Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-05, 09:33   #2791
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

w porządku Chu, wróciłam z giełdy samochodowej a Twój humor jak, lepiej już sytuacja?
lakier mi zbąblował.. ale tylko na lewej dłoni
i w ogóle, w sklepie na kasie widziałam dziewczynę podobną do Ewalucji no ale rzecz jasna, nasza Ewalucja jest niepodrabialna i najładniejsza
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:34   #2792
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Na glutka mam taki patent, że siemię wsypuję do takiego dużego sitka do zaparzania herbaty i w tym sitku wkładam do garnuszka z wodą. Potem tylko sitko wyciągam. Scieknie z niego ile się da i gotowe. Moje sitko jest podobne do tego http://dukapolska.com/katalog-produktow,produkt,cafe-zaparzacz
To jest myśl!
Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
to się nazywa masakra...
Ugh...
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ułamał mi się kant paznokcia

Na zero czy spróbować migdałków?
Spróbuj migdałków, szkoda od razu na zero

Co tu tak cicho dzisiaj?
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:38   #2793
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

cooone odkąd mam pazurki na migdałki od 4 m-cy nie mam problemu z łamiącymi się paznokciami
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:39   #2794
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Hejka


dałam dziś glutka na włosy, ale chyba za mało...ale i tak lekko włosy się pokręciły zrobiły się delikatne,miękkie idealne

spięłam je potem do góry i po godzinie zrobiły się oczywiście mocniejsze loki, strasznie naturalne
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:44   #2795
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Hejka


dałam dziś glutka na włosy, ale chyba za mało...ale i tak lekko włosy się pokręciły zrobiły się delikatne,miękkie idealne

spięłam je potem do góry i po godzinie zrobiły się oczywiście mocniejsze loki, strasznie naturalne
Gratuluję

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
To jest myśl!
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:51   #2796
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Meeow,ja się boje trochę jutra,ale staram się o tym nie myśleć,ale jutro to chyba umrę na zawał.
Jakie piwo somersby jest pyyyyszne!No cudne!
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:53   #2797
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

genialna emotka


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35704347]Meeow,ja się boje trochę jutra,ale staram się o tym nie myśleć,ale jutro to chyba umrę na zawał.
Jakie piwo somersby jest pyyyyszne!No cudne![/QUOTE]


będzie dobrze
no jest pyszne, szczególne schłodzone
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 09:54   #2798
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Oto moje fale tuż po nałożeniu glutka na mokre włosy i potem lekko podsuszone jeszcze nie spinałam włosów..

DSC02348.jpg

DSC02349.jpg
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:56   #2799
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
genialna emotka





będzie dobrze
no jest pyszne, szczególne schłodzone

aż sobie kupię no!
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 09:57   #2800
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Oto moje fale tuż po nałożeniu glutka na mokre włosy i potem lekko podsuszone jeszcze nie spinałam włosów..

Załącznik 4811224

Załącznik 4811225


MEGA!


Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
aż sobie kupię no!

kup sooobie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:01   #2801
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
MEGA!





kup sooobie

naprawdę?


no smaka mi narobiłyście, poddałam sie
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 10:30   #2802
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
naprawdę?


no smaka mi narobiłyście, poddałam sie

no serio to coś dla mnie, bo ja jestem jakimś ewenementem.. włosy kręcą mi się tylko po lewej stronie nie śpię w mokrych, nie suszę ich suszarką

haha, ja też znowu mam smaka na to
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 10:35   #2803
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no serio to coś dla mnie, bo ja jestem jakimś ewenementem.. włosy kręcą mi się tylko po lewej stronie nie śpię w mokrych, nie suszę ich suszarką

haha, ja też znowu mam smaka na to
ja niestety suszę codziennie bo normalnie jak chcę zeby wyszły swobodnie to nagle muszę gdzieś iść ale od teraz koniec, jak bede musiała isc to zepnę w kok mokre

Jak dałam glutka na wysuszone to już w ogóle się zakręciły świetne, lepsze od pianki

dziś lecę po moje pielęgnacyjne kosmetyki


i w ogóle to byłam w biedrze. nie wzięłam żadnego lakieru bellkowego bo wszystkie kolory mam za to wzięłam podkład i pomadkę, ma świetną konsystencję
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:16   #2804
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość

Mgiełko, bardzo ładny kształt taki jak lubię, nie za szpiczasty chociaż po twojej relacji na Bellka się nie skuszę, też lubię palcem poprawić jakieś ubytki
no ja bede jednak piłować bardziej na migdałki wiem, ze nie lubisz takich ale dla mnie wyglądają smuklej
No to zraziłam do Bellka skutecznie widzę... ale może to tylko ja jestem sierota... i nie umiem lakieru obsłużyć..

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też liżę lakier, czasami
a kolor cudny, zastanawiałam się nad nim i chyba się zdecyduję i na tą miętę i czerwień

a to moje dzisiejsze wgniotłam lakier na wskazującym.. (uderzyłam o laptopa ) dwie warstwy, męczarnia przy domywaniu skórek..
no kolorek jest śliczny, to fakt.

Fajne pazurki

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
No dokładnie, trzeba przeczekać... Ale wygadałam się i od razu mi lepiej
to choć tyle dobrego

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
EDIT: Pytanie do Mgiełki przede wszystkim chodzi o bąblowanie, bo znalazłam interesującą rzecz powiedz czy wstrząsasz buteleczkę przed malowaniem? Jeśli tak to w jaki sposób?
nie potrząsam... wiem ze powinno się obracać w rękach. Nie ruszam w ogóle...
próbowałam chyba wszystkich sposobów na bąble... ale jakoś tak maluję widocznie, ze się robią... klątwa no!!!

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Hej. Jestem tu nowa więc wypada pokazac swoje paznokcie.
Naturalne tylko z odżywką, miętowe (podczas malowania) sprzed tygodnia, oraż różowo-niebieskie dzisiejsze; )
witaj, pazurki zaiste śliczne, ale coś chyba trochę skórki zalane, czy tylko mi się zdaje.
Pokazuj się częściej Lubimy ładne pazurki pooglądać

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Jak dałam glutka na wysuszone to już w ogóle się zakręciły świetne, lepsze od pianki
no glutek to jednak hit jest. Ktoś kto wymyślił żeby tym stylizować włosy zasługuje na nobla
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:49   #2805
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Hejo!

Ale pędzicie... Ja ostatnio ani czasu, ani chęci na siedzenie przy kompie nie mam...

Widzę, że mamy dużo nowych Nabytków na wątku- witam Was i Wasze piękne pazurki

Kupiłam w Biedrze dwa Bellki: kobaltowy i ten ciemnoczerwony. Capnęłam jeszcze tusz, ale raczej się z nim nie polubię...
A wczoraj, na pobliskim bazarku, odkryłam sklepik z lakierami Joko i Virtual

A propos glutka- ja z siemienia robię tylko płukankę, ale nie za często, bo zniechęca mnie właśnie to przecedzanie... Za to włosy po niej są dużo bardziej zdyscyplinowane
A nakładania glutka jako żelu sobie jakoś wyobrazić nie mogę...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:55   #2806
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Oto moje fale tuż po nałożeniu glutka na mokre włosy i potem lekko podsuszone jeszcze nie spinałam włosów..
Piękne
Załącznik 4811224

Załącznik 4811225
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Hejo!

Ale pędzicie... Ja ostatnio ani czasu, ani chęci na siedzenie przy kompie nie mam...

Widzę, że mamy dużo nowych Nabytków na wątku- witam Was i Wasze piękne pazurki

Kupiłam w Biedrze dwa Bellki: kobaltowy i ten ciemnoczerwony. Capnęłam jeszcze tusz, ale raczej się z nim nie polubię...
A wczoraj, na pobliskim bazarku, odkryłam sklepik z lakierami Joko i Virtual

A propos glutka- ja z siemienia robię tylko płukankę, ale nie za często, bo zniechęca mnie właśnie to przecedzanie... Za to włosy po niej są dużo bardziej zdyscyplinowane
A nakładania glutka jako żelu sobie jakoś wyobrazić nie mogę...
Hej Medi
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:57   #2807
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
cooone odkąd mam pazurki na migdałki od 4 m-cy nie mam problemu z łamiącymi się paznokciami
Ja od początku mam migdałki, i jestem zadowolona, ani jesten się nie złamał. Nie wyobrazma sobie innych.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35704347] Jakie piwo somersby jest pyyyyszne!No cudne![/QUOTE]

Potwierdzam jest mniam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
witaj, pazurki zaiste śliczne, ale coś chyba trochę skórki zalane, czy tylko mi się zdaje.
Pokazuj się częściej Lubimy ładne pazurki pooglądać
Dziękuje, postaram się pokazywać Co do skórek to na tym miętowym tak- bo to w czasie malowania jeszcze bez zmywnia skórek, A na różowo niebieskim raczej nie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35702904]bardzo ładne

Dzień dobry Ptysie,jak humorki ?[/QUOTE]

Dzięki .! A humorek pozytywnie
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:05   #2808
trufle
Zadomowienie
 
Avatar trufle
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Odkryjecie przede mną ten sekret glutka? Co to jest, jak się robi i jak używa Bo moje włosy ostatnio są złośliwe i loki mi się nie robią. Macie może patent na to, żeby nie kołtuniły się podczas mycia? Bo przez to muszę je potem rozczesywać i powstaje sianko
trufle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 13:12   #2809
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Migdałki odpadają, poleciały wszystkie na -1
Od czasu mojej niechlubnej kariery na tym wątku nie miałam takich krótkich
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-05, 13:13   #2810
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Czemu nie chce mi wyszukać wszystkich postów użytkownika?Tylko 5 stron,a to jest 500 postów,dany użytkownik ma ponad 2000.
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:14   #2811
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
albo holoś albo kobalt. Czerwień nie. Czerwień jest taka zwykła,każda laska będzie miała czerwone jak znam życie





mnie na szybko przetłuszczające się pomaga tylko przetrzymanie. Wiem,że mówią,że to mit, ale na mnie naprawdę działa. Z tym,że zaznaczę: nie mam ekstremalnie przetłuszczających się. Ale na przykład parę razy już miałam sytuację że po codziennym myciu latem dla ochłody zaczynały na drugi dzień wyglądać nieświeżo. Po kilkukrotnym umyciu dopiero na 2,3 od razu mogłam 2 dni chodzić. A od paru miesięcy starałam się jak najdłużej nie myć i teraz co 3 dzień myję. Tylko żebyście nie myślały,że chodzę z tłustymi staram się wykorzystywać dni kiedy siedzę w domu i nikt mnie nie widzi, albo suchy szampon, tapir , takie sposoby.
Za późno, walnęłam mleczaka jakiegoś I dobrze, bo jedna koleżanka miała też kobaltową sukienkę () i takie same pazurki

Potwierdzam, to działa. W gimnazjum miałam okres, że myłam codziennie i się przetłuszczały szybciej. Myłam rzadziej i wróciło wszystko do normy. Teraz mogę przez 5 dni nie myć:P Ale myję co 2-3 zależy od pogody, bo wiadomo upały, gorąc i włosy padają

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość


Policzyłam dzisiaj swoje lakiery. Mam 71 szt,. więc chyba jeszcze spoko
Gorzej, że jest wsród nich wiele pięknych dziewic i marzę teraz o tym, by mieć dwie pary rąk oraz nóg. Ile by to dało możliwości...
Też mam takie marzenie

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość


byłam pewna,że mam ok 120 lakierów, policzyłam i wyszło 177. Będę się części pozbywać
Jakbyś chciała sprzedać, to uderzaj do mnie Holosie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Ułamał mi się kant paznokcia

Na zero czy spróbować migdałków?
Ja bym radziła migdałki, ale doczytałam, ze poszły na -1.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35702904]bardzo ładne

Dzień dobry Ptysie,jak humorki ?[/QUOTE]

Genialnie Mam świetny dzień i jestem przeszczęśliwa

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
nie potrząsam... wiem ze powinno się obracać w rękach. Nie ruszam w ogóle...
próbowałam chyba wszystkich sposobów na bąble... ale jakoś tak maluję widocznie, ze się robią... klątwa no!!!
Ja obracam przed użyciem, a nawet nie wiedziałam, ze tak trzeba. To prawdziwy instynkt pazurkomaniaczki

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Hejo!

Kupiłam w Biedrze dwa Bellki: kobaltowy i ten ciemnoczerwony. Capnęłam jeszcze tusz, ale raczej się z nim nie polubię...
A wczoraj, na pobliskim bazarku, odkryłam sklepik z lakierami Joko i Virtual
Medi:ju pi:

Medi, a który wzięłaś tusz?

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Odkryjecie przede mną ten sekret glutka? Co to jest, jak się robi i jak używa Bo moje włosy ostatnio są złośliwe i loki mi się nie robią. Macie może patent na to, żeby nie kołtuniły się podczas mycia? Bo przez to muszę je potem rozczesywać i powstaje sianko
Dmka, pisała o nim i o pielęgnacji też w klubie, na wątku o seksie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Migdałki odpadają, poleciały wszystkie na -1
Od czasu mojej niechlubnej kariery na tym wątku nie miałam takich krótkich
Chciałabym je zobaczyć. Pokażesz?

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35707278]Czemu nie chce mi wyszukać wszystkich postów użytkownika?Tylko 5 stron,a to jest 500 postów,dany użytkownik ma ponad 2000.[/QUOTE]

Mnie też szuka tylko 5 stron Sprawdzałam przed chwilą u siebie
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:33   #2812
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Faktycznie niezła kolekcja
Będziesz teraz sprzedawała?[COLOR=Silver]
tak

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Hej. Jestem tu nowa więc wypada pokazac swoje paznokcie.
Naturalne tylko z odżywką, miętowe (podczas malowania) sprzed tygodnia, oraż różowo-niebieskie dzisiejsze; )
witamy widzę,że zapuściłaś ładnie , masz co malować
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Oto moje fale tuż po nałożeniu glutka na mokre włosy i potem lekko podsuszone jeszcze nie spinałam włosów..
]
o to może ja też spróbuję tego gluta
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no serio to coś dla mnie, bo ja jestem jakimś ewenementem.. włosy kręcą mi się tylko po lewej stronie nie śpię w mokrych, nie suszę ich suszarką

haha, ja też znowu mam smaka na to
ale jak to możliwe,że tylko po lewej ci się kręcą

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
no ja bede jednak piłować bardziej na migdałki wiem, ze nie lubisz takich ale dla mnie wyglądają smuklej
No to zraziłam do Bellka skutecznie widzę... ale może to tylko ja jestem sierota... i nie umiem lakieru obsłużyć..

próbowałam chyba wszystkich sposobów na bąble... ale jakoś tak maluję widocznie, ze się robią... klątwa no!!!
moim zdaniem się nie sugeruj, ja mam takie zboczenie a klątwa jest za karę za fotoszopa!

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35707278]Czemu nie chce mi wyszukać wszystkich postów użytkownika?Tylko 5 stron,a to jest 500 postów,dany użytkownik ma ponad 2000.[/QUOTE]

bo tak się robi. żeby nie tworzyło się milion stron postów jest tylko ileś tam ostatnich

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Za późno, walnęłam mleczaka jakiegoś I dobrze, bo jedna koleżanka miała też kobaltową sukienkę () i takie same pazurki

Potwierdzam, to działa. W gimnazjum miałam okres, że myłam codziennie i się przetłuszczały szybciej. Myłam rzadziej i wróciło wszystko do normy. Teraz mogę przez 5 dni nie myć:P Ale myję co 2-3 zależy od pogody, bo wiadomo upały, gorąc i włosy padają

Jakbyś chciała sprzedać, to uderzaj do mnie Holosie
trzeba było powiedzieć,że ma zdjąć sukienkę bo jest tylko jedna królowa sali-Prezio
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.

Edytowane przez Pilar1899
Czas edycji: 2012-08-06 o 19:16
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:50   #2813
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość


trzeba było powiedzieć,że ma zdjąć sukienkę bo jest tylko jedna królowa sali-Prezio
na blogu jest lista

"Słuchaj Daria, wyskakujesz z sukieneczki, no już już. Królowa jest tylko jedna" O taką miała skubana Tylko, nie na szyję, a na ramiączkach szerszych. Ale brakowało mi koloru na paznokciach. Na szczęście nie miałam czasu myśleć o paznokciach.

Ten złoty CC to jest ten co Lolli ma? Wiesz który, prawda? No ten
A CC Fashion Addict, daje efekt holo?
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 14:51   #2814
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość



Chciałabym je zobaczyć. Pokażesz?

Pokażę jak doprowadzę je do porządku Wieczorem może, teraz wyruszam na zakupy
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 15:14   #2815
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
"Słuchaj Daria, wyskakujesz z sukieneczki, no już już. Królowa jest tylko jedna" O taką miała skubana Tylko, nie na szyję, a na ramiączkach szerszych. Ale brakowało mi koloru na paznokciach. Na szczęście nie miałam czasu myśleć o paznokciach.

Ten złoty CC to jest ten co Lolli ma? Wiesz który, prawda? No ten
A CC Fashion Addict, daje efekt holo?
Twoja ładniejsza była (o ile to ta co pokazywałaś )

Tak, to ten złoty Fashion addict daje efekt holo Preziu jak coś to na pw lub maila, żeby wątku nie zaśmiecać
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 15:48   #2816
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Chu, wstawisz fotki tego czesiowego bellka? Chyba go oddam, bo mi się kolor zdublował

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-08-05 o 15:50
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 16:15   #2817
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Prezesie,daj mi 15 min i niestety foty są komórką robione
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 16:27   #2818
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Proszę
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 17:25   #2819
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Odkryjecie przede mną ten sekret glutka? Co to jest, jak się robi i jak używa Bo moje włosy ostatnio są złośliwe i loki mi się nie robią. Macie może patent na to, żeby nie kołtuniły się podczas mycia? Bo przez to muszę je potem rozczesywać i powstaje sianko
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Dmka, pisała o nim i o pielęgnacji też w klubie, na wątku o seksie

sekret glutka na wątku o seksie idealny mix



Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
ale jak to możliwe,że tylko po lewej ci się kręcą

jest możliwe, ale jak to nie wiem. włosy mi schną zanim pójdę spać.. więc nie chodzę z mokrymi, a skręcone mam po lewej stronie



[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35709690]Proszę [/QUOTE]


przez Ciebie chcę go jeszcze bardziej
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 18:06   #2820
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

jest możliwe, ale jak to nie wiem. włosy mi schną zanim pójdę spać.. więc nie chodzę z mokrymi, a skręcone mam po lewej stronie

A masz pocieniowane włosy? Jeśli tak, to możemy rozwiązanie tej zagadki Czasami są tak pocieniowane, ze z jednej strony się kręcą, z drugiej nie chcą. Mimo, że obie strony są cieniowane. Wiem z autopsji

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35709690]Proszę [/QUOTE]

No i nie wiem czy oddać czy nie Bo ta miętka taka szarawa jakby przykurzona
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:39.