Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 09:37   #901
IloveTHC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Talking Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
Dzisiaj kupiłam tą farbę. Niedługo będę nakładać ją na włosy ; P
Zobaczymy jaki będzie efekt ; P
Jak mi się nie będzie podobało,to ufarbuję się na rudo,o! ; )
Pozdrawiam ; )
oki czekam na twoje fotki .
może ktoś jeszcze robił tą farbka włoski wellaton 12/1 ??
jestem ciekawaa jak on wygląda
IloveTHC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 10:15   #902
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez pysia83 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki
Dziś po raz pierwszy zafarbowałam moje włoski farbą wellaton 9/0(świetlisty blond). Wcześniej miałam włoski bardzo jasny blond. Przy rozrobieniu kolor mieszanki był żółto-pomarańczowy. Pomyślałam, że wyjdą mi żółte, ale postanowiłam zaryzykować. Po wysuszeniu, ku mojemu zdziwieniu kolorek wyszedł bardzo ładny. Jest taki jaśniutki, nie biały ani też nie jest ciemny. Jednym słowem kolor wyszedł bardzo naturalny jaśniutki blondzik. Jeśli zastanawiacie się nad tą farbą to z czystym sumieniem ją polecam.Pozdrawiam

A MAsz moze jakos fotke ?? Myslisz ze mi wyjdzie tez jasny blond po tej farbie jak mam pasemka blond ale juz tez odrosty mam

Edytowane przez marttyna15
Czas edycji: 2009-06-29 o 10:19
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 13:01   #903
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mój blond po wellaton 12.0
A JAKi mialas kolor przed farbowanieM??
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 14:21   #904
IloveTHC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ponieważ nikt nie ma lub nie chce mi przeslac swojej fotki więc może powiedzmy tak . : mam kolor zblizony do szampańskiego blondu .. moze troszke bardziej blond.... i teraz jaką farbę powinnam uzyć zeby uzyskać efekt b. jasnego blondu ni to za popielatego ni za żółtego . takiego jak na zdjęciu strasznie mi sie podoba .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2561550059_fa8475ebc8.jpg (23,7 KB, 229 załadowań)
IloveTHC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:01   #905
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

do marttyna15: Mialam odrost na ok. 2 cm bardzo ciemny brąz i reszta ciepły blond po wypłukanym lorealu. Najpeirw trzymalam na tych koszmarnych odrostach a potem reszte, ale nie widac przejscia koloru miedzy tymi odrostami i reszta. Myslalam nad tym 12.1 ale akurat go nie było.
Kamila 2023: mam nadzieje, że ci wyjdzie fajny kolorek i czekam na foty po wszystkim Ja na razie przerzuciałam sie na wellaton 12.0, bo mi dluzej trzyma kolor na wlosach no i na razie nie widze zniszczeń

Edytowane przez kasinka886
Czas edycji: 2009-06-29 o 21:06
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:49   #906
sunset girl
Rozeznanie
 
Avatar sunset girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 608
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny, jaka farba da kolorek zbliżony do tego?
sunset girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 23:47   #907
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

wellaton duzo osob chwali..jutro wybieram sie do rossmana i poogladam a w czwartek bede robic )
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 19:12   #908
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a czy może ktos robił tym wellatonem 12.1, bo mi caly czas on chodzi po głowie, żeby następnym razem go spróbować... możecie wstawić ewentualnie jakies foty po farbowaniu tą farbą?
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 11:11   #909
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja właśnie zmyłam z głowy farbę Wellaton 12/0


miałam ja na włosach jakieś 5 min...zmyłam bo stan włosów strasznie sie pogorszył - stały się jak sprężynki i rwały się...
nie powiem, że miałam włosy w najlepszym stanie, ale takiej masakry nie wyrządza nawet rozjaśniacz Joanny, który trzymam na odrostach 20 minut co najmniej...
pokornie wracam do L'oreala Preference, koloru Hollywood - tam nie było mowy o takich niespodziankach. Widocznie Wellaton jest dla silnych i zdrowych włosów...na pewno nie do rozjaśnianych...:/\
a kolor nawet po tych 5 minutach ohydny - żółty
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 19:14   #910
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no cóż, ja po moich ekesperymentach z rozjaśnianiem postanowilam wrocic w te wakacje do mojego naturalnego brązu...

boje sie co z tego moze wyjsc bo tak nagle z blondu na brąz ?:/ ale to wszystko przez to ze u fryzjera spiepszyli mi odrosty i teraz nie widze sie w tych moich dziwnych fioletowo niebiesko szaro zoltych wlosach:P

ale teraz jak czytam ten wątek, to zaczynam zmieniac zdanie, i kusi mnie zeby jednak nie zmieniac ich na ten brąz tylko jeszcze powalczyc z farbami i moze cos z tego blondu wyjdzie:P

przyznam szczerze ze sama w domu to farbowalam sie tylko na czerwono-wisniowo czy na czarno, ale na blond tylko u fryzjera bo balam sie ze moge cos zepsuc i zniszczyc wlosy. z tego co tu czytam to wiekszosc zachwala loreala. no coz mam nadzieje ze mi nie wypali wlosow;p bo np. joanny bala bym sie zaryzykowac.

ale tu sie rodzi tez moje pytanie. bo mam juz jakis 1 cm ciemnobrązowych odrostow, potem z 3 cm zoltych-ktore mi spiepszyla fryzjerka, a potem do konca mam bielutkie, to jak powinnam nakladac farbe? najpierw tylko na odrosty a potem po jakimś czasie na reszte? zalezy mi bardzo zeby nie bylo widac tego przejscia, zeby kolor byl w miare jednolity. i wogle czy jesli bym wziela jakąś farbę nie wiem nie taką calkiem "platynową" tylko ciemniejszą-bardziej naturalny blond to czy ona mi przyciemni mi te moje juz "biale wlosy" ktore mam na koncowkach? Czy te farby tylko rozjasniają ?
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png

Edytowane przez agent_25
Czas edycji: 2009-07-01 o 19:18
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 19:27   #911
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

agent_25, jeżeli chodzi o farbę L'oreala Blond Hollywood, to jest to farba nierozjaśniająca, a więc efekt będzie tylko na jasnych włosach. Kolorek wychodzi ładny, nieco inny niż na opakowaniu - nie taki żółtawy i jaśniejszy . Na moich rozjaśnianych włosach przechodzi nawet w platynę - ale nie wiem, może tylko na moich włosach tak wychodzi. Także odrostów farba nie rozjaśni, przykro mi - gdyby tak było - byabym super szczęśliwa i nie musiała traktować ciemnych odrostów proteinowym rozjaśniaczem Joanny.
Też chciałam kiedys wrócić na naturalnego koloru, ale chęć bycia blondynką plus mega szybkie schodzenie farby z włosów sprawiły, że nie wróciłam...
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-01, 20:01   #912
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nie strasz mnie nawet bo wczoraj kupiłam 2 farby wlasnie wellaton 12/0 ((
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 20:34   #913
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez marttyna15 Pokaż wiadomość
Nie strasz mnie nawet bo wczoraj kupiłam 2 farby wlasnie wellaton 12/0 ((
ja się sama wystraszyłam, jak po momencie włosy się "paliły" - ale jak pisałam moje włosy osłabione są rozjaśnianiem a zawarte w farbie środki rozjaśniające dodatkowo naruszyły strukturę włosa. A! farba strasznie szczypie w oczy, mimo że tak mocno nie śmierdzi...
...miało być tak pięknie...na włosy nałożyłam maseczkę Coco mask, balsam z ekstraktem z mango, a wcześniej umyłam szamponem niwelującym żółty odcień...włosy są w kondycji na 3+, kolor prawie biały - nie podoba mi się, bo nadal widzę tą rozjaśnianą żółć...:/

ale może na Twoich włosach będzie lepiej, czego Ci życzę marttyna15, ale może najpierw sprawdź efekt na pasemku. Też tak miałam zrobić, ale nie zrobiłam z czystego lenistwa i mam za swoje...:/
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 22:04   #914
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez IloveTHC Pokaż wiadomość
oki czekam na twoje fotki .
może ktoś jeszcze robił tą farbka włoski wellaton 12/1 ??
jestem ciekawaa jak on wygląda
W sumie szału nie ma. Moje włosy nie są chyba podatne na farbowanie. ; P
Zostaje mi rudy xD
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-01, 22:12   #915
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

O rany a u mnie ten wellaton 12.0 wyszedł chyba nie najgorzej, ale rzeczywiście ja mam bardzo mocne wlosy.. w każdym razie na razie nic sie nie dzieje z nimi podejrzanego.. ale ja ostatnio oprócz tradycyjnych odżywek i masek do włosów jeszce je wspomagam oliwa z oliwek, bo mam nuturaknie pokręcone więc sie boje, żeby je nie wysuszyć za bardzo.. no właśnie a co sądzicie tak przy okazji o WAXie, bo jeszcze go nie probówałam, ale jedni go chwalą a inni nie..
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 07:59   #916
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
agent_25, jeżeli chodzi o farbę L'oreala Blond Hollywood, to jest to farba nierozjaśniająca, a więc efekt będzie tylko na jasnych włosach. Kolorek wychodzi ładny, nieco inny niż na opakowaniu - nie taki żółtawy i jaśniejszy . Na moich rozjaśnianych włosach przechodzi nawet w platynę - ale nie wiem, może tylko na moich włosach tak wychodzi. Także odrostów farba nie rozjaśni, przykro mi - gdyby tak było - byabym super szczęśliwa i nie musiała traktować ciemnych odrostów proteinowym rozjaśniaczem Joanny.
o kurcze a to nie wie wiedzialam. nie farbowalam sie nigdy na blond sama, tak że sądzilam ze kupie jakąś farbe i naloże na całą glowe, tak jak to bylo z czerwieniami i czarnymi kolorami, ale nie myslilam sie ze blodnem jest trudniej;] ehhh

to czyli takc zy siak odrosty musze najpierw jozjaśnaiczem potraktowac ( jaki polecacie zeby mi wlosow nie wypalil) i do tego dokupic farbe zeby potem na cale wlosy rzucic ? zaznaczam, ze bede robić to 1 raz sama nie u fryzjera dlatego tyle pytam ;p
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 15:32   #917
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

u mnie traegdia ! nalozyłam loreala bardzo jasny popielaty blond i wpierw na odrost ale zauwazylam ze farba odrostu nie chwyta a wloski poniezej ( cos tam zaczelo mi splywac zatem ) fioletowe sie robia!!! nie czekalam dluzej po 15 min splukalam...efekt : odrost rudy ciemny, ponizej fiolet i na koncu moj stary kolor...co robic????? matko
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 18:14   #918
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Omg hehe ja bym sobie zrobila ciemny kolor jakby mi takie cos wyszlo np jakis rudy albo BURSZTYN teraz sa modne takie
Ja dziś robie Wellatonem 12/0 ciekawe co mi wyjdzie hehe

Edytowane przez marttyna15
Czas edycji: 2009-07-02 o 18:16
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 18:51   #919
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kamila ja teraz robilam tym wellatonem 12.0, ale juz sama nie wiem, bo z tego co czytam to znowu dziewczynom nie wychodzi on na dobre :/ W przyszłym tyg. chyba próbuje ten wellaton 12.1 albo garniere 100% xl1 . Czytalam jak w innym wątku jakas dziewczyna radzila takie fioletowe lub niebieskie włosy spróbowac myc w wodzie z aspiryną, ale sama nigdy nie probowałam. Wiem tylko, że loreal sie wymywa, wiec moze próbuj umyc włosy kilka razy i zejdzie. Czy przypadkiem nie miałas robionych włosow rozjasniaczem wczesnije, że wyszedl na nich ten fiolet, bo platynowe farby na rozjasniaczu niestety tak moga wyjsc... nie wiem czy wyjsciem nie byłoby nałozenie na odrost rozjasniacz a potem farba delikatna na calosc, ewentualnie spróbowac farbke w kolorze blond bezowy.

Edytowane przez kasinka886
Czas edycji: 2009-07-02 o 18:55
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-02, 19:31   #920
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej nie wiem czym miałam robione ale mysle ze jednak rozjasniaczem i dlatego nie chwyta ( myje głowe hehe juz z 5 razy i wypłukałlo sie i nawet kolorek fajny ale oczywiscie ponizej odrostu ( odrost rudy ciemny!!! mi sie podoba kolor bezowy blond ale jakos nie dojrzalam do tkaiej zmiany hehehe mysle ze po wakacjach....nie wiem tylko co teraz z tym odrostem bo tak ten rudy mi sie obnizy wraz z rosnieciem wlosa jak go szybko czyms nie potraktuje ..bedzie rosl odrost czarny i dopiero bede miec problem..musze cos pomyslec...masakra z tymi blondamitrzeba bylo byc brunetka
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 19:50   #921
kasinka886
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze farby BLOND

patrzyłam na innym wątku i jakas dziewczyna robiła włosy , szczególnie odrosty pallete xxl mrozny blond.. nawet wstawila tam fotki swoich włosow - to mzoe to cos Ci poradzi, ale ja niestety ich nie próbowałam :/ albo zostaje jakis rozjasniacz na odrosty.
kasinka886 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-02, 20:24   #922
Kamila2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej, chyba potraktuje je rozjasniaczem tylko co mnie martwi , czy to oznacza, ze juz zawsze bede musiala je robic rozjasniaczem..to nie bardzo pasuje
Kamila2023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 07:45   #923
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja robiłam tym wellatonem 12/0 wszedl mi zolty !!!
Co mam teraz zrobic ????
Moze kupie darbe i jeszcze raz zafarbuje ta zolc ?? Wyjdzie mi to

Edytowane przez marttyna15
Czas edycji: 2009-07-03 o 07:53
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 09:07   #924
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dobra, powiem tak kobieta zmienną jest nie rezygnuje z tego brazu, zafarbuje sie na niego w te wakacje na 100% , ale doszlam do wniosku ze nie będe chyba juz eksperymentowac z rozjasnaiczami, czyli farobowaniem odrostow rozjasniaczem a reszty farbą ale jesli chce miec niedlugo braz to pasuje je troche przciemnic stopniowo. na wlosach mam prawie platyne, wiec jaka farbę powinnam zastosowac zeby uzyskac jakis z naturalnych blondow? juz nie chodzi mi o jakąś silną farbe, bo na odrostach mi nie zalezy, niech sobie rosną ( a są prawie czarne) , i tak prędzej czy pozniej sie zdecyduję na ten braz ) ale jaka farba blond byla by dobra zeby przciemnic platyne na jakis naturalny blondzik ?
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png

Edytowane przez agent_25
Czas edycji: 2009-07-03 o 09:09
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 10:41   #925
alicja84m
Raczkowanie
 
Avatar alicja84m
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 74
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kasinka886 Pokaż wiadomość
patrzyłam na innym wątku i jakas dziewczyna robiła włosy , szczególnie odrosty pallete xxl mrozny blond.. nawet wstawila tam fotki swoich włosow - to mzoe to cos Ci poradzi, ale ja niestety ich nie próbowałam :/ albo zostaje jakis rozjasniacz na odrosty.
ja tez kiedyś robiłam mroźnym blondem, kolor wychodził jak na opakowaniu, czyli bardzo jaśniutki, prawie biały, ale odrosty i tak traktowałam rozjaśniaczem, bo sama farba by sobie z nimi nie poradziła :/
Farba Palette jest bardzo silna, więc również nie polecam do osłabionych rozjaśnianiem włosków...ja je nią nieźle załatwiłam kiedyś i bardzo żałowałam. Jakoś nie widzę tej farbuy na półkach sklepowych już...
co do blondów platynowych - obojętnie jaką farba robiłam ( a trochę ich było) i która miała w sobie nazwę platyna - zawsze włosy rozjaśniane wychodziły mi siwe jak u babci - wtedy zmuszona byłam do zafarbowania włosów na brąz.Także nauczona doświadczeniem farby z nazwą platyna omijam z daleka....
agent_25, spróbuj jakąś farbę L'oreala, tylko nie trzy,maj tak długo, żeby blond nie wyszedł jak brąz...

marttyna15 - a próbowałaś umyć szamponem Joanny tym fioletowym?? mi jakoś pomógł, zniwelował żółć. ja na żółte włosy położyłam kiedys zachwalanego przeze mnie L'oreala Hollywood, i wyszedł ładny blond

Farbowane blondynki maja przechalapane - fakt

Edytowane przez alicja84m
Czas edycji: 2009-07-03 o 10:43
alicja84m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 12:58   #926
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja polecam Schwarzkopf Natural & Easy, odcień 522. UZywam go bardzo długo już, ok 2 lata.
Farbuję na zmianę, raz sama w domu, a raz u fryzjera. Kiedy farbuję sama, nakładam tylko na odrosty i trzymam trochę dłużej niż mówi producent, potem rozprowadzam na całe włosy, ale tylko na 5 minut (także łączny czas trzymania farby jest podobny do tego jaki zalecają w instrukcji). Nie robi mi żółtych włosów (mój naturalny to średni-mysi blond).

Jak robię u fryzjerki to daje mi do tej farby mocniejszą wodę i chyba jakąś domieszkę popielatego blondu, więc są bardziej białe i w ogóle nie są żółte tylko super zimny blond.

Jak się ma dobrą fryzjerkę, która zna nasze włosy to naprawdę razem można wszystko zdziałać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (149,5 KB, 336 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN6105.jpg (155,0 KB, 431 załadowań)
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:01   #927
metropolitan
Zadomowienie
 
Avatar metropolitan
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 923
Dot.: Najlepsze farby BLOND

na pierwszym miejscu są dość żółte, takie wyszły mi po samodzielnym farbowaniu, drugie zdjęcie jest po tym samym farbowaniu, tylko trochę już rozbielone słońcem (wiem aż trudno uwierzyć, ale kolor zawsze u mnie jest bardziej żółty zaraz po farbowaniu)
metropolitan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 13:44   #928
marttyna15
Raczkowanie
 
Avatar marttyna15
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez alicja84m Pokaż wiadomość
marttyna15 - a próbowałaś umyć szamponem Joanny tym fioletowym?? mi jakoś pomógł, zniwelował żółć. ja na żółte włosy położyłam kiedys zachwalanego przeze mnie L'oreala Hollywood, i wyszedł ładny blond

Farbowane blondynki maja przechalapane - fakt
No tez tak myslalam zeby polozyc jeszcze farbe na to jakis blond. No wlasnie kupilam sobie ta plukanke srebrna bede plukala tym.A wogole to mysle nad tym czy nie zrobic na braz bo juz mam dosc tego blondu myslisz ze na tych zoltych wyjdzie mi taki kolor jak na fotce bo podoba mi sie te dwa a 3 i 4 fotka to taki jaki bym chciala ttylko nie wiem co to za odcienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ra1.jpg (38,3 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ra3.jpg (37,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1220882803.jpg (133,2 KB, 96 załadowań)

Edytowane przez marttyna15
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:46
marttyna15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 14:40   #929
agent_25
Raczkowanie
 
Avatar agent_25
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 68
Dot.: Najlepsze farby BLOND

nie znam sie sama mam w planach w te wakacje wrocic do brazu, ale obawiam sie ze przy tych farbach moga wlosy na blondzie wyjsc nawet w kolerze "ala czarny" bo chyba na blondzie lapie bardziej kolor, i ponoc zawsze ciemniejszy niz na opakowaniu )

/ pozatym śliczne brązy
__________________
Marzenia nie są po to by były ...lecz po to by sie spełniły... ^^

http://www.przewodnikmp.pl/img-070420060043.png
agent_25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-03, 18:27   #930
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny, czy któraś z Was używała Wellaton 117 złocisty piaskowiec?
Jestem ciekawa czy nie wychodzi za żółty?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 117.jpg (17,8 KB, 92 załadowań)
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.