w sensie te różne obręcze itp.], bo i trwalsze są i nie zachodzą kolorem

Ale ideałów nie ma po prostu musisz wybrać coś dla siebie

To samo chciałam napisac
oprócz tych rad dodałabym jedna
Wazne jest takze aby dokładnie wyciskała sok z warzyw. Moja sokowirówka która jest prawie w moim wieku zostawia te odpady suche jak wiór, ale widziałam takze ze te niektóre nowe sokowirówki tak dokładnie nie wyciskaja i jak weźmiesz je w ręce to mozna wycisnać jescze sporo soku.
I podkreslam ze równie wazna jest wielkosć pojemnika na odpady. Uwierz mi im wieksze tym lepsze.
Polecam takze z odpadków od marchewki wymieszanej z odrobina soku upieczenie ciasta marchewkowego

A soczek mozesz sobie wycisnać na 2 dni ponieważ moze on zazwyczaj leżeć w lodówce 24 h
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 16:03   #7
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

jezeli tak-to jak najbardziej mozesz sobie sprawic- wcale nie musi to byc ta najdrozsza- a sprzedawca zawsze bedzie chciał ,żebys taką wzięła
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 09:50   #8
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

up up
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:05   #9
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
tak właśnie chciałam zrobić ,ale kurcze tam o jedzonku gadaja jece by się przyczepiły ,że lepiej z tym wątkiem gdzie indziej a tutaj to chyba się nikomu nie naraziłam :P
...


wiem wiem ,ale codziennie soczek za 2,50 jedniodniowy ??? to ja jus wolę sokowirówkę i to babranie sie z myciem
w sumie to na to samo wyjdzie co ten soczek jednodniowy...ba nawet więcej, zależy z czego robimy Nie oszukujmy się nei wystarczy 1 jabłko czy marchewka. Ale i tak polecam własnoręcznie zrobione soczki
uhahana chyba wszystkie najważniejsze rzeczy an które trzeba zwrócić uwagę już wypisała
__________________
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 10:08   #10
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

no padło to pytanie w wątku dotyczącym świeżych soczkow na moim gotowaniu
ale jakos niewiele osob mi odpowiedzialo

najwazniejsze rzeczy opisala juz uhahana i ja podkreslam z całą mocą dwa punkty:
-łatwość rozbioru
-metalowe zatrzaski,bo nam plastiki popękały na dodatek kolorowe, jasne, matowione plastikowe powierzchnie strasznie sie barwią!! tragedia to potem doszorowac a i tak zostaje brzydki kolor

dlatego powinny być ze śliskiego,błyszczącego plastiku,najlepiej dużo przezroczystości żeby miały(łatwiej o domycie)
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 11:12   #11
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez Kaisandra Pokaż wiadomość
w sumie to na to samo wyjdzie co ten soczek jednodniowy...ba nawet więcej, zależy z czego robimy Nie oszukujmy się nei wystarczy 1 jabłko czy marchewka. Ale i tak polecam własnoręcznie zrobione soczki
uhahana chyba wszystkie najważniejsze rzeczy an które trzeba zwrócić uwagę już wypisała
Marchew kupuje zawsze w Lidlu w takich woreczkach (pyszna jest, najlepsza do soków ) obecnie kosztuje kilogram 0,99gr do tego 2 duze jabłka ok 1zł
a soku mam na 3-4 dni wiadomo, że prąd i woda, ale ogólnie suma sumarum wychodzi taniej.
Tylko ze mi sie nigdy nie chce myć tej sokowirówki ale to juz inna sprawa i z lenistwa poprostu je kupuję
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 13:32   #12
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez xgosik Pokaż wiadomość
Tylko ze mi sie nigdy nie chce myć tej sokowirówki ale to juz inna sprawa i z lenistwa poprostu je kupuję
a możesz napisać jakiej firmy masz sokowirówkę ?
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 13:53   #13
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Moja to juz przedpotopowa :
Marki: Zakłady metalowe Mesko Sokowirówka z mikserem i młynkiem do kawy
ale tu podaje link bo widze ze ta firma produkuje sokowirówki.Ja jestem naprawde zadowolona ze swojej, mimo że ma juz pewnie z 15 lat
podaje link do jakiejs hurtowni (to nie jest reklama, nie mam nic wspólnego z ta firma, pokazuje modele i przykładowe ceny )
http://www.foxagd.com/szukaj.php?sel...oria=Wszystkie


Edit: http://www.foxagd.com/info.php?idprod=s2000 ta jest fajna, warto mis ten mikser. ja czasami wrzucę kiwi i banana i miksuje z tym sokiem, albo koktajle mleczne mozna robić, a pozatym jest dosć ładna.
W mojej jest dziubek z którego wylatuje sok do garnka lub kubka, a tu jest pojemniczek.

opis i parametry ze strony producenta:
S2000M KAJA

Szybka, mocna, wydajna i łatwa w użyciu, ciągłość pracy zachowana dzięki pojemnikowi na sok i pulpę, dodatkowo wyposażona w mikser przeznaczony do mieszania płynów oraz przygotowania koktajli i napojów, sitko i nóż miksera ze stali nierdzewnej, rozdrabnia na masę warzywa i owoce zarówno gotowane jak i surowe, nadaje się do rozdrabniania gotowanych mięs, wątróbek, serów oraz przygotowania majonezu.

Dane techniczne:
- skuteczność wyciskania soków: 60%
- zasilanie: 230 V ~ 50 Hz
- moc: 350 W
- prędkośc obrotowa: 11 000 obr./min.
- masa: 3,85 kg
- certyfikacja: Znak bezpieczeństwa B.
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 15:29   #14
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

dziękuje Ci bardzo za tak wyczerpującą odpowiedz
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 20:09   #15
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

A ja polecam Zelmer Juice masterCena ok 400zł,ale warto.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 09:20   #16
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

oj wierze że jest dobra ,jednak dla mnie troszke za droge
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 09:38   #17
La-ra
Rozeznanie
 
Avatar La-ra
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 628
Wyślij wiadomość przez MSN do La-ra
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Ja też jakis czas temu kupowałam sokowirówkę no i oczywiście popełniłam błąd. Pan mi powiedział w sklepie, że są 2 rodzaje sokowirówek tak ogólnie mówiąc. Jedne wyciskają sok powiedzmy czysty, inne robią taki gęsty, tzn. więcej przepuszczają. Wzięłam sobie własnie taką, bo pomyślałam, że co tam w końcu sok to sok. Teraz żałuję, bo z jabłek dla przykładu to mi się mus robi a nie sok. Nie da rady tego pic trzeba odstawiac i czekac aż farfocle opadną, babranina. Chciałam taniej... Moja sokowirówa to Zelmer Jovita
La-ra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 21:26   #18
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez La-ra Pokaż wiadomość
Ja też jakis czas temu kupowałam sokowirówkę no i oczywiście popełniłam błąd. Pan mi powiedział w sklepie, że są 2 rodzaje sokowirówek tak ogólnie mówiąc. Jedne wyciskają sok powiedzmy czysty, inne robią taki gęsty, tzn. więcej przepuszczają. Wzięłam sobie własnie taką, bo pomyślałam, że co tam w końcu sok to sok. Teraz żałuję, bo z jabłek dla przykładu to mi się mus robi a nie sok. Nie da rady tego pic trzeba odstawiac i czekac aż farfocle opadną, babranina. Chciałam taniej... Moja sokowirówa to Zelmer Jovita
A ja mam regulację, jak chcę sam sok, to przykręcam że leci sam sok, a jak chcę gęściejszy, to leci z 'farfoclami' Ale swoją drogą uwielbiam różne musy...

I taka mała poprawka... Wcześniej napisałam, że mam Phillipsa, tak bez sprawdzania, teraz przypomniałam sobie, że w sklepie już prawie kupiliśmy Phillipsa, ale w ostatniej chwili przeczyciliśmy się na prawie identycznego Zelmera No ale mniejsza z tym ..
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-31, 10:07   #19
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

a możesz napisać jaki rodzaj tego Zelmera ?
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-01, 15:59   #20
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez natalli Pokaż wiadomość
a możesz napisać jaki rodzaj tego Zelmera ?
Juice Master Professional, moc o ile dobrze pamiętam 420W
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 19:35   #21
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Juice master ma bardzo dobrą moc(400?).Myślę,ze każda sokowirówka będzie dobra jeśli będzie w podobnej mocy.
Można też kupić nową czy używaną na allegro.Dużo osób sokowirówki uzywa rzadko,albo raz i zazwyczaj nie zdąrzą się zepsuć
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:33   #22
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

A ja nie miałam kasy na taką mega wypasioną sokowirówkę bo oczywiście też mi pan sprzedawca polecał Zelmera za 4 stówki i kupiłam sobie Philipsa takiego jak ten tylko białego.
http://www.hoopla.pl/product_info.ph...1840_80_2_w_1/

Wiem że plastikowa, że ma może słabe parametry ale jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona i na przemielenie paru marchewek w zupełności wystarcza.
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 19:31   #23
uhahana
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 681
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez OnYoo Pokaż wiadomość
A ja nie miałam kasy na taką mega wypasioną sokowirówkę bo oczywiście też mi pan sprzedawca polecał Zelmera za 4 stówki i kupiłam sobie Philipsa takiego jak ten tylko białego.
http://www.hoopla.pl/product_info.ph...1840_80_2_w_1/

Wiem że plastikowa, że ma może słabe parametry ale jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona i na przemielenie paru marchewek w zupełności wystarcza.
No wiadomo, dla jednej czy dwóch osób nie ma sensu wydawać czterech stów, tym bardziej, że te wyciskanie soków jednak prędzej czy później się nudzi...
__________________
'Choose a job. Choose a career. Choose a family, choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players, and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol and dental insurance. Choose your friends. (...) Choose your future.
Choose life.
'

uhahana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 00:13   #24
OnYoo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 165
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Hihi, wszystko to prawda . Dawniej robiłam sok codziennie teraz jak mi się przypomni.A poza tym jakoś ciężko mi przekonać narzeczonego że taki soczek to samo zdrowie i uroda więc często zostaję z garem soku więc troszkę się może przejeść.
A poza tym sok z marchewki robię głównie w zimie. Więc na taką eksploatację sokowirówka mi absolutnie wystarcza
OnYoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 12:17   #25
Silpion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

http://www.wiesz.pl/severin-sokowiro...7-p-14496.html

Nie rozleci się?
Silpion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 01:39   #26
sylweczenka
Wtajemniczenie
 
Avatar sylweczenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z Leniuchowa :)
Wiadomości: 2 688
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

odkurze, szukam dobrej w miare taniej sokowiroki, dla 1 osoby te soki beda wiec nie musi byc jaka mega
sylweczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-18, 12:20   #27
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

teraz ka odświeżę wątek
Doradźcie,proszę jaką sokowirówkę do warzyw i owoców wybrać?
rodzina 4osobowa,najlepiej,żeby była łatwa w utrzymaniu czystości(żeby było można myć w zmywarce )
Zależy mi,aby było można używać całych owoców i warzyw ze skórką.
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-22, 15:10   #28
Dziewczyna Stradivariusa
Raczkowanie
 
Avatar Dziewczyna Stradivariusa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Również podpisuję się pod tym pytaniem.
Dziewczyna Stradivariusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 11:53   #29
Martyna_172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 6
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez DorotaDobrowolska Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam sokowirówkę zelmera ale nie byłam z niej zadowolona dużo zmywania, głośna i nie prezentowała się dobrze w mojej kuchni. Zdecydowanie wolę wyciskarki wolnoobrotowe. Teraz korzystam z Redmond.
hej ja tez miałam sokowirówkę Sokowirówka Zelmer 377SL / ZJE0800X ale zupełnie nie zdawała egzaminu. Głośna raz, dwa nie wyciskała dobrze soku z owoców. Także nie polecam. A odnośnie Redmonda uważam ze to dobra wyciskarka w dobrej cenie. TZN dobrej jak jest na promocji. Widziałam ze komputronik ma teraz promke.
Martyna_172 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 16:19   #30
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: posiadaczki sokowirówek ..... opinie :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
teraz ka odświeżę wątek
Doradźcie,proszę jaką sokowirówkę do warzyw i owoców wybrać?
rodzina 4osobowa,najlepiej,żeby była łatwa w utrzymaniu czystości(żeby było można myć w zmywarce )
Zależy mi,aby było można używać całych owoców i warzyw ze skórką.
Jablko ze skorka ok pomidor tez ale juz inne powinno sie obierac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-16 17:19:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:18.