Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-31, 18:12   #4111
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Teraz akurat mam logone brązową, to uzywam tej. wczesniej mialam białą, potem montmorillonite, czarne błoto z MM. Wszystkie poprawiają, napinają skórę, ale tylko przez pierwsze uzycia, potem skóra się przyzwyczaja do każdej z osobna lub po prostu juz nie może się bardziej ujędrnić i trzeba albo często zamieniać rodzaje glinek i blotek, albo odczekać jakiś czas, robić dluższe przerwy.
Wstyd się przyznać ale ja nigdy nie stosowałam glinek na biustale skoro dopiero zacznę to oczekuję spektakularnych efektów Ja właśnie też dopiero 2 tygodnie odstawiłam karmienie piersią i koniecznie muszę ujędrnić mój biust
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:13   #4112
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ooo to mamy podobnych gabarytów atrybuty
U mnie super działały kremy nienaturalne niestety (avon, eveline) Ale ja generalnie przy tylu zabiegach szczerze wolę masaż, peeling i chłodny prysznic a potem dobry olejek na mokrą skórę albo masło porządne z lekkim masażem- dla mnie sprawdza się balsam z tuli Ale ja stawiam na ćwiczenia bardziej niż kremiki
Dzięki za rady! Mnie ostatnio przeraziła przeczytana analiza składu Eveline, więc zrezygnowałam z zakupu, mimo że podobno nieźle działa.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
No to macie ten tego, ja mam małe B Używam od tygodnia Phenome do biustu i szczerze mówiąc widzę efekty, ale nieznaczne tylko poprawienie wyglądu, a po ciąży i karmieniu mam spore wymagania niestety. Gdyby nie okłady glinkowe i błotne mój biust wyglądałby zupelnie fatalnie, a tak nawet nawet, nie jest źle.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja noszę C/D, ale wg tych kalkulatorów powinnam nosić znacznie więcej, ale nie stać mnie póki co. Poza tym od 2 lat systematycznie tyję, więc pewnie po 6 miesiącach biustonosz by się nadawał do śmieci.
Ja polecam sklepy z bra-fittingiem, panie tam profesjonalnie mierzą i dobierają staniki. Można też ewentualnie samemu oszacować rozmiar elektroniczym bra-fitterem - http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ . Na tej stronie mają też fajne ściągi o poprawnym zakładaniu stanika, dopasowaniu idealnego rozmiaru i krojach biustonoszy. Nic nie zastąpi samego mierzenia, bo każda marka ma trochę inną rozmiarówkę. Ja muszę przyznać, że przy pierwszym staniku na początku troszkę się męczyłam, bo wydawało mi się, że jest za ciasny, ale teraz jestem niesamowicie zadowolona z decyzji. Komfort dobrze dobranego stanika jest nieporównywalny do moich starych dziadów, które nawiasem mówiąc wszystkie wyrzuciłam.

edit.
Przypomniałam sobie o świetnym blogu, jeśli nie znacie - http://stanikomania.blox.pl/ . Szczególnie polecam zajrzeć do działu 'Biust na żywo' - niektóre "metamorfozy" są szokujące.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-31 o 18:16
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:14   #4113
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A jaki korektor stosujesz? Czy mówisz o ogólnym makijażu?;p


Stosowałam korektor magic H.R.Pózniej zaczęłam używać podkładów naturalnych i tak pięknie mi kryły sińce,że korektor stał się zbędnyDo tej pory podkład mi kryje fiolety,a używam lavery i bourjois detox.
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
No ja myślałam że masz H albo coś że tak opowiadasz o tym swoim biuście;P Ja noszę 70-75 DD
Heenara jest super-włosy są lśniące, puszyste i tak zdrowo wyglądają Wyślę Ci odlewkę (razem z resztą) to sama zobaczysz


A jakie glinki używasz na biust? Logona też się nadaje?
Niech ja tylko skończę jakiś olej i heenara będzie moja
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:19   #4114
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ja polecam sklepy z bra-fittingiem, panie tam profesjonalnie mierzą i dobierają staniki. Można też ewentualnie samemu oszacować rozmiar elektroniczym bra-fitterem - http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ . Na tej stronie mają też fajne ściągi o poprawnym zakładaniu stanika, dopasowaniu idealnego rozmiaru i krojach biustonoszy. Nic nie zastąpi samego mierzenia, bo każda marka ma trochę inną rozmiarówkę. Ja muszę przyznać, że przy pierwszym staniku na początku troszkę się męczyłam, bo wydawało mi się, że jest za ciasny, ale teraz jestem niesamowicie zadowolona z decyzji. Komfort dobrze dobranego stanika jest nieporównywalny do moich starych dziadów, które nawiasem mówiąc wszystkie wyrzuciłam.
Tak, wiem o tym. Ja od liceum wiem, że 90% kobiet nosi zły biustonosz i dlatego w liceum wymieniłam B na C. Miałam wtedy strasznie zniekształcony biust. Ale nadal coś nie gra. Ramiączka ciągle poprawiam. Ale ja i tak mojego biustu nie lubię. Mam 22 lata, a on już jest obwisły to raz, dwa mam na nim rozstępy, trzy jedna pierś jest niżej, a druga wyżej i widać to np. jak mam piżamę i nie mam biustonosza pod spodem (różnica w miejscu sutków) i po czwarte, na jednej piersi rosną mi długie, czarne włoski i nie jest to wina hormonów, bo badałam. Idzie się pochlastać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:22   #4115
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Teraz akurat są wyprzedaże, można znaleźć dobre biustonosze za 20-30zł zamiast 80zł. Co się bardzo opłaca. Nie ma co upychać biustu w złym staniku, bo będzie źle wyglądał a później nawet jak już będzie Cie stać to nic z tym nie zrobisz. Biust jeden na całe życie. Trzeba dbać!

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać ale ja nigdy nie stosowałam glinek na biustale skoro dopiero zacznę to oczekuję spektakularnych efektów Ja właśnie też dopiero 2 tygodnie odstawiłam karmienie piersią i koniecznie muszę ujędrnić mój biust
Spróbuj koniecznie! Mhm pisała że biała Lagoona też dobra
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, wiem o tym. Ja od liceum wiem, że 90% kobiet nosi zły biustonosz i dlatego w liceum wymieniłam B na C. Miałam wtedy strasznie zniekształcony biust. Ale nadal coś nie gra. Ramiączka ciągle poprawiam. Ale ja i tak mojego biustu nie lubię. Mam 22 lata, a on już jest obwisły to raz, dwa mam na nim rozstępy, trzy jedna pierś jest niżej, a druga wyżej i widać to np. jak mam piżamę i nie mam biustonosza pod spodem (różnica w miejscu sutków) i po czwarte, na jednej piersi rosną mi długie, czarne włoski i nie jest to wina hormonów, bo badałam. Idzie się pochlastać.
Dziewczyyny znowu zaczynamy Offtop, marsz z tym na plotkowy!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:26   #4116
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, wiem o tym. Ja od liceum wiem, że 90% kobiet nosi zły biustonosz i dlatego w liceum wymieniłam B na C. Miałam wtedy strasznie zniekształcony biust. Ale nadal coś nie gra. Ramiączka ciągle poprawiam. Ale ja i tak mojego biustu nie lubię. Mam 22 lata, a on już jest obwisły to raz, dwa mam na nim rozstępy, trzy jedna pierś jest niżej, a druga wyżej i widać to np. jak mam piżamę i nie mam biustonosza pod spodem (różnica w miejscu sutków) i po czwarte, na jednej piersi rosną mi długie, czarne włoski i nie jest to wina hormonów, bo badałam. Idzie się pochlastać.
Wiesz nie zawsze czarne włosy to hormony. Ja po moim spektakularnym upadku na rowerze (wsadziłam nogę w szprychę) mam bliznę pod brodą i tam mi rośnie jeden wielki obrzydliwy włos i muszę wyrywać.

Próbowałaś może gąbki Syreny? Wg mnie jest dobra na wszystko, super działa mi na ramiona i uda (oczywiście jeśli regularnie się nią masuję).

Edytowane przez Paulina1000
Czas edycji: 2012-01-31 o 18:27
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:28   #4117
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Dziewczyyny znowu zaczynamy Offtop, marsz z tym na plotkowy!
Kurde takie przenoszenie się jest uciążliwe, ale masz rację.
W ogóle mam pytanie czy olejki do włosów można stosować na brudne włosy i zmyć w trakcie wieczornego mycia? U mnie mycie rano włosów odpada.
I czy każdy naturalny żel pod prysznic sprawdzi się jako żel do higieny intymnej czy nie bardzo?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Wiesz nie zawsze czarne włosy to hormony. Ja po moim spektakularnym upadku na rowerze (wsadziłam nogę w szprychę) mam bliznę pod brodą i tam mi rośnie jeden wielki obrzydliwy włos i muszę wyrywać.

Próbowałaś może gąbki Syreny? Wg mnie jest dobra na wszystko, super działa mi na ramiona i uda (oczywiście jeśli regularnie się nią masuje).
U mnie to komicznie wygląda, bo tylko jedna pierś tak ma. oO
Tak, mam tą gąbkę, co jakiś czas ją stosuje, ale na uda i tyłek.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 18:29   #4118
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Wstyd się przyznać ale ja nigdy nie stosowałam glinek na biustale skoro dopiero zacznę to oczekuję spektakularnych efektów Ja właśnie też dopiero 2 tygodnie odstawiłam karmienie piersią i koniecznie muszę ujędrnić mój biust
Nie martw się ja też nie. Nawet nie wiedziałam, że stosuje się glinki na biust Nie karmię już kilka miesięcy, wszystko wróciło do normy. Niestety/stety ostatnio straciłam kilka kilogramów i wiadomo najwięcej traci się w biuście. Dlatego też kupiłam specyfik Phenome. Zobaczymy.
Jeśli już tak szczerze opowiadacie o swoich wymiarach, noszę 65g, czasami 70g. Uwielbiam staniki Ewy Michalak
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:30   #4119
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Kurde takie przenoszenie się jest uciążliwe, ale masz rację.
W ogóle mam pytanie czy olejki do włosów można stosować na brudne włosy i zmyć w trakcie wieczornego mycia? U mnie mycie rano włosów odpada.
I czy każdy naturalny żel pod prysznic sprawdzi się jako żel do higieny intymnej czy nie bardzo?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------
Oj no niestety uciążliwe, ale nie chcemy gniewu moda

Jasne, że można. Ja tak robię jak wiem, że rano nie umyję włosów- wracam do domu, olejuje włosy potem zmywam porządnie, odżywka i idę spać Wiem, ze sporo dziewczyn na fryzjerskim tak robi, część nie lubi spać z olejem, część po prostu nie widzi różnicy czy nałoży olej na godzinę czy 5
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:33   #4120
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Oj no niestety uciążliwe, ale nie chcemy gniewu moda

Jasne, że można. Ja tak robię jak wiem, że rano nie umyję włosów- wracam do domu, olejuje włosy potem zmywam porządnie, odżywka i idę spać Wiem, ze sporo dziewczyn na fryzjerskim tak robi, część nie lubi spać z olejem, część po prostu nie widzi różnicy czy nałoży olej na godzinę czy 5
Ooo to byłoby super, bo ja mogę nałożyć o 15 i trzymać do 20 albo dłużej. I Babydream zmyje prawda?
A biustonosz kupię dobry bo to jeden z celów moich na ten rok. Ale chcę chociaż 7 kilo wpierw schudnąć z moich prawie 20 nadprogramowych.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:34   #4121
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dziewczyny mam pytanie. Promocje w Phenome się skończyły?

Przydałby nam się jeszcze kremik ochronny. Mamy z synkiem pąsowe rumieńce. Nie dał rady balsam LF, ani krem Hipp i nawet balsam Hipp
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 18:35   #4122
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ooo to byłoby super, bo ja mogę nałożyć o 15 i trzymać do 20 albo dłużej. I Babydream zmyje prawda?
A biustonosz kupię dobry bo to jeden z celów moich na ten rok. Ale chcę chociaż 7 kilo wpierw schudnąć z moich prawie 20 nadprogramowych.
Oczywiście

Dobry plan
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:47   #4123
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Wiesz nie zawsze czarne włosy to hormony. Ja po moim spektakularnym upadku na rowerze (wsadziłam nogę w szprychę) mam bliznę pod brodą i tam mi rośnie jeden wielki obrzydliwy włos i muszę wyrywać.

Próbowałaś może gąbki Syreny? Wg mnie jest dobra na wszystko, super działa mi na ramiona i uda (oczywiście jeśli regularnie się nią masuję).
Pozwolę sobie ostatni raz odpisać off-topowo. Mam bliznę na brodzie (15 lat temu potknęłam się na schodach, bo biegłam w kaloszach) i dzieje mi się dokładnie to samo! Ale przypadek.

Do skompletowania mojego nowego zestawu pielęgnacyjnego brakuje mi jeszcze mydełka. Wiem, że jest odpowiedni wątek, ale tam coś ostatnio cicho, no i chciałabym znać Wasze aktualne zdanie. Mydło do tłustej, trądzikowej buzi, które by współpracowało z brakiem kremów i działało w duecie z glinką - jakieś sugestie? Myślę między Tuli, LF a Alepią.

edit.
Pamiętam, co pisałaś, Korah, ale też ciekawa jestem innych propozycji.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:00
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:56   #4124
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Jak czasem widzę dziewczyny w ekstremalnie grubej tapecie, to się zastanawiam czy kiedyś którejś mąż po zobaczeniu jej bez makijkażu nie wystąpi o unieważnienie małżeństwa z powodu zatajenia tożsamości.

Czekam niecierpliwie na Twoje zakupy.


Też należę do klubu biuściatych. Polecasz może jakieś fajnie naturalne kosmetyki ujędrniające?

O nowinach Lily Lolo już czytałam, ale niestety ich podkłady mi nie pasują ze względu na kolorystykę i stopień krycia. Za to mają świetnie róże (Ooh La La ).

ło matko, alem sie uhahała
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
a właśnie, że pięknie pachną mgiełka jak hydrolat z róży.
Miałam tez krem i balsam i też ślicznie pachniały


haha myślę że mój tż również potraktowałby ten peeling jako grę wstępną...
a powiedz, ile jest rzeczy, których nie traktuje jak grę wstepną?
Ja myslę, że palców u jednej reki by mi wystarczyło w zupełności........

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Btw dziewczyny czy ktoraś mogłaby polecić coś do dojrzałej skóry? Nawróciła mamuśkę czy coś? Bo moja piękna mi narzeka, że już nie taka piękna W sumie faktycznie sporo się postarzała, głównie przez różne stresy. Jest po 50tce, chciałaby coś przeciwzmarszczkowego oczywiście, oprócz tego jej największym problemem są duże rozszerzone pory. Macie jakiś pomysł?
Na rozszerzone pory warto spróbowac tonik octowy, w malym stężeniu na początek (1:6).
Ja mam ostatnio krem safea regenerujący - jest świetny, bardzo fajnie odżywia a to chyba jest to, czego dojrzała cera potrzebuje jest z arganem i takimi tam..... To najbardziej odzywczy krem jaki miałam. Warto też poogladac kremy liftingujące, bo na przeciwzmarszczkowe to chyba juz dla mamy za późno (bez obrazy) - coś wygładzającego zmarszczki i napinającego bardziej .
Kobieto!!!! Nie wytrzymam - prosze Cię napisz co jest na Twoim avku, bo ja nie moge dojść i chyba mnie cos trafi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:58   #4125
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

A może macie jakieś specyfiki lub sposoby na ochronę buzi przed taaaakim mrozem?
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 18:59   #4126
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Wysuszyła mi się strasznie cera, już nie wiem kompletnie co z nią robić.
Dziewczyny zagońcie mnie do nauki! Chociaż mi chyba amory bardziej w głowie niż nauka
A co stosujesz?
Ja się już obijam długo, o 20 się stąd zwijam do nauki
Ty też , dawaj, a co, 'widzimy' się tu za min. 2 godziny

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie. Promocje w Phenome się skończyły?

Przydałby nam się jeszcze kremik ochronny. Mamy z synkiem pąsowe rumieńce. Nie dał rady balsam LF, ani krem Hipp i nawet balsam Hipp
Podobno dzisiaj był ostatni dzień. PODOBNO.

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:02
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:00   #4127
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Przydałby nam się jeszcze kremik ochronny. Mamy z synkiem pąsowe rumieńce. Nie dał rady balsam LF, ani krem Hipp i nawet balsam Hipp
Ja nie o kremiku ale na takie mroźne rumieńce spróbuj maseczkę ze zmielonego siemienia lnianego i odrobiny ciepłej wody/ można dodać trochę soku z cytryny albo jogurtu. Taką papkę nałóż na buzię, myślę że możesz spróbować Tomciowi, ale to chyba niewykonalne po jakimś czasie zmyj letnią wodą.
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:04   #4128
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A może macie jakieś specyfiki lub sposoby na ochronę buzi przed taaaakim mrozem?

Siedzenie w domu w bamboszach i sweterku z herbatką i nie wychylanie nosa poza
A tak serio, to tłuściochy sa najlepsze, ja nie używam z obawy przed zapchaniem, ale też nie wychodze z domu na taki mróz, jedynie na chwilę do auta. A na spacery jak jest nieco mniej mrozu. wybieram sie jednak niedlugo w bieszczady i nie mam pojęcia czym tą moją buzię smarowac, jak pójdziemy z synem np na sanki. Tam cały czas jest tak mroźno. Zastanawiam sie nad zakupem olejku emu lub czegoś lanolinowego.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:05
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:06   #4129
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A może macie jakieś specyfiki lub sposoby na ochronę buzi przed taaaakim mrozem?
A maść z witaminą A? Mi uratowała nogi jak miałam aż czerwone od mrozu rok temu, dłonie zresztą też.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 19:08   #4130
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość

Do skompletowania mojego nowego zestawu pielęgnacyjnego brakuje mi jeszcze mydełka. Wiem, że jest odpowiedni wątek, ale tam coś ostatnio cicho, no i chciałabym znać Wasze aktualne zdanie. Mydło do tłustej, trądzikowej buzi, które by współpracowało z brakiem kremów i działało w duecie z glinką - jakieś sugestie? Myślę między Tuli, LF a Alepią.

edit.
Pamiętam, co pisałaś, Korah, ale też ciekawa jestem innych propozycji.
Myślałam, że nagle zamilkłyście, a to mi się nie wyświetlały nowe posty. Dlatego edytowałam mój poprzedni post i nie wiem czy ktoś zauważył, więc sama siebie cytuję (do czego to doszło ).
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Siedzenie w domu w bamboszach i sweterku z herbatką i nie wychylanie nosa poza
A tak serio, to tłuściochy sa najlepsze, ja nie używam z obawy przed zapchaniem, ale też nie wychodze z domu na taki mróz, jedynie na chwilę do auta. A na spacery jak jest nieco mniej mrozu. wybieram sie jednak niedlugo w bieszczady i nie mam pojęcia czym tą moją buzię smarowac, jak pójdziemy z synem np na sanki. Tam cały czas jest tak mroźno. Zastanawiam sie nad zakupem olejku emu lub czegoś lanolinowego.
Ja tez teraz mam ferie, wiec uskuteczniam tą metodę. Nie żal Ci biednych emu?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:12
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:10   #4131
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
A może macie jakieś specyfiki lub sposoby na ochronę buzi przed taaaakim mrozem?
Właśnie myślałam o tym, by kupić ten krem z BD przed mrozem i wiatrem, który ostatnio Anula kupiła mężowi. Jest na wizażu na niego kod promocyjny -30% w ramach programu Cztery pory roku.

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja nie o kremiku ale na takie mroźne rumieńce spróbuj maseczkę ze zmielonego siemienia lnianego i odrobiny ciepłej wody/ można dodać trochę soku z cytryny albo jogurtu. Taką papkę nałóż na buzię, myślę że możesz spróbować Tomciowi, ale to chyba niewykonalne po jakimś czasie zmyj letnią wodą.
O! A pytałam w dzień, czy ktoś zna ta maseczke

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Myślałam, że nagle zamilkłyście, a to mi się nie wyświetlały nowe posty. Dlatego edytowałam mój poprzedni post i nie wiem czy ktoś zauważył, więc sama siebie cytuję (do czego to doszło ).
W niedzielę Dziewczyny polecały mojemu tż mydło z Tuli z zieloną glinką
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:14   #4132
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
W niedzielę Dziewczyny polecały mojemu tż mydło z Tuli z zieloną glinką
Tylko ja boję się wysuszenia. W duecie z glinką Logony to chyba będzie glinkowy przesyt...?
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:14   #4133
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dzięki dziewczyny. Popróbuję. Maseczkę tylko u mnie
Problem w tym, że dzisiaj byliśmy bardzo krótko na mrozie - dojście do samochodu Tomcia wysmarowałam najpierw kremem Hipp na niepogodę, później jeszcze balsamem. Ja miałam tylko balsam. Mój mąż co na nas spojrzy, to się śmieje. Rzeczywiście wyglądamy "zdrowo". Nie wiem jak chronić synka i siebie bo mamy skórę bardzo wrażliwą, alergiczną.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:15   #4134
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Właśnie myślałam o tym, by kupić ten krem z BD przed mrozem i wiatrem, który ostatnio Anula kupiła mężowi. Jest na wizażu na niego kod promocyjny -30% w ramach programu Cztery pory roku.


O! A pytałam w dzień, czy ktoś zna ta maseczke

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------


W niedzielę Dziewczyny polecały mojemu tż mydło z Tuli z zieloną glinką
Serio przepraszam, nie doczytałam To nie jest moja wiedza, znalazłam ją w internecie kiedyś

Ojaa gdzie mogę znaleźć taki kodzik?

Korah a lanolinka czysta to chyba w kremie do sutków jest z Babydream, prawda?
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:15   #4135
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Myślałam, że nagle zamilkłyście, a to mi się nie wyświetlały nowe posty. Dlatego edytowałam mój poprzedni post i nie wiem czy ktoś zauważył, więc sama siebie cytuję (do czego to doszło ).
moje ulubione alep - 16% laurie to.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:18
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:19   #4136
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Serio przepraszam, nie doczytałam To nie jest moja wiedza, znalazłam ją w internecie kiedyś

Ojaa gdzie mogę znaleźć taki kodzik?

Korah a lanolinka czysta to chyba w kremie do sutków jest z Babydream, prawda?
http://www.rossnet.pl/4poryroku/kupony
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:21   #4137
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
moje ulubione alep - 16% laurie to zielone.
Tylko boję się, ze będzie śmierdziało. Myślałam nad Alep Premium 70%, bo podobno ładniej pachnie albo którymś zapachowym, np. tym: http://www.helfy.pl/mydlo-alep-premium-z-manadarynka . Miała któraś z Was?

edit.
Albo to: http://www.helfy.pl/mydlo-alep-premi...a-z--marchewka . Komuś odpowiadało marchewkowe z Tuli... Anula, dobrze kojarzę?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-01-31 o 19:24
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:24   #4138
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość

Btw dziewczyny czy ktoraś mogłaby polecić coś do dojrzałej skóry? Nawróciła mamuśkę czy coś? Bo moja piękna mi narzeka, że już nie taka piękna W sumie faktycznie sporo się postarzała, głównie przez różne stresy. Jest po 50tce, chciałaby coś przeciwzmarszczkowego/super nawilżającego oczywiście, oprócz tego jej największym problemem są duże rozszerzone pory. Macie jakiś pomysł?
Ja siebie też zacytuję, bo w sumie edytowałam post, i może jednak się znajdzie jakaś dobra dusza
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:27   #4139
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ja siebie też zacytuję, bo w sumie edytowałam post, i może jednak się znajdzie jakaś dobra dusza
Ja Ci niestety nic nie poradzę, bo mojej mamy nie da się nawrócić. Za to Ty mi napisz, jakie mydełko masz i jak się sprawuje, bo kiedyś pisałaś, że masz któreś Alep.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-31, 19:35   #4140
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Tylko boję się, ze będzie śmierdziało. Myślałam nad Alep Premium 70%, bo podobno ładniej pachnie albo którymś zapachowym, np. tym: http://www.helfy.pl/mydlo-alep-premium-z-manadarynka . Miała któraś z Was?

edit.
Albo to: http://www.helfy.pl/mydlo-alep-premi...a-z--marchewka . Komuś odpowiadało marchewkowe z Tuli... Anula, dobrze kojarzę?

bardzo dobre kojarzysz - marchewa jest boska! Ale nie jest taka stricte oczyszczająca - owszem makijaz świetnie zmyje, ale cery nie oczyszcza. Z alep premium zapachowych mialam tylko jasminowe - nie podobało mi sie, wole tradycyjny zapach alep. 70% bardzo fajne

Ishani - prosze, napisz co masz w avku
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.