Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :) - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-14, 21:46   #2551
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź Damon, nie bądz prosiaczek
Przeciez i tak Cię ludzie w nich będę oglądac na ulicy i w pracy, nas się wstydzisz, czy jak ?
Ludzi na ulicy nie znam i zwisa mi ich zdanie, a wasze wprost przeciwnie

elizka- może brydż? Lub intensywna jazda rykszą. Jako pasażer
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:46   #2552
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Info o działaniu odchudzającym tego specyfiku mnie zelektryzowało . Muszę spróbować, może i na mnie podziała
Nie tylko odchudzajacym Najlepiej poczytaj o niej

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


Ja też przyłączam się do pytania - co to za tabletki do łykania?
Milko, spirulina to alga, swietne zrodlo bialka, zelaza, jodu, potasu, selenu, wit z grupy B i innych skladnikow odzywczych.

Nie jestem przedstawicielem handlowym tej firmy, ale prowizje moge przytulic
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:49   #2553
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ludzi na ulicy nie znam i zwisa mi ich zdanie, a wasze wprost przeciwnie

elizka- może brydż? Lub intensywna jazda rykszą. Jako pasażer
Weź nie gadaj, nikt Ci nie kaze wstawiać całości, kawałek kopytka pokaz

I należa Ci się bo te czarne mi się spodobały
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:52   #2554
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Edytowalam poprzedni post, przypomnialam sobie, ze bralam osotnio probke w macu - dobrano mi nc 20, wczesniej byo 15.

Na moim opakowaniu jest napisane, ze w 6 tabletkach jest 1.5 g spiruliny.
Morska
Malo jej bierzesz. W necie pisza, ze powinno sie brac gram na 10 kg wagi ciala. Widze, ze inni producenci tez zalecaja dawkowanie max. 1,5 grama.
Przejrzalam tez pobieznie wizazowy watek o spirulinie. Na wiekszosc nie dziala. PEwnie bede jedna z nich



Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie tylko odchudzajacym Najlepiej poczytaj o niej



Milko, spirulina to alga, swietne zrodlo bialka, zelaza, jodu, potasu, selenu, wit z grupy B i innych skladnikow odzywczych.

Nie jestem przedstawicielem handlowym tej firmy, ale prowizje moge przytulic
Ja od Armaniego czy Isa Dory nie dostalam nic.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-14 o 21:53
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:54   #2555
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź nie gadaj, nikt Ci nie kaze wstawiać całości, kawałek kopytka pokaz

I należa Ci się bo te czarne mi się spodobały
Bo slicne som
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:58   #2556
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Bo slicne som
Obmacam je jutro na żywo z ciekawości i jak mi sie spodobają, to będziesz mnie miała na sumieniu
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:04   #2557
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39774607]Malo jej bierzesz. W necie pisza, ze powinno sie brac gram na 10 kg wagi ciala. Widze, ze inni producenci tez zalecaja dawkowanie max. 1,5 grama.
Przejrzalam tez pobieznie wizazowy watek o spirulinie. Na wiekszosc nie dziala. PEwnie bede jedna z nich





Ja od Armaniego czy Isa Dory nie dostalam nic.[/QUOTE]

No tyle nie bede w siebie pakowac Na mnie dziala, na moich bliskich tez. Nie wiem z czego to wynika.

James, ukryte affiliate links?
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 22:11   #2558
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
No tyle nie bede w siebie pakowac Na mnie dziala, na moich bliskich tez. Nie wiem z czego to wynika.

James, ukryte affiliate links?
Chyba trzeba bedzie .

Propo's suplementacji to mnie ostatnio hormon DHEA zainteresowal. U nas bez recepty. U USA tak jak i u nas to suplement. We Francji i u Ciebie to lek. W Hiszpani jego sprzedaz jest zakazana.

A wychwala ja pod niebiosa jakis Hiszpan wlasnie w swojej ksiazce, ktora cala jest o suplementacji. Sporo odniesien do badan uniwersyteckich jest.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 22:57   #2559
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ludzi na ulicy nie znam i zwisa mi ich zdanie, a wasze wprost przeciwnie

elizka- może brydż? Lub intensywna jazda rykszą. Jako pasażer
O tak, ryksza mnie zainteresowała

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie tylko odchudzajacym Najlepiej poczytaj o niej



Milko, spirulina to alga, swietne zrodlo bialka, zelaza, jodu, potasu, selenu, wit z grupy B i innych skladnikow odzywczych.

Nie jestem przedstawicielem handlowym tej firmy, ale prowizje moge przytulic
Ja tam spiruline klade na twarz- innych zastosowan nie znam.. Jednakze chetnie sie zapoznam

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39775058]Chyba trzeba bedzie .

Propo's suplementacji to mnie ostatnio hormon DHEA zainteresowal. U nas bez recepty. U USA tak jak i u nas to suplement. We Francji i u Ciebie to lek. W Hiszpani jego sprzedaz jest zakazana.

A wychwala ja pod niebiosa jakis Hiszpan wlasnie w swojej ksiazce, ktora cala jest o suplementacji. Sporo odniesien do badan uniwersyteckich jest.[/QUOTE]

DHEA to hormon młodości.. Mialam ostatnio badany jego poziom w zwiazku z moimi przejsciami. Im jest go mniej tym gorzej. Nawet jak jest w normie - jej dolnej granicy, to tez nie jest dobrze..
A zabieram glos dlatego, poniewaz okazalo sie ze niby mam w normie, ale przydalo by sie go miec wiecej. Z zainteresowaniem zatem zaczelam meczyc pana doktora o suplementacje, a on na to ze te tablety z zawartością DHEA, ktore sa do kupienia i tak nie podwyższą mi wartosci tego hormonu we krwi i ze to taki troche pic na wode.. Placebo niby.. Zatem dalam spokoj
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 23:06   #2560
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie tylko odchudzajacym Najlepiej poczytaj o niej



Milko, spirulina to alga, swietne zrodlo bialka, zelaza, jodu, potasu, selenu, wit z grupy B i innych skladnikow odzywczych.

Nie jestem przedstawicielem handlowym tej firmy, ale prowizje moge przytulic
No mniej więcej wiem, kładę ja na twarz
Ale nie wiem, które tabletki byłby najlepsze? Myślałam, że masz może jakieś godne polecenia. Nie lubię wyszukiwać lekarstw/suplementów, jakoś w ogóle mnie to nie kręci Ale łyknąć mogę

Poszukam zatem w necie.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 23:17   #2561
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość

DHEA to hormon młodości.. Mialam ostatnio badany jego poziom w zwiazku z moimi przejsciami. Im jest go mniej tym gorzej. Nawet jak jest w normie - jej dolnej granicy, to tez nie jest dobrze..
A zabieram glos dlatego, poniewaz okazalo sie ze niby mam w normie, ale przydalo by sie go miec wiecej. Z zainteresowaniem zatem zaczelam meczyc pana doktora o suplementacje, a on na to ze te tablety z zawartością DHEA, ktore sa do kupienia i tak nie podwyższą mi wartosci tego hormonu we krwi i ze to taki troche pic na wode.. Placebo niby.. Zatem dalam spokoj
Nie dawaj spokoju . Twoj doktor cos nie do konca w temacie chyba, bo jesli powiedzial Ci dokladnie to, co tu napisalas to troche nie teges.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-14, 23:30   #2562
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39775058]Chyba trzeba bedzie .

Propo's suplementacji to mnie ostatnio hormon DHEA zainteresowal. U nas bez recepty. U USA tak jak i u nas to suplement. We Francji i u Ciebie to lek. W Hiszpani jego sprzedaz jest zakazana.

A wychwala ja pod niebiosa jakis Hiszpan wlasnie w swojej ksiazce, ktora cala jest o suplementacji. Sporo odniesien do badan uniwersyteckich jest.[/QUOTE]

Nidgy sie nim nie interesowalam, ale zaciekawilas mnie, poczytam pozniej, dzieki

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
No mniej więcej wiem, kładę ja na twarz
Ale nie wiem, które tabletki byłby najlepsze? Myślałam, że masz może jakieś godne polecenia. Nie lubię wyszukiwać lekarstw/suplementów, jakoś w ogóle mnie to nie kręci Ale łyknąć mogę

Poszukam zatem w necie.
Aaaa, rozumiem
Teraz mam taka z firmy Aura Herbals, ale na pewno sa inne, poszukaj w ekologicznych sklepach. Wazne tylko, by bylo to 100% spiruliny, bez dziwacznych wypelniaczy i tym podobnych.
To moj jedyny suplement
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 00:03   #2563
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39776685]Nie dawaj spokoju . Twoj doktor cos nie do konca w temacie chyba, bo jesli powiedzial Ci dokladnie to, co tu napisalas to troche nie teges.[/QUOTE]

No dokladnie to mi powiedzial

A taki spec ponoć... Utwierdza to wszystko we mnie przekonanie, ze dobrego lekarza trzeba szukac jak igly w stogu siana
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 00:05   #2564
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Aaaa, rozumiem
Teraz mam taka z firmy Aura Herbals, ale na pewno sa inne, poszukaj w ekologicznych sklepach. Wazne tylko, by bylo to 100% spiruliny, bez dziwacznych wypelniaczy i tym podobnych.
To moj jedyny suplement
dzięki, poszukam tej firmy, albo podobnych jakichś eko
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 00:11   #2565
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Mój Armaniak 5,5 dotarl
Pierwsze wrazenie rewelacyjne. Jutro porzadne testy paszczowe
Milcz i wyjdź !! I reszta też niech milczy , jak już do Was dojdzie LS, OKEEEEEEEEEJJJJJJ ?! No chyba , że negatywnie , bardzo proszę , jaka nawięcej pisać ...

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Zaczalo sie od tego, ze Tata zaczal lykac, no i zaczal chudnac, a w jego przypadku troche nas to zaniepokoilo, no i wycztalam, ze spirulina pomaga zrzucic wage, a Tacie ( po wykluczeniu innych rzeczy) po prostu zmniejszylismy dawke i juz nie traci swoich cennych kg

Od tego czasu ja tez lykam, stracilam 4 kg, a przy moim wzroscie to duzo ( 158 ) I choc odzywiam sie zdrowo, to nie potrafie nie jesc slodyczy, wlasnie objadam sie lodami Ben and Jerry A mimo to schudlam.
Co jeszcze- cera mi sciemniala troche, bo spirulina ma duzo beta karotenu, to chyba moze Tobie nie pasowac. Ale ogolnie to bardzo zdrowy stuff jest
A Ty , kochana , to mów jeszcze i jeszcze ... ( Już oblookałam w necie , będę kupować)

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Info o działaniu odchudzającym tego specyfiku mnie zelektryzowało . Muszę spróbować, może i na mnie podziała
Jakbym siebie czytała ...

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39774607]Malo jej bierzesz. W necie pisza, ze powinno sie brac gram na 10 kg wagi ciala. Widze, ze inni producenci tez zalecaja dawkowanie max. 1,5 grama.
Przejrzalam tez pobieznie wizazowy watek o spirulinie. Na wiekszosc nie dziala. PEwnie bede jedna z nich
.[/QUOTE]

hihi ... a James jak zwykle , analityczka, szuka dziury w całym ...
Jak będziesz mówić , że nie zadziała , to NIE zadziała ... Gadaj , że zadziała ...

Elizko , a my to musimy się umówić na wspólne uprawianie sportu ...Trza się w końcu porządnie wziąć za siebie , bo lato i w ogóle ....
Naprawdę ... To już ostatni dzwonek !!!
No to kiedy ta herbata z rumem przy pokerku ?
Bo , że połowa marca jest , to trzeba od razu dwa sporty na raz uprawiać ... nie ma letko ....

Jeszcze szybko powiem jak dziś wieczorem wybrałam się do Ryjka , na rekonesans ... Ryjek okazał się być ... Wojasem ...
Co mi się ubzdurało , że tam jest Ryłko , to ja nie wiem ... Ależ miałam minę ...
Rekonensans miał być i tak tylko poglądowo -przymierzeniowy , bo nie wytrzymałam dziś i kliknęłam na allegro buty , które łażą za mną już jakiś czas ... i cena była dobra i marka moja ulubiona...
Tylko mi nie mówcie , ze do rurek będą złe , bo i tak będę nosić ...
http://allegro.pl/tommy-hilfiger-sup...090365835.html

Edytowane przez Tigerr
Czas edycji: 2013-03-15 o 00:15
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 00:35   #2566
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
No dokladnie to mi powiedzial

A taki spec ponoć... Utwierdza to wszystko we mnie przekonanie, ze dobrego lekarza trzeba szukac jak igly w stogu siana
Ja wieloletni fascynat medycyny i niespelniony lekarz. Nie czytam zadnych ksiazek. Tylko i wylacznie badania i artykuly. Moze cos Ci pomoze to, co wiem .

O DHEA czytalam jakis czas temu, wiec napisze ogolnie co pamietam. Suplemetnacja DHEA to przede wszystkim zadne placebo. DHEA to hormon. Bardzo specyficzny do tego. Jesli Ty swojego doktora zapytalas o suplementacje a on Ci z tabsami wyjechal to nie mam wiecej pytan .

Jesli chodzi o tabsy to wglada to tak: DHEA to duza molekula. Od razu trafia do watroby. Przerabiana jest na DHEA S (sulfat). Nie mozna ich traktowac zamiennie (choc niektore wlasciwosci DHEA i DHEA S sa wspolne) i sulfat to cos zupelnie innego niz DHEA pierwotne. Sulfat odpowiada za wzrost energii, mozna go traktowac jako antydepresant itp itd. Samego DHEA po transformacji w sulfat zostaje niewiele. Najlepiej wchanialne jest DHEA z posilkiem. Sa badania, ktore wskazuja, ze najlepsza absorbcje zapewnia posilek tluszczowy.

Najlepsza droga suplementacji DHEA w pierwotnej formie sa kremy. Nic bardziej skutecznego nie ma. Wchanialna w ten sposob postac nie zamienia sie w sulfat. Badania pokazuja, ze jeszcze lepsze efekty niz smarowanie skory daje smarowanie cytrynki (if you know what I mean ). Tam absorbcja jest najlepsza. Do tego badania rowniez mowia, ze dzieki temu produkcja uboczna niechcianych metabolitow jest najmniejsza. Zatem to najlepsza droga suplementacji.

Do tego, aby efekt byl to sumplementacja powinna wynosic okolo pol roku.

To tyle. Wiecej nie pamietam.
Od razu tez mowie, ze pisalam swoimi slowami a nie rzucalam fachowymi pojeciami bo ich nie znam po polsku. Czytam wszystko po angielsku. Jakbys cos chciala wiedziec jeszcze to wszystko dostepne jest online . Dostepne bez problemu.

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość


hihi ... a James jak zwykle , analityczka, szuka dziury w całym ...
Jak będziesz mówić , że nie zadziała , to NIE zadziała ... Gadaj , że zadziała ...
A to zle, ze analizuje? Nie lykam wszystkiego jak mlody pelikan i staram sie wiedziec, co robie.
Uwierz, nie raz moja fascynacja szczegolami sie komus przydala . Nawet i w tym watku .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-03-15 o 00:29
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 08:34   #2567
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39774607]

Ja od Armaniego czy Isa Dory nie dostalam nic.[/QUOTE]
w ogole z prowizjami jakby mi placili prowizje za wszystko na co namowie ludzi, to moglabym zrezygnowac z pracy i na prowizjach jechac tylko np w ciagu okolo roku namowilam 15 osob na iPhone
gdzie jest ma prowizja

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
A prosze bardzo
9 lyzek otrebow owsianych
3 lyzki otrebow pszennych (ja sobie ostatnio modyfikuje - 7 ows i 5 psz.)
Kostka sera bialego 200gr
4 lub 3 cale jajka
lyzeczka proszku do pieczenia
troche soli i przyprawy do smaku (ja daje co mi sie nawinie)
jakies ziarna,(ale nie musisz)

Wszystko razem łączysz mixerem, nastepnie wykladasz papierem blache do ciasta, cienko rozsmarowujesz po spodzie i pieczesz 25min w 180 stopniach.
Potem kroi sie na kwadraty. Ja kroje na 10 kwadratow i mam 5 kanapek do pracy na caly tydzien.
Chleb trzeba trzymac w lodówce
Proste jak budowa cepa, sycące, zdrowe i smaczne. Moja alternatywa dla pieczywa - jem ten chleb juz ze 2 lata..

Robi sie 5 min i spokoj na tydzien NIE TUCZY
druknelam sobie to to i bede probowac
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 08:36   #2568
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Ja teraz życia bez Iphona sobie nie wyobrażam Bardzo ułatwia mi życie, zwłaszcza zawodowe. A pomyśleć, że zanim go kupiłam, to nie wiedziałam co to aplikacja do telefonu
Tak, tak,wiem, siara...
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:15   #2569
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja teraz życia bez Iphona sobie nie wyobrażam Bardzo ułatwia mi życie, zwłaszcza zawodowe. A pomyśleć, że zanim go kupiłam, to nie wiedziałam co to aplikacja do telefonu
Tak, tak,wiem, siara...
no wlasnie prawie wszyscy, ktorzy przeze mnie się zaajfonowali mieli tak
"łeee tam, po co mi taki telefon, telefon ma tylko dzwonic!" -> "a w sumie to pokaaaz, moge sie pobawic? " -> "łoooooo eeeeej fajne to całkiem" -> "też chcę!!!" -> ZAKUP iPhone -> "jak ja mogłam w ogóle kiedyś bez niego żyć?? "


---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

w ogole to na decalgirl maja do wtorku 25% znizki na naklejki na telefony itp
ja je kocham i uwielbiam
chyba tym razem skusze sie na taka
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-15, 09:24   #2570
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39777406]

A to zle, ze analizuje? Nie lykam wszystkiego jak młody pelikan i staram sie wiedzieć, co robie.
Uwierz, nie raz moja fascynacja szczegolami sie komus przydala . Nawet i w tym watku .[/QUOTE]

Nie, nie, dobrze, że analizujesz Ale przez zbyt szczegółową analizę , często zbyt łatwo się do czegoś zniechęcić
Ja spirulinę kupię, bo jest jakaś szansa, że na mnie zadziała odchudzająco, a jeśli nawet nie , to ma wystarczająco dużo innego dobroczynnego działania na organizm ... Bilans więc i tak wychodzi na plus ....

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ja teraz życia bez Iphona sobie nie wyobrażam Bardzo ułatwia mi życie, zwłaszcza zawodowe. A pomyśleć, że zanim go kupiłam, to nie wiedziałam co to aplikacja do telefonu
Tak, tak,wiem, siara...

Pffffff , ja tam też niekoniecznie wiem , co to jest aplikacja do telefonu ...
Tyle o ile ...A już na pewno nie wiem jak mogą ułatwić życie ....

Za oknem mam zimę stulecia Przez noc napadało i nawiało pół metra śniegu ... Wieje tak , że strach wyjść z domu ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:29   #2571
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
w ogole z prowizjami jakby mi placili prowizje za wszystko na co namowie ludzi, to moglabym zrezygnowac z pracy i na prowizjach jechac tylko np w ciagu okolo roku namowilam 15 osob na iPhone
gdzie jest ma prowizja

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------


druknelam sobie to to i bede probowac
a mnie liczysz? bo ja częściowo uległam pod wpływem kuszeń na wizażu
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
no wlasnie prawie wszyscy, ktorzy przeze mnie się zaajfonowali mieli tak
"łeee tam, po co mi taki telefon, telefon ma tylko dzwonic!" -> "a w sumie to pokaaaz, moge sie pobawic? " -> "łoooooo eeeeej fajne to całkiem" -> "też chcę!!!" -> ZAKUP iPhone -> "jak ja mogłam w ogóle kiedyś bez niego żyć?? "


---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

w ogole to na decalgirl maja do wtorku 25% znizki na naklejki na telefony itp
ja je kocham i uwielbiam
chyba tym razem skusze sie na taka
A będzie jakieś zbiorowe zamówienie? Wiem że marudzę Ci od jakiegoś czasu, ale "plecki" które mam teraz mi się podniszczyły i chętnie bym coś nowego zamówiła, jeśli jest możliwość
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:32   #2572
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
a mnie liczysz? bo ja częściowo uległam pod wpływem kuszeń na wizażu


A będzie jakieś zbiorowe zamówienie? Wiem że marudzę Ci od jakiegoś czasu, ale "plecki" które mam teraz mi się podniszczyły i chętnie bym coś nowego zamówiła, jeśli jest możliwość
ja sie organizuje z kilkoma dziewczynami i bede robila zamowienie, problem w tym, ze my tam zawsze zamawiamy tak, zeby nie przekraczac 100$, zeby nie bylo cla
[tam koszty wysylki dosc przedrazaja, ale tak czy siak naklejka wychodzi w przeliczeniu ok 30 zl, na polskich stronach w tym stylu naklejki sa po min 50 i maly wybor]
Jak chcesz to moge Cie wpisac na liste nasza
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:45   #2573
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Mój Armaniak 5,5 dotarl
Pierwsze wrazenie rewelacyjne. Jutro porzadne testy paszczowe
szybko,mój dziś będzie

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
robiłam wstępną "naoczną" selekcję i dopiero potem na twarz

może zrobię jeszcze jedno podejście

nie wiecie do kiedy ta promocja w douglasie online?
do 17ego marca

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Też je dzisiaj kupiłam. W komplecie wziełam spray do rozciągania skóry. I namierzyłam mega czarne butki na platformie i klocku. 37 za małe, 38 za duże, ale mają mi sprowadzić 37,5. Pikne były
Które to ?

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Corii, nie ma szans, ne pokażę się Musi ci wystarczyć moje mega zadowolenie

A takie są czarne.


Na zdjęciu wyglądają mało ciekawie, aż musiałam powiększyć obraz, żeby upewnić się, że to na pewno te. Takich na klocku czarnych nie mam, a obłędnie wygodne i śliczne I moje kształtości ładnie się prezentowały.

Małgoś, najserdeczniejsze życzenia znad moża dla synusia A za rok już będzie pełnoletni

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------



Widziałam, widziałam
Ładne klasyki

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Ech, gdyby mnie stres też "odchudzał", to pewnie wyglądałabym już co najmniej jak Anja Rubik. Ale na mnie to nie działa. Widocznie każdy organizm ma własną specyfikę tycia i chudnięcia.


U mnie się zawsze dobrze sprawdzał rowerek treningowy. Można nawet tv oglądać w trakcie i jakoś mniej myśli się o wysiłku



Kurczę, jakbym o sobie czytała. Nawet gdy miałam sporą niedowagę (a było to daaawno temu), to nogi i tak miałam masywne. Ważyłam jakieś 45 kg przy wzroście 170 cm. A łydy - jak u tej Maryny właśnie...

Najśmieszniejsze jest to, że wtedy mało się ruszałam, jadłam co popadnie, a mimo to nie mogłam przytyć. Teraz jem dużo rozsądniej jeśli chodzi o wybór produktów i sposób przygotowywania posiłków, jednocześnie stanowczo za mało (bo brak czasu), a tyłek rośnie Samochodu nie mam więc wszędzie łażę pieszo, do tego - ciągły stres. Lecz niestety gubią mnie kaloryczne przekąski w weekendy, a dokłada się wolny metabolizm. Kilka lat temu postanowiłam się odchudzać i sukces osiągnęłam tak naprawdę dopiero, kiedy wykluczyłam z diety wszystkie wysokoprzetworzone produkty a do tego dołożyłam solidną porcję ćwiczeń. Ale teraz nie mam czasu ani siły na te ostatnie
Ja mam steper KETTLER kupiłam na all,taki z sterownikiem i
parę razy poćwiczyłam i stoi,tylko kurz osiada

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39774607]Malo jej bierzesz. W necie pisza, ze powinno sie brac gram na 10 kg wagi ciala. Widze, ze inni producenci tez zalecaja dawkowanie max. 1,5 grama.
Przejrzalam tez pobieznie wizazowy watek o spirulinie. Na wiekszosc nie dziala. PEwnie bede jedna z nich





Ja od Armaniego czy Isa Dory nie dostalam nic.[/QUOTE]
To proszę od Nas
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:51   #2574
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
elizka- może brydż? Lub intensywna jazda rykszą. Jako pasażer


Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Nie tylko odchudzajacym Najlepiej poczytaj o niej


Milko, spirulina to alga, swietne zrodlo bialka, zelaza, jodu, potasu, selenu, wit z grupy B i innych skladnikow odzywczych.

Nie jestem przedstawicielem handlowym tej firmy, ale prowizje moge przytulic
Trochę, tak wstępnie i bez specjalnej wnikliwości, już poczytałam .
Na pewno spróbuję, bo nawet jeśli nie pomoże (głównie na spadek wagi), to nie powinna zaszkodzić .

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39774607]Malo jej bierzesz. W necie pisza, ze powinno sie brac gram na 10 kg wagi ciala. Widze, ze inni producenci tez zalecaja dawkowanie max. 1,5 grama.
Przejrzalam tez pobieznie wizazowy watek o spirulinie. Na wiekszosc nie dziala. PEwnie bede jedna z nich [/QUOTE]
Jak miałabym przeliczać gramy na kg masy ciała, to jednorazowo musiałbym chyba łyknąć całe opakowanie .
Postanowiłam, że jak już zamówię ten specyfik, to będę stosować wg dawkowania na ulotce. Nieważne, czy zadziała faktycznie, czy na zasadzie placebo, byle w ogóle zadziałał .

Cytat:
Napisane przez Tigerr Pokaż wiadomość
(...)
Rekonensans miał być i tak tylko poglądowo -przymierzeniowy , bo nie wytrzymałam dziś i kliknęłam na allegro buty , które łażą za mną już jakiś czas ... i cena była dobra i marka moja ulubiona...
Tylko mi nie mówcie , ze do rurek będą złe , bo i tak będę nosić ...
http://allegro.pl/tommy-hilfiger-sup...090365835.html
Butki fajne .
Ja kupiłam TAKIE botki, one mają taki sam obcas i podeszwę, jak Twoje. Bardzo ładnie się prezentują na nodze i są bardzo wygodne . Do rurek na pewno się nadadzą .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 09:55   #2575
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
GG do ddiana
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Tu są TH w korzystnych cenach i dodatkowo w ten weekend -20% z hasłem:weekendjoy
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:03   #2576
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ddiana Pokaż wiadomość
do 17ego marca


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Trochę, tak wstępnie i bez specjalnej wnikliwości, już poczytałam .
Na pewno spróbuję, bo nawet jeśli nie pomoże (głównie na spadek wagi), to nie powinna zaszkodzić .
Tez tak myślę, że nie zaszkodzi (ja liczę na poprawę kolorytu cery)
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:18   #2577
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość



Tez tak myślę, że nie zaszkodzi (ja liczę na poprawę kolorytu cery)
Poprawa kolorytu też byłaby mile widziana .
I może jeszcze odmłodzenie o 10 lat, nie pogniewałabym się .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:28   #2578
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja sie organizuje z kilkoma dziewczynami i bede robila zamowienie, problem w tym, ze my tam zawsze zamawiamy tak, zeby nie przekraczac 100$, zeby nie bylo cla
[tam koszty wysylki dosc przedrazaja, ale tak czy siak naklejka wychodzi w przeliczeniu ok 30 zl, na polskich stronach w tym stylu naklejki sa po min 50 i maly wybor]
Jak chcesz to moge Cie wpisac na liste nasza


będę miała naklejkę
a swoją drogą to wybór mają zdecydowanie za duży, można bólu głowy dostać
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:38   #2579
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość


będę miała naklejkę
a swoją drogą to wybór mają zdecydowanie za duży, można bólu głowy dostać
wiem ja tam zawsze oczopląsu dostaję
[jakby Ci sie w miedzyczasie zmienila wizja jaka chcesz naklejke czy cos, to spokojnie do pon mozesz dac znac ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-15, 10:48   #2580
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VII :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Wielkie dzięki za przepis, spodobał mi się i sobie wypróbuję



Ja przestałam biegac, od kiedy zaczelam korzystać z programu na smartfonie, który mierzy ilość spalanych kalorii przy wysiłku. Przez kilka miesięcy mierzyłam biegi i chodzenie. I kurde wychodzi na to, że podczas krótkiego biegu spalam gdzieś tylko 200 kalorii niz podczas niewiele dłuższego spaceru. Co to jest 200 kalorii Ja lubie chodzić, praktycznie wszędzie gdzie się da chodzę na piechotę, a tu nie muszę przebierać się w strój, brać potem prysznica, dostawać zadyszki, niszczyć kolan itp, więc bieganie mi się kompletnie nie kalkuluje



Spoko, Kili jest wbrew pozorom bardzo łatwe. Ja zdobyłam w ubiegłym roku praktycznie bez żadnych przygotowań, to tak jak spacerek po Bieszczadach, tylko trochę zimniej i trochę większe tłumy
Co do biegania to chyba kwestia oczekiwań - ja długo i dużo chodziłam, a odkąd biegam to zdecydowanie widzę różnice A co do kilimandzaro - nie robiłaś czasem coca-cola route? Bo ona rzeczywiście jest prosta, ale też dość komercyjna

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39771661]Rozmowy pamietam, ale to bardziej w temacie pod tytulem "pokarm dla rybek czy maseczka" .
Napiszesz cos wiecej?[/QUOTE]

Ja nie łykam tego, ale w formie maseczki jest super, polecam
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.