a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-24, 08:50   #211
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Weronisu koperty bąbelkowe pewnie w Polsce są tańsze. Tak większa, do której zmieści się lotion kosztuje max. 1 - 1,50 PLN.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 08:55   #212
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Weronisu koperty bąbelkowe pewnie w Polsce są tańsze. Tak większa, do której zmieści się lotion kosztuje max. 1 - 1,50 PLN.

Aha! To super

A teraz dostałam maila od Paula Chois i potwierdzili mi, że przesyłka do Niemiec jest za darmo przy zamówieniu powyżej 60 Euro
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 09:59   #213
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
OK, Madziorka

Jednak musze dopisac, zebyscie sie jeszcze nie napalaly.

Do poniedzialku dam Wam znac, czy dojdzie ta cala akcja do skutku, bo wlasnie ukradli nam samochod i nie wiem czy bede jechac do Polski
Sprawa jest o tyle trudna, ze to auto mielismy dopiero tydzien, wiec nie zapamietalismy nawet numerow, a wszystkie papiery byly w srodku w schowku. Wiem, wiem, ze tam sie nigdy nie zostawia, ale jakos tak wyszlo...
A wiec poki co placze sobie i bardzo sie denerwuje.
A potem dam Wam znac czy jade do Polski czy nie.
oj bardzo przykra sprawa z tym samochodem, mam nadzieje że wszystko się jakoś wyjaśni z korzyścią dla was, a nami się nie przejmuj najwazniejsze są twoje sprawy ,pozdrawiam
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:01   #214
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Hej dziewuszki.

Już auto się znalazło teraz tylko straszna biurokracja nie pozwala nam od razu odebrac auta. Ma to potrwać jakiś tydzień. Szok!

Tak więc do Polski pojadę
Zamówienie u Pauli składam jutro rano
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:04   #215
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Hej dziewuszki.

Już auto się znalazło teraz tylko straszna biurokracja nie pozwala nam od razu odebrac auta. Ma to potrwać jakiś tydzień. Szok!
No to super, że tak się sprawy mają
Teraz chyba tylko musisz odreagować stres. Ja zawsze w takiej sytuacji odczuwam zmęczenie fizyczne i muszę to odespać.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:05   #216
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Weronisiu trzymaj się... Mam nadzieję, że wszystko się szybko wyjaśni!
Dziewczynki mam do was pytanie - dlaczego wszystkie wybierają lotion a nie liquid? Możecie mi wyjaśnić czym one się różnią - mocą przecież nie?konsystencją pewnie...ale możecie mi to jakoś objaśnić
Contax, ja też uważam, że wpłata na konto jest tańsza, wygodniejsza, a pieniążki szybciej idą no i biorąc pod uwagę ten strajk to też bardziej uzasadniona.

O widzę, że już się wyjaśniło) super!!

Edytowane przez truheart
Czas edycji: 2006-11-24 o 10:07 Powód: nowe inforamcje:))
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:15   #217
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Dziewczynki mam do was pytanie - dlaczego wszystkie wybierają lotion a nie liquid? Możecie mi wyjaśnić czym one się różnią - mocą przecież nie?konsystencją pewnie...ale możecie mi to jakoś objaśnić
Lotion teoretycznie jest mniej drażniący dla skóry, bo ma bogatszy skład niż liquid. Lotion wobec tego wg mnie przeznaczony jest dla cer suchych, liquid lepszy będzie dla tłustych, a żelu nie znam.
Mnie osobiście bardziej odpowida liquid (mam skórę suchą i wrazliwą). Gdzieś już pisałam, że po lotionie nieraz odczuwam niedowilżenie skóry, lekkie ściągnięcie, a i nieraz zdarza mi się lekkie zaczerwienie, które mija po jakimś czasie. Dlatego wolę liquid, który oszczędza mi tego typu rozrywek. Jest taki lekko tłustawy i po aplikacji pozostawia lepką warstewkę, która po jakimś czasie wchłania się.

Aha, stosuje się go najlepiej na noc, przynajmniej na twarz.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 10:21   #218
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dzięki Contax Ja też mam wrażliwą, taką mieszaną, ale w kierunku suchej więc pokieruje się twoimi wrażeniami i zostanę przy liquidzie. Jeśli masz jeszcze dla mnie troszkę cierpliwości to mam jeszcze jedno malutkie pytanko. Gdzieś w innym wątku doczytałam, że ktoś używał tego:
http://www.cosmeticscop.com/shop/pro...570&PAGETYPE=S
do twarzy tak jak tego liquidu. Ten preparat jest teoretycznie przeznaczony do ciała, ale butelkę ma 2 razy większą przec co jest ekonomiczniejszy. Miałaś może z nim styczność?
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:24   #219
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Lotion wobec tego wg mnie przeznaczony jest dla cer suchych, liquid lepszy będzie dla tłustych, a żelu nie znam.
Mnie osobiście bardziej odpowida liquid (mam skórę suchą i wrazliwą).
Czyli wybrałaś odwrotnie? Bo liquid do tłustych a ty masz suchą...

Kurcze jestem jeszcze bardziej zakręcona. Muszę złożyć zamówienie, a nadal nie wiem na co się zdecydować

Ja mam straaaasznie wrażliwą skórę, i nigdy nie wiem czy suchą czy tłustą
Po prostu policzki mam potwornie suche, okolice oczu są ściągnięte i się marszczą od suchości, natomiast nos, broda to miejsce wylęgania syfów i tłustości raz mniejszej raz większej.

No i jeszcze te paskudne naczynka... buuu... co zamówić? Może zasugeruję się wyborem Conntax i zamówię liquid....



W poniedziałek podam Wam numer konta, bo to co się dzieje na poczcie mnie przeraża. Oby tylko do świąt się wszystko wyjaśniło, żeby te paczuszki do Was doszły
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:27   #220
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Lotion teoretycznie jest mniej drażniący dla skóry, bo ma bogatszy skład niż liquid. Lotion wobec tego wg mnie przeznaczony jest dla cer suchych, liquid lepszy będzie dla tłustych, a żelu nie znam.
Mnie osobiście bardziej odpowida liquid (mam skórę suchą i wrazliwą). Gdzieś już pisałam, że po lotionie nieraz odczuwam niedowilżenie skóry, lekkie ściągnięcie, a i nieraz zdarza mi się lekkie zaczerwienie, które mija po jakimś czasie. Dlatego wolę liquid, który oszczędza mi tego typu rozrywek. Jest taki lekko tłustawy i po aplikacji pozostawia lepką warstewkę, która po jakimś czasie wchłania się.

Aha, stosuje się go najlepiej na noc, przynajmniej na twarz.
Dzieki Contax za cenne uwagi w takim razie decyduje się na liquid a w sprawie wysłania pieniążków to myslę że na konto będzie szybciej, nie wiem jak u was bo u mnie nawet poczta jest zamknieta.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:30   #221
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

A nie uważacie, że lepiej ten Weightless Body Treatment With 2% Beta Hydroxy Acid All Skin Types ... skoro ma 230 ml...aaa, też się już zakręciłam
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 10:31   #222
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Weronisiu, cieszę się że samochód się znalazł jeżeli chodzi o zamówienie to zamiast lotionu wezmę jednak liquid + kilka próbek:1x próbka 2% Beta Hydroxy Acid Lotion (0,80 EURO),1X próbka 1% Beta Hydroxy Acid Lotion (0,80 EURO).
RAZEM= 16.80 EURO+koperta i wysyłka

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2006-11-24 o 12:00
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:33   #223
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
A nie uważacie, że lepiej ten Weightless Body Treatment With 2% Beta Hydroxy Acid All Skin Types ... skoro ma 230 ml...aaa, też się już zakręciłam
trzeba by było zapytac się Contax czy warto bo ona jest specjalistką od składów itp.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 10:42   #224
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Skład liquidu:
Aqua, Methylpropanediol, Salicylic Acid 2%, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Butylene Glycol, Polysorbate-20, Sodium Hydroxide, Disodium EDTA

Skład body treatment:
Aqua, Cyclomethicone, Polydecene, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Cyclomethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Salicylic Acid 2%, Polyquaternium-11, Camellia Oleifera (Green Tea) Extract, Cetyl Alcohol, Octyl Palmitate, Squalane, Butylene Glycol, Sodium PCA, Petrolatum, Glyceryl Disterate, Microcrystalline Cellulose, Cellulose Gum, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Vitis Vinifera (Grape Seed) Oil, Tocopherol Acetate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract, Magnesium Aluminum Silicate, Sodium Hydroxide, Xanthan Gum, Tetrasodium EDTA, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol.

Trochę jest różnica w ilości składników
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:23   #225
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

o kurczak pieczony rzeczywiście ja chyba jednak jestem za liquidem bo ma bardziej ubogi skład.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:36   #226
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dziewczyny może nie sugerujcie się moją oceną. Mnie akurat bardziej odpowiada liquid, co wcale nie musi oznaczać, że u Was będzie się tak samo dobrze sprawdzał. Poczytajcie jeszcze KWC przed ostateczną decyzją
=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=12937
=> http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=9060

Lotion to gęsta emulsja o nawilżających właściwościach wg wiekszości użytkowniczek. Zawiera więcej antyoksydantów niż liquid. Czytałam, że w przypadku skłonności do zapychania porów, może niestety być nie najlepszym wyborem.
Lotion 2% BHA jest tak popularny, bo swego czasu B. Kwiatkowska go poleciła jako jeden z lepszych produktów Pauli Begoun. I tak już zostało.

Nie znam tego balsamu do ciała, niegdy go nie miałam, ale wiem, że Dziewczyny go kupowały i stosowały z powodzeniem właśnie do twarzy. Ja osobiście raczej bym go nie kładła na twarz, jakoś mam awersję dla takich kilometrowych składów. Poza tym nie będzie nawilżał i trzeba na niego nakładać dodatkowo nawilżacz, czego przy lotionie i liquidze już nie robię.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 11:45   #227
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

do poczytania o kosmetykach Pauli => http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=118824
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 12:05   #228
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

dziewczyny moze sie orientujecie po ile jest teraz Euro?
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 12:18   #229
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

na money.pl po 3,83
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-24, 12:28   #230
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Dobra, męska decyzja - zostaję przy liquidzie
truheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 13:38   #231
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

ojej, ile rzeczy może się zdarzyć od wieczora do rana
kradzież auta - szok

super że się znalazło i to tak niesamowicie szybko

przewertowałam Wasze wpisy i jeśli coś mi nie umknęło - zamówienie będzie jutro? a pieniążki wpłacamy w poniedziałek? może nawet na konto

aa..widzę, ze rozmawiacie o składach więc może któraś z Was używała żelu z BHA 2%?
w sumie jeszcze się zastanawiam nad liquidem :0 bo lotion kilka osób zapychał i się boję - niestety nie znam składu żelu więc brałabym zupełnie w ciemno mhmm
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:04   #232
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Może moja ocena komuś pomoże w podjęciu decyzji. Mam właśnie BHA 2% Gel i ten BHA 2% do ciała. Używam od około miesiąca, więc jeszcze nie oceniałam w KWC. Porówniania do Liquidu i Lotionu nie mam. Gel używam do twarzy, co drugi dzień, słabo nawilża, oczyszcza całkiem nieźle, stan buzi powoli się poprawia, po miesiacu mam już uregulowane wydzielanie łoju. Zaskórnikom do zniknięcia potrzeba więcej czasu, ale powoli wysychaja i wyłażą. Wysypu nie zaobserwowałam. Jest bardzo wydajny, mała kropelka starcza na twarz i szyje, a czasem też na dekolt.
Tego do ciała używam wyłącznie na dekolt i plecy, na buzie nie próbowalam. Ma dość treściwą (w porównaniu do żelu) aksamitną konsystencję, ładnie się wchłania, działa powoli, ale nie używam codziennie.
Aha, buzia po gelu jest rano taka "wyjałowiona", nie gładka i nawilżona, tylko spragniona, więc dobrze chłonie moje LRP AL. Na moje tłuste plecy ten balsam już tak nie działa silnie, nie wysusza, widze że na doprowadzenie ich do porządku potrzeba czasu. mam nadzieję, że do Sylwestra bedzie lepiej

Mam nadzieję, że moje luźne uwagi choć trochę Wam pomogą
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:27   #233
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

mar_go: a masz moze gdzies pod ręką skład tego żelu? czy jest taki długaśny jak lotionu i co jest na pierwszych 4-5 miejscach?

a tak w ogóle to mi pomoglaś baardzo, choć teraz skłaniam się jednak ku liquidowi :0
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 14:38   #234
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość
mar_go: a masz moze gdzies pod ręką skład tego żelu? czy jest taki długaśny jak lotionu i co jest na pierwszych 4-5 miejscach?

a tak w ogóle to mi pomoglaś baardzo, choć teraz skłaniam się jednak ku liquidowi :0
Skład Gelu, jak zresztą całej reszty kosmetyków Pauli jest podany na jej stronie, przy opisie kosmetyku:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...FB4C96&pid=711

SKŁAD: Aqua, Methylpropanediol, Salicylic Acid, Hydroxyethylcellulose, VitisVinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Epilobium Angustifolium (Willow Herb) Extract , Bisabolol, Phytosphingosine, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA

Aha, moge potwierdzić, ze Gel nie podrażania (za pierwszym razem tylko lekko szczypał przez pierwszych parę minut) i nie zapycha, a mnie ogólnie ostatnio mnóstwo rzeczy zapycha.
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez

Edytowane przez mar_go
Czas edycji: 2006-11-24 o 14:40 Powód: Dopisek
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 15:14   #235
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Nasza lista wygląda tak:

1. Ja - 16,00 : 15,20 Euro 2% Beta Hydroxy Acid Liquid + 2 próbki 0,80

2. Madziorka - 16,00 € : 2% Beta Hydroxy Acid Liquid 15,20 Euro i 1x próbka 2% Beta Hydroxy Acid Lotion (0,40 EURO), 1X próbka 1% Beta Hydroxy Acid Lotion (0,40 EURO).

3. Nikita - 30,40€ 2% Beta Hydroxy Acid Lotion oraz 2% Beta Hydroxy Acid Liquid

4. Contax - 12,20 € Skin Recovery Cleanser

5. Truheart - 15,20€ 2% Beta Hydroxy Acid Liquid

6. Obca - 17,60€ w tym: 1x 2% Beta Hydroxy Acid Gel (15,20 EURO) + 2x próbka 2% Beta Hydroxy Acid Liquid (0,80 EURO) + 1x próbka 2% Beta Hydroxy Acid Lotion (0,40 EURO) + 1x próbka 1% Beta Hydroxy Acid Gel (0,40 EURO) + 2x probka 1% Lotion (0,80€)

7. Kuleczka24 - 15,20€ 2% Beta Hydroxy Acid Liquid

8. Usiak - 15,20€ 2% Beta Hydroxy Acid Gel

9. Zwierzun - 15,20 € 2% Beta Hydroxy Acid Lotion

Razem: 152,20

Czy wszystko jest prawidłowo?
Jeśli ktoś zauważy jakąś niezgodność to proszę o info na priv, żeby tu wątku nie zaśmiecać.

Wpłaty będą na moje konto

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2006-11-25 o 15:50
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 16:07   #236
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Weronisiu, wysłałam ci PW
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 16:15   #237
usiak
Raczkowanie
 
Avatar usiak
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

ja jeszcze jestem chętna, zdążę się dopisać?
Na jeden flakonik 2% Beta Hydroxy Acid Gel.
Na stronie dane podane to: 4 oz./118 ml, cena 15,20 euro.
Jak się ewentualnie będziemy rozliczać?

usiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 16:17   #238
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Usiak już pisałam wyżej, że w poniedziałek podam wszystkim dokładne namiary na moje konto w Polsce, gdzie wpłacicie mi kwotę w złotówkach.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 16:21   #239
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Listę zamykam. Kwota miała być na 60 Euro, a sięga już 150 Euro a ja muszę tą kasę wyłożyć przecież z własnego portfela.

Nie przypuszczałam, że tyle chętnych się znajdzie Fajnie, że mogę pomóc.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-24, 17:06   #240
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: a może zamówimy sobie kwasy Pauli Begoun? kto jest zainteresowany? i kto pomoże

Cytat:
Napisane przez mar_go Pokaż wiadomość
Skład Gelu, jak zresztą całej reszty kosmetyków Pauli jest podany na jej stronie, przy opisie kosmetyku:
http://www.paulaschoice-eu.com/shop/...FB4C96&pid=711
ale jestem nieuważna

dzięki serdeczne za ten skład, nie zauważyłam, że są na stronie
__________________
..jak głęboko jest to dno, od którego można się odbić? :0
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.